صفحه 191 از 1201 نخستنخست ... 91 141 181 187 188 189 190 191 192 193 194 195 201 241 291 691 1191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه yohan_dan آواتار ها
    تشکر کرده
    1280

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    این مشخصاتی که شما نوشتید مستلزم هزینه ای چندین برابر بودجه ای هست که در نظر گرفتید...هر کدام از اون 3 بدنه که اسم بردید رو تهیه کنید پشیمون نمیشید...همگی تقریبا توی یک رده اند و امکانات مشابهی هم دارن.توصیه من اینه که فعلا دست نگه دارید و کمی بیشتر مطالعه کنید(بهترین منبع همین فروم) بعد اقدام به خرید کنید...
    ممنون از راهنماییتون، عجله ای برای خرید ندارم و میخوام با آگاهی کامل خرید کنم
    ولی هر چی بیشتر در موردش میخونم بیشتر گیج میشم
    بازم ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

نقل قول نوشته اصلی توسط yohan_dan نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، عجله ای برای خرید ندارم و میخوام با آگاهی کامل خرید کنم
    ولی هر چی بیشتر در موردش میخونم بیشتر گیج میشم
    بازم ممنون
    سلام
    همان طور که دوستان گرامی فرمودند بهتر است از حاشیه دورباشید مثل زیاد بودن مگاپیکسل و اسم برند و.... هر چیز دیگری.شما بهتر است از بین بدنه ها در برندها مختلف چند بدنه را که در سقف بودجه شماست تعیین کنید و بعد در همین فروم می تونید مشخصات کامل و نقاط ضعف و قوت هر کدام را پیدا کنید و هر کدام بیشتر با نوع کار و سلیه شما هماهنگی و هم خوانی و جدا از بحث برندی داشت انتخاب کنید و از عکاسی نهایت لذت را ببرید.البته عرض کنم که اول لنزها و مشخصات انها را مطالعه بفرمایید و بیشتر توجه خود را به لنز معطوف کنید تا بدنه.چون لنزها هم در امر عکاسی جزء موارد اول در انتخاب هستند.به عنوان مثال عرض کنم ببینید لنز واید یا تله یا ...که لازم دارید در برندهای مختلف قیمتها و مشخصات را مقایسه کنید و همچنین کارایی.
    با تشکر
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2924

سلام
    اول از همه سال نو رو به همه دوستان و بزرگان سایت تبریک میگم و امیدوارم سالی بسیار خوب برای همگی باشه !
    -----------------------
    من هم مثل خیلی از دوستان کمی سردرگم شدم !
    خیلی خوب شد با این سایت آشنا شدم (فکر کنم دو سه ماهی میشه ) چیز های خوبی از این سایت یاد گرفتم و عکس های زیبایی دیدم ! از همه دوستان تشکر میکنم !
    میخوام یه دوربین slr بخرم !
    البته ناگفته نماند که با یه زور و زحمتی یه آشنایی پیدا کردم که یه آشنایی داره که قسطی میده و میخوام 1 م تا 1.5 م ازش خرید کنم !
    اوایل فقط 550d میخواستم اما بعدش که 60d اومد دوست داشتم 60d بخرم ! که با اشاره هایی که دوستان در همین سایت کرده بودند به این نتیجه رسیدم که بهتره برای شروع از دوربین ارزون قیمت تری شروع کنم !
    یه دوربینی میخوام که برای شروع خوب باشه و حداقل 5-6 سالی هم خوب باشه !
    چون بعیده تا زمانی که خودم برم سر کار بخوام دوربین رو عوض کنم !
    حالا هم بین چند مدل موندم!
    550d
    d3100
    500d
    یا یک سوپر زوم خوب که البته علاقه ای بهشون ندارم !
    ( 60D برای شروع چطوره !؟زیاده ؟)
    البته میدونم 550d از دو مدل دیگه سر تره ! و انتخاب خوذم هم شاید همین باشه !
    اما دوستان یه جایی از فروم گفته بودن که تنوع لنز توی نیکون بیشتر هست البته به غیر از تله که کنون بهتره !
    و درباره نوع عکاسی هم باید بگم که خودم خیلی خیلی به عکاسی حیات وحش علاقه دارم ! ولی میدونم سختی زیادی داره و البته پول زیادی هم میطلبه و از یه عکاسی منظره هم علاقه دارم !!اما فعلا میخوام با لنز کیت شروع کنم و بعدش اگر خدا بخواد یه لنز خوب بگیرم ! (البته با راهنمایی دوستان همین سایت )

چقدر نوشتم!!! واقعا معذرت میخوام که خسته شدید !
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsisili نمایش پست ها
    البته میدونم 550d از دو مدل دیگه سر تره !
    میشه بیشتر توضیح بدین:confused:
    Hamid.d و NetNegar تشکر می‌کنند.
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2924

