صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 77
Like Tree44تشکر

موضوع: از ماونت Four Thirds چه مي دانيد ؟

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

پیش فرض پاسخ: با ارزش ترین لنز های سیستم 4/3 یا Ft

من هم در مورد کراپینک 4 به 3 با شما موافقم.
    به نظر شما کاربرد برخی لنزهای با کیفیت سیگما که روی دوربین های کراپ 1.6 جواب پس داده اند بروی سنسور با کراپ 2 تاثیری بر کیفیت رنگ و شارپنس عکس حاصل خواهد داشت؟
    به عنوان مثال لنز ماکرویی مثل 105mm F2.8 EX DG میتونه همون شارپنسی رو که روی 30D میده روی E510 هم داشته باشه؟

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

سخنان جناب محبی همیشه ارزشمند هستند....

با شما موافقم جناب محبی ، به نظرم برای آتلیه داران مناسب باشد و یک لنز خوب این سیستم هم انتخاب شود و مدت ها آتلیه بی نیاز از هرگونه دوربینی میشود....

لازم به ذکر است که فلاش های المپیوس بسیار عالی و کارا هستند.....

اما عرض کنم ، سیگل برای این برند لنزی وارد نکرده است و فقط نیکسان آسیا 8 مدل لنز وارد کرده که 2 تا لنز کیت و یکی 7-14 و چند لنز تله ی دیگر...

قیمت ها هم بسیار مناسب است ...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

يک سوال آقاي قبادي.... سي گل براي خود سيگما (که اتفاقاً بدنه هاي آن را دارد)* لنز وارد کرده است؟
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    يک سوال آقاي قبادي.... سي گل براي خود سيگما (که اتفاقاً بدنه هاي آن را دارد)* لنز وارد کرده است؟
    والله جناب محبی سیگل برای پنتاکس و سیگما لنز وارد میکنه ، اگر هم مدلی رو در انبار نداشته ابشند ( که اکثرا ندارند ) 10% مبلغ لنز رو دریافت میکنه و بعد از 2 هفته اون رو تحویل میده....

بنده یک Sa-7 دارم، و از اون راضی هستم ، تا به حال دو بار لنز نیاز داشتم هر دو بار هم بعد از 15 تا 20 روز لنز رو تحویل دادند.....( یکمی این ور اون ور داره )

اما برای پنتاکس هم لنز های خوبی در انبار دارند که اتفاقا تخفیف هم میدادند

جدیدا مسعود قدیری هم شیفته ی SIGMA SD14 شده و قرار است بنده و مسعود جان برویم و بخریم :biggrin: ( فعلا شایعات است )
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    والله جناب محبی سیگل برای پنتاکس و سیگما لنز وارد میکنه ، اگر هم مدلی رو در انبار نداشته ابشند ( که اکثرا ندارند ) 10% مبلغ لنز رو دریافت میکنه و بعد از 2 هفته اون رو تحویل میده....

بنده یک Sa-7 دارم، و از اون راضی هستم ، تا به حال دو بار لنز نیاز داشتم هر دو بار هم بعد از 15 تا 20 روز لنز رو تحویل دادند.....( یکمی این ور اون ور داره )

اما برای پنتاکس هم لنز های خوبی در انبار دارند که اتفاقا تخفیف هم میدادند

جدیدا مسعود قدیری هم شیفته ی SIGMA SD14 شده و قرار است بنده و مسعود جان برویم و بخریم :biggrin: ( فعلا شایعات است )
    جناب قبادی سیگل واقعا لنز های سیگما رو وارد کرده؟ به تعداد و نوع محدود یا اینکه نه؟
    چون اگر اشتباه نکنم؛ گذشته از این که پنتاکس دوربین های آماتوری خوب و ارزانی دارد، لنزهای ارزان و مناسبی هم دارد.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

این پنتاکس K10d بدجوری چشمک میزنه. قیمت مناسب - بدنه فلزی و سیلینگ خوب یک جورایی یک دی 200 با نصف قیمت.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط persian نمایش پست ها
    این پنتاکس K10d بدجوری چشمک میزنه. قیمت مناسب - بدنه فلزی و سیلینگ خوب یک جورایی یک دی 200 با نصف قیمت.
    جناب غفاری به اینها؛ Shake Reduction و بدنه Weather Resistance را نیز اضافه کنید. البته نه نصف قیمت D200

كاربر همراه mehrdadr آواتار ها
    تشکر کرده
    134

Olympus لنزهای بسیار با ارزشی میسازه، لنزهای کیت 45-14 و 150-40 از رقباش کیفیت بهتری دارن.
    به تازگی کیت جدیدی ارایه میکنه کا ظاهرا باز هم بهبور پیدا کردن.
    من خودم فقط بادی E510 رو سفارش دادم چون یک رده از کیت بالاتر رفتم و 54-14 رو سال قبل خریدم. به زودی هم 50mm Macro و 200-50 رو سفارش میدم!
    این مدل ها همه ضد ظربه و ضد غبار هستن، به این تست یه نگاهی بندازین:

http://photozone.de/8Reviews/lenses/...2835/index.htm

تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    دوست عزیز این سه دوربین در یک کلاس قرار ندارند ، شاید بین Nikon D200 و Canon 30D شک بوجود بیاید ( که یک سوال فلسفی مهم است :biggrin:) اما دوربینی مثل Olympus E510 به هیچ وجه در این رده قرار ندارد، مسئله تنها مگاپیکسل نیست ، مشکل نوع بدنه است که مدل ها ذکر شده مدل هایی نقریبا حرفه ای هستند....

دوستعزیز یک مشکل این نوع لنزهای قیمت های بسیار گران آن است...

لنز 7-14 که واید ترین لنز دنیا در سیستم 3/4 است دارای قیمتی در حدود 1600 هزار تومان.... که تازه معادل 14-28 در سیستم 35 مم است....

در صورتی که 10-20 سیگما درحدود 400 هزار تومان قیمت دارد......

دوست عزیز لنز های این برند بسیار گران قیمت هستند......

دو لنز 14-45 و یا 14-42 و یک لنز 45-150 در کیت این دوربین ها قرار دارد ، لنز های خوبی هستند اما نه آنقدر که بتواند با نمونه های دیگر مقابله کنند.....

دوست عزیز شاید بحث راجع به این سیستم خوب باشد ، اما زیاد کاربردی نیست ، مشکل در نبود خدمات ، لنز ها ، لوازم جانبی ، و بسیاری موارد دیگر است...
    Olympus 7-14mm باز ترین زاویه دید رو داره که "114 هست. 20-10 Sigma کمتره و 102/4 درجه هست!

به این تست هم یه نگاهی بندازین
    http://www.cameralabs.com/reviews/OlympusE714mm/

تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط alishadi نمایش پست ها
    من هم قبول دارم که شاید E510 با D200 , 30d در یک رده نیستند اما دو مزیتی فوق اونو به یکی از گزینه های انتخاب تبدیل کرده . والا طراحی بدنه 30d کجا و طراحی E510 کجا؟!

همانطور که آقای احمدرضا نوشتن وجود لنز های سیگما توی این سیستم یه نعمته و میتونه برای بودجه های پایین انتخاب خوبی باشن، فقط مسئله از دست دادن واید هست که شاید اونهم در آینده با به بازار آمدن لنز های جدید سیگما برای این مانت حل بشه.
    مثلا 10-20 با مانت 3/4 که میشه معادل 20-40 روی این دوربین به همراه یه 18-200 میتونه رنج 20-400 رو برای ما محیا کنه شاید با قیمتی در حدود 800 تومن.
    با توجه به مسئله لوازم جانبی و خدمات و ... من خودم بیشتر به کنون علاقه دارم ولی با توجه به اینکه فکر نمیکنم کنون و یا حتی نیکون به این زودی ها همچین امکاناتی رو روی دوربین هایی مثل 40D یا D300 بزارن به همین دلیل به سمت E510 متمایل شدم.
    فکر میکنم این دوربین در بازار داخلی در دسترس خواهد بود، اگه از لحاظ لنز مشکلی وجود نداشته باشه شاید هم به یکی از دوربین های پر فروش برای مهاجران Slr - Like ها به DSLR تبدیل بشه و در ادامه مشکا خدمات و ... هم حل بشه.
    نزدیک به یک ما دیگه E510 با کیت 42-14 و 150-40 با قیمت تقریبی 12000000 ریال قابل تهیه خواهد بود :cool:
    Ali Shadi تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین