صفحه 40 از 44 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 391 تا 400 , از مجموع 438
Like Tree826تشکر

موضوع: Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan.Ariyana نمایش پست ها
    درود دوستان من یک 450D خریداری کردم با لنز 24 - 70 تامرون که لرزش گیر نداره. برای عکاسی در شب و کلا نور کم خیلی به مشکل میخورم حتما باید رو سه پایه باشه وگرنه عکس تار و کشیده میشه، سوالم از اساتید این هست که ایم مشکل به دلیل باز بودن دیاف در نور کم هست یا به دلیل نداشتن لرزش گیر در لنز؟ اگر 18-55 IS بگیرم بازهم این مشکل هست؟ یا کمتر میشه؟ من یادمه حتی با دوربین سری G خیلی بهتر در شب و نور کم عکس می گرفتم ، الان با این لنز فکر می کنم از سرعت 1/8 کوچکتریم لرزشی رو تو عکس ثبت میکنه و می دونید چـــــــــقدر اعصاب خرد کن هست این موضوع.
    ممنون می شم راهنمایی کنید، اگر دست دوم لنز مورد نظر پیدا بشه عالیه و گرنه حدودا 50 الی 100 باید سر بدم.
    1/8 ام؟ رو چه فوکال لنتی؟ حتی اگر روی 24 با این سرعت عکس میگیرید، که روی کراپدار می شود حدود 40 شما حدودا دو استاپ از مقدار پیشنهاد شده این فوکال آهسته تر عکس می گیرید و این بسیار خوب است، به نظرم انتظار بالایی دارید! در ضمن خرید 18-55 به جای این لنز اصلا قابل توصیه نیست.
    mreza1001، kiavash، hosein1973 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

درود دوستان من یک 450D خریداری کردم با لنز 24 - 70 تامرون که لرزش گیر نداره. برای عکاسی در شب و کلا نور کم خیلی به مشکل میخورم حتما باید رو سه پایه باشه وگرنه عکس تار و کشیده میشه، سوالم از اساتید این هست که ایم مشکل به دلیل باز بودن دیاف در نور کم هست یا به دلیل نداشتن لرزش گیر در لنز؟ اگر 18-55 IS بگیرم بازهم این مشکل هست؟ یا کمتر میشه؟ من یادمه حتی با دوربین سری G خیلی بهتر در شب و نور کم عکس می گرفتم ، الان با این لنز فکر می کنم از سرعت 1/8 کوچکتریم لرزشی رو تو عکس ثبت میکنه و می دونید چـــــــــقدر اعصاب خرد کن هست این موضوع.
    ممنون می شم راهنمایی کنید، اگر دست دوم لنز مورد نظر پیدا بشه عالیه و گرنه حدودا 50 الی 100 باید سر بدم.
    اگر نسخه لرزه گیر دار را داشتید با این سرعت شاتر هم عکسهای مورد قبولی میگرفتید حتی در فاصله کانونی 70 مم. در همین محدوده سرعت شاتر با لنز 15-85 با توجه به لرزه‌گیر آن، میتوانید عکسهای شارپی بگیرید اما روزنه آن در مقایسه با لنز موجو که 2.8 است کمی بسته تر است و به ناچار باید از ایزوی بالاتری استفاده کنید که نویز بیشتری را ایجاد میکند.
    اگر دنبال یک لنز همه کاره هستید لنز 15-85 لنز مناسبی است. چون از لنز موجود شما وایتر است و در مورد سرعت شاتر، لرزه‌گیر آن جبران روزنه بسته را میکند. ولی تصمیم نهایی بر اساس نیاز و سبک کار شما باید گرفته شود.
    Shayan.Ariyana و Mohsenf تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

فکر ميکنم منظورتون 28-75 باشه چون 24-70 لرزشگير داره
    با لنز لرزشگير دار هم تو شب نميتونيد از سوژه اي که ثابت نيست عکس شارپ بگيريد مگر اينکه سوژه ثابت باشه

برای عکاسی در شب بهتره لنز های پرايم بگيريد
    15-85 با ديافراگم 5.6 تو نور متوسط هم ضعيفه چه برسه به شب
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    190

لنز ايشان به گمونم Tamron 73D 24-70 mm F/3.3-5.6 AF Aspherical باشه

كاربر جديد Shayan.Ariyana آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza11503 نمایش پست ها
    لنز ايشان به گمونم Tamron 73D 24-70 mm F/3.3-5.6 AF Aspherical باشه
    درود بر دوستان خیلی ممنون از راهنمایی هاتون، بله لنز همین مدل هست ، و با این شرایط فکر کنم فقط سه پایه به من کمک کنه چون با نور کم و دیاف باز کوچکترین لرزش دست ثبت می شه...
    قیمت لنزی که موضوع تاپیک هست چقدر هست؟ چون من علاقه شدیدی به ثبت در نور کم و اصولا در شب و تاریکی و سیاهی دارم اما خوب به قول دوستمون با این تجهیزات واقعا توقع بالایی هست مخصوصا بدون سه پایه !!
    باز هم ممنون دوستان، فقط آخرین سوالم این هست با این بازه قیمت که لنز خودم داره ، به صرفه هست 18-55 EF IS رو جایگزین کنم؟
    بسیار ممنون

تشکر کرده
    10

شرمنده سایت رفرش شد دوباره تکتسهام ثبت شد...
    http://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxMzkw/z/hJAAAOxyBC1R8Xud/$%28KGrHqF,!qMFHT%28DHv0lBR8%28udR4eQ~~60_35.JPG
    ویرایش توسط Shayan.Ariyana : Saturday 23 November 2013 در ساعت 08:35

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

درود بر دوستان خیلی ممنون از راهنمایی هاتون، بله لنز همین مدل هست ، و با این شرایط فکر کنم فقط سه پایه به من کمک کنه چون با نور کم و دیاف باز کوچکترین لرزش دست ثبت می شه...
    قیمت لنزی که موضوع تاپیک هست چقدر هست؟ چون من علاقه شدیدی به ثبت در نور کم و اصولا در شب و تاریکی و سیاهی دارم اما خوب به قول دوستمون با این تجهیزات واقعا توقع بالایی هست مخصوصا بدون سه پایه !!
    باز هم ممنون دوستان، فقط آخرین سوالم این هست با این بازه قیمت که لنز خودم داره ، به صرفه هست 18-55 EF IS رو جایگزین کنم؟
    بسیار ممنون
    با سلام
    تقریبا هیچ کدام از سوال های شما مربوط به عنوان این تاپیک نمیباشد!!!
    1. قیمت 15-85 در حدود 2م.ت
    2. لنز 18-55 پایینترین لنز موجود در بازار میباشد(قیمت و چه بسا کیفیت)
    اگر توان خرید 15-85 را ندارید لااقل 18-135 (1م.ت) تهیه کنید که بتوان گفت ارتقایی صورت گرفته یا چنانچه فقط برای آسمان شب+منظره مد نظر دارید دوستان از 14م.م سامیانگ هم راضی بودن.
    ضمنا مشکل عکاسی در نور کم گذشته از میزان گشادگی اپرچر لنز، به سنسور دوربینتان هم مربوط میشود.
    موفق باشید.
    Shayan.Ariyana تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    با سلام
    تقریبا هیچ کدام از سوال های شما مربوط به عنوان این تاپیک نمیباشد!!!
    1. قیمت 15-85 در حدود 2م.ت
    2. لنز 18-55 پایینترین لنز موجود در بازار میباشد(قیمت و چه بسا کیفیت)
    اگر توان خرید 15-85 را ندارید لااقل 18-135 (1م.ت) تهیه کنید که بتوان گفت ارتقایی صورت گرفته یا چنانچه فقط برای آسمان شب+منظره مد نظر دارید دوستان از 14م.م سامیانگ هم راضی بودن.
    ضمنا مشکل عکاسی در نور کم گذشته از میزان گشادگی اپرچر لنز، به سنسور دوربینتان هم مربوط میشود.
    موفق باشید.
    ممنون دوست عزیز خیلی شرمنده اگر با تاپیک هماهنگی نداشت سوالم، پس تعویض این لنز با 18-55 تقربا کاری بیهوده هست. با توجه به توان ضعیف مالی فکر کنم 18-135 رو پی گیری کنم. بازم ممنون.

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

گرچه آف تاپیکه ولی 17-70 f2.8-4 سیگما هم میتونه یکی از گزینه هاتون باشه. حداقل در حالت واید روزنه دیافراگمش بازه!
    (قبلا می نوشتیم دیافش بازه خودمون راحت می کردیم همش تقصیر جناب قبادیه حالا یه چیزی می نویسیم خودمون نمی تونیم از روش بخونیم)
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان میخاستم بدونم 15-85 تا چه حد در مقابل باران مقاومه؟؟؟؟

صفحه 40 از 44 نخستنخست ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 آخرینآخرین