صفحه 83 از 85 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من یه فلش canon Speedlite 133a دارم که قدیمی هست و برای دوربین انالوگ سی سال پیش بوده. روی دوربین sony a6500 نصب کردم و کار میکنه. با توجه به این نکات سوالم اینه که نیاز به خرید فلاش دارم؟ تا هشت متر کاملا جوابگو هست. سوال بعدی اینکه این فلش اگه روی سونی استفاده بشه برای دوربین مشکلی پیش نمیاد؟

vahidshah
    Guest

دوستان در تاپیک فلاش به وجود نسخه تقلبی 600 ار تی کنون اشاره شده.با مقایسه متوجه شدم 600 من هم که از دوستان کارکرده شو گرفته بودم تقلبی هست

پس موقع خرید توجه لازمه

vahidshah
    Guest

تفاوت فلاش های یانگونو 568 و 685 که ظاهرا هردو قیمت 650.000 تومان دارن در چه مواردی هست ؟

مدل 560 با قیمت 380.000 برای استفاده معمولی و فواصل نهایت تا 50 متر جوابگو هست؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

سلام
    لطفا در صورتی که در مورد فلاش MODUS 600RT Wireless Kit For Canon تجربه یا نظری دارید بفرمایید. ممنون

كاربر جديد kimiagar آواتار ها
    تشکر کرده
    28

با سلام . دوستان لطفا یک فلاش با ارزش خرید از برند های فرعی پیشنهاد بدهند (برای کراپ سایز کنون) که قیمت مناسبی داشته. آف کمرا، TTL پشتیبانی بشه. پست ها رو که خوندم راستش کمی بین برند ها مردد شدم. گزینه هایی مثل Godox tt685، Godox tt680، Godox v860II و همینطور مدل هایی از YONGNUO و NISSIN اما خب انتخاب از بین این ها کمی سخت شده. مدلی مثل 685 مد نظرم هست اما مقداری کمیاب شده. دوستان راهنمایی کنند لطفا/

برای مثال قابلیت آف کمرا (ریسیور داخلی) چقدر به کار میاد؟ با نداشتنش چه چیزی از دست میره؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

با سلام خدمت دوستان

با توجه به اختلاف قیمت Yongnuo YN685 و Godox TT685C Thinklite کدوم یکی ارزش خرید بالاتری دارند؟
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پولتون رو واسه خرید فلاش های چینی هدر ندید
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

با توجه به اختلاف قیمت Yongnuo YN685 و Godox TT685C Thinklite کدوم یکی ارزش خرید بالاتری دارند؟
    گودوس های ليتيومی فلش های پر قدرت و سريعی هستند اما تجربه اي که من با 860 داشتم اينه که روی تی تی ال اصلاً قابل اعتماد نيستند
    من 2 تا خريده بودم توی يک عروسی به مدت نيم ساعت استفاده کردم و فوری گذاشتن کنار چون نصف عکس ها بدرد نميخرد

با فلش های يانگنيو مشکل زيادی نداشتم ، هميشه حدود 2/3 استاپ کمتر نور سنجی ميکنند که با کمی تنظيم حل ميشه
    اما گودوکس مخصوصاً وقتی فلش رو به جلو نيست يک بار زيادی نور ميده يکبار همجا تاريکه و جوری نيست که بشه اصلاحش کرد
    obsidiyan و fantome تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadkhan نمایش پست ها
    پولتون رو واسه خرید فلاش های چینی هدر ندید
    صحبتتون متین منتهی من اونقدر استفاده زیادی ندارم که پول زیادی بابت فلش های خود کانن بدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    گودوس های ليتيومی فلش های پر قدرت و سريعی هستند اما تجربه اي که من با 860 داشتم اينه که روی تی تی ال اصلاً قابل اعتماد نيستند
    من 2 تا خريده بودم توی يک عروسی به مدت نيم ساعت استفاده کردم و فوری گذاشتن کنار چون نصف عکس ها بدرد نميخرد

با فلش های يانگنيو مشکل زيادی نداشتم ، هميشه حدود 2/3 استاپ کمتر نور سنجی ميکنند که با کمی تنظيم حل ميشه
    اما گودوکس مخصوصاً وقتی فلش رو به جلو نيست يک بار زيادی نور ميده يکبار همجا تاريکه و جوری نيست که بشه اصلاحش کرد
    من جایی خوندم که کانن تو مدل های به نسبت جدیدترش مثل همین 80D ظاهرا یه تغییراتی داده که این شرکت ها هنوز نتونستن با مهندسی معکوس درست و حسابی با سیستمش مچ بشن. من خودم برای یک نیکون 7200 از فلش یانگنو استفاده کردم و تقریبا تمام عکس ها نوردهیشون راضی کننده بود. حالا می خواستم ببینم این ارزون تر بودن گودوکس به چه اندازه تاثیر داره رو کارکردش.
    البته من در اصل مدل 586EX یانگنو مد نظرم بود که در پست قبلی اشتباه نوشته بودم.
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    صحبتتون متین منتهی من اونقدر استفاده زیادی ندارم که پول زیادی بابت فلش های خود کانن بدم!

من جایی خوندم که کانن تو مدل های به نسبت جدیدترش مثل همین 80D ظاهرا یه تغییراتی داده که این شرکت ها هنوز نتونستن با مهندسی معکوس درست و حسابی با سیستمش مچ بشن. من خودم برای یک نیکون 7200 از فلش یانگنو استفاده کردم و تقریبا تمام عکس ها نوردهیشون راضی کننده بود. حالا می خواستم ببینم این ارزون تر بودن گودوکس به چه اندازه تاثیر داره رو کارکردش.
    البته من در اصل مدل 586EX یانگنو مد نظرم بود که در پست قبلی اشتباه نوشته بودم.
    من همزمان روی 5 دی 4 و 5 دی 3 استفاده کردم و هر دو اينجوری بود
    860 جديد تر از 5 دی 3 و نبايد مشکلی داشته باشه
    fantome تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

صفحه 83 از 85 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 آخرینآخرین