صفحه 45 از 45 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 446 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

فلش متوجه نميشه , اين دوربينه که به فلش دستور ميده و دوربين هم از روی نور خروجی فلش که از سافت باکس رد شده تصميم ميگيره
    دليلی نداره وقتی از تی تی ال استفاده ميکنيد قدرت کم بشه
    روی فلش های 600 کنون خروجی نور سنجی فلش 1/30 قدرت فلشه که عملاً تأثيری توی خروجی نداره ,سافت باکس قدرت فلش رو کم ميکنه که ربطی به مد فلش نداره
    DELL و AliM89 تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    اتفاقا خوب شد اشاره کردید . یک سوال دیگم در مورد همین سافت باکس بود . علی القاعده فلاش متوجه حضور سافت باکس نمیشه و اصولا وقتی از ttl استفاده می کنیم باید کمی قدرت پرتاب نور کمتر بشه .... این مسئله چطوری قابل توجیه هست؟
    سلام

امیر جان نمیدونم از چه فلاشی استفاده میکنی، اما من با 430 تایپ 2 که چند بار از کسی گرفتم این مشکل رو داشتم، کلا خنگ ترین فلاشی هست که دیدم!!! اما با فلاش های نیکون مخصوصا SB-700 روی بدنه های نیکون که کار کردم هیچ مشکلی ندیدم، داخل سافت باکس، با استفاده از چتر و ... با دقت هر چه تمام TTL کار میکنه...

واسه همین همیشه ترسیدم 430 تایپ 3 هم بخرم حتی

دوستان اگر با فلاش 430 تایپ 3 کار کردن ممنون میشم درباره دقت نورسنجی این فلاش توضیحی بدهد...
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    سلام

امیر جان نمیدونم از چه فلاشی استفاده میکنی، اما من با 430 تایپ 2 که چند بار از کسی گرفتم این مشکل رو داشتم، کلا خنگ ترین فلاشی هست که دیدم!!! اما با فلاش های نیکون مخصوصا SB-700 روی بدنه های نیکون که کار کردم هیچ مشکلی ندیدم، داخل سافت باکس، با استفاده از چتر و ... با دقت هر چه تمام TTL کار میکنه...

واسه همین همیشه ترسیدم 430 تایپ 3 هم بخرم حتی

دوستان اگر با فلاش 430 تایپ 3 کار کردن ممنون میشم درباره دقت نورسنجی این فلاش توضیحی بدهد...
    سلام علی جان ممنونم
    اتفاقا 430 خیلی دقیق هست عملکردش و هیچ مشکلی نداره منتها من در منابع متعددی خوندم که فلاش های کنون معمولا به دلایل نامعلومی نورسنجی رو 2/3 تا 1 استاپ آندراکسپوز انجام میدن که اگر اینطوری شد مقدار نورسنجی باید تصحیح بشه . پیرو بحث های امروز یک مطالعات مجددی انجام دادم و تست هایی گرفتم که متوجه شدم کار من اشکال داشته وگرنه اصول رو که رعایت کنیم (مثلا در استفاده بانس محل بازتاب نباید زیاد ارتفاع داشته باشه ، یا رنگی باشه ) ttl خیلی دقیق و درست کار میکنه.
    AliM89 تشکر می‌کند.

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام علی جان ممنونم
    اتفاقا 430 خیلی دقیق هست عملکردش و هیچ مشکلی نداره منتها من در منابع متعددی خوندم که فلاش های کنون معمولا به دلایل نامعلومی نورسنجی رو 2/3 تا 1 استاپ آندراکسپوز انجام میدن که اگر اینطوری شد مقدار نورسنجی باید تصحیح بشه . پیرو بحث های امروز یک مطالعات مجددی انجام دادم و تست هایی گرفتم که متوجه شدم کار من اشکال داشته وگرنه اصول رو که رعایت کنیم (مثلا در استفاده بانس محل بازتاب نباید زیاد ارتفاع داشته باشه ، یا رنگی باشه ) ttl خیلی دقیق و درست کار میکنه.
    تو شرایط مساوی من فقط با این فلاش مشکل داشتم، در هر صورت فلاش بدی نیست، ولی از نظر من نورسنج این فلاش تو شرایط خاص بسیار ضعیف هست، البته در مقابل فلاش های بالاتر کنون... مثلا مشکل نورسنجی که این فلاش داره رو من تو همتای نیکونیش SB_600 هم ندیدم...
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به دوستان عزیز وگرامی تفاوت اسپید لایت Canon Speedlite 600EX-RT باCanon Speedlite 600EXll-RT
    واقعا تفاوت در چه اندازه ایه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    متاسفانه من دانش چندانی راجب عکاسی ندارم و به صورت دلی برای خودم عکس میگیرم بیشتر توضیح نمیدم که از حوصله دوستان حرفه ای خارج است.
    و اما مشکلم: من یک دوربین 500d کنون دارم و یه فلاش 685 گودکس جایی خونده بودم که میشه بدون دستگاهی و با توجه به چشمی که داخل فلاش یا دوربین هست به صورت همزمان از فلاش دوربین و فلاش اکسترنال استفاده کرد اگر دوستان عزیز تجربه ای تو این زمینه دارن ممنون میشم راهنماییم کنن.

صفحه 45 از 45 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45