صفحه 75 از 87 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

سلام دوستان
    من به تازگی این دوربین رو از یکی از دوستان فورم خریداری کرذم. دوربین از سری شاتر مشکل دار بود که کل مکانیزم شاتر تعویض شده.
    توی بعضی از عکس ها یه هاله هلال شکل هست. به نظرتون مشکل چیه؟
    DSC_0140.jpg
    آیا شبیه این مشکله؟
    https://www.dpreview.com/forums/thread/4133134
    https://www.dpreview.com/forums/post/51927459

كاربر همراه rebwar آواتار ها
    تشکر کرده
    559

نقل قول نوشته اصلی توسط kousha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگی این دوربین رو از یکی از دوستان فورم خریداری کرذم. دوربین از سری شاتر مشکل دار بود که کل مکانیزم شاتر تعویض شده.
    DSC_0140.jpg
    آیا شبیه این مشکله؟
    لینک ها رو دیدم و اکثرا با تعویض شاتر مشکلشون حل شده ، اما برا یه سری سنسور و حتی برد رو هم تعویضش کردن، خیلی تو ذوق میزنه ! میخوام آخر سال فول فریمی بشم و نیکون D750 رو میخوام بخرمش اما با این لینکهایی که گذاشتین پیداست که یه سریهاشون مشکلات اساسی دارن ،

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط kousha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    DSC_0140.jpg
    آیا شبیه این مشکله؟
    بله همان مورد شاتری هستش که در DP هم بررسی شده.
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر جديد safira آواتار ها
    تشکر کرده
    27

من هم چند روز پیش بلاخره رفتم و D750 خریدم ، سریال هم داخل سایت نیکون چک کردم که خدارو شکر مشکلی نداشت ( 2 تا اطلاعیه هست داخل سایت نیکون )
    خیلی راضی ام تا اینجا و منتظرم در آینده تا مدل های جایگزین D750 و D810 معرفی بشه و وارد بازار ما بشه و قیمتش کاهش پیدا کنه ( فک کنم حدود یک سالی زمان ببره ) بعدش شاید ارتقا بدم

بدنه مشابه سری 7000 هست ، کیفیت ساخت یه پله میشه گقت بهتره و از ارتقا به فول فریم با اینکه هزینه سنگینی برام داشت واقعا راضی ام ( لنز 24-70 و فلاش SB5000 هم روی این بدنه استفاده میکنم )
    کیفیت عکس ها خیلی خوبه ، فکر میکنم بودن فیلتر AA هم مثبته هم ضعف ولی چیز حادی نیست و تو عکس ها خبری از moire نیست ( من از لباس و مزون عکاسی میکنم برام مثبته ولی تو عکس های منظره وقتی با 7200 مقایسه میکنم یه مقدار کم شارپنس کمتره و عکس ها نرم تره اونم خیلی خیلی کم ) ، فوکوس سرعت خوبی داره ، مقداری ناحیه فوکوس کوچیک هست ولی مشکلی ندارم باهاش ، ویزور خوبی داره هم بزرگه و هم LED براقی داره ( نسبت به کراپ های قبلیم و 7200 ) ، صفحه گردونش رو تست نکردم ولی 5500 قبلی که داشتم به همه سمت میچرخید و خوب بود ، در کل ایراد خاصی تا اینجای کار ندیدم
    از نظر عکاسی که خوب ایرادی بهش نمیشه وارد کرد زیاد ، واقعا نسبت به قیمتش یکی از بهترین هاست و امکانات و خروجی خوبی میده و انتظار همچین پرفورمنسی رو ازش نداشتم مخصوصا تو ایزو بالا

