صفحه 82 از 83 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 827
Like Tree906تشکر

موضوع: کامپیوتر مناسب برای عکاسی

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

درسته واسه همين من هيچوقت از اپل خوشم نيومده

کارت گرافيک خيلی واجب نيست (وقتی بودجه ما محدوده) کارت گرافيک وقتی استفاده ميشه که رندر بگيريم يا فيلتر هايی مثل بلور کردن استفاده کنيم
    واسه کسی که روی بودجه محدود باشه پردازنده بالاتر از همه مهمتره
    من 1060 روی سيستم دارم ولی تست عملی هم کردم توی ACR تفاوتی که بشه حس کرد با گرافيک اينتل پردازنده نداره ، توی فوتوشاپ موقع استفاده از فيلتر ها سرعت تفاوت داره که به نسبت اختلافی که i5 با i7 داره انتخاب اول پردازندست بعد اگر بودجه اجازه داد گرافيک با cuda بالا
    (7700 من روی 100% کار ميکنه يعنی هنوز جای ارتقاء داره )
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

البته من مطمئن نیستم شما از قیمت خود سیستم های اپل ناراحت هستین یا از قیمت هایی که تو کشور ما ارائه میشه... چون تفاوت اینجا و اونجا از لحاظ قیمتی از یک طرف خیلی زیاده، تفاوت خدمات پس از فروش و گارانتی و ... هم که جای صحبت نداره اصلا و ابدا.
    من از اپل خیلی هم خوشم میاد چون تو کیفیت ( اکثر محصولاتش ) و خدمات پس از فروشش اگه نگیم بهترینه، میتونیم بگیم جزو بهترین هاست.
    حالا مملکت ما مشکل داره؛ سودجوش مشکل داره و خیلی جاهای دیگش.... دلیل نمیشه اپل مشکل داره.
    منم به دوستمون پیشنهاد میکنم اگه واقعا هزینه براشون مهمه، سمت اپل نرن چون اینجا نه فیمت درستی میدن نه خدمات و گارانتی و ...
    البته دوستان از این موضوع هم فراموش نکنن کانفیگی که اپل ارائه میده در عملکرد، با مشابه ویندوزیش متفاوته... همون طور که در گوشی های موبایلش هم همینطوره... از سیستم عاملش هم فراموش نکنیم. از کیفیت صفحه نمایشش هم همینطور.
    Kourosh Kahal، Hoda Zaeimi، Ahmad_ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3755

دنيای کامپيوتر خيلی گستردست و برای اونايی که توی بحث های تکنيکال نيستند گيج کنندست ، اپل هم از اين استفاده ميکنه با سر هم کردن سيستم های با کيفيت پول زيادی از مشتری ميگيره
    اما کسی که خودش بتونه انتخاب کنه ميتونه بهترين ها رو از برند های مختلف جمع کنه
    شما اگر از روی قيمت انتخاب کنيد اپل چيز زيادی به شما نميده ، مثلاً همين مانيتوری که شما حرفش رو ميزنيد اگر در برند های ديگه تو همون رنج قيمت بگرديد مشخصات بهتری رو پيدا ميکنيد
    اپل کاری که ميکنه اينه که يه منو ساده جلو مشتری ميزاره و مشتری راحت انتخاب ميکنه (کاری که مک دونالد با ساندويچ کرد و موفق شد )
    من واسه pc خودم هر قطعه اي که خواستم بگيرم کلی تخقيق کردم و بهترين بنچمارک رو گرفتم
    pc من بدون مانيتور 1400 دلار تموم شد و هر لحظه که اراده کنم ميتونم ارتقاء بدم
    با اين پول سيستمی که از اپل ميشه خريد نصف قدرت اين سيستم رو هم نداره

لپ تاپ من حدود 6 ساله 12 ساعت (حداقل ) در روز روشنه ، اي7 گرافيک 750 جی فورس داره fhd 16gb
    با پولش يک i5 با رم 4 گرافيک intel و HD بيشتر نميتونستم بگيرم.
    (لپ تاپ من 2 تا گرافيک داشت يکيش رو فروختم 300 دلار يعنی کلاً اين لپ تاپ برای من 400 دلار در اومده با اين پول فکر نکنم اپل 5-6 سال کار کرده هم گير بياد)

عمر کامپيوتر مگر چقدره که بخوام پول اضافه بدم واسه چيزی که 4 سال ديگه نو هم باشه به کار نمياد
    Canon 6D2/5D3
    Majid