نقل قول نوشته اصلی توسط payman_sh نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدین:confused:
    سلام
    برداشت من از تاپیک http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=13858
    این جمله بود !
    اگر اشتباه برداشت کردم شما ببخشید و راهنماییم کنید !
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

Lightbulb

حالا هم بین چند مدل موندم!
    550d
    d3100
    500d
    یا یک سوپر زوم خوب که البته علاقه ای بهشون ندارم !
    ( 60D برای شروع چطوره !؟زیاده ؟)
    البته میدونم 550d از دو مدل دیگه سر تره ! و انتخاب خوذم هم شاید همین باشه !
    با سلام . البته با ذکر دلیل نگفتین چرا 550 کانن بهتر از 500D یا بهتر از 3100 هست . ولی به عقیده ی من صحیح گفتین و 550D در اکثر شرایط بهتر از دو دوربین دیگه هست . درباره ی تنوع لنز هم فرق آنچنان زیادی بین کانن و نیکون نیست و آنچه بین لنز های این دو کمپانی تفاوت ایجاد میکنه قیمت پایین تر لنزهای نیکونه که به دلیل قابلیت های کمتر ( در برخی موارد ) نسبت به لنز های مشابه از سوی کاننه .
    به عقیده ی من شما اگه 550D رو همراه یه لنز خوب بگیرین بهتره تا اینکه بخواین 60D رو با یه لنز ضعیف خریداری کنین ( البته باید در نظر داشت که 60D به دلیل سرعت عکاسی سریعترش ، گزینه ی بهتری برای عکاسی در حیات وحشه ) . اگه 750 تومنو برای بدنه ی 550D بدین ، 550 تومن دیگه از پولتون میمونه که میتونین باهاش یه لنز خوب با زوم بالا برای دوربینتون بگیرین و در آخر 200 تومن هم باید واسه لوازم جانبی مثله فیلتر و ... خرج کنین .

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

آنچه بین لنز های این دو کمپانی تفاوت ایجاد میکنه قیمت پایین تر لنزهای نیکونه که به دلیل قابلیت های کمتر ( در برخی موارد ) نسبت به لنز های مشابه از سوی کاننه
    ؟؟؟؟؟
    شما با یه دوربین و لنز کیتش مثل 55-18 +500d یا ... شروع کنید تا با عکاسی آشنا بشید. بعد از یک مدت شاخه عکاسی مشخص میشه و در پی آن لوازم مورد نیاز.
    در نهایت اگر دیدید این دوربین جوابگوی نیاز شما نیست با ضرر معقول آنرا تعویض می کنید.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2924

به این دلیل بین 550D و 500d مرددم که به خودم میگم آخه چرا برای 100ت برم یه دوربین قدیمی تر بگیرم !؟
    البته اگر دوستان همه به این اشاره داشته باشند که 500d برام بهتره همین دوربین رو میخرم! خودم هم میخوام با لنز کیت شروع کنم اما بین دوربین ها موندم !
    در مورد برداشتم در این مورد که 550d از d3100 سرتره هم گفتم که از تاپیکی که لینکش رو دادم برداشت کردم و البته شاید اصلا مقایسه این دو با هم درست نباشه اما میتونید توی این سایت هم خودتون مقایسه کنید
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos550d/page29.asp
    A.Mazaheri و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

البته برا 100 هزار بهتره همون 550D رو بردارید.دوربین خوبیه و تا مدتها پاسخگوی نیاز شماست.
    nadersharp، Hamid.d و NetNegar تشکر می‌کنند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

پیش فرض ترکیب ماسب با بودجه 1100

با سلام
    برای دوستی با بودجه 1100 قصد خرید دوربین اس ال ار (حداقل دارای سنسور اس ال ار) دارم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    1) نمیدونم قیمت sony nex 5 چنده؟ و ایا ارزش داره این دوربین با لنزاش رو تهیه کنم یا اینکه برم همون اس ال ار های معمول (40دی-50 دی -500دی -450دی -دی 90)بخرم.
    در ضمن لنز خوبی میخواد چون تا مدت ها احتمالا نتونه واسه لنز پول بده.
    2 )خودش میخواد یکی از لنز های زیر رو بخره.( در صورت خرید اس ال ار)
    canon 15-85
    sigma 17-70 os for canon
    tamron 18-270
    البته که میدونم این 18-270 تامرون کیفیت پایین تری نسبت به 15-85 داره ولی میخوام ببینم به رنج بالاش می ارزه یا نه؟
    3 )در ضمن چون من از قیمت بازار دست دوم زیاد آگاه نیستم اگه با این بودجه تنرکیب کارکرده تمیز پیدا میشه هم راهنمایی بفرمایید.
    پیشاپیش از زحماتتتون تشکر میکنم...
    NetNegar تشکر می‌کند.
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2