صفحه 50 از 51 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 503
Like Tree655تشکر

موضوع: راه اندازی استدیو عکاسی (حرفه ای)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    معمولا برای استخدام یک عکاسی برای آتلیه کودک چقدر در نظر گرفته میشه؟ آیا استخدام بصورت فول تایم متداوله یا بصورت پروژهای یا درصدی روی هر مورد کار میکنند و معمولا درصدش. به چه نسبتی هست؟
    برای دستیار عکاس هم اگر اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

چند روزه از سوال ما گذشته اما هیچکی از اینطرف ها رد نشده؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط acynonix نمایش پست ها
    با سلام ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    معمولا برای استخدام یک عکاسی برای آتلیه کودک چقدر در نظر گرفته میشه؟ آیا استخدام بصورت فول تایم متداوله یا بصورت پروژهای یا درصدی روی هر مورد کار میکنند و معمولا درصدش. به چه نسبتی هست؟
    برای دستیار عکاس هم اگر اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای عکاس 1 به بالا بستگی به کارش داره و بوجه شما میتونی کمتر هم بدی بله هم فول تایم کار میکنند هم درصدی ولی درصدی خیلی کم برای اتلیه کودک بیشتر شراکت میکنن درصد هم مثلا جا و تجهیزات از شماست کار از ایشون 35 تا 40 درصد بهشون بدی خوبه بازم بر میگرده به خودتون این درصد ها

این هارو که گفتم تجربه من نبوده دیدم دوستان با این درصد ها کار کردن و گفتم خدمت شما

دستیار عکاس هم من از کار اموز استفاده میکنم اکثران هم از کار اموز استفاده میکنن بدون هزینه ولی خودم به شخصه یه مبلغی بهش میدم برای کرایه رفت و امد
    acynonix و photographِer تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

سلام خدمت دوستان عزیز.
    دوستان من قصد زدن آتلیه دارم.بیشتر لوازم عکاسی رو دارم.(آخر همین پست مینویسم)
    اما ,در باره دکور( چه دکور هایی برای محیط بدم که با همون هام بشه عکس گرفت) . و عکس هایی که بدون فون گرفته میشه ( رو دیوار آتلیه که چه نوع کاغذ دیواری داشته باشه ) .عکس هایی از آتلیه های خیلی خوب و معروف بدید برای گرفتن ایده خیلی خوب میشه , من چندتا سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
    متراژ آتلیه. , چه مجوز هایی باید گرفته بشه برای خود اتلیه و عکاسی در خارج آتلیه.
    عکاسی که در آتلیه کار میکنه(شاگرد) این فرد چه مجوزی باید داشته باشه .
    قیمت عکس ها رو صنف عکاسان مشخص میکنه ؟ یا خود عکاسی ؟
    (چون مثلا روتوش حرفه ای رو عکس صورت , زمان بیشتری میبره تا یک عکس تمام قد که فقط نور و این موارد رو اصلاح میکنیم.)
    به مشتری فایل عکس که داده میشه , بالاترین کیفیت داده میشه ؟ یا ریسایز شده ؟
    تمام عکس ها باید از قبل زمان براش بگیره مشتری ؟ یا همینجوری بیان آتلیه هر زمانی خواستن ؟
    ( دوستان برای سوالات ببخشید ,شاید برای شما خیلی جواب ها ساده باشند ولی من چون جایی کار نکردم و فقط تجربه در محیط خونه یا عکس های محدود در فضای باز رو دارم , نگرانی هایی دارم که دوست دارم قبل از شروع آتلیه از بابت این نگرانی ها , خیالم راحت بشه ).
    اگه موارد دیگه ای هم هست که من یادم رفته و خیلی مهم هستند , و بگید خیلی ممنون میشم.
    مرسی .
    profoto d1 (x3)
    softbox 120*90
    soft box 60*60
    beauty dish
    umbrella (x3)
    reflector
    octa box
    profoto b1 (x2)
    battery grip
    فون ( مشکی . قرمز. ابی.سفید.صورتی)
    ژل های تغییر رنگ فلاش
    سه پایه فلاش بوم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام

من به دنبال ایجاد بخش عکاسی حرفه ای تو حوزه تبلیغات ( با رویکرد مدلینگ ... ماکروگرافی جواهرات و محصول ) هستم برای این کار تجهیزات زیر برای شروع پیشنهاد شده :
    سه شاخه فلاش چتر + سه پایه هاش ، یک عدد شیدر + یک عدد اسنوت + دو عدد سافت باکس ۶۰در ۹۰ + رادو فلش
    در ابتدا من میخوام ببینم کدوم رو دست دو میتونم بخرم و کدوم موارد رو نو مثلا اگر فلش ها لامپش استفاده زیاد شده باشه به درد من نمی خوره در نتیجه ممکنه اونها رو نو بگیرم یا لامپ رو نو بگیرم ... کلا در این مورد عزیزان متخصص همراهی کنن و در مورد خرید مصمم به خرید ارزشمند هستم ... یعنی نه دنبال جنس ارزونم نه گرون ... و در مورد برند خوب ست هنسل خوبه ولی گرونه و من ترجیح می دم خرید مناسب تری داشته باشم با توجه به قیمت ...
    بعد در مورد خود تجهیزات یعنی چند ژول بودن فلش و ابعاد سافت باکس
    من برای شروع بادی canon 6d و فعلا لنز Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM دارم ... اتاقی که می خوام توش کار رو شروع کنم ابعادش ۴ در ۵ هست و دارای ۳ عدد پنجره که نمی دونم برای کنترل نور باید کامل اونها رو کاور کنم یا نیازی نیست و اگر لازمه وسیله ای برای اون هست مثل برزنت بشه نصب کرد و در صورت نیاز جدا کرد ...
    در نهایت عزیزان محبت کنید راهنمایی کنید ...

سپاس
    ویرایش توسط mammoth : Monday 26 February 2018 در ساعت 15:10

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

اساتید لطفا همراهی کنید
    body : Canon 6D
    lens : Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

كاربر جديد MaroofMadMan آواتار ها
    تشکر کرده
    11

درود بر همگی ، دوستان یک سوال داشتم نمی دونم اینجا جاش هست یا نه

منبع معتبری جهت مطالعه بر روی نور و نورپردازی در عکاسی ( کتاب ، وب یا ... ) می تونید به بنده جهت مطالعه معرفی کنید ؟

قصد زدن یک آتلیه رو دارم ( بیشتر البته فیلمبرداری است ) نیاز می دونم در مورد نور و نورپردازی اطلاعات بیشتری کسب کنم ، با تشکر

-

سوال بعدی که دارم ، برای تهیه مجوز معتبر برای آتلیه در شمال ایران ( آمل یا بابل ) باید به کجا رجوع کرد ؟ ( آتلیه فیلمبرداری و عروسی )
    بنده از تهران پرسیدم ( تهران هستم فعلا ) و بهم گفتن باید اول بریم ملک رو ببینیم ، در صورتی که ملک اگر خریداری بشه شماله ، و قطعا اون ها که نمیان ، اتحادیه یا جایی خاصی است در این شهر ها جهت گرفتن مجوز ؟

با تشکر از شما

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

دوستان عکسهای با کیفیت برای بکگراند پرتره (منظره، اتاق، پنجره و...) از کجا میتونم دانلود کنم؟ برای بک جایگزین در کروماکی لازم دارم. ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت اساتید بزرگوار، من میخوام تازه آتلیه بزنم و وسایل زیر برای آتلیه ای بوده ک چند ماه بیشتر کار نکرده باهاش و من قصد خریدشونو دارم ، فضای من حدودا بیست متره که قسمتی رو برای قرار گیری میز کامپپوترم باید در نظر بگیرم ، اول اینکه میخوام بدونم فضام مناسب هست یا نه، دیوار مکانم سرامیک سفید هست آیا باید پوشس داده بشه یا مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اینکه هر کدوم از وسایل واقعا مورد استفاده قرار نمیگیره راهنماییم کنین ک نگیرمش
    بالابر چهار محور
    فون سفید مشکی و ابروباد
    سه پایه بوم
    بازو دیواری
    ۲ شاخه فلش گودکس qs ۲۰۰ ژول
    ۲ شاخه ۳۰۰ ژول
    چتر یک عدد
    سافت باکس ۵۰ در ۷۰
    سافت باکس ۴۰*۴۰
    لمینتور ۳۰ ۴۰
    نیمکت چوبی رافیا و چرخ چوبی
    ، دوربین و سه پایه و پرینتر و کامپزوتر هم خودم دارم ، ممنون میشم راهنمااییم کنین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سوال دیگری دارم اینکه شرکتی با عنوان خدمات کامپیوتری و عکاسی و فیلمبرداری ثبت کردیم حالا برای شروع کار عکاسی نیازی به مجوز خاص دیگری هم داریم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 50 از 51 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 آخرینآخرین