صفحه 129 از 319 نخستنخست ... 29 79 119 125 126 127 128 129 130 131 132 133 139 179 229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaniran نمایش پست ها
    با سلام
    من 1بادی 5دی مارک2 با گارانتی ایده ال 1هفته پیش با بیمه گرفتم الان فلش رو شناسای نمیکنه
    فلش به درستی کار میکنه اما در منو external speedlite contol غیر فعال هست مشکل از چی هست؟
    پاسخ شما در همان تاپیک کانن داده شد.لطفا به آنجا رجوع نمایید.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با سلام و تشکر مجدد از شما دوست عزیز
    در پاسخ به سوال جنابعالی باید به عرض برسانیم صفحه حسگر دوربین شما دچار کثیفی شده و مستلزم شستشوی کامل صفحه حسگر میباشد.
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربن و شرکت ایده ال دوربین کلیه موارد
    1-شستشوی صفحه حسگر
    2-اعلام و ضعیت شاتر و اخطارهای بوجود آمده
    3-بروز رسانی برنامه نرم افزار دوربین
    بصورت کاملا رایگان برای شما دوستان عزیز و کاربران محترم سایت عکاسی ارائه میشود خواهشمند است در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه نموده تا نسبت به رفع اشکال اقدامات لازم صورت پذیرد.
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین/شرکت ایده ال دوربین
    دیروز از رشت اومدم تهران بعد از کلی مشکلات ساختمان الومینیوم رو پیدا کردم ... بعد از کلی صف واستادن بخاطر اینکه یه ساختمان 12 طبقه فقط یک آسانسورش کار می کنه و با شرایط خیلی بد خودم رو تعمیر گاه مرکزی دوربین رسوندم ....
    اولین چیزی که توجه ام رو به خودش جلب کرد مجهز نبودن تعمیرگاه به کلین روم "clean room" بود ...
    دوربین رو دادم گفتن چند لحظه منتظر بمونم .... بعد از 5 دقیقه صدام کرد ... دوربین رو بهم داد گفت درست شده ... وقتی تست کردم دیدم بد تر شده ... بهش گفتم با f number بالا تعداد زیادی قبار توی عکس معلوم میشه دوربین رو گرفت یکم بررسی کرد دوباره تمیزش کرد ... متاسفانه بعد از تست مجدد و مقایسه عکس های جدید با قدیم دیدم فقط جای قبار ها عوض شده ... در مورد قبار پشت صفحه فوکوس هم بهش گفتم و ایشون گفتن توی عکس نمی افته ... بعد از اینکه کلی گفتم عیب نداره می خوام درست شه ..گفت 82000 تومان خرج داره و بی خیال شدم ... و در آخر .... دوربین ام هیچ تغییری نکرد ....

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط newvgac12 نمایش پست ها
    دیروز از رشت اومدم تهران بعد از کلی مشکلات ساختمان الومینیوم رو پیدا کردم ... بعد از کلی صف واستادن بخاطر اینکه یه ساختمان 12 طبقه فقط یک آسانسورش کار می کنه و با شرایط خیلی بد خودم رو تعمیر گاه مرکزی دوربین رسوندم ....
    اولین چیزی که توجه ام رو به خودش جلب کرد مجهز نبودن تعمیرگاه به کلین روم "clean room" بود ...
    دوربین رو دادم گفتن چند لحظه منتظر بمونم .... بعد از 5 دقیقه صدام کرد ... دوربین رو بهم داد گفت درست شده ... وقتی تست کردم دیدم بد تر شده ... بهش گفتم با f number بالا تعداد زیادی قبار توی عکس معلوم میشه دوربین رو گرفت یکم بررسی کرد دوباره تمیزش کرد ... متاسفانه بعد از تست مجدد و مقایسه عکس های جدید با قدیم دیدم فقط جای قبار ها عوض شده ... در مورد قبار پشت صفحه فوکوس هم بهش گفتم و ایشون گفتن توی عکس نمی افته ... بعد از اینکه کلی گفتم عیب نداره می خوام درست شه ..گفت 82000 تومان خرج داره و بی خیال شدم ... و در آخر .... دوربین ام هیچ تغییری نکرد ....
    دوست عزیزم
    با عرض سلام و پوزش فراوان

سرویس وشستشوی صفحه حسگر طبق استانداردهای معرفی شده از سوی کمپانی معطم برای دستگاه شما انجام شده معادلات کثیف شدن صفحه حسگر مربوط به بار منفی میباشد که در کلیه دوربینهای دیجیتال وجود دارد و مطمئن باشید کثیف شدن صفحه حسگر امری طبیعی میباشد و امکان کثیف شدن مجددصفحه حسگر کاملا طبیعی است محلولی که جهت شستشوی صفحه حسگر بکار میرود فقط در مدت معینی بار منفی را از روی صفحه حسگر شما پاک میکند و فاصله کثیف شدن صفحه حسگر را به تاخیر میاندازد .
    مبلغ پیشنهادی کارشناس جهت تعویض صفحه اسکرین برای کاربران عمومی محسوب شده است لذا در اطلاعات به کاربران محترم سایت تذکر داده شده است که هنگام مراجعه اعلام شود که از اعضای محترم سایت میباشند که فقط مبلغ قطعات مصرفی دربافت میشود .
    خواهشمند است پوزش مدیریت و بخش فنی تعمیرگاه مرکزی ذوربین را پذیرفته و در صورت امکان در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال سریعا اقدام شود.
    باتشکر
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط َalias نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده یک لنز مینولتا 35-70 دارم که دیافراگمش کمی کند شده. کسی میدونه هزینه تعمیر دیافراگم چقدره و آیا با تعمیر درست میشه یا نه؟
    با تشکر
    باسلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده مربوط به ترشح گریس های دیافراگم میباشد که بر اثر حرارت به قسمت دیافراگم نفوذ و باعث کند شدن عملیات تنظیم دیافراگم میشود که با شستشوی پرده های دیافراگم و لنز این اشکال برطرف میشود.
    هزینه راه اندازی لنز برای شماعضو محترم سایت عکاسی 280000ریال و موعد تحویل 72ساعت میباشد.
    در ضمن حتما در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت میباشید.
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین/شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh a نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قاسمی

دوربین hs10 من که حدود یکسال و دو ماه پیش خریداری کردم ، بدون هیچ دلیل خاصی مشکل فوکوس پیدا کرده.
    (در حالت واید فوکوس نمی کنه ولی از زوم 15x به بالا خوب می شه!!!)
    لطفا دلیل بروز این مشکل(با توجه به این که هیچ آسیبی ندیده) ، هزینه تعمیر و ... را اشاره کنید.
    با سپاس فراوان
    در ضمن اصفهان نمایندگی دارید؟
    با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    در دوربین FUJI HS10اشکال بوجود امده مربوط به عدم استاندارد بودن دیتاهای فوکوس و قسمت مکانیک میباشد که منجر به خطای تنطیم فوکوس دقیق در قسمت واید است که این اشکال باید توسط نرم افزار خصوصی فوجی اعلام وضعیت دقیق میشود
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال میباشد رفع اشکال بصورت کاملا رایگان به شما تحویل میشود در غیر اینصورت برای شما عضو محترم سایت 480000ریال و موعد تحویل 72ساعت میباشد
    لازم به دکر است تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین در تهران تنها نماینده رسمی بخش خدمات پس از فروش در ایران میباشد .
    خواهشمند است در صورت امکان نسبت به ارسال دوربین خود اقدام نمایید تا در اولین فرصت رفع اشکال گردد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    ویرایش توسط tamir : Monday 16 July 2012 در ساعت 22:16

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi300000 نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قاسمی
    من کونیکا مینولتا دارم که تصویر روی ال سی دی نمی اید ولی عکس می گیره دادم تبریز نتونستند کاری کند اگر قابل تعمیره بفرستم خدمتتون
    با سلام و تشکر از حسن انتخاب شما
    اشکال اعلام شده از طرف شما به علت
    1-اشکال در قسمت LCD
    2-قطع بودن ارتباطات مدار کنترل به قسمت CAMERA
    این اشکال در دوربینهای کونیکا مینولتا Z10-Z20--Z30
    امری شایع میباشد
    خواهشمند است دراولین فرصت نسبت به ارسال دستگاه خودیه یکی از مراکز خدماتی ما اقدام نمایید
    1-تعمیرگاه مرکزی دوربین تهران خیابان جمهوری ساختمان الومینیوم طبقه 11واحد 1117 تلفن 66749494
    2-شرکت ایده ال دوربین تهران بالاتر از میدان هفت تیر ایتدای بهار شیراز پلاک 189 واحد 6تلفن 88840065
    باتشکربخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین/شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رسا نمایش پست ها
    سلام

من یه دوربین نیکون d7000 دارم که از همه چیزش خیلی راضیم .اما به یه مشکل بزرگ برخوردم باهاش و اون اینه که برنامه های حالت های مختلف عکاسیش یا همون اپشن های مختلف عکاسیش به هم ریخته.مثلا تو حالت MANUAL یا همون M فقط میتونم دیاف رو کنترل کنم و سرعت از کار افتاