صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 90
Like Tree172تشکر

موضوع: سوال در مورد کانن 70-200

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

خیلی به لنز F/4 L IS علاقه مند شده بودم. اما با تحقیقاتی که کردم گویا مشکل فوکوس دستی اش واقعاً جدیه و منصرف شدم. الآن میخوام F/2.8 USM بگیرم.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    خیلی به لنز F/4 L IS علاقه مند شده بودم. اما با تحقیقاتی که کردم گویا مشکل فوکوس دستی اش واقعاً جدیه و منصرف شدم. الآن میخوام F/2.8 USM بگیرم.
    این مشکل مربوط به لنز های کانن ساخته شده در کارخانه Utsunomiya در ژاپن در سالهای پیش از 2011 بوده و لنز های بعد از سال 2011 این مشکل را ندارد و اغلب ساخت کارخانه Oita ذر ژاپن است
    yaghoobi، K_NMT، Amin Zarif و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    این مشکل مربوط به لنز های کانن ساخته شده در کارخانه Utsunomiya در ژاپن در سالهای پیش از 2011 بوده و لنز های بعد از سال 2011 این مشکل را ندارد و اغلب ساخت کارخانه Oita ذر ژاپن است
    آیا منبع معتبری هم برای اثبات گفته تان دارید؟
    با تشکر
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    آیا منبع معتبری هم برای اثبات گفته تان دارید؟
    با تشکر
    با سلام
    ببخشید، آف تاپیک هست ولی لازم دونستم جهت تنویر افکار شما عرض کنم؛ جناب قبادی خودش منبع کاملی از مسائل تئوریک و تجربیات عملی است، اینکه شما منبع از ایشان بخواهید هیچ اشکالی ندارد ولی قسمت دوم فرمایشتان:برای اثبات گفته.. بنظرم بدور از شان ایشان است.

البته، هرچند بنده خدمت جناب قبادی نرسیدم ولی از ادبیات و برخوردی که در انجمن دارند از ایشان شناخت و ذهنیتی دارم و بعید میدانم از سوال شما دلخور شوند. امیدوارم شما هم از بنده دلخور نشده باشید.
    مدیران محترم لطفا در صورت لزوم پست حذف گردد.
    با تشکر
    Kaveh Ghobadi، Saadat، M. Beyrami و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید، آف تاپیک هست ولی لازم دونستم جهت تنویر افکار شما عرض کنم؛ جناب قبادی خودش منبع کاملی از مسائل تئوریک و تجربیات عملی است، اینکه شما منبع از ایشان بخواهید هیچ اشکالی ندارد ولی قسمت دوم فرمایشتان:برای اثبات گفته.. بنظرم بدور از شان ایشان است.

البته، هرچند بنده خدمت جناب قبادی نرسیدم ولی از ادبیات و برخوردی که در انجمن دارند از ایشان شناخت و ذهنیتی دارم و بعید میدانم از سوال شما دلخور شوند. امیدوارم شما هم از بنده دلخور نشده باشید.
    مدیران محترم لطفا در صورت لزوم پست حذف گردد.
    با تشکر
    منظور بدی نداشتم والا. فقط چون تصمیم جدی برای خرید این لنز داشتم میخواستم اطمینان بیشتری از صحت گفته ایشون کسب کنم. همین و دیگر هیچ. اگر ادبیاتی که بکار بردم زیاد دوستانه نبوده به هر جهت از این بابت عذرخواهی میکنم :)
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi و M. Beyrami تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

والله مدرک و سندی که توسط شرکت کانن در این مورد منتشر نشده است ( رسمی ) و این اظهارات کاربران فروم های انگلیسی است و بخصوص فروم DP است

گاهی شرکت های بزرگ از طریق همین فروم ها حرف هایشان را به گوش کاربران می رسانند.در سایت Lens Rental هم در این مورد بحثی شده بود که به همان فروم ها استناد کرده بود.

برای اطلاع از نوع لنز و شماره سریال اش هم باز هم در فروم خودمان و فروم های خارجی بسیار بحث شده و کدینگ و دکدینگ سریال لنز ها و بادی های کانن و ... را می توانید پیدا کنید و به راحتی تاریخ ساخت و کارخانه ساخت لنز را پیدا کنید ( لینک اش را پیدا می کنم برایتان ارسال خواهم کرد )

یک منبع دیگر هم هست ! که متاسفانه قادر به بیان اش نیستم.
    yaghoobi، Amin Zarif، M. Beyrami و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    سلام. من دو روز پيش يک دوربين canon با لنز 70-200 is-f4 خريدم. همين مشکل فوکوس را وقتی رو به بالا ميگيرم داره. با توجه به اين جمله شما، با انجام ديکدينگ ديدم که لنز من ساخت سال 2012 هستش ولی شرکت سازندش utsunomiya بود. حالا گيج شدم نميدونم مشکل از اين لنزه و بايد مرجوعش کنم يا نه اين مشکل برای همه وجود داره؟ و آيا اين مشکل بدتر هم ميشه يا نه؟
    يه مشکل ديگه هم که منو خیلی مشکوک کرده اينه که روی جعبه لنزم، بالای بارکد، به نظر برچسبی بوده که کنده شده بوده! به نظر شما اين میتونه مربوط به چه چيزی باشه؟ ممنون میشم راهنماييم کنم.

تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ghnn نمایش پست ها
    يه مشکل ديگه هم که منو خیلی مشکوک کرده اينه که روی جعبه لنزم، بالای بارکد، به نظر برچسبی بوده که کنده شده بوده! به نظر شما اين میتونه مربوط به چه چيزی باشه؟ ممنون میشم راهنماييم کنم.
    با سلام
    منظورتان از بارکد همان ایران کد و شبنم است یا بارکد شزکت سازنده؟
    چون دیدم برچسب شبنم را برخی از فروشندگان بر روی کالاهای مختلف جابه جا میکنند، یعنی پس از فروش آن محصول به صورت زیرمیزی و در یک آن، برچسب را جدا میکنند و بر روی محصول بعدی می چسبانند. برای فرار از باصطلاح جنس قاچاق.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بارکد شرکت سازنده. برچسب شبنم داره.
    برچسب کنده شده در قسمت سفید رنگی بوده که زیرش یه خط کشیده شده و دوتا بارکد ean/jan و upc داره.

تشکر کرده
    3466

با سلام
    حضور محترم اساتید و دوستان گرامی
    سوالی در این مورد داشتم و آن اینکه F4 ها چند نوع اند؟
    تا جائی که بنده اطلاع دارم یکی F4 USM و دیگری F4 IS USM
    سوالم بدان جهت بود که دیدم یکی از سایتهای معروف، F4 IS را برای فروش گذاشته و تو مشخصاتش نوشته فاقد موتور USM میباشد. (AF with full-time manual)
    آیا چنین لنزی داریم؟
    سپاس.

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین