نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree3تشکر
  • 1 Post By Arsh252
  • 2 Post By ali k

موضوع: تفاوت یه دوربین کامپکت با دوربین فیلمبرداری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

پیش فرض تفاوت یه دوربین کامپکت با دوربین فیلمبرداری

من بیشتر از دوساله از پسرم با دوربین dslrفیلم میگیرم ولی الان اونقدر شیطون شده و پرتحرکه که دیگه نمیتونم برای چند لحظه هم فوکوس را روش نگه دارم و تصمیم گرفتم یه دوربین فیلمبرداری که فول اچ دی ضبط کنه بگیرم البته از اون بابت که دلم نمیاد پولمو جز برای دوربین عکاسی خرج کنم موندم دوربین کامپکت یا سوپر زوم بگیرم یا دوربین فیلمبرداری از دوستان هر کسی تفاوتهاشون را میتونه بگه ممنون میشم کمکم کنه بهتر تصمیم بگیرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    من پاسخ فني سوالتونو نميدونم فقط ميخوام تجربه خودمو براتون بگم كه اين فيلمها رو بعدا حتي سال تا سال فرصت نميكني نگاه كني. پس خيلي وسواس بخرج ندين و با همون دوربين قبليتون ادامه بدين. مهم اينه كه طبيعي باشه و بعدها فضاي واقعي زمان خودشو براتون تداعي كنه
    h-alikhani تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsh252 نمایش پست ها
    سلام
    من پاسخ فني سوالتونو نميدونم فقط ميخوام تجربه خودمو براتون بگم كه اين فيلمها رو بعدا حتي سال تا سال فرصت نميكني نگاه كني. پس خيلي وسواس بخرج ندين و با همون دوربين قبليتون ادامه بدين. مهم اينه كه طبيعي باشه و بعدها فضاي واقعي زمان خودشو براتون تداعي كنه
    ممنون از راهنمائیتون ولی تقریبا غیر ممکنه با یه دوربین slr از یه بچه شیطون فیلمبرداری کرد و توی فوکوس نگهش داشت از دوستانی که تجربه دوربینهای فیلمبرداری دارند لطفا کمک کنند نظرتون درمورد دوربینهای فیلمبرداری سه بعدی چیه؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائیتون ولی تقریبا غیر ممکنه با یه دوربین slr از یه بچه شیطون فیلمبرداری کرد و توی فوکوس نگهش داشت از دوستانی که تجربه دوربینهای فیلمبرداری دارند لطفا کمک کنند نظرتون درمورد دوربینهای فیلمبرداری سه بعدی چیه؟
    دوست گرامی، بنده دوربین بریج canon sx50 رو دارم و باهاش فیلم های زیادی رو ضبط کردم و حتی به خصوص اون رو روی سوژه های شیطون! هم آزمایش کردم. از کیفیت فوکوس هم راضی هستم. حتی گاهی بر روی سوژه ای از زوم یک تا 50 رو هم بدون تار شدن می تونم انجام بدم.(کیفیت خروجی بر روی تلویزیون42 اینچ هم عالیه)
    البته شاید کیفیتی که من دارم از کیفیت فیلمبرداری یک dslr پایین تر باشه که این رو دوستان دیگه باید تایید یا رد کنن.
    البته دوربین من جک میکروفون اکسترنال نداره و باید به میکروفون استریوی خودش بسنده کنم.
    شهرکرد و Reza_Ultimate تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار