صفحه 281 از 284 نخستنخست ... 181 231 271 277 278 279 280 281 282 283 284 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoterisland نمایش پست ها
    بنده دی7100 دارم حال بین این کامپکت ها موندم کدوم انتخاب کنم کار زیاد حرفه ای نمیخوام باهاش بکنم ولی بین مدل های 1.5 میلونی تا 2.3 میلیونی مانند سونی و نیکون و کنون موندم که کدام رو انتخاب کنم ... هدف هم عکاسی و فیلم برداری با حداکثر کیفت با توجه به کامپکت بودن .

متشکرم

برای عکاسی و فیلمبرداری و بالاترین کیفیت حداقل بودجه برای شما حدود چهارمیلیون باید باشد و یکی از بهترین گزینه‌ها پاناسونیک LX100 و سپس سونی RX100 IV خواهد بود.
    ولی در رنج قیمت شما و فقط برای عکاسی پیشنهاد من فوجی XQ2 است.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

مقاله‌ای از DP در معرفی بهترین دوربین‌های کامپکت سوپرزوم در سال ۲۰۱۷ :
    https://www.dpreview.com/reviews/201...-zoom-compacts
    sorena_56 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

با سلام ...
    از دوستان کسی هست که بتونه بنده را راهنمایی کنه ...
    از بین کامپکت های پیشرفته سری G کنون کدام مدل هست که بهترین توازن را از نظر کیفیت خروجی عکس و بدنه مستحکم و عالی و همچنین امکانات خوب را ارائه بده ؟؟؟؟
    در واقع کدوم مدل کیفیت عکس و رفتار نویزی بهتری داره ؟؟؟؟

كاربر همراه davood آواتار ها
    تشکر کرده
    2943

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    با سلام ...
    از دوستان کسی هست که بتونه بنده را راهنمایی کنه ...
    از بین کامپکت های پیشرفته سری G کنون کدام مدل هست که بهترین توازن را از نظر کیفیت خروجی عکس و بدنه مستحکم و عالی و همچنین امکانات خوب را ارائه بده ؟؟؟؟
    در واقع کدوم مدل کیفیت عکس و رفتار نویزی بهتری داره ؟؟؟؟

سلام
    راستش تا جایی که من میدونم از لحاظ کیفیت بدنه همه دوربینهای سری G مشابه هم هستند و بدنه فلزی و بسیار با کیفیتی دارند.
    اما از نظر کیفیت عکس و رفتار نویزی فکر میکنم مدل قدیمیتر Canon G1x II بخاطر سنسور بزرگتری که داره از همه بهتر عمل کنه.
    سنسور این دوربین در هر دو ورژن 18*14 میلیمتره اما توی مدلهای G3 , G5 , G7 , G9 سایز سنسورشون 13*8 میلیمتره
    من خودم ورژن اول همین دوربین رو دارم و واقعا ازش راضی هستم.
    فکر میکنم تفاوت ورژن اول و دوم فقط توی واید بیشتر و دیافراگم بازتر و حداقل فاصله فوکوس کمتر (برای ورژن دوم) و ویزور اپتیکال تصویر مستقیم (برای ورژن اول) بود.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط davood نمایش پست ها
    سلام
    راستش تا جایی که من میدونم از لحاظ کیفیت بدنه همه دوربینهای سری G مشابه هم هستند و بدنه فلزی و بسیار با کیفیتی دارند.
    اما از نظر کیفیت عکس و رفتار نویزی فکر میکنم مدل قدیمیتر Canon G1x II بخاطر سنسور بزرگتری که داره از همه بهتر عمل کنه.
    سنسور این دوربین در هر دو ورژن 18*14 میلیمتره اما توی مدلهای G3 , G5 , G7 , G9 سایز سنسورشون 13*8 میلیمتره
    من خودم ورژن اول همین دوربین رو دارم و واقعا ازش راضی هستم.
    فکر میکنم تفاوت ورژن اول و دوم فقط توی واید بیشتر و دیافراگم بازتر و حداقل فاصله فوکوس کمتر (برای ورژن دوم) و ویزور اپتیکال تصویر مستقیم (برای ورژن اول) بود.
    شما که ورزن یک G1X را دارید میتونید منو راهنمایی کنید ، که آیا نداشتن چشمی شما را تو عکاسی مخصوصا تو آفتاب آذار نمیده ...در مورد کیفیت عکس بگید تا چقدر میشه روش حساب کرد به دوربینهای DSLR ها نزدیک هست ؟؟؟
    من به G1X MII علاقه دارم ولی نمیدونم چطور دوربینی هست ؟؟؟

تشکر کرده
    2943

شما که ورزن یک G1X را دارید میتونید منو راهنمایی کنید ، که آیا نداشتن چشمی شما را تو عکاسی مخصوصا تو آفتاب آذار نمیده ...در مورد کیفیت عکس بگید تا چقدر میشه روش حساب کرد به دوربینهای DSLR ها نزدیک هست ؟؟؟
    من به G1X MII علاقه دارم ولی نمیدونم چطور دوربینی هست ؟؟؟

چشمی ورژن یک خیلی کاربردی نیست چون چیزی که توی چشمی میبینید صرفا تصویریه که از مجموعه عدسیهای چشمی عبور میکنه و هیچ ارتباطی با سنسور و نوری که به اون میتابه نداره.
    قبلا که فقط با G1x عکاسی میکردم اصلا از چشمیش استفاده نمیکردم و هیچ مشکلی هم توی عکاسی نداشتم اما حالا که با D5300 عکس میگیرم دیگه استفاده از Lcd موقع عکاسی برام سخته و فقط از چشمی استفاده میکنم.
    این طبیعته انسانه که به شرایط موجود عادت میکنه.
    کیفیت تصویرش در هر دو ورژن واقعا در حد Dslr هست ، بخصوص که با این سایز سنسور رزولوشن 16 مگاپیکسل داره و خود این رفتار نویزی رو بازهم بهتر میکنه.
    اگر بین این دو مدل مردد بودید توصیه من ورژن دومه که لنز خیلی بهتری داره.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط davood نمایش پست ها
    چشمی ورژن یک خیلی کاربردی نیست چون چیزی که توی چشمی میبینید صرفا تصویریه که از مجموعه عدسیهای چشمی عبور میکنه و هیچ ارتباطی با سنسور و نوری که به اون میتابه نداره.
    قبلا که فقط با G1x عکاسی میکردم اصلا از چشمیش استفاده نمیکردم و هیچ مشکلی هم توی عکاسی نداشتم اما حالا که با D5300 عکس میگیرم دیگه استفاده از Lcd موقع عکاسی برام سخته و فقط از چشمی استفاده میکنم.
    این طبیعته انسانه که به شرایط موجود عادت میکنه.
    کیفیت تصویرش در هر دو ورژن واقعا در حد Dslr هست ، بخصوص که با این سایز سنسور رزولوشن 16 مگاپیکسل داره و خود این رفتار نویزی رو بازهم بهتر میکنه.
    اگر بین این دو مدل مردد بودید توصیه من ورژن دومه که لنز خیلی بهتری داره.
    به نظر شما برای کسی که علاقه مند به عکاسی هست دلیل انتخاب , و خرید یک کامپکت پیشرفته با قیمت یک DSLR ، چی میتونه باشه ، در واقع علت انتخاب یک کامپکت پیشرفته فقط اندازه دوربین هست ؟

تشکر کرده
    2943

به نظر شما برای کسی که علاقه مند به عکاسی هست دلیل انتخاب , و خرید یک کامپکت پیشرفته با قیمت یک DSLR ، چی میتونه باشه ، در واقع علت انتخاب یک کامپکت پیشرفته فقط اندازه دوربین هست ؟

اتفاقا به نظر من کامپکتهای پیشرفته واسه علاقمند تازه کار مناسب نیست.
    واسه کسانی که نیاز به عکاسی با کیفیت خانوادگی داشته باشند یا به عنوان دوربین دوم سبک و کم حجم ، واسه مواقع خاص ، برای عکاس حرفه ای بیشتر کاربرد داره (البته کامپکتهای با سنسور بزرگ).
    فکر میکنم کسی که علاقمند به عکاسی باشه یا بخواد شروع به فراگیری اون بکنه بهتره با Dslr شروع کنه.
    یه ترس بی دلیلی از Dslr بین ما جا افتاده که فکر میکنیم قبل از دست زدن به اون حتما باید دوره آمادگی جسمانی مخصوص بگذرونیم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

از بین دوستان که با کامپکتهای سری G کنون آشنایی دارن ، بین دو مدل G5 و G1X Mark II ، کدام مدل انتخاب بهتری هست برای کسی که دنبال یه دوربین با کیفیت چه از لحاظ عکس و جنس بدنه و سایر امکانات هست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام بر دوستان عزیز
    راستش دنبال یک دوربین میگردم برا کار خونگی، واقعیتش خیلی نمیخام هزینه کنم(یک تا یک و نیم میلیون) چون خیلی از عکاسی و استفاده از دوربین پیشرفته سر در نمیارم خودمونی بگم اماتورم:D بنظر شما اساتید محترم کامپکت گرون قیمت رو پینشهاد میکنین یا دی اس ال ار ارزون قیمت؟ اگه هر کدومو پیشنهاد میکنین لطفا اسمشو با قیمتش بگین.ممنون دوستان