خیلی راضی ام در کل ، دوربین خیلی خوبی هست بر خلاف اینکه فکر میکردم قدیمی شده و دیگه نباید سمتش رفت
    ممنونم از همگی که با راهنمایی هاتون منو در انتخابم همراهی کردید
    yaghoobi، MEHRDAD.D و rebwar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط Avatco نمایش پست ها
    من هم چند روز پیش بلاخره رفتم و D750 خریدم ، سریال هم داخل سایت نیکون چک کردم که خدارو شکر مشکلی نداشت ( 2 تا اطلاعیه هست داخل سایت نیکون )
    خیلی راضی ام تا اینجا و منتظرم در آینده تا مدل های جایگزین D750 و D810 معرفی بشه و وارد بازار ما بشه و قیمتش کاهش پیدا کنه ( فک کنم حدود یک سالی زمان ببره ) بعدش شاید ارتقا بدم

بدنه مشابه سری 7000 هست ، کیفیت ساخت یه پله میشه گقت بهتره و از ارتقا به فول فریم با اینکه هزینه سنگینی برام داشت واقعا راضی ام ( لنز 24-70 و فلاش SB5000 هم روی این بدنه استفاده میکنم )
    کیفیت عکس ها خیلی خوبه ، فکر میکنم بودن فیلتر AA هم مثبته هم ضعف ولی چیز حادی نیست و تو عکس ها خبری از moire نیست ( من از لباس و مزون عکاسی میکنم برام مثبته ولی تو عکس های منظره وقتی با 7200 مقایسه میکنم یه مقدار کم شارپنس کمتره و عکس ها نرم تره اونم خیلی خیلی کم ) ، فوکوس سرعت خوبی داره ، مقداری ناحیه فوکوس کوچیک هست ولی مشکلی ندارم باهاش ، ویزور خوبی داره هم بزرگه و هم LED براقی داره ( نسبت به کراپ های قبلیم و 7200 ) ، صفحه گردونش رو تست نکردم ولی 5500 قبلی که داشتم به همه سمت میچرخید و خوب بود ، در کل ایراد خاصی تا اینجای کار ندیدم
    از نظر عکاسی که خوب ایرادی بهش نمیشه وارد کرد زیاد ، واقعا نسبت به قیمتش یکی از بهترین هاست و امکانات و خروجی خوبی میده و انتظار همچین پرفورمنسی رو ازش نداشتم مخصوصا تو ایزو بالا

خیلی راضی ام در کل ، دوربین خیلی خوبی هست بر خلاف اینکه فکر میکردم قدیمی شده و دیگه نباید سمتش رفت
    ممنونم از همگی که با راهنمایی هاتون منو در انتخابم همراهی کردید
    مبارک باشه. دوربین خیلی خوبیه و اگر زمان خرید چک کنن دوستان مشکلی نیست. و به نظرم وازه قدیمی برای این دوربین خیلی زوده. هنوز خیلی جوان هستش.
    لطفا چند تا از نمونه عکسهاتون با این لنز ارسال کنید .
    yaghoobi و safira تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

من فکر نمیکنم به هیچ عنوان سری جدید چنین مشکلی داشته باشه . من حدودا ۶ ماه پیش از بندر تهیه کردم بسیار عالیه و مشکلی نداره هیچکدوم از ایرادات رو نداشت به لطف خدا . راضیم ازش انشاالله خدا ازش راضی باشه. :) . چک بفرمایید سریالها رو به هیچ عنوان ترس به دلتون راه ندید
    yaghoobi تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

سلام.
    دوستان فلرهای ایجاد شده به خاطر لنزه یا دوربین؟ (لنز 24-120)
    DSC_2895.jpg

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط ali9316 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان فلرهای ایجاد شده به خاطر لنزه یا دوربین؟ (لنز 24-120)
    DSC_2895.jpg
    اول از همه اینکه این فلرها به دلیل نورهایی است که به ورودی لنز تابیده می شوند.
    دلیل ایجاد شدن آنها استفاده از فیلتر است. فیلترها کلا از جمله عوامل مزاحم در عکاسی شهر در شب هستند.
    اگر فیلتر ندارید از خواص لنزتون است. و با استفاده از هود لنزتان می توانید آنها را کاهش دهید.
    در مورد ایرادهای خاص بدنه d750 دوستان دیگر می توانند راهنمایی تان کنند.
    yaghoobi، S_Mahdi و ali9316 تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام و وقت بخیر
    چندتا سوال داشتم.

اول اینکه :
    با توجه به مطالبی که جاهای مختلف خوندم، متوجه وجود ایراداتی توی این مدل شدم.
    البته ناگفته نمونه اون مطالب مربوط به چند سال پیش هست.

مشکلاتی از قبیل:
    - مشکل شاتر
    -ایراد در کفشک
    -فلر روی سنسور

حالا سوال اینه که آیا الآن و در حال حاضر و با توجه به گذشتن زمان زیادی از تولید سری اول های این نسخه دوربین، هنوز چنین مشکلی هست ؟
    میشه اعتماد کرد و دوربین رو گرفت یا خیر ؟
    اگر هم مشکل رفع شده، کجا برای خرید این دوربین مطمئن تر هست؟

سوال بعدی اینکه :

گریپ اصلی برای این مدل پیدا نمیشه ؟
    همه جا طرح اصلی دیدم و اصل گریپ نبوده!

حالا این گریپ طرح اصلی (غیر اصلی) کیفیتش چطور هست و چه تفاوتی با نسخه اصلی داره ؟

ممنون میشم دوستان جواب بدن
    ویرایش توسط niuimx : Sunday 2 July 2017 در ساعت 16:36

كاربر آشنا .hossein. آواتار ها
    تشکر کرده
    241

نقل قول نوشته اصلی توسط niuimx نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    چندتا سوال داشتم.

اول اینکه :
    با توجه به مطالبی که جاهای مختلف خوندم، متوجه وجود ایراداتی توی این مدل شدم.
    البته ناگفته نمونه اون مطالب مربوط به چند سال پیش هست.

مشکلاتی از قبیل:
    - مشکل شاتر
    -ایراد در کفشک
    -فلر روی سنسور

حالا سوال اینه که آیا الآن و در حال حاضر و با توجه به گذشتن زمان زیادی از تولید سری اول های این نسخه دوربین، هنوز چنین مشکلی هست ؟
    میشه اعتماد کرد و دوربین رو گرفت یا خیر ؟
    اگر هم مشکل رفع شده، کجا برای خرید این دوربین مطمئن تر هست؟

سوال بعدی اینکه :

گریپ اصلی برای این مدل پیدا نمیشه ؟
    همه جا طرح اصلی دیدم و اصل گریپ نبوده!

حالا این گریپ طرح اصلی (غیر اصلی) کیفیتش چطور هست و چه تفاوتی با نسخه اصلی داره ؟

ممنون میشم دوستان جواب بدن

من حدود یک ماه پیش این دوربین و گرفتم و سریالش رو هم چک کردم و مشکلی نداشت.
    هیچ کدام از این ایراداتی که فرمودید رو در این مدت مشاهده نکردم.
    چون شهرستانم و حوصله ی گشت وگذار در تهران و نداشتم بنابراین از یکی از سایت های داخلی خریدم.
    در کل بسیار ازش راضی ام.
    در مورد گریپ اطلاعی ندارم.
    ولی با مطالب قبلی که خوندم و به یاد دارم ظاهرا مشکلی با گریب های طرح اصلی نخواهید داشت. (اگر اشتباه گفتم لطفا دوستان اصلاح بفرمایند)

از خریدتون لذت ببرید.
    niuimx تشکر می‌کند.
    Nikon D750, Nikon D3100, Tokina 11-20 f/2.8, Nikkor 18-55mm, nikon 70-300 G VR IF,Tamron 90mm f/2.8 VC USD, Nissin DI622 II, Nissin MF18

صفحه 75 از 87 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 ... آخرینآخرین