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    دنيای کامپيوتر خيلی گستردست و برای اونايی که توی بحث های تکنيکال نيستند گيج کنندست ، اپل هم از اين استفاده ميکنه با سر هم کردن سيستم های با کيفيت پول زيادی از مشتری ميگيره
    اما کسی که خودش بتونه انتخاب کنه ميتونه بهترين ها رو از برند های مختلف جمع کنه
    شما اگر از روی قيمت انتخاب کنيد اپل چيز زيادی به شما نميده ، مثلاً همين مانيتوری که شما حرفش رو ميزنيد اگر در برند های ديگه تو همون رنج قيمت بگرديد مشخصات بهتری رو پيدا ميکنيد
    اپل کاری که ميکنه اينه که يه منو ساده جلو مشتری ميزاره و مشتری راحت انتخاب ميکنه (کاری که مک دونالد با ساندويچ کرد و موفق شد )
    من واسه pc خودم هر قطعه اي که خواستم بگيرم کلی تخقيق کردم و بهترين بنچمارک رو گرفتم
    pc من بدون مانيتور 1400 دلار تموم شد و هر لحظه که اراده کنم ميتونم ارتقاء بدم
    با اين پول سيستمی که از اپل ميشه خريد نصف قدرت اين سيستم رو هم نداره

لپ تاپ من حدود 6 ساله 12 ساعت (حداقل ) در روز روشنه ، اي7 گرافيک 750 جی فورس داره fhd 16gb
    با پولش يک i5 با رم 4 گرافيک intel و HD بيشتر نميتونستم بگيرم.
    (لپ تاپ من 2 تا گرافيک داشت يکيش رو فروختم 300 دلار يعنی کلاً اين لپ تاپ برای من 400 دلار در اومده با اين پول فکر نکنم اپل 5-6 سال کار کرده هم گير بياد)

عمر کامپيوتر مگر چقدره که بخوام پول اضافه بدم واسه چيزی که 4 سال ديگه نو هم باشه به کار نمياد
    ارادتمند
    در مورد pc که اراده کنین میتونین ارتقا بدین... برای هر کدوم از قطعه ها مشکلی پیش بیاد میتونین اراده کنین از گارانتیش استفاده کنین؟
    اگه جواب خیره، فکر کنم تا الان با سیستم خدمات پس از فروش اپل برخورد نداشتین.
    در اینکه کامپیوتر های دیگه ارزون تر در میاد شکی نیست، بنده هم قبول دارم ولی هنوزم میگم از خدمات پس از فروش، گارانتی، سیستم عامل عالی و خود برند اپل نمیشه به راحتی گذشت و گرونیش هم خیلی بی دلیل نیست.
    من گوشی آیفون دوبار خریداری کردم، دفعه اول بر اساس بی احتیاطی خودم در سیستم عامل گوشی مشکلی ایجاد شد... برام گوشی رو کامل عوض کردن بی هیچ چون و چرا و یک گوشی نو دادن.
    دفعه دوم مشکل سخت افزاری اتفاق افتاد ( هر دو بار از سمت خودم بود ) گفتن گوشی قدیمی شده... یا همون مدل بهم میتونستن بدن یا 200 دلار میگرفتن و گوشی جدید میدادن!
    من در مورد سیستم های کامپیوتریش مطمئن نیستم بعد 4 سال بخوایم ارتقا بدیم ما به تفاوت میگیرن و ارتقا میدن یا نه، پس در موردش با اطمینان صحبت نمیکنم
    بازم حق با شماست که اینجا محصولات اپل خیلی گرونه خصوصا وقتی اون اول کار میان و خیلی ها میخوان پول دیه پدرشون هم از گرون فروشی محصولاتشون در بیارن ولی کماکان نظرم اینه ضعف های داخلی کشور خودمونو نباید به پای اپل بست که اگه اینطور بود اپل در هر عرصه ای که محصولی تولید کرده، در کشور هایی مثل آمریکا و کانادا جزو بهترین ها نبود.
    از دوستان هم خیلی شنیدم مانتیورهای اپل بی نظیرن؛ در همین فروم خودمون دیدم خیلی ها گفتن ارزش یکبار هزینه کردن و لذت بردن از کار با عکس و فیلم کامل دارند.
    من هم تا زمانی که توان خرید محصولات اپل ندارم، از همین محصولات خوب بازار که بقیه استفاده میکنن استفاده میکنم.
    ارادتمند مجید عزیز
    Hoda Zaeimi تشکر می‌کند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    ارادتمند
    در مورد pc که اراده کنین میتونین ارتقا بدین... برای هر کدوم از قطعه ها مشکلی پیش بیاد میتونین اراده کنین از گارانتیش استفاده کنین؟
    اگه جواب خیره، فکر کنم تا الان با سیستم خدمات پس از فروش اپل برخورد نداشتین.
    در اینکه کامپیوتر های دیگه ارزون تر در میاد شکی نیست، بنده هم قبول دارم ولی هنوزم میگم از خدمات پس از فروش، گارانتی، سیستم عامل عالی و خود برند اپل نمیشه به راحتی گذشت و گرونیش هم خیلی بی دلیل نیست.
    من گوشی آیفون دوبار خریداری کردم، دفعه اول بر اساس بی احتیاطی خودم در سیستم عامل گوشی مشکلی ایجاد شد... برام گوشی رو کامل عوض کردن بی هیچ چون و چرا و یک گوشی نو دادن.
    دفعه دوم مشکل سخت افزاری اتفاق افتاد ( هر دو بار از سمت خودم بود ) گفتن گوشی قدیمی شده... یا همون مدل بهم میتونستن بدن یا 200 دلار میگرفتن و گوشی جدید میدادن!
    من در مورد سیستم های کامپیوتریش مطمئن نیستم بعد 4 سال بخوایم ارتقا بدیم ما به تفاوت میگیرن و ارتقا میدن یا نه، پس در موردش با اطمینان صحبت نمیکنم
    بازم حق با شماست که اینجا محصولات اپل خیلی گرونه خصوصا وقتی اون اول کار میان و خیلی ها میخوان پول دیه پدرشون هم از گرون فروشی محصولاتشون در بیارن ولی کماکان نظرم اینه ضعف های داخلی کشور خودمونو نباید به پای اپل بست که اگه اینطور بود اپل در هر عرصه ای که محصولی تولید کرده، در کشور هایی مثل آمریکا و کانادا جزو بهترین ها نبود.
    از دوستان هم خیلی شنیدم مانتیورهای اپل بی نظیرن؛ در همین فروم خودمون دیدم خیلی ها گفتن ارزش یکبار هزینه کردن و لذت بردن از کار با عکس و فیلم کامل دارند.
    من هم تا زمانی که توان خرید محصولات اپل ندارم، از همین محصولات خوب بازار که بقیه استفاده میکنن استفاده میکنم.
    ارادتمند مجید عزیز

دوست عزیز بهتره بدون تعصب صبحت کنیم من نمیدونم چرا هواداری های اپل همگی تعصب بیجا نسبت به این برند دارند خدا رو شکر اینجا بحث گوشی نیست وگرنه زیر بار هزار تا ایراد و اشکال و گران فروشی محصولات شرکت نمرفتید اینم بدونید اگر اپل حمایت دولت آمریکا رو نداشت الان له شده بود کما اینکه الانم وضعیت خوبی نداره در مورد این سیستم های یکپارچه اپل گفته شد که کیفیت خیلی بالایی دارند !!!!!!!!!! من یک سوال از شما دارم اینکه مگر اپل تو سیستم هاش از پردازنده غیر از اینتل یا محصولات مثل مادربرد تولید اپل یا گرافیک تولید خودش استفاده میکنه که اون میشه با کیفیت و بقیه pc های بازار بی کیفیت !!!!!! همگی از یک برند قطعات هستند ضمنا در بحث قیمت که واقعا گرونه و فقط عده ای که میخرن به نظرم بیشتر دنبال پز دادن و برندش هستند تا خروجی کار در مورد مانیتور ها قطعا مثل گوشی های هوشمندش خودش صفحه نمایش نمیزنه اپل تو هیچ زمینه ای تولید کننده نیست بیشتر طراح کاره مثلا تو گوشی هاش صفحات ال جی یا شارپ یا سامسونگ و مثلا پردازنده سامسونگ که تولید میکنه براش الان من خودم سیستمی که جمع کردم با بهترین کیس بازار بهترین گرافیک بازار بهترین اسپیکر و کارت صدا و...... همه اینا کلا 7 الی 8 تومن برام آب خورد تازه انتخاب قطعات زیبایی اونا و چیدمانش هم دست خود آدمه این سیستم های all in one اپل و بقیه برند ها فقط برای کسانی که کمبود فضا دارند مناسبه و اینکه ازش توقع کارایی بالا نداشته باشند در مورد خدمات تو ایران شرکت های وارد کننده قطعات مثل آواژنگ سازگار و.... واقعا ساپورت خوبی دارند قطعات رو به راحتی تعویض میکنن و.... در مورد برند قطعات هم اینجوری شما میتونی مجموعه ای بهترین ها رو داشته باشی مثل ایسوس لاجیتک سامسونگ کولر مستر msi و.... تازه هم زیبایی بیشتری داره هم اینکه قدرت بیشتر ولی در مدل های اپل چه لپ تاپش چه این سیستم ها اصلا قدرت قابل درکی در مقابل قیمت دیده نمیشه !!! کسی که به این سیستم ها میگه قوی و با کیفیت احتمالا تا حالا سیستم اسمبل نکرده که متوجه بشه چه کارایی داره البته منظورم اصلا به شما نیست کلا یک سری از طیف جامعه رو میگم

ببخشید زیاد شد دوست گرامی
    amir.komeily، MohammadRanjbar و TORGHEH تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتره بدون تعصب صبحت کنیم من نمیدونم چرا هواداری های اپل همگی تعصب بیجا نسبت به این برند دارند خدا رو شکر اینجا بحث گوشی نیست وگرنه زیر بار هزار تا ایراد و اشکال و گران فروشی محصولات شرکت نمرفتید اینم بدونید اگر اپل حمایت دولت آمریکا رو نداشت الان له شده بود کما اینکه الانم وضعیت خوبی نداره در مورد این سیستم های یکپارچه اپل گفته شد که کیفیت خیلی بالایی دارند !!!!!!!!!! من یک سوال از شما دارم اینکه مگر اپل تو سیستم هاش از پردازنده غیر از اینتل یا محصولات مثل مادربرد تولید اپل یا گرافیک تولید خودش استفاده میکنه که اون میشه با کیفیت و بقیه pc های بازار بی کیفیت !!!!!! همگی از یک برند قطعات هستند ضمنا در بحث قیمت که واقعا گرونه و فقط عده ای که میخرن به نظرم بیشتر دنبال پز دادن و برندش هستند تا خروجی کار در مورد مانیتور ها قطعا مثل گوشی های هوشمندش خودش صفحه نمایش نمیزنه اپل تو هیچ زمینه ای تولید کننده نیست بیشتر طراح کاره مثلا تو گوشی هاش صفحات ال جی یا شارپ یا سامسونگ و مثلا پردازنده سامسونگ که تولید میکنه براش الان من خودم سیستمی که جمع کردم با بهترین کیس بازار بهترین گرافیک بازار بهترین اسپیکر و کارت صدا و...... همه اینا کلا 7 الی 8 تومن برام آب خورد تازه انتخاب قطعات زیبایی اونا و چیدمانش هم دست خود آدمه این سیستم های all in one اپل و بقیه برند ها فقط برای کسانی که کمبود فضا دارند مناسبه و اینکه ازش توقع کارایی بالا نداشته باشند در مورد خدمات تو ایران شرکت های وارد کننده قطعات مثل آواژنگ سازگار و.... واقعا ساپورت خوبی دارند قطعات رو به راحتی تعویض میکنن و.... در مورد برند قطعات هم اینجوری شما میتونی مجموعه ای بهترین ها رو داشته باشی مثل ایسوس لاجیتک سامسونگ کولر مستر msi و.... تازه هم زیبایی بیشتری داره هم اینکه قدرت بیشتر ولی در مدل های اپل چه لپ تاپش چه این سیستم ها اصلا قدرت قابل درکی در مقابل قیمت دیده نمیشه !!! کسی که به این سیستم ها میگه قوی و با کیفیت احتمالا تا حالا سیستم اسمبل نکرده که متوجه بشه چه کارایی داره البته منظورم اصلا به شما نیست کلا یک سری از طیف جامعه رو میگم

ممنون بابت اطلاعات و پست خوبتون.
    خدمت شما عارضم که در مورد قسمت هایی از پستتون میتونم بگم خیلی هم نظر نیستیم:
    این سیستم های all in one اپل و بقیه برند ها فقط برای کسانی که کمبود فضا دارند مناسبه و اینکه ازش توقع کارایی بالا نداشته باشند
    اگه نگاهی به آخرین مدل های all in one اپل داشته باشیم، مثلا به این مورد برمیخوریم:

Buy all new iMac with breakthrough improvements Apple.png

صد در صد در مورد اینکه فرمودین برای کسانی که کمبود فضا دارند مناسبه درسته و شکی در اون نیست. توقع کارایی بالا رو زیاد موافق نیستم. این سیستم ها بدون شک برای کارهای مشخصی ساخته شدند ( از رو صفحه نمایشی که براش در نظر گرفتن کاملا مشخصه ) و خیلی هم توقع های بالایی میشه ازشون داشت. حالا اینکه تو ایران مدل 2015 و 21.5 اینچی همین محصول با کانفیگ پایین تر به قیمت نزدیک 7 میلیون تومن تو پاچه ملت میکنن تقصیر اپل نیست. شما دستی در قطعات دارین، همین سیسنم با همون برندهای عالی بازار، یک برآورد هزینه بزنین اگه قرار باشه فقط pc ( نه all in one !) بخریم در این گرون بازار برامون چقدر در میاد؟ منصفانه جمعی از بهترین قطعات بذاریم ( خصوصا در مانیتور ) این سیستم چقدر اب میخوره؟ اگه فکر میکنین بقیه قطعاتش هم سعی نکرده بهترین های بازار بذاره، فکر میکنم در اشتباهین. چیزی هم که شما جمع آوری میکنین، all in one نیست، نه ظرافت اونو داره و نه زیباییش ( البته این قسمت زیبایی، سلیقه ایه شاید شما از ریخت محصولات اپل خوشتون نیاد شاید من خوشم بیاد )

منم نگفتم اپل تمام قطعاتش مال خودشه و فقط خودش تولید میکنه... بله یک قسمت قطعات ( نه تمام قطعاتش ) شرکت های دیگه براش میسازن و بهترین قطعه ای که میتونن میسازن، نه قطعه کیفیت پایین... دقت بفرمائین من نگفتم بقیه pc های بازار بی کیفیت !!! هستن. کما اینکه منم مثل شما عمل کردم و خودم یک کیس جمع کردم مخصوص کارهای سنگین تر و کار درست شما رو انجام دادم و قطعات جمع و جور کردم چون تو اینجا نمیشه محصولات اپل به قیمت واقعی خریداری کرد و اختلاف قیمت ها بسیار زیاده. کاری هم که من نیاز داشتم اصلا در حیطه تخصصی کارایی یک all in one نیست.

کسی که به این سیستم ها میگه قوی و با کیفیت، احتمالا تا حالا سیستم اسمبل نکرده که متوجه بشه چه کارایی داره
    امیدوارم چند روزی مک بوک پرو یا ایر یا all in one اپل دستتون باشه، طراحی محصول، کیفیت صفحه نمایش و سرعت سیستم هاشو با سیستم عامل روونش ببینین... خدمات پس از فروش و گارانتیش هم از نزدیک اونجا تجربه بکنین شاید مقداری تجدید نظر داشته باشین. من سیستم اسمبل کردم راضی هم هستم تعصبی هم ندارم بگم بده چون اسمبل کردم و کار کردم ولی به هیچ عنوان قدرت و کیفیت محصولات اپلی که باهاشون کار کردم زیر سوال نمیبرم چون با اونها هم کار کردم. احیانا اگه شما تا به امروز تجربه کاری زیادی با این محصولات نداشتین، میتونم بگم متعصابه دارین نظر منفی میدین. انشالله شما هم تجربه کاری خوبی از این محصولات پیدا کنین و از تجربیاتتون بیشتر استفاده کنیم. در مورد گوشی های موبایلشم، جا برای صحبت زیاد داره و اینجا جاش نیست.

در مورد خدمات تو ایران شرکت های وارد کننده قطعات مثل آواژنگ سازگار و.... واقعا ساپورت خوبی دارند
    انشالله همینطور باشه و هر روز بهتر بشن که خودم هم فعلا مصرف کننده قطعاتی هستم که همین شرکتها ساپورت میکنن

البته منظورم اصلا به شما نیست کلا یک سری از طیف جامعه رو میگم
    شما منظورتون هم به من باشه اصلا مشکلی نیست. هرکس تجربه ای در قسمتی داره و اختلاف نظرها کاملا طبیعیه.
    ینم بدونید اگر اپل حمایت دولت آمریکا رو نداشت الان له شده بود کما اینکه الانم وضعیت خوبی نداره
    فعلا که دولت جدید آمریکا داره فشار رو اپل و بقیه کارخونه ها میذاره و حمایتی نمیکنه هیچ، سنگ اندازی با مالیات های بیشتر میکنه. در مورد خود اپل هم که میگین وضعیت خوبی نداره، کافیه نگاهی به تعداد فروش گوشی iphone 7 plus که رکورد شکنی کرد بندازین، یک نگاه به درآمد همین امسال اپل بندازین و با درآمد نفتی ایران مقایسه کنین. نتایج جالب میشه.
    منم عذر میخوام زیاد شد.
    ارادتمند
    ویرایش توسط amir.komeily : Wednesday 1 February 2017 در ساعت 23:34
    Hoda Zaeimi، Ramin_T و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    اینم بدونید اگر اپل حمایت دولت آمریکا رو نداشت الان له شده بود کما اینکه الانم وضعیت خوبی نداره در مورد این سیستم های یکپارچه اپل گفته شد که کیفیت خیلی بالایی دارند !!!!!!!!!!
    شما در این مورد منبع خاصی دارید ؟
    میشه منبع این کلام خود رو بگید ؟
    تا جایی که من می‌دونم، دولت آمریکا نه از اپل و نه از هیچ برند دیگه حمایت این شکلی که شما می‌گید نمی‌کنه.
    اگر هم بکنه، قطعن غیرقانونیه و هزار مشکل براش پیش میاد.
    کمااینکه همین الان سامسونگی که شما می‌فرمایید، بابت روابط مشکوک مالی با رییس‌جمهور کره، تحت شدیدترین بازرسی‌های قضایی‌ست .
    ضمن اینکه فروش سهام و آمار درآمد کمپانی‌ها کاملن موجوده، و بر خلاف آنچه شما می‌گید اپل در حال له‌شدن که نیست، هیچ ؛ بلکه فعلن اولین برند از لحاظ درآمدزایی محسوب میشه.
    من هم از سیستم آندرویید استفاده می‌کنم و هم آی‌اواس .
    لطفن اگر چیزی میگیم موثق باشه و نه علایق و تعصبات برندی .
    Mehrdad-PL، Hoda Zaeimi، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3755

اپل مانيتور های خوبی داره اما در رده حرفه حرفی مقابل ايزو و nec نداره

اين سيستم 2000 دلاره i5 ، فقط 79% adobe rgb رو کاور ميکنه
    سيستمی که من با 1800 دلار جمع کردم
    core i7 7700k
    ga-z270xl-sli
    ram 16gb ddr4 tridentz
    250 samsung 960 evo
    3tb hdd
    1060 geforce
    sw2700 benq 99% adobe rgb

همه قطعات گارانتی خودشون رو دارن بعضی ها 1 ساله بعضی 3 ساله

در مورد ارتقاء سيستم به مدل روز هم بايد بدونی اپل مدل روز رو با قيمت msrp به شما ميفروشه که گاهی 50% گرون تر از قيمت فروشگاه های ديگست مخصوصاً اگر فروشگاه های ديگه تخفيف ويژه داشته باشند
    واسه ارتقاء به سيستم روز هم فقط نيازه يک مادربرد و پردازنده عوض بشه ، مگر اينکه تکنولوژی جديدی بياد
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    Majid

كاربر آشنا 2105 آواتار ها
    تشکر کرده
    3461

سلام دوستان

الان حدود یکساله کارت گرافیک asus970 strix نصبه روی سیستمی که دارم . چهل تا عکس حدودا شصت مگابایتی استیک کردم از اون موقع پردازنده گرافیک عیب کرده میخوام عوضش کنم البته این کارت گرافیک به گیم خوب بود نه ادیت
    از بین گرافیک 780ti جیفورس و کوادرو k4200 کدومش پیشنهاد میدید به کار ادیت عکس
    ممنون از شما
    علی اسدی

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط 2105 نمایش پست ها
    سلام دوستان

الان حدود یکساله کارت گرافیک asus970 strix نصبه روی سیستمی که دارم . چهل تا عکس حدودا شصت مگابایتی استیک کردم از اون موقع پردازنده گرافیک عیب کرده میخوام عوضش کنم البته این کارت گرافیک به گیم خوب بود نه ادیت
    از بین گرافیک 780ti جیفورس و کوادرو k4200 کدومش پیشنهاد میدید به کار ادیت عکس
    ممنون از شما
    فکر نمیکنم نرم افزارهای ادیت عکس و طراحی حتی استرسی نزدیک به یه بازی به سیستم وارد کنن شما تنظیمات نرم افزار برای پردازش روی جی پی یو بود ؟ خیلی عجیبه برام این کارت رو همچین کاری از خودش ضعف نشون بده
    در مورد سوال دوم گزینه اول به نظر من مناسب تره مگر اینکه بحث انیمیشن و مدل های سه بعدی و این موارد باشه
    2105 تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

صفحه 82 از 83 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین