صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49
Like Tree51تشکر

موضوع: استفاده نکردن طولانی مدت از پرینتر جوهرافشان

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط samira_15254 نمایش پست ها
    سلام
    من یک پرینتر hp psc 1513 دارم که 4 سال ازش استفاده نکردم. حالا با اینکه کارتریج رو شارژ کردم پرینت نمی گیره. برگه رو میبره داخل ولی سفید بر میگردونه.
    ممنون می شم راهنمایی کنبد که چیکار کنم؟
    درود

من در مورد به مدل پرینتر شما دقیقا آشنایی ندارم ، اما همه HP های جوهر افشان، هدشون با تعویض کارتریج عوض میشه ( هدشان در کارتریج هست)
    همانطور که دوستمون فرمودند باید کارتریج عوض گردد دیگر ، چون جوهر لخته و خشک شده هدش رو خراب کرده.

اما اپسون ها هدشان در کارتریج نیست و کارتریجشان صرفا یک مخزن رنگ هست. و اگر چنین اتفاقی افتاد نصف قیمت خود پرینتر دست کم قیمت هدشان است که باید عوض شود!

در کار با پرینتر های جوهر افشان حتی اگر مصرف ندارید 4 روز یکبار یک چیز در ابعاد کوچک پرینت بگیرید که در آن از همه رنگهای اصلیش استفاده شده باشد ،
    اگر نه جوهر در نازلها و هدش لخته میشود و بعد از یک هفته یا 10 روز ، در صورت استفاده ، احیتاج به هدکلین کردن میشود
    که در اثر هدکلین کردن کلی از جوهر توی کارتریج ها مصرف میشه ، اگر هم زمان بیشتری بدون استفاده ماند که متاسفانه دیگر با هدکلین درست بشو نیست .

جوهر افشان ها صرفا به درد جاهایی میخورند که مدام از آنها قرار است استفاده شود و بی مصرف نمانند ( حداقل 3 روز یکبار )

موفق باشید
    maziyarsh، M. Beyrami و MohammadH تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

من در مورد به مدل پرینتر شما دقیقا آشنایی ندارم ، اما همه HP های جوهر افشان، هدشون با تعویض کارتریج عوض میشه ( هدشان در کارتریج هست)
    همانطور که دوستمون فرمودند باید کارتریج عوض گردد دیگر ، چون جوهر لخته و خشک شده هدش رو خراب کرده.

اما اپسون ها هدشان در کارتریج نیست و کارتریجشان صرفا یک مخزن رنگ هست. و اگر چنین اتفاقی افتاد نصف قیمت خود پرینتر دست کم قیمت هدشان است که باید عوض شود!

در کار با پرینتر های جوهر افشان حتی اگر مصرف ندارید 4 روز یکبار یک چیز در ابعاد کوچک پرینت بگیرید که در آن از همه رنگهای اصلیش استفاده شده باشد ،
    اگر نه جوهر در نازلها و هدش لخته میشود و بعد از یک هفته یا 10 روز ، در صورت استفاده ، احیتاج به هدکلین کردن میشود
    که در اثر هدکلین کردن کلی از جوهر توی کارتریج ها مصرف میشه ، اگر هم زمان بیشتری بدون استفاده ماند که متاسفانه دیگر با هدکلین درست بشو نیست .

جوهر افشان ها صرفا به درد جاهایی میخورند که مدام از آنها قرار است استفاده شود و بی مصرف نمانند ( حداقل 3 روز یکبار )

موفق باشید
    درود
    این توصیه آخر رو من زیاد شنیدم و قطعا همینطور هست که می فرمایید ولی چاره چی هست ؟ آیا laserjet ها کیفیتی نزدیک به inkjet ها دارند ؟ (اگر پاسختون مثبت هست چه مدلی رو برای سایز A4 پیشنهاد میکنید ؟)
    ممنون
    Amin.M تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    114

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    درود
    این توصیه آخر رو من زیاد شنیدم و قطعا همینطور هست که می فرمایید ولی چاره چی هست ؟ آیا laserjet ها کیفیتی نزدیک به inkjet ها دارند ؟ (اگر پاسختون مثبت هست چه مدلی رو برای سایز A4 پیشنهاد میکنید ؟)
    ممنون
    این سوال منم هست. ممنون میشم پاسخ داده بشه
    Bijan.DSLR تشکر می‌کند.
    A better camera won’t do a thing for you if you don’t have anything in your head or in your heart ~ Arnold Newman
    Nikon D90 + 18-105 Kit Lens

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    درود
    ممنون
    درود

بنده تجربه شخصی جدی با لیزری ها نداشتم .برای یکی از آشنایان یک اپسون T50 تهیه کردم که مدل توصیه شده ای بود بهمراه آن تانک جوهر تهیه کردیم! کیفیتش مثل خود عکس بود و شباهتی به جوهر افشان هایی که شخصا تجربه کردم ندارد
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Tuesday 19 March 2013 در ساعت 14:28
    maziyarsh، Bijan.DSLR و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

بنده تجربه شخصی جدی با لیزری ها نداشتم به جز اینکه برای یکی از آشنایان یک اپسون T50 تهیه کردم که مدل توصیه شده ای بود بهمراه آن تانک جوهر تهیه کردیم! کیفیتش مثل خود عکس بود و شباهتی به جوهر افشان ها نداره ، جوهر افشان ها بیشتر مصرف Document و اداری دارند ممکنه کیفیت چاپ عکس رنگی آن البته تا زمانی که نو است بد نباشه اما در واقع برای چاپ عکس نیستند. و قابل مقایسه با لیزری ها نیستند.

فکر میکنم همان ماجرای بکاری گیری چند روز یکبار برای لیزری ها هم صدق کند.
    تی 50 لیزری نیست و جوهر افشان هست
    بهترین پرینتر های چاپ عکس جوهر افشان هستند
    من خودم پرینتر سیاه و سفید لیزری دارم خوبیش اینه که اگه مدت طولانی هم استفاده نشود مشکلی بوجود نمی یاد
    Anoosh-Em، Bijan.DSLR و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

من چندین ساله که پرینتر جوهر افشان تی 50 دارم و جدیدا هم پی 50 اگر سوالی هست میتنوم جواب بدم
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

من فكر نكنم كلا ليزرجت ها روي كاغذي غير از كاغذ مخصوصشون پرينت كنن كه اونم به درد عكس نميخوره
    حداقل تا ٢ سال قبل كه اينطوري بود

كاربر فعال MohammadH آواتار ها
    تشکر کرده
    5292

فکر میکنم کمی دیر به بحث رسیده باشم اما صرفا تجربه شخصی کار با پرینتر لیزری رنگی را داشته ام.
    پرینتر HP 2600n
    اولا که قابلیت چاپ روی انواع مختلف کاغذ از کاغذ های معمولی گرفته تا گلاسه و لیبل و کاغذ مخصوص عکس. سایزش هم A4 بود. به شخصه از کاغذ مخصوص عکس استفاده نکردم اما کیفیت چاپ ان روی کاغذ های معمولی ، لیبل و گلاسه خوب نبود و رنگها تا حدی تیره و مات میشدند و عکس طوری به نظر می آمد که انگار فکوس کامل نیست . تجربه بنده با کارتریج های اصلی این پرینتر بود و هنوز آن را شارژ نکرده ام و احتمال خیلی زیاد کیفیت چاپ بعد از شارژ باز هم کمتر باشد. بیشتر به درد کارهای اداری و دفتری میخورد. ضمن اینکه فکر نمیکنم به هیچ عنوان خرید آن منطقی به نظر آید چرا که تنها قیمت ست کامل چهار رنگ کارتریج های آن متجاوز از یک میلیون و دویست هزار تومان قیمت دارد و برای شارژ هم تا جایی که جستجو کرده ام ، راهی به جز سوراخ کردن بدنه کارتریج نیست ( یا اینکه کارتریج را کامل باز کرده و بخش هایی از آن را شکسته یا برید). ضمن اینکه نیاز به تعویض کیت هر کارتریج هم هست که البته کیت آن قیمت بالایی ندارد و هر کیت برای هر کارتریج 6 هزار تومان است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

با سلام
    من پرینتر primax6540 canon دارم . متسفانه مدت نه ماه ازش استفاده نکردم و کارتریج چیبی داشت . الان دیگر پرینت نمیگیرد و کاغذ خالی را دوباره می فرستد . برای حل این مشکل چه کار باید انجام بدهم؟
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من یه جوهرافشان epson R295 دارم. بهش تانک وصل کرده بودم. دوسالی ازش استفاده نکرده ام و قطعا رنگها تو هدش خشک شده. برای تعمیرش چکار باید بکنم. هدش باید کام عوض بشه؟ قیمتش چنده؟ یه مرکز معتبر لطف می کنید ممعرفی کنید و تلفن تماسشو بدید؟
    behrang 2 تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین