صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44
Like Tree302تشکر

موضوع: Nikon DL18-50

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

آقا مهدی عزیز
    سلام
    جاداره از شما بابت اطلاع رسانی دقیق و معرفی تکنولوژی های عکاسی روز دنیا تشکر ویژه ای بکنم
    تقریبا این چند سال اخیر شما تمام تاپیک های جدید از محصولات جدید رو باز کردین و اطلاعات کاملی در این باره به من و دیگر اعضای فروم انتقال دادین
    واقعا از شما سپاسگذارم

و حالا کامپکت های نیکون
    کیه که برای تولد یا عیدی برای من بدونه ازینا بگیره؟
    همیشه سکوت های نیکون معنا دار بوده برای من
    یه مدت خاموش میشه و کاری به بازار و حرف و حدیث ها نداره، یه دفعه میاد بازار و مشتری هارو شوک غیر منتظره میده و میره
    تا ببینیم این سنسور های جدید که مشخص نیست ساخت کدوم شرکت هستش وارد بازار بشه و تست های اولیه انجام بشه تا بشه نتیجه گیری کرد و برای دوستداران این دسته از دوربین ها بشه تصمیم گرفت

موفق باشید
    MahBaz، 47amir، Behzad43 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

اولین سمپل ها:

اطلاعات کامل و سایز بزرگتر در لینک زیر:

کد:
    http://www.nikon-image.com/products/compact/dl/18-50_f18-28/sample.html
    yaghoobi، Nima Sadigh، lamagra و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

وااااااای این محشره ، کاش از خدا چیز دیگه میخواستم!! همونه که من میخوام دارم پشیمون میشم که چرا ماه پیش 6D گرفتم. این واقعا کار راه اندازه برای من مثله یه فرشته نجات میمونه که میتونه همیشه همراهم باشه.

HDR داخلی چی؟ داره؟!

a.g g.a، amir.komeily و bartash تشکر می‌کنند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    آقا مهدی عزیز
    سلام
    جاداره از شما بابت اطلاع رسانی دقیق و معرفی تکنولوژی های عکاسی روز دنیا تشکر ویژه ای بکنم
    تقریبا این چند سال اخیر شما تمام تاپیک های جدید از محصولات جدید رو باز کردین و اطلاعات کاملی در این باره به من و دیگر اعضای فروم انتقال دادین
    واقعا از شما سپاسگذارم

و حالا کامپکت های نیکون
    کیه که برای تولد یا عیدی برای من بدونه ازینا بگیره؟
    همیشه سکوت های نیکون معنا دار بوده برای من
    یه مدت خاموش میشه و کاری به بازار و حرف و حدیث ها نداره، یه دفعه میاد بازار و مشتری هارو شوک غیر منتظره میده و میره
    تا ببینیم این سنسور های جدید که مشخص نیست ساخت کدوم شرکت هستش وارد بازار بشه و تست های اولیه انجام بشه تا بشه نتیجه گیری کرد و برای دوستداران این دسته از دوربین ها بشه تصمیم گرفت

موفق باشید
    شما لطف دارید آقا محمد وظیفست در قبال اطلاعات خوبی که از دوستان کسب میکنم ، اطلاعاتی هم در اختیار بقیه بزارم
    yaghoobi، sorena_56، 47amir و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    وااااااای این محشره ، کاش از خدا چیز دیگه میخواستم!! همونه که من میخوام دارم پشیمون میشم که چرا ماه پیش 6D گرفتم. این واقعا کار راه اندازه برای من مثله یه فرشته نجات میمونه که میتونه همیشه همراهم باشه.

HDR داخلی چی؟ داره؟!
    خوب این بدنها هیچ وقت جای فول فریم را نخواهند گرفت مخصوصا در عکاسی منظره که کیفیت پکسلی عکس هم از نظر اپتیک و هم سنسور خیلی مهم است.
    منتها قبلیت حمل را اگر وارد معدلات کنید شاید دلتان بخواد در کارهایی که جدی نیست بجای فول فریم و التراواید این دوربین را همراه ببرید.
    برای من بیشتر به عنوان یک بدنه قابل حمل برای عکاسی روزمره جالب است.

خوب بر عکس اس ال ارها دیگه تنها تبریک گفتن به نیکونیها معنی نداره، مبارک همه دوستان که منتظر همچین بدنه ای بودند بذشه.
    yaghoobi، Amir Tavakoli، Nima Sadigh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

درود
    امسال از اون سالهای انقلابی در دنیای نیکون شده.
    واقعأ معرفی این همه دوربین و بدنه در تمام رده های مختلف و با این همه پیشرفت نسبت به بدنه های هم رده قبلی خود در طول چند ماه همه رو به وجد آورده.
    البته این پیشرفت ها فعلأ سخت افزاری است و از لحاظ عملکرد سنسور هم باید بررسی بشن که با توجه به سابقه سالهای اخیر نیکون، فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشن.

نگران قیمت هم نباشید. یقینأ تعدیل خواهد شد.

VIVA NIKON
    47amir، mohammad.baruji، amir.komeily و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    خوب این بدنها هیچ وقت جای فول فریم را نخواهند گرفت مخصوصا در عکاسی منظره که کیفیت پکسلی عکس هم از نظر اپتیک و هم سنسور خیلی مهم است.
    درود
    حرف شما کاملأ درسته هیچ چیز جای فول فریم رو نمیگیره اما برای عکاسانی که عکس هاشون رو در سایز بزرگ چاپ میکنند.
    ولی افرادی که در حد متوسط عکس ها رو چاپ میکنند ( در حد 50 سانت) حق دارن با دیدن این کوچولوی دوست داشتنی ذوق کنند.

ارادت
    47amir، arefjoon و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    درود
    حرف شما کاملأ درسته هیچ چیز جای فول فریم رو نمیگیره اما برای عکاسانی که عکس هاشون رو در سایز بزرگ چاپ میکنند.
    ولی افرادی که در حد متوسط عکس ها رو چاپ میکنند ( در حد 50 سانت) حق دارن با دیدن این کوچولوی دوست داشتنی ذوق کنند.

ارادت
    سلام

جالبه نظر من هم تا چند وقت پيش شبيه افرادي بود كه عكسهايشان را در سايز بزرگ چاپ نمي كنند. هميشه حساب مي كردم عكسهايم در حد وب منتشر مي شود و نيازي به مگاپيكسل بالا و دقت در جزبيات در سايز 100 درصد نيست.
    چند هفته پيش بود به دليلي مي خواستم عكسهاي خوبم را جدا كنم و ببينم آيا مي شود آنها را در حد سايز 50-70 سانتي متر چاپ كرد. متاسفانه تا چند روز دپرس بودم. حتي برخي عكسهاي روي سه پايه با ايزوي 100 نااميد كننده بود. متاسفانه فشار ويرايش(و كيفيت پايين اين كار توسط من) رزلوشن بيشتر عكسها را خراب كرده بود.
    گرفتن مجدد برخي از آن عكسها مخصوصا در ژانر منظره كار سخت و زمان گيري هست. زمان مناسب و مكان مناسب را مجددا بايد با مشقت به دست آورد.
    افرادي كه از من حرفه اي تر هستند بايد در فكر مديوم فرمت باشند. مثلا دوربين حرفه ايشان 645z باشد و دوربين دم دستيشان سوني a7.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Tuesday 23 February 2016 در ساعت 19:23
    yaghoobi، a.g g.a، 47amir و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    سلام

جالبه نظر من هم تا چند وقت پيش شبيه افرادي بود كه عكسهايشان را در سايز بزرگ چاپ نمي كنند. هميشه حساب مي كردم عكسهايم در حد وب منتشر مي شود و نيازي به مگاپيكسل بالا و دقت در جزبيات در سايز 100 درصد نيست.
    چند هفته پيش بود به دليلي مي خواستم عكسهاي خوبم را جدا كنم و ببينم آيا مي شود آنها را در حد سايز 50-70 سانتي متر چاپ كرد. متاسفانه تا چند روز دپرس بودم. حتي برخي عكسهاي روي سه پايه با ايزوي 100 نااميد كننده بود. متاسفانه فشار ويرايش(و كيفيت پايين اين كار توسط من) رزلوشن بيشتر عكسها را خراب كرده بود.
    گرفتن مجدد برخي از آن عكسها مخصوصا در ژانر منظره كار سخت و زمان گيري هست. زمان مناسب و مكان مناسب را مجددا بايد با مشقت به دست آورد.
    افرادي كه از من حرفه اي تر هستند بايد در فكر مديوم فرمت باشند. مثلا دوربين حرفه ايشان 645z باشد و دوربين دم دستيشان سوني a7.
    با چه دوربینی عکس گرفته بودید؟

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    با چه دوربینی عکس گرفته بودید؟
    سنسور كنون 10 و 18 مگاپيكسل: 40d و eos m. البته همه چيز وابسته به دوربين و سنسور آن نيست. دسته اي از عوامل دست به دست هم داده اند تا قسمت نباشد آن عكسها رزلوشن بالاي خود را داشته باشند. مثلا عكاسي در شب با نوردهي طولاني، كراپ كردن، تاريك يا روشن بودن برخي نواحي عكس و اشتباهات ديگر هنگام عكاسي... و مهم تر از همه تفكر اينكه عكسهايم فقط در اينترنت نمايش داده مي شوند.
    مي توانيم عكسهايمان را به دو يا سه دسته تقسيم كنيم. عكسهاي يادگاري، نيمه يادگاري، عكسهاي جدي. براي هر دسته يك دوربين اختصاص دهيم. مثلا يادگاريها را با گوشي بگيريم. نيمه يادگاري ها را با سنسور كراپ و جدي ها را با سنسور بزرگتر فول فريم يا بالاتر.
    arefjoon، Mahdi.A.Tabar و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین