صفحه 3 از 35 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

من هم با نظر عقیل عزیز موافقم لطفا چنین کلماتی را استفاده نکنید قلب من ضعیف است
    هیچ کدام از تاپیک های فورم تا حالا بیهوده نبوده و من به شخصه به این تاپیک بسیار خوشبین هستم

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

من فكر نميكنم منظور مديريت از آزمايشي بودن ، موقتي بودن اين تاپيك باشد. در هر صورت بنده هم 2 پيشنهاد داشتم كه خوشبختانه جناب احمدي و جناب عبدل پناه اون رو مطرح كردند :

1-
    نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم هر ماه 2 موضوع داشته باشیم...
    هر دو هفته، يك موضوع به نظرم سطح عناوين و ارسالها رو بالا ميبره.

2-

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    در مورد نحوه نمایش عکس ها نظری دارم:

• عکس ها به صورت مستقیم آپلود نمی شوند، و باید به یکی از داوران مسابقه آپلود شود. (حتی یک نام کاربری جدید می تواند تعریف شود.)
    البته پيشنهاد نمايش همزمان ارسالها هم خيلي ايده آل است.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Tuesday 16 August 2011 در ساعت 16:40
    Hoda Zaeimi، Ali Talebi، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اصلا نگران نباشید! منظور از آزمایشی بودن دقیقا این هست که باید در طول مسیر ایرادات اون برطرف بشه نه اینکه با برخورد به مشکلات این حرکت رو تعطیل کنیم.

به سهم خودم از همه دوستانی که با نظرات خوب خودشون به ما در این حرکت کمک میکنند تشکر میکنم. ولی این نکته هم لازم به ذکر هست که ممکنه در پاسخ به پیشنهاد دوستان جوابی داده نشه یا چیزی بر خلاف خواسته اونها به عنوان تصمیم نهایی اتخاذ بشه. مطمئن باشید که ما با مدیران و داوران تمامی پیشنهادات دوستان رو در بخش مدیریت بررسی میکنیم و خب چون نظرات متفاوتی داده میشه نمیتونیم نظر همه دوستان رو تامین کنیم و از این بابت از دوستان عذرخواهی میکنیم.
    nmroshan، NASSIRI4080، Persian و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

ایده ارسال عکس ها برای شخص ثالث میتونه جالب باشه، ولی در دسترس قرار گرفتن همه اونا در یه زمان میتونه این مشکل رو بوجود بیاره که همه عکس ها دیده نشن و به اونایی که وسط لیست هستند بی توجه‌ی بشه...
    این رو در نظر داشته باشید که خیلی از ما حوصله دیدن تعداد زیادی عکس در یک زمان کوتاه رو نداریم و اگر هم حوصله و وقت‌ش رو داشته باشیم، آیا به همه به یک اندازه دقت خواهیم کرد (دیدن عکس ها فقط برای رای گیری نیست... قراره با دیدن عکس های خوب، درس های جدید بگیریم)... قطعا اگر برای همه این مسائل پاسخی باشه، برای سرعت لاکپشتی و اعصاب خوردی برای دیدن چندیدن صفحه پر از عکس قطعا راه‌حل جامعی وجود نداره.
    nmroshan، farsad، merdax و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه AliAk آواتار ها
    تشکر کرده
    3315

در مورد نحوه نمایش عکس ها نظری دارم:

• موضوع مسابقه در همین تاپیک اعلام می شود.
    • شرکت کنندگان می توانند تا روز 4 شنبه هر هفته برای فرستادن عکس ها اقدام کنند.
    • عکس ها به صورت مستقیم آپلود نمی شوند، و باید به یکی از داوران مسابقه آپلود شود. (حتی یک نام کاربری جدید می تواند تعریف شود.)
    • در روز چهار شنبه عکس ها در تاپیکی جدیدی مثلا با عنوان هفته اول آپلود شود. (به طور مثال توسط همان نام کاربری جدید مخصوص مسابقه)

به این ترتیب با دور زدن محدودیت های فروم تشکر های کاربران ملاک ارزشیابی قرار می گیرد بدون اینکه نام عکاس برای آن ها مشخص باشد.

(دلیل اینکه عکس ها همه با هم و در روز چهار شنبه رونمایی شوند، ایجاد فرصت یکسان نمایش برای همه است.)

پ.ن: البته همه این ها پیشنهادی است برای مدیران، شاید بهبودی در این تاپیک نوپا و مفید انجام شود.

ممنون

کاربران میتوانند پستهایشان را در یک تاپیک و به صورت تایید نشده ارسال کنند
    و مدیران به جای تایید پستها
    خود عکس رو با مثلا یک کد یا شماره در یک تاپیک جدید قرار بدند
    و خر هفته اسامی برندگان اعلام شود
    البته این کار برای مدیران زحمت بیشتری داره
    ========================
    یک سوال:اگر کسی عکسی ارسال کرد و تایید نشد ،آیا باز هم مجاز به ارسال هست؟
    =========================
    Omidep تشکر می‌کند.

گفتم به گوشه‌ای بنشینم ولی دلم
    ننشیند از کشیدن خاطر به سوی دوست

تشکر کرده
    7124

سلام
    ظاهر دوستان عزیز خیلی در مورد دکمه تشکر و شیوه انتخاب عکس منتخب کاربران نگرانند.

عکس برتر هفته در حقیقت عکس انتخاب شده توسط داوران خواهد بود. عکس منتخب کاربران که توسط دکمه تشکر تعیین خواهد شد جهت جذاب تر شدن این حرکت و احترام به نظر کاربران قرار داده شده. و قبول داریم که یک سری مشکلات احتمالی خواهد داشت.
    در ضمن نکته دیگه اینجاست که چون تشکرها به صورت علنی هست و همه کاربران میتونند اون رو ببینند حتما دوستان متوجه این نکته هستند که زدن دکمه تشکر در پایین عکس ها نشان دهنده قدرت تشخیص آنها در انتخاب عکس های خوب خواهد بود. و فکر نمیکنم شخصی پیدا بشه که به خاطر دوستی با شخصی دیگه حاضر باشه برای عکسی که کیفیت خوبی نداره از دکمه تشکر استفاده کنه و خودش رو زیر سئوال ببره.
    اگر هدف از راه اندازی این تاپیک که گرفتن عکس بیشتر و تمرین هفتگی است رو در نظر بگیریم دوستانی که در این بخش فعالیت میکنند نباید زیاد نگران این موارد باشند.
    فعلا تصمیم بر این هست که دکمه تشکر و عکس منتخب کاربران به صورت معمول خودش قرار بگیره و اگه بعدها مشکلات حادی ایجاد شد دکمه تشکر رو در این بخش غیر فعال میکنیم و عکس برتر کاربران نخواهیم داشت.

NASSIRI4080، mreza1001، alonebaby و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me

تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط boofalo نمایش پست ها
    یک سوال:اگر کسی عکسی ارسال کرد و تایید نشد ،آیا باز هم مجاز به ارسال هست؟

بله! هیچ مشکلی نیست. ولی به شرط اینکه مدت زمان لازم جهت تائید عکس رو منتظر بمونند. فکر میکنم خوب هست اگر در روزهای اول هفته عکس رو فرستادند تا ۴۸ ساعت صبر کنند واگر در روزهای پایانی هست تا ۲۴ ساعت به داوران فرصت بررسی بدهند. چون یک سری عکس ها نیاز به مشورت گروهی جهت تایید خواهد داشت و تا نظر حداکثر داوران مثبت نباشه نمیشه اونها رو تایید کرد.
    alonebaby، Vahid، AliAk و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

نقل قول نوشته اصلی توسط NASSIRI4080 نمایش پست ها
    كاملاً‌ با نظر آقاي هراتي در اين زمينه موافقم ، نمونه‌اش در تاپيكهاي مختلف « عكسهاي شما » قابل مشاهده است .
    با تشكر از اين حركت بسيار عالي ، اميدواريم مسائل و مشكلاتي كه در گالري سايت عكاسي ما را از آنجا فراري داد ;) اينجا بروز نكند .
    با آرزوي موفقيت براي مديران زحمتكش تالار گفتگوي سايت عكاسي .
    من با این مطلب کاملا موافقم. منم مدتهاست به دلیل رفتار نامناسب در انتخاب عکسها دیگه عکسی ارسال نکردم

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط malekjmd نمایش پست ها
    من با این مطلب کاملا موافقم. منم مدتهاست به دلیل رفتار نامناسب در انتخاب عکسها دیگه عکسی ارسال نکردم

سلام عزیز

بحث جناب نصیری مربوط به تنکس‌های پای عکس است نه انتخاب عکس در تاپیک‌های موضوعی زیر مجموعه عکس‌های شما.
    نقد آن سیستم بحث دیگری است (و جایش اینجا نیست). توصیه برادرانه بنده این است همراه با بقیه دوستان در این روند شرکت کنید تا به امید خدا به یک نتیجه خوب برسیم.

پاینده باشید
    NASSIRI4080 و alonebaby تشکر می‌کنند.
    .

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

در ادامه و تایید پست فرساد و وحید . . .

ظاهراً نگرانی دوستان بیشتر از بابت تشکر زدن یا نزدن بر اساس اسم است و خدا رو شکر با تیم داوران و اینکه ما همه تلاشمان را برای قضاوت بی طرفانه خواهیم کرد مشکلی ندارند.

خلاصه پست فرساد رو یادآوری میکنم :

عکس برتر هفته در حقیقت عکس انتخاب شده توسط داوران خواهد بود.

عکس منتخب کاربران که توسط دکمه تشکر تعیین خواهد شد جهت جذاب تر شدن این حرکت و احترام به نظر کاربران قرار داده شده.

حتما دوستان متوجه این نکته هستند که زدن دکمه تشکر در پایین عکس ها نشان دهنده قدرت تشخیص آنها در انتخاب عکس های خوب خواهد بود.
    لذا انتظار داریم که همه دوستان توجه کافی داشته باشند.

از طرفی در همه مسابقات و نمایشگاه ها و جشنواره ها یک اثر برتر از دید تماشاگران و بازدیدکنندگان انتخاب می شود. در همه موارد هم خالق اثر مشخص است که فلان کارگردان و فلان نقاش و عکاس است. مانند همینجا هرکس هم یک رای بیشتر ندارد. این داوران هستند که نباید تحت تاثیر اسم صاحب اثر قرار بگیرند که قول می دهیم بر خلاف جاهای دیگه تحت تاثیر قرار نگیریم.

با تمام این اوصاف ساده ترین راه مبارزه با این نگرانی شرکت تمام دوستان فروم در تنکس زدن و انتخاب آثار است به حدی که تنکس های ناسالم و یا تحت تاثیر اسم طرف خنثی شود. لذا حضور فعالانه دوستان تمام شبهه ها را برطرف خواهد کرد.
    nmroshan، NASSIRI4080، farsad و 19 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 3 از 35 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین