صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 243
Like Tree162تشکر

موضوع: مشکلات سازگاری و نصب مبدل RAW

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من با یک مشکل عجیب در ویندوزهای ۶۴ بیتی برخورد کردم.

مشکل از این قراره که وقتی یک عکس خام رو با برنامه‌هایی مثل فتوشاپ یا لایت روم و حتی PTGui باز میکنم، کیفیت تصاویر قبل از هر گونه ویرایشی به شدت افت پیدا میکنه، عکس‌ها کدر و رنگ و رو رفته میشن!!!

این مشکل رو هم روی کامپیوتر دسکتاپم دارم که ویندوز سون ۶۴ بیتی هست و هم لپ تاپم که ویندوز ده ۶۴ بیتی روش نصب هست.

این مشکل رو با بعضی برنامه ها مثل View NX2 ندارم.

کسی میتونه کمکم کنه؟

كاربر آشنا 4you آواتار ها
    تشکر کرده
    96

دوستان امروز فتوشاپ 2018 را نصب کردم وقتی عکس های خام را باز میکنم کخ میخواد بار camera raw باز بشه میپره بیرون جدا هم camera raw را نصب هم کردم همین مشکل را دارم حتی رو فتوشاپ های دیگه ورژن 10 camera raw را که نصب میکنم میپره بیرون میخوام از نظیمات فتوشاپ تنظیمات camera raw را باز کنم باز فتوشاپ میپره بیرون میشه راهنمایی کنید مشکل چیه ویندوز 10 64 بیتی دارم

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

احتمالن اشکال از کرک برنامه‌است.

كاربر آشنا 4you آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    احتمالن اشکال از کرک برنامه‌است.
    نه رو فتوشاپ 2017 هم که داشتم کار میکردم فقط آپدیت camera raw را که گرفتم ورزن 10 بازم همین مشکل را برخوردم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

سلام به همگی

اگه ممکنه و دوستان لینک سالم دانلود ورژن ACR رو که با PS CS5 کار بکنه رو دارند، لطف کنند اینجا بگذارند.

ممنون

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

سلام. بعد از اینکه آخرین نسخه بریج رو نصب کردم متاسفانه با این پیغام مواجه شدم. (هنگام ایمپورت فایل خام در کمرا را بریج) دوستان آیا تابحال به این مورد برخوردن و آیا راه حلی دارن پیشنهاد بدن. متشکرم...

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط KHAKSAR نمایش پست ها
    سلام. بعد از اینکه آخرین نسخه بریج رو نصب کردم متاسفانه با این پیغام مواجه شدم. (هنگام ایمپورت فایل خام در کمرا را بریج) دوستان آیا تابحال به این مورد برخوردن و آیا راه حلی دارن پیشنهاد بدن. متشکرم...
    این ارور گاهی قتی هست که بریج نصب شده ولی نسخه‌ی فتوشاپ یا نصب نیست یا اکتیو نیست.
    اما اگر فتوشاپ نصبه و مشکلی نداره، این راه رو برید :
    یک فایل عکس ( مهم نیست چه پسوندی ) در فتوشاپ باز کنید. بعد این مسیر رو برید : file -> open by bridge
    وقتی عکس در بریج باز شد، عکسی که می‌خواهید در کمرا راع باز شود رو هایلایت کنید، و عکس دوم، مهم نیست چه عکسی رو انتخاب کنید و رو ی عکسی که می‌خواهید در کمرا راع باز شود رو دابل کلیک کنید ببینید مشکل حل می‌شه؟
    KHAKSAR تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    7261

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    این ارور گاهی قتی هست که بریج نصب شده ولی نسخه‌ی فتوشاپ یا نصب نیست یا اکتیو نیست.
    اما اگر فتوشاپ نصبه و مشکلی نداره، این راه رو برید :
    یک فایل عکس ( مهم نیست چه پسوندی ) در فتوشاپ باز کنید. بعد این مسیر رو برید : file -> open by bridge
    وقتی عکس در بریج باز شد، عکسی که می‌خواهید در کمرا راع باز شود رو هایلایت کنید، و عکس دوم، مهم نیست چه عکسی رو انتخاب کنید و رو ی عکسی که می‌خواهید در کمرا راع باز شود رو دابل کلیک کنید ببینید مشکل حل می‌شه؟
    سلام. ممنون بابت توضیحات. واللا فتوشاپ که نصب شده. بریج هم تا چند روز درست کار میکرد تا دیروز که این ارور رو داد. اون مسیر پیشنهادی شما رو هم انجام دادم ولی متاسفانه بازم همون ارور رو میده.
    کوروش تشکر می‌کند.

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط KHAKSAR نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    دوست عزیز چند روز پیش من با چنین مشکلی برخورد کردم اما دلیل من کمی متفاوت بود ، زمانی که قصد داشتم تنظیمات یک عکس رو در فضای Bridge روی تعدادی عکس اعمال کنم این مشکل پیش می آمد اما زمانی همان تنظیمات رو برروی یک عکس اعمال می کردم مشکلی پیش نمی آمد.

اما راح حل :

1- ابتده به محل نصب Adobe photoshop رفته و فایل amtlib.dll پیدا کرده و کپی می کنید.
    2- به محل نصب Adobe Bridge رفته و همان فایل را پیدا میکنید و برای اطمینان انتهای اسم آن یک کاراکتر اضافه کنید تا بصورت پشتیبان آن را داشته باشید
    3- سپس فایل amtlib.dll را که از فولدر Adobe photoshop کپی کرده بودید را به این فولدر اضافه کنید (Paste).

امیدوارم مشکلتون رو حل کنه

تشکر کرده
    7261

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    دوست عزیز چند روز پیش من با چنین مشکلی برخورد کردم اما دلیل من کمی متفاوت بود ، زمانی که قصد داشتم تنظیمات یک عکس رو در فضای Bridge روی تعدادی عکس اعمال کنم این مشکل پیش می آمد اما زمانی همان تنظیمات رو برروی یک عکس اعمال می کردم مشکلی پیش نمی آمد.

اما راح حل :

1- ابتده به محل نصب Adobe photoshop رفته و فایل amtlib.dll پیدا کرده و کپی می کنید.
    2- به محل نصب Adobe Bridge رفته و همان فایل را پیدا میکنید و برای اطمینان انتهای اسم آن یک کاراکتر اضافه کنید تا بصورت پشتیبان آن را داشته باشید
    3- سپس فایل amtlib.dll را که از فولدر Adobe photoshop کپی کرده بودید را به این فولدر اضافه کنید (Paste).

امیدوارم مشکلتون رو حل کنه
    سلام. با راهنمایی شما مشکل حل شد. متشکرم
    darkness_land تشکر می‌کند.

صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 آخرینآخرین