صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 208
Like Tree440تشکر

موضوع: معرفی اپلیکیشن های عکاسی {اندروید ، ios و...}

كاربر همراه javad allahyari آواتار ها
    تشکر کرده
    375

امکان مشاهده عکس ها و ارسال انها در گوشی اندروید برای دوربین های نیکون
    http://s3.picofile.com/file/81900283..._3000.apk.html
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    NIKON D5200. YASHIKA FX-3+50mm

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط javad allahyari نمایش پست ها
    امکان مشاهده عکس ها و ارسال انها در گوشی اندروید برای دوربین های نیکون
    com.nikon.wu.wmau_1.1.2.3000
    سلام دوست عزیز
    یکم توضیح میدین راجب این برنامه؟
    دقیقا چجوریه؟
    با تشکر
    javad allahyari تشکر می‌کند.
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر همراه javad allahyari آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یکم توضیح میدین راجب این برنامه؟
    دقیقا چجوریه؟
    با تشکر
    باید دوربین دارای وایرلس باشه حالا یا خود دوربین داشته باشه یا کیت وایرلس بهش وصل شه وقتی برنامه رو باز میکنی وای فای های موجود رو سرچ میکنه و موبایلو به وای فای دوربین متصل میکنید .به همین راحتی
    ata_m3 و mohammad.baruji تشکر می‌کنند.
    NIKON D5200. YASHIKA FX-3+50mm

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

پیش فرض اولین اسکرین شات ها از اپلیکیشن جدید Google Photos منتشر شدند

درود

هرچند یرمجموعه شایهات هم میشد فرستاد!

كاربر آشنا IYIostafa آواتار ها
    تشکر کرده
    171

سلان دوستان. میخواستم بپرسم شما میدونید چطور میشه اپ هلیکون ریموت رو از طریق وای‌فای به دوربین نیکون دی۵۳۰۰ وصل کرد؟ هرتلاشی که تا حالا برای وصل بی سیم گوشی اندرویدی م به دوربین با اپ هلیکون ریموت داشتم با شکست مواجه شده.

كاربر آشنا sam32 آواتار ها
    تشکر کرده
    203

دوستان ببخشید تو اپ هلیکون برای محاسبه فاصله هایپر فوکال به مشکل خوردم اگر ممکنه راهنمایی کنید
    تا جاییکه من میدونم هایپر فوکال فاصله اییه که اگر در اون فاصله فکوس بشه از نصف اون فاصله تا بی نهایت در فکوس خواهد بود و با توجه به اندازه سنسور دیافراگم و فاصله کانونی محاسبه میشه
    حالا تو هلیکون من دیافراگم رو وارد میکنم فاصله کانونی رو هم وارد میکنم و بهم یک عدد میده به نام hyperfocal distanse تا اینجا مشکلی ندارم اما زیرش دوباره میتونم یک عدد وارد کنم با عنوان distance to subject و زیرش بهم یک عدد جدید میده به نام depth of field
    برای مثال:
    aperture:5
    focal length:50
    circle of confusion:aps c
    hyperfocal distance :25.5 m
    distance to subject:8m
    depth of field: 11.73-6.07=5.66
    که اون دوتای اخر رو نمیفهمم
    MahBaz تشکر می‌کند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط sam32 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید تو اپ هلیکون برای محاسبه فاصله هایپر فوکال به مشکل خوردم اگر ممکنه راهنمایی کنید
    تا جاییکه من میدونم هایپر فوکال فاصله اییه که اگر در اون فاصله فکوس بشه از نصف اون فاصله تا بی نهایت در فکوس خواهد بود و با توجه به اندازه سنسور دیافراگم و فاصله کانونی محاسبه میشه
    حالا تو هلیکون من دیافراگم رو وارد میکنم فاصله کانونی رو هم وارد میکنم و بهم یک عدد میده به نام hyperfocal distanse تا اینجا مشکلی ندارم اما زیرش دوباره میتونم یک عدد وارد کنم با عنوان distance to subject و زیرش بهم یک عدد جدید میده به نام depth of field
    برای مثال:
    aperture:5
    focal length:50
    circle of confusion:aps c
    hyperfocal distance :25.5 m
    distance to subject:8m
    depth of field: 11.73-6.07=5.66
    که اون دوتای اخر رو نمیفهمم
    من با این نرم افزار کار نکردم ولی، نقطه هایپرفوکال ارتباطی به "فاصله با سوژه" یا همان distance ندارد. نرم افزار ابتدا نقطه هایپرفوکال رو میده ولی وقتی شما فاصله با سوژه رو بهش بدین، آن وقت مقدار عمق میدان را بهتون میده. مثلا میگه شما با این پارامترهائی که در بالا دادین، از فاصله 6 م الی 11.7متری شما در فکوس خواهد بود. به عبارت دیگر DOF شما حدود 5.6 خواهد شد.
    MahBaz و sam32 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    203

خب یعنی عملا اگر فکوس رو رو هایپر تنظیم کنم قاعدتا باید اون جسم هم تو محدوده فکوس قابل قبول باشه درسته؟
    اما اگر من فکوس رو برای 25.5 تنظیم کنم نصفش میشه 12.25 یعنی از 12 متری تا بینهایت باید واضح ثبت شه که با این اندازه هایی که دو گزینه اخر میده نمیخوره یا اینکه من دارم گیج میزنم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sam32 نمایش پست ها
    خب یعنی عملا اگر فکوس رو رو هایپر تنظیم کنم قاعدتا باید اون جسم هم تو محدوده فکوس قابل قبول باشه درسته؟
    اما اگر من فکوس رو برای 25.5 تنظیم کنم نصفش میشه 12.25 یعنی از 12 متری تا بینهایت باید واضح ثبت شه که با این اندازه هایی که دو گزینه اخر میده نمیخوره یا اینکه من دارم گیج میزنم
    هم درست است و هم خير. اگر فوكوس را روي فاصله هايپرفوكال تنظيم كنيد، هرچيزي كه از نصف آن فاصله تا بي نهايت قرار داشته باشد در فوكوس خواهد بود و عمق ميدان بي نهايت است ولي اين نرم افزار فقط براي تعيين فاصله هايپرفوكال استفاده نمي شود، يك استفاده ديگر آن محاسبه عمق ميدان در حالتي است كه از فوكوس روي بي نهايت يا فوكوس روي فاصله هايپرفوكال استفاده نمي كنيد. براي همين هم نرم افزار فاصله تا سوژه را مي پرسد . يعني اگر به جاي فوكوس روي فاصله هايپر فوكال (در مثال شما 25.5 متر)، روي سوژه‌اي در فاصله 8 متري فوكوس كنيد، نرم افزار عمق ميدان را در اين حالت براي شما محاسبه مي كند كه در اين حالت عمق ميدان 5.66 متر خواهد بود.
    ضمناً استفاده از فوكوس هايپر فوكال بيشتر براي لنزهاي وايد (عموماً عكس هاي منظره) استفاده مي شود كه مي خواهيم حداكثر عمق ميدان ممكن را داشته باشيم و براي عكاسي با لنز 50 م م آن هم روي دوربين كراپدار استفاده چنداني ندارد.
    توضيح آنكه در دو حالت مي توان به عمق ميدان بي نهايت دست يافت: يكي فوكوس روي بي نهايت (روي جسمي با فاصله بسيار زياد) كه در اين حالت همه چيز از فاصله هايپر فوكال تا بي نهايت در فوكوس است دومي هم فوكوس روي فاصله هايپر فوكال كه همه چيز از نصف اين فاصله تا بي نهايت در فوكوس است. چنانچه ملاحظه مي شود در هر دو حالت عمق ميدان بي نهايت است ولي فوكوس هايپرفوكال عمق ميدان بيشتري مي دهد.
    iman mehr، sam32، viva_utopia و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    203

جناب چگینی از راهنمایی شما سپاسگذارم پس در واقع داره دو کار رو میکنه هم هایپر رو مشخص میکنه و یا عمق میدان رو برای یک سوز مشخص
    در مورد فاصله کانونی هم از راهنماییتون ممنونم البته اعداد رو بدون هیچ دلیل و انتخابی وارد کرده بودم و فقط میخواستم یک اعدادی باشه
    Dariush Chegini و ben163s تشکر می‌کنند.

صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین