صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 97
Like Tree73تشکر

موضوع: فلاش های Godox

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط maryan_98 نمایش پست ها
    سلام
    یه سری فلش های موبایل که جدیدا اومده تو بازار با مارک godox اینا برای عکاسی خوب هستن؟
    قیمتشم خیلی پایینه حدود بیست سی تومن
    نور زرد و سفید هم داره.
    برای عکاسی و بلخص برای نورپردازی هر چیزی میتونه مناسب باشه بستگی داره شما بخواید چکار کنید ، هدفتون چی باشه ؟ چقدر از نورپردازی بدونید و چقدر بخواید هزینه کنید . اما بنا به تجربه شخصیم با خلاقیت از هر منبع نوری میشه استفاده کرد و تصویر خوبی گرفت صد البته در جاهایی گیر می افتید مثلا وقتی بخواید از سرعت شاتر بالا برای ثبت لحظه های سریع یا دیاف بالا برای به تصویر کشیدن جزئیات بهره ببرید. اما من خودم دوتا پرژکتور ال ای دی گوداکس ۳۰۸ دارم که برای استاپ موشن استفاده میکنم و میتونم با قاطعیت بگم عالی هستن هم برای فیلم برداری و هم برای عکاسی کافیه یک مقدار با مبحث نور آشنایی داشته باشید . موفق باشید.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    سلام . من با دوتاشون کار کردم از نظر کیفیت ساخت و بدنه دقیقا عین هم هستن از لحاظ شارژ ۸۶۰ حداکثر ۱.۵ ثانیه مجددا شارژ میشه در برابر ۲.۶ ثانیه ۶۸۵ و همینطور که خودتون فرمودید تعداد دفعات هم ۶۰۰ به ۲۳۰ مرتبه مدل ۸۶۰ به ۶۸۵ ارجحیت داره اما با توجه به مشکلاتی که ممکنه برای باطری پیدا بشه من خودم ترجیح دادم از ۶۸۵ استفاده کنم و فوقالعاده راضیم ازش نه فقط برای ریم لایت یا بک لایت که در اکثر کارهام مسترن و برخی پروژه ها رو کلا با دوتا فلاش ۶۸۵ ام میرم با خیال راحت . من هد مخصوص گوداکس رو برای نگه داشتن فلاش خریدم که یه سافت ۵۰ در ۵۰ هم داره و به راحتی سافت باکس و اکتا باکس ۶۰ در ۹۰ و ۹۰ در ۹۰ رو تحمل میکنه . نکته دیگه که خواستم عرض کنم تجربه یکی از دوستان وارد کننده بود که وقتی در مورد گوداکس بش گفتم از تجربه بدش در مورد باطری های خراب ۸۶۰ گفت و بخاطر همین میگفت دیگه وارد نمیکنه . گویا یه باری آورده و هرچی فروخته بود بخاطر مشکل شارژ باطری برگشت خورده بود . من فکر میکنم اینکه به باطری شرکتیش وابسته نباشی بهتره در ثانی پک پاور بانکشم هست که هم به ۶۸۵ میخوره و هم به ۸۶۰ . موفق باشی.
    ممنون از جوابتون فقط مشکلم همین باتری ها بود چون الان خودم تو شرکت از کنون 600 تایپ 2 دارم استفاده میکنم روی فول پاور با باتری شارژی تا 500 تا هم شات زدم ولی این گودوکس رو زده 230 تا شات خوب خیلی کمه درست نیست ؟ و اینکه شارژ کردن باتری هم با اون مدت زمانی که میبره خودش دردسره ولی خب من خودم پرتابل ad600 دارم با باتریش هیچ مشکلی نداشتم از طرفیی هم دقیقا به همین فکر کردم اگر زمانی باتریش تو ایران موجود نباشه عملا فلاش بلا استفاده میشه میگم فقط مشکلم باتری بود وگرنه قیمتشم خب پایین تره
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون فقط مشکلم همین باتری ها بود چون الان خودم تو شرکت از کنون 600 تایپ 2 دارم استفاده میکنم روی فول پاور با باتری شارژی تا 500 تا هم شات زدم ولی این گودوکس رو زده 230 تا شات خوب خیلی کمه درست نیست ؟ و اینکه شارژ کردن باتری هم با اون مدت زمانی که میبره خودش دردسره ولی خب من خودم پرتابل ad600 دارم با باتریش هیچ مشکلی نداشتم از طرفیی هم دقیقا به همین فکر کردم اگر زمانی باتریش تو ایران موجود نباشه عملا فلاش بلا استفاده میشه میگم فقط مشکلم باتری بود وگرنه قیمتشم خب پایین تره
    قیمتش از ۶۸۵ بیشتره! من مشکل رو با شارژر سریع کملیون(۴۵ دقیقه ای باطری های ۲۵۰۰ رو فول شارژ میکنه . گرونترین شارژرش میشه) و باطری های ۲۵۰۰ حل کردم والا من تا حالا به تعداد دفعات دقت نکردم چون همیشه دو ست باطری شارژ شده دارم :) . قطعا بهتره بنظر من چون با تغییر قیمت دلار هر روز یه داستانی تو این مملکت داریم . اما به نظرم کلا به پاور بانکشون هم فکر کن چیز جالبیه . من حماقت کردم تو سفر به دوبی پیگیرش نشدم تو دبی نمایندگی خوبی داره قیمتاش هم عالی بود باید همونجا دوتا پاور بانکشو سفارش میدادم:(
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    قیمتش از ۶۸۵ بیشتره! من مشکل رو با شارژر سریع کملیون(۴۵ دقیقه ای باطری های ۲۵۰۰ رو فول شارژ میکنه . گرونترین شارژرش میشه) و باطری های ۲۵۰۰ حل کردم والا من تا حالا به تعداد دفعات دقت نکردم چون همیشه دو ست باطری شارژ شده دارم :) . قطعا بهتره بنظر من چون با تغییر قیمت دلار هر روز یه داستانی تو این مملکت داریم . اما به نظرم کلا به پاور بانکشون هم فکر کن چیز جالبیه . من حماقت کردم تو سفر به دوبی پیگیرش نشدم تو دبی نمایندگی خوبی داره قیمتاش هم عالی بود باید همونجا دوتا پاور بانکشو سفارش میدادم:(
    45 دقیقه 4 تا باتری رو شارژ میکنه !!!!!!!!!!!!! من سوپر شارژش رو دارم 6 ساعت طول میکشه آخه میدونی مشکل چیه من میخواستم هزینه کمتر بشه اگه قرار باشه دو تا هم پاور بانک بگیرم که دیگه هیچی
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

اون شارژر به احتمال زیاد باتریها رو ناقص شارژ میکنه چون اگه شارژری بخواد باتری 2500 رو تو 45 دقیقه شارژ کنه باید بالای 3.3 آمپر برای هر کانال خروجی داشته باشه که حداقل کملیون میدونم چنین شارژری نداره.
    dppictuer و obsidiyan تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    اون شارژر به احتمال زیاد باتریها رو ناقص شارژ میکنه چون اگه شارژری بخواد باتری 2500 رو تو 45 دقیقه شارژ کنه باید بالای 3.3 آمپر برای هر کانال خروجی داشته باشه که حداقل کملیون میدونم چنین شارژری نداره.
    فرمایش شما درسته، من اشتباه گفتم چیزی هول و هوش ۷۰ دقیقه طول میکشه ، البته زمانی که من باطری ها رو مجددا برای شارژ میذارم خالی نیستن و بازهم قدرت شارژ کردن فلش رو دارن اما چون زمان آماده شدن فلاش بیشتر میشه باطری ها رو با باطری های جدید تعویض میکنم .
    https://www.camelion.com/en/products...rgers/bc-0907/
    mostafa_1366 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    باتشکر از سایت مفید و کاربردی شما
    بنده به تازگی فلش tt 685 را خریدم خواستم در مورد نحوه تنظیمات و استفاده بنده را راهنمایی بفرماید
    با تشکر

كاربر همراه ShahramUae آواتار ها
    تشکر کرده
    466

سلام دوستان
    کسی تجربه استفاده از فلاش پرتابل godox ad600 pro رو داره ؟ باتوجه به قیمتش ( حدود ۶ میلیون ) ارزش خرید داره ؟
    https://500px.com/Shahramuae
    Canon Shooter

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

من فلاش Godox 685c دارم قصد ساخت باتری پک با باتری SLA یا لیتیومی دارم.کسی میدونه این پورت خروجی باتری پک فلاش که سه پین هست کدوماش مثبت و منفی هستش؟؟؟؟
    و در واقع حداکثر ولتاژ و امپراژی که میشه به فلاش وصل کرد چه قدر هست؟؟؟
    ویرایش توسط djmehdi_67 : Saturday 15 December 2018 در ساعت 02:52

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام خدمت دوستان عزیز
    من دوربین کانن 70D با فلاش tt685 دارم و با استفاده از حالت اپتیکی و نوری به صورتی که فلاش روی دوربین نباشه و فلاش از فلاش دوربین فرمان بگیره بهم متصل کردم
    آیا بدون تریگر میتوان بدون استفاده از فلاش خود دوربین در فاصله از فلاش اکسترنال استفاده کرد؟

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین