نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree3تشکر
  • 3 Post By farsad

موضوع: كانتك شیت

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كانتك شیت

من میخوام به مشتربم کانتک شیت رو بر روی سی دی بدم. یه جا دیدم که عکس ها در سایز کوچیک هست و امکان زیاد بزرگتر کردنش نیست. البته این کارو خودم میتونم انجام بدم. ولی مطلب مهم این بود که وقتی میخواستیم عکس هارو از روی سیستم برداریم، هیچ فایل عکسی نبود. که این خودش مثل یه قفل عمل میکنه.
    حالا کسی میدونه چه جوری این کارو می کنن؟ نرم افزاری چیزی داره؟ اگه پاسخ بدین ممنون میشم. خیلی مهمه. من دوست ندارم حتی بشه کانتک شیت هارو هم چاپ کرد.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

پیش فرض پاسخ: كانتك شیت

نقل قول نوشته اصلی توسط MRM.ICP نمایش پست ها
    ولی مطلب مهم این بود که وقتی میخواستیم عکس هارو از روی سیستم برداریم، هیچ فایل عکسی نبود. که این خودش مثل یه قفل عمل میکنه.
    حالا کسی میدونه چه جوری این کارو می کنن؟ نرم افزاری چیزی داره؟
    ببخشید ممکنه یکم واضح تر مطلب رو بیان کنید
    من که نفهمیدم منظورتون چیه
    نوید حسینیان | پیوسته

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

فکر کنم منظور دوستمون اینه که فایل هارو جوری رو سیدی بزنن که قابل کپی نباشه

احتمالا یه جور اتورانی چیزی بوده.آنقدر از این برنامه ها هست که فکر کنم راحت بشه تو مجموعه های کینگ و ام آر تی و .. پیداشون کرد . . .
    محمد رضا میلانی

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

سلام
    من فکر میکنم برای اینکه عکسهاتون جداگونه قابل کپی کردن نباشه بهترین راه اینه که یک گالری vcd یا dvd درست کنید. این کار رو با برنامه های مختلفی میتونید انجام بدید. تا جایی که بخاطر دارم با خود nero هم میشد این کار رو کرد. ولی میتونید تو اینترنت دنبال photo to vcd یا photo to dvd یا photo vcd slideshow بگردید.
    با استفاده از این روش میتونید یک سی دی نمایشی از عکسهاتون درست کنید و به مشتریهاتون بدین.
    ولی اگه بخواهید کیفیت کارتون بهتر بشه یا اینکه عکسهاتون رو در اندازه های بزرگتر از فرمت vcd یا dvd به نمایش بگذارید باید بدین براتون سی دی های مولتی مدیا با استفاده از نرم افزار فلش درست کنند. که مسلما خیلی جذاب تر و بهتر خواهد بود. البته این شیوه از نظر امنیت عکسها برای کاربران معمولی خیلی عالیست و عکسی در پوشه ها وجود نخواهد داشت ولی کاربران حرفه ای به راحتی میتونند عکسهاتون رو از داخل برنامه جدا کنند. :cool:
    البته با برنامه نویسی به زبان vb میشه نرم افزاری تهیه کرد که به هیچ وجه نشه عکسهای اون رو پیدا و کپی کرد. که نیاز به برنامه نویسی داره هزینه زیادی رو باید متقبل بشید. و اصلا به صرفه نیست.

اگر شما بخواهید عسکهاتون رو در ابعاد بزرگ در سی دی قرار بدین که اصلا کار درستی نیست مجبورید یکی از دو شیوه آخر رو انتخاب کنید.
    ولی اگر بخواهید که عکسها رو در اندازه کوچک و مثلا حداکثر با رزولیشن معمول مانیتورها در سی دی قرار بدین. هیچ فرقی نمیکنه کدوم روش رو انتخاب کنید چون کاربری که بخواهد عکس رو کپی کند به راحتی با یک print screen به هدف خودش میرسد. البته عکس در ابعاد کوچک عملا بدرد کسی نمیخوره و برای چاپ مناسب نیست . پس زیاد خودتون رو با این مسئله درگیر نکنید. اگر به کیفیت dvd قانع هستید و خودتون می‌خواهید گالری خودتون رو درست کنید روش اول رو انتخاب کنید. وگرنه بدین براتون یک سی دی تبلیغاتی فلش درست کنند.
    Saeed.gh.sh، FarshadPix و Ryan تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

شما هر کاری هم که بکنی باز هم میشه از عکس هات کپی گرفت. کافیه که دکمه print screen کیبرد رو بزنن و توی فتوشاپ paste کنن . عکس با کیفیت 72 inch ذخیره میشه . و خیلی راحت قابل چاپ هست .
    چند تا راه هست :
    یکی اینکه عکست رو کوچیک کنی و کیفیتش رو بیاری 72 یا 50 که ارزش عکس گرفتن یا چاپ کردن رو نداشته باشه .اینکه میگم کوچیک یعنی درحد 3 4 بیاریش پایین .
    دوم اینکه روی عکس هات علامتی بذار که نتونن به راحتی عکست رو بدزدن . یعنی اینکه عکس هات رو تو فتوشاپ باز کن و اسمت رو بزرگ بنویس با رنگ سفید یا مشکی . بعد opacity رو کم کن مثلا 50 یا هر عددی که بهتر بود . اینطوری اول هم عکست دیده میشد و هم اینکه پس از یک مدت زمانی نوشته ات مثلا اسمت رو می بینن که این عکس مال کیه .
    و همچنین پاک کردن همچین نوشته ای خیلی وقت میبره و از توان هرکسی خارجه .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    میدونم تاپیک قدیمیه ولی محض اطلاع دوستان آماتور مثل خودم باید عرض کنم از نرم افزترهای wath mark برای مارک دسته جمعی عکسها میتونی استفاده کنی
    بنده عکسها را به این صورت ودرغالب فرمت فلش به مشتری میدهم