صفحه 209 از 213 نخستنخست ... 109 159 199 205 206 207 208 209 210 211 212 213 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    پس از کلی سرو کله زدن با شارژرهای بی کیفیت و خراب کردن کلی باتری بالاخره یه شارژر با کیفیت خریدم البته با کمک یکی از دوستان

شارژر nitecore D4
    یکی از پرفروشترین شارژرهای هوشمند دنیا هست و کیفیت ساخت خوبی داره

مزایا:
    شارژ طیف وسیعی از باترهای قلمی
    Li-ion / IMR / LiFePO4: 26650, 22650, 18650
    17670, 18490, 17500, 18350, 16340
    (RCR123), 14500, 10440
    Ni-MH / Ni-Cd: AA, AAA, AAAA, C
    حالتهای شارژر CC, CV, dV/dt
    شارژ چهار باتری از انواع مختلف و ظرفیتهای مختلف به صورت همزمان.
    صفحه نمایش بزرگ و خوانا که وضعیت شارژ هر باتری رو به صورت مجزا نشون میده.
    نمایش ولتاژ- جریان و زمان شارژ به صورت لحظه ای.
    تشخیص خودکار نوع باتری به استثنای باتری های LiFePO4 که باید دستی انتخاب بشه.
    محافظت از باتری در مقابل شارژر بیش از حد و دمای بالا و همچنین تشخیص پلاریته غلط.
    شارژ نکردن باترهای لیتیومی که ولتاژ اونها صفر شده(به دلیل خطر آتش سوزی)
    داری حالت low برای باتری های کم ظرفیت.
    بدنه ساخته شده از مواد ABS که در مقابل آتش سوزی مقاوم هست.
    کار با برق شهری و آداپتور فندکی مخصوص ماشین.

معایب:
    عدم امکان انتخاب جریان شارژ به صورت دستی.
    جریان شارژ پایینتر نسبت به سایر رقبا.
    *جریان برای دو باتری حد اکثر 750ma هست اما زمانی
    که سه یا چهار باتری باشن حداکثر 375ma میشه.

فایل پیوست 81261

مبارکتون باشه منم دقیقا شارژ کنونی همین برند رو گرفتم عالیه دقیقا چیزیه که میشه به جای خرید یه باتری اضافه برای سفر اینو خرید تازه چیزی که فروشنده به من گفت نیم ساعت از شارژ خود کنون هم زودتر باتری رو شارژ میکنه
    mostafa_1366 تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان من شهریور 94 یه دونه باطری فوتیکس برای 70d خریدم که تا همین چند وقت پی عصای دستم بود (البته باطری اول که فرستادن خراب بود که پس فرستادم و برام سالمش رو دوباره فرستادن ) ولی چند روز پیش مشغول عکاسی بودم که باطری تموم کردم و مجبور به استفاده از باطری کمکی فوتیکس شدم بعد از مدتی دوربین دچار مشکل شد و هنگ کرد و تصویر روی صفحه ال سی دی تکون نمی خورد حتی دکمه خاموش روشن هم تاثیری در کار نداشت و مجبور به در آوردن باطری شدم این مشکل یکی دو بار تکرار شد تا دیگه کلا دوربین روشن نشد و یه مقداری دور و بر شاتر گرم شده بود
    الان مجبور شدم دوربین رو بفرستم تعمییر گاه و تصور خودم اینه که مشکل از باطری باید باشه .
    این مطلب رو گذاشتم که دوستان دقت بیشتری در انتخاب باطری داشته باشن ـ البته هر وقت مشکل اصلی و دلیلیش رو تعمییرگاه مشخص کنه اینجا اعلام می کنم
    ولی در هر حال چه مشکل از باطری فوتیکس باشه و چه نباشه دیگه حاضر به استفاده از باطری غیر اورجینال نیستم

به همین خاطر دنبال خرید باطری اورجینال هستم . دوستان باطری اورجینال پیدا می شه ؟( چون طبق تجربه در دیگر وسایل الکترونیکی باطری اورجینال واقعی پیدا کردنش بسیار مشکله )
    قیمت باطری اورجینال چنده ؟ و اینکه از کجا بخرم ؟ (اگه معرفی فروشگاه مخالف قوانین سایت هست لطفا در پی وی راهنمایی کنید)

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    دوستان من شهریور 94 یه دونه باطری فوتیکس برای 70d خریدم که تا همین چند وقت پی عصای دستم بود (البته باطری اول که فرستادن خراب بود که پس فرستادم و برام سالمش رو دوباره فرستادن ) ولی چند روز پیش مشغول عکاسی بودم که باطری تموم کردم و مجبور به استفاده از باطری کمکی فوتیکس شدم بعد از مدتی دوربین دچار مشکل شد و هنگ کرد و تصویر روی صفحه ال سی دی تکون نمی خورد حتی دکمه خاموش روشن هم تاثیری در کار نداشت و مجبور به در آوردن باطری شدم این مشکل یکی دو بار تکرار شد تا دیگه کلا دوربین روشن نشد و یه مقداری دور و بر شاتر گرم شده بود
    الان مجبور شدم دوربین رو بفرستم تعمییر گاه و تصور خودم اینه که مشکل از باطری باید باشه .
    این مطلب رو گذاشتم که دوستان دقت بیشتری در انتخاب باطری داشته باشن ـ البته هر وقت مشکل اصلی و دلیلیش رو تعمییرگاه مشخص کنه اینجا اعلام می کنم
    ولی در هر حال چه مشکل از باطری فوتیکس باشه و چه نباشه دیگه حاضر به استفاده از باطری غیر اورجینال نیستم

به همین خاطر دنبال خرید باطری اورجینال هستم . دوستان باطری اورجینال پیدا می شه ؟( چون طبق تجربه در دیگر وسایل الکترونیکی باطری اورجینال واقعی پیدا کردنش بسیار مشکله )
    قیمت باطری اورجینال چنده ؟ و اینکه از کجا بخرم ؟ (اگه معرفی فروشگاه مخالف قوانین سایت هست لطفا در پی وی راهنمایی کنید)
    با ولت متر ولتاژ باتری را اندازه بگیرید.
    filtrmiltr تشکر می‌کند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها

در همین فروم خودمان در بخش خرید و فروش پیگیر باشید پیدا می شود
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط HM6699 نمایش پست ها
    با ولت متر ولتاژ باتری را اندازه بگیرید.
    خودم ولت متر ندارم و بلدم نیستم . ولی می برم یه الکتریکی تا برام این کار رو انجام بدن

كاربر همراه aliakbar آواتار ها
    تشکر کرده
    755

سلام
    از دوستان کسی تجربه کار با باطری
    VAGABON MINI LITHIUM
    vm120_front_1210.jpgرو داره.
    در مشخصات خروجی ولتاژ رو 120 اعلام کرده .
    ایا با فلاشهای رایج ایران سازگاری دارد
    پیشاپیش تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

دوستان سلام وقت بخیر
    وقتهایی هست که برای عکاسی به طبیعت میریم و یا جایی هستیم که عملا برق شهری برای شارژ باتری دوربین نداریم ، به غیر از داشتن باتری زاپاس پیشنهاد شما برای شارژ باتری دوربین چیه ؟! پاور بانک برای شارژ باتری دوربین وجود داره آیا ؟ کلا چی پیشنهاد میدین که هم کاربردی باشه و هم مقرون به صرفه ؟!

كاربر همراه ahmad_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    814

نقل قول نوشته اصلی توسط wantedheart388 نمایش پست ها
    دوستان سلام وقت بخیر
    وقتهایی هست که برای عکاسی به طبیعت میریم و یا جایی هستیم که عملا برق شهری برای شارژ باتری دوربین نداریم ، به غیر از داشتن باتری زاپاس پیشنهاد شما برای شارژ باتری دوربین چیه ؟! پاور بانک برای شارژ باتری دوربین وجود داره آیا ؟ کلا چی پیشنهاد میدین که هم کاربردی باشه و هم مقرون به صرفه ؟!
    دوست گرامی اگر با ماشین میرید که احتمالا هم همینطور باید باشه بهترین راه که به ذهن من میرسه خرید یک اینورتر 100 یا 200 وات با حدود قیمت 100 هزار تومن هستش که به جا فندکی ماشین وصل میکنید علاوه بر شارژ باتری دوربین وسایل دیگه ای هم تا سقف 80 وات قابل استفاده هستند
    موفق باشی
    wantedheart388 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_sh نمایش پست ها
    دوست گرامی اگر با ماشین میرید که احتمالا هم همینطور باید باشه بهترین راه که به ذهن من میرسه خرید یک اینورتر 100 یا 200 وات با حدود قیمت 100 هزار تومن هستش که به جا فندکی ماشین وصل میکنید علاوه بر شارژ باتری دوربین وسایل دیگه ای هم تا سقف 80 وات قابل استفاده هستند
    موفق باشی
    خوب گاهی میشه که پیاده روی میکنیم یا کوه میریم و دیگه ماشین نزدیکمون نیست ...
    سوال دیگه ای هم دارم .. باتری های شبیه اصل با که حدودا نصف قیمت محصول ارجینال قیمت دارن قابل اعتمادن ؟! یعنی به دوربین آسیب نمیزنن ؟!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

من که توصیه می کنم به هیچ عنوان از این نوع باطریها استفاده نکنی .
    نقل قول نوشته اصلی توسط wantedheart388 نمایش پست ها
    خوب گاهی میشه که پیاده روی میکنیم یا کوه میریم و دیگه ماشین نزدیکمون نیست ...
    سوال دیگه ای هم دارم .. باتری های شبیه اصل با که حدودا نصف قیمت محصول ارجینال قیمت دارن قابل اعتمادن ؟! یعنی به دوربین آسیب نمیزنن ؟!
    wantedheart388 تشکر می‌کند.