صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26
Like Tree12تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX120

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

پیش فرض Canon PowerShot SX120

Canon SX120 is

به نظر عمده تفاوتش با SX110 افزایش رزولوشن به 10 مگاپیکسل و تشخیص چهره سریع تر تا 35 جهره باشه

کد PHP:
    http://www.dpreview.com/news/0908/09081903canonsx120is.asp 
    ویرایش توسط delagah : Wednesday 19 August 2009 در ساعت 23:28
    عباس آقا، unforgiven، odesa و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

پیش فرض پاسخ: Canon sx120

با سلام

من تصمیم دارم از این دوربین بخرم . امروز پرسیدم قیمت 290 هزار بود. تا چند روز دیگر یک سفر به دبی خواهم رفت. میخواستم بدونم از تهران بخرم یا دبی ارزانتر است؟

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط bobtiger نمایش پست ها
    با سلام

من تصمیم دارم از این دوربین بخرم . امروز پرسیدم قیمت 290 هزار بود. تا چند روز دیگر یک سفر به دبی خواهم رفت. میخواستم بدونم از تهران بخرم یا دبی ارزانتر است؟
    منم احتمالا یکی بگیرم .ولی قیمتش ارزانتره. انلاین که 260 است و اگر بگردی ارزانتر هم پیدا میشه.قیمتش دلاریش هم که 195 دلاره

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

امروز برای sx120 رفتم جمهوری تقریبا میخواستم بخرم. رفتم توی یکی از مغازه ها که قیمت بپرسم و خوش برخورد هم بود و از همه هم بهتر قیمت داد(250) . بعدش یکی از ویترین بدون اینکه من بخوام اورد تا ببینم منم نشستم روی صندلی و شروع به ور رفتم باهاش کردم در حالت خاموش البته.با اون ظاهر پلاستیکی و دکمه های در ظاهر نامرغوب یا اون wheel که خیلی شل و مثل اسباب بازی بود! گفتم این حتما ماکت دوربینه. به فروشنده گفتم این مدله دیگه؟! گفت نه خوده دوربینه!راستش کمی توی ذوقم خورد . و نخریدم. بعد اینکه ایا درسته که اگر فروشنده ای دوربین با قیمت پایین میده حتما باید لوازم جانبی مثل حافظه و کیف و ... ازش بخریم؟

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

یک مقایسه کوچک بین H20 & sx120
    کد:
    http://www.mikeportnoy.com/forum/tm.aspx?high=&m=2434352&mpage=1#2434771

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

بچه ها من sx120 رو خریدم اخرش همه لوازم بجز کیف رو بعبارت بهتر مجبور شدم از خودش بخرم!
    دوربین 250t گارانتی ایدئال
    بیمه نامه 16t (همینه قیمت بیمه؟)
    4 گیگ ترنسند 12 تومن
    شارژر سونی 34hs2k فی 18t
    محافظ lcd فی 2 تومن
    البته فکر کنم این 16 تومن رو ازم اضافه گرفته. چون روی برچسب جعبه خورده گارانتی با بیمه

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

سلام مجدد دوستان. من با ایدئال تماس گرفتم و ایشون گفتند که برای مبلغ بیمه هزینه اضافه ای که باید پرداخت بشه معادل 2.5 درصد قیمت دوربین است که برای دوربین 250 تومنی میشه حدود 6 هزار تومن که این بابا 10 تومن از من اضافه گرفته. ظهر میرم سراغش نتیجه رو اینجا میگم.
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

سلام دوباره! من ظهر رفتم سراغ این بابا در پاساژ بزرگمهر. گفتم موضوع اینه و شما 10 تومن اضافه گرفتی. بهم گفت شما برو من باهات تماس میگیرم و پول رو برات میفرستم! "الان شرایطشو ندارم!" منم تشکر کردم و اومدم بیرون. و فکر کردم این منو فرستاده دنبال نخود سیاه . خلاصه برگشتم و گفتم بجای اینکه توی زحمت بیفتی بجاش کیف بده... یک کیف گذاشت جلوم گفت 8 تومن.که اینقدر هم نمی ارزه. گفتم میمونه 2 تومن. 2 تومنو ازش گرفتم و بدون اینکه چیزی بگم از مغازش اومدم بیرون. مشکل من این بود که در مورد اجباری بودن خرید لوازم با دوربین با فروشنده طی نکردم. بعدا راجع به دوربین می نویسم
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

سلام
    همانطور كه عرض كردم ، عازم دبي بودم.
    با خودم گفتم ميرم اونجا اگه ارزونتر از تهران بود ميخرم در غير اينصورت بر ميگردم تهران ميگيرم
    قيمتي كه من از تهران پاساژ پايتخت پرسيده بودم 290 بود. ( البته الان كه تايپيك قيمت هار ا ديدم قيمت را 250 گفته بودند دوستان ، اگه زودتر ديده بودم ، بهتر تصميم ميگرفتم)
    در دبي قيمتها متفاوت بود . در فروشگاه هاي بزرگ 300 تا 315 دلار ميگفتند. از چند مغازه هم پرسيدم كه 270 تا 290 دلار قيمت دادند. يه مغازه پيدا كردم كه دوربين و كيف و يك شارژر و رم 4 گيگ ترنسند با سرعت بالا را كلا 260 دلار خريدم. چون ميخواستم اونجا عكس بگيرم مجبور به خريد شدم.

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط bobtiger نمایش پست ها
    سلام
    همانطور كه عرض كردم ، عازم دبي بودم.
    با خودم گفتم ميرم اونجا اگه ارزونتر از تهران بود ميخرم در غير اينصورت بر ميگردم تهران ميگيرم
    قيمتي كه من از تهران پاساژ پايتخت پرسيده بودم 290 بود. ( البته الان كه تايپيك قيمت هار ا ديدم قيمت را 250 گفته بودند دوستان ، اگه زودتر ديده بودم ، بهتر تصميم ميگرفتم)
    در دبي قيمتها متفاوت بود . در فروشگاه هاي بزرگ 300 تا 315 دلار ميگفتند. از چند مغازه هم پرسيدم كه 270 تا 290 دلار قيمت دادند. يه مغازه پيدا كردم كه دوربين و كيف و يك شارژر و رم 4 گيگ ترنسند با سرعت بالا را كلا 260 دلار خريدم. چون ميخواستم اونجا عكس بگيرم مجبور به خريد شدم.
    مبارک باشه. بازم ارزانتر در اومد. من کلا 298 پول دادم .چون باید همه لوازم رو ازش میخریدم البته کیفی که بهم داده برای حمل و نقل مناسب نیست و با حساب 20 تومن برای کیف خوب برای من 320 تومن خواهد شد

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین