صفحه 125 از 319 نخستنخست ... 25 75 115 121 122 123 124 125 126 127 128 129 135 175 225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

سلام جناب قاسمی
    ممنون میشم شماره قبض 174651 رو پیگیری کنید و اگر قابل تعمیر نیست بهم اطلاع بدین
    سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط i love nikon نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    امروز (6 خرداد) لنز 300م.م رو آوردم ساختمان آلومنیوم تشریف نداشتید دادم به جناب عمارتی ، ممنون میشم پیگیری کنید
    متشکرم

كاربر همراه Arash068 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط babek205 نمایش پست ها
    up

با سلام و تشكر از شما براي پاسخ
    فلاش پاپ آپ دوربين به طور صحيح و سالم در تمامي مدها كار ميكند TTL هم به درستي كار ميكند ، باتري كاملا سالم هست (كاركرد دوربين 2000شات) ولي بعد از 20-25 شات با فلاش ، يك مرتبه اين اشكال بروز ميكند ، و زمان شارژ 10-12 ثانيه ميشود ، و بيزي مينويسد ، اجازه شات را نميدهد

سلام
    این مشکل رو که میفرمایید بعد از ۲۰ تا شات فلاش بیزی میدهد ٬ برای من خیلی عادی شده
    من ۲ تا دوربین داشتم و با ۷دی هم تست کردم همین طور بود
    دوربین من ۵۰۰ دی است و دقیقا بعد از ۲۰ شات ارور بیزی میدهد وقتی این قدر روی برنامه این ارور می آید یعنی عمدا به صورت نرم افزاری روی دوربین قرار داده شده است
    این ارور ۲ علت میتواند داشته باشد که دومی که عرض میکنم احتمالش خیلی کم است
    ۱- من خودم فلاش درست میکنم و وقتی با ریت بالا فلاش تریگ میشود قطعات به شدت و به صورت تصاعدی داغ میکنند و اگر ۲ یا ۳ بار بیشتر از حد مجاز دمای قطعات عکس گرفته شود سوختن برخی از المان ها حتمی است مخصوصا خازن و خود لامپ زنون
    این تاخیر رو در دوربین میدهند تا فرصت لازم برای خنک شدن قطعات ایجاد شود
    ۲ - خازن ها با ۵ ثابت زمانی شارژ میشوند که زمان شارژ آنها بستگی به خازن و مقاومت دارد که در دوربین ها برای شارژ کامل حدودا ۵ ثانیه زمان لازم است
    ولی مشکل اینجاست که ثابت زمانی اول بیشترین شارژ رو انجام میدهد و زمان آن هم بسیار کم است و خیلی کم تر از ۱ ثانیه است و همین ۱ ثابت زمانی تقریبا ۷۰ درصد خازن را شارژ میکند حالا این شارژ سریع جریان خیلی زیادی رو قطعا و باتری میگیرد در ضمن اصولا ما بین همه عکس هایمان ۵ ثانیه اختلاف وجود ندارد و پس قبل از این که به شارژ کامل برسه ما شات رو میگیریم و این چرخه مرتب تکرار میشود و باعث می شود جریانی زیاد از باتری گرفته شود و این برای باتری خوب نیست چون تقریبا از تمام جریان مجاز باتری استفاده میشود
    یک راه حل بهتون میگم ولی به هیچ وجه پیشنهاد استفاده از اون رو بهتون نمیدم ولی بعضی جاها واقعا فلاش لازم است و نمیشه بعد از بیست شات برای هر شات ۷-۸ ثانیه صبر کرد
    هر وقت به بیست شات رسیدید و لازم داشتید که دوباره سریع فلاش بزند دوربین رو خاموش کنید و باتری رو دربیارید و ۴ ثانیه صبر کنید بعد باتری رو جا بزنید و روشن کنید و دوباره میشود ۲۰ عکس گرفت
    باز هم میگم این کارو نکنید
    من خودم شاید ۱۰۰ بار این کار رو کرده باشم ولی عواقبش پای خودم بوده و حواسم هم به گرمای فلاش بوده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

پیش فرض تقدیر و تشکر

با عرض سلام و تشکر خدمت جناب آقای قاسمی به دلیل جمیع محبتهایی که نسبت به بنده داشتند: سرویس لنز، کوتیک عدسی ها و تعویض گیربکس. و به ویژه به خاطر عنایت خاصی که در محاسبه هزینه نسبت به اعضای تالار دارند.

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط newvgac12 نمایش پست ها
    کسی نمی دونه ؟؟؟؟
    دوست عزیزم
    سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اتفاقی که اعلام کردیدمربوط به کثیفی صفحه فوکس اسکرین است
    صفحه مزبور فوق العاده حساس است از دست زدن جدا پرهیز نمایید چون دست زدن وتمیز کردن بدون ابزار خاص مساوی با خراب شدن است
    در اخبار شرکت کانن راجع به عدم تطبیق نقاط چشمی در قسمت نقطعه پایین فوکس در دوربین 600 دی این اتفاق امر طبیعی اگزارش شده است .
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال مراجعه تا کلیه سرویس دوریین شما وفوکس اسکرین و وضیعت کامل دوربین به صورت کاملا رایگان برای شما دوست عزیز وعضو محترم سایت عکاسی انجام شود
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    ویرایش توسط tamir : Monday 18 June 2012 در ساعت 15:49

تشکر کرده
    1

[QUOTE=navidfe;286474]نمایندگی تبربز دارین؟ این جا تعمیر می کنن یا میفرستن تهران؟ دوربین فوجی اچ اس 10 من مشکل فکوس پیدا کرده ینی وقتی تو زوم نیست نمیتونه فکوس کنه ولی وقتی زوم میشه فکوس میکنه
    لطفا در مورد نوع ایراد و هزینه تعمیر راهنمایی کنید[/با
    ویرایش توسط tamir : Monday 18 June 2012 در ساعت 15:49

تشکر کرده
    1

[QUOTE=tamir;286897]
    نقل قول نوشته اصلی توسط navidfe نمایش پست ها
    نمایندگی تبربز دارین؟ این جا تعمیر می کنن یا میفرستن تهران؟ دوربین فوجی اچ اس 10 من مشکل فکوس پیدا کرده ینی وقتی تو زوم نیست نمیتونه فکوس کنه ولی وقتی زوم میشه فکوس میکنه
    لطفا در مورد نوع ایراد و هزینه تعمیر راهنمایی کنید[/با
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال گیج شدن فوکس در دوربین فوجی سری 10و 20 امر رایج است در سری 20 اکثرا توسط نرم افزار رفع اشکال میشود ولی در سری 10 جنانجه از سلامت دوربینتان مطمین هستید (منطور بخش فنی ضربه نخوردن دوربین است )این اشکال توسط نرم افزار رفع میشود ولی شما در توضیح اعلام کردید دوربین در حالت واید فوکس انجام نمیدهد که مستلزم بازدید است
    جنانچه دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال باشد این اشکال برای شما کاملا به صورت رایگان انجام میشود مدت تحویل 72 ساعت میباشد
    متاسفانه فعلا قرداد با شهرستانها بسته نشده است وبا کمال شرمندگی باید خواهش کنم به یکی از دو مرکز خدماتی ما
    1-خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11-شماره 1117 تلفن 66739494
    2-میدان هفت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان ایده ال دوربین -طبقه سوم شماره 6 تلفن 88840065
    ارسال تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط a.h.mohagheghi نمایش پست ها
    شاتر دوربین من نیم سوز شده بوده(فکر کنم عمر مفیدش تموم شده بوده)
    واسه تعمیر که فرستادیم، نرم افزار دوربینه عوض شده، کلاً همه چیزش تغییر پیدا کرده
    چجوری میتونیم به حالت اولیه برگردونیمش؟
    با سلام وتشکر از شما
    من دقیقا متوجه منظور شما نشدم
    لطفا اعلام فرمایید مدل دوربین واشکالی که به تعمیرگاه ارسال شده است
    و منظور شما از برگشتن به حالت اول را توضیح دهید
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط faridz نمایش پست ها
    سلام من هم همین مشکل رو دارم یکی جواب بده ممنون میشم.
    دوست عزیزم فرزاد
    با سلام وپوزش بسیار زیاد در تاخیر ارسال پاسخ
    حالتی را که دوست ما یاداوری کرد در رابطه با af micro adjust گزینه است که به عکاس اجازه میدهد بدون بردن دوربین به سرویس مرکزی نسبت به تنظیم حالات فوکس اقدام نمایید
    این حالت به صورت مسکن میباشد ولی در نرم افزار خصوصی شرکت معظم نیکون این اشکال کاملا توسط نرم افزار حل میشود این اشکال مطمینا بابت عدم تنظیم استاندارد فاصله صفحه حسگر تا انتهای لنز میباشد که حالت بک فوکس انجام میشود
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین تنها نماینده رسمی خدمات نیکون در ایران کلیه اشکالات فوکس ومکانیک توسط نرم افزار و ابزار الات خاص تنظیم انجام میشود
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال دوربین میباشد این اشکال به صورت کاملا رایگان برای شما دوستان عزیز وعضو محترم سایت انجام میشود
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3322 نمایش پست ها
    سلام
    دوربین canon sx210is به دلیل بی احتیاطی و افتادن موقع روشن بودن دچار مشکل شده و بعد از دو دقیقه از روشن بودن پیغام خطای e32 میده و خاموش میشه
    لطفا در مورد نوع ایراد و هزینه تعمیر راهنمایی کنید
    ممنون
    با سلام وشرمندگی در ارسال پاسخ
    اخطار اعلام شده مربوط به عدم کارکرد استاندارد لنز میباشد وبه نظر میرسد قسمت حلزونی لنز شما دچار شکستگی شده است ومستلزم تعویض است
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال باشد به صورت کاملا رایگان ودر غیر اینصورت برای شما عضو محترم سایت عکاسی 480000 ریال میباشد ومدت تحویل 48 ساعت است .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssanehs نمایش پست ها
    با سلام
    لنز 18-105 دوربین d90 من بر اثر بی احتیاطی پرسنل دچار خش بر روی عدسی بزرگ خارجی شده است.با وجود اینکه این خش بزرگ و عمیق است ولی تاثیر قابل مشاهده ای بر روی عکسها ندارد. در هر حال تصمیم به تعویض عدسی لنز و تعمیر آن گرفته ام .
    آیا این کار امکان پذیر می باشد؟
    با توجه به اینکه من ساکن مشهد هستم آیا مرکزی در مشهد وجود دارد که این کار را انجام دهد؟
    هزینه تقریبی این کار چقدر می باشد؟
    با تشکر از شما
    با سلام وپوزش فراوان از شما
    خیر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین وشرکت ایده ال فقط در تهران (البته فعلا طبق مصوبه سازمان حمایت از مصرف کنندگان حتما باید در شهرستانها نمایندگی بوجود اید )
    چنانچه دوربین ولنز شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال باشد حتی عمدی این اتفاق افتاده باشد بدون دریافت هزینه نسبت به تعویض به صورت رایگان اقدام میشود
    در غیر اینصورت برای شما دوست عزیز و عضو محترم سایت عکاسی هزینه 880000ریال میباشد حتما در ارسال اعلام فرمایید عضو محترم سایت عکاسی هستید
    1-خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11-شماره 1117 تلفن 66739494
    2-میدان هفت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان ایده ال دوربین -طبقه سوم شماره 6 تلفن 88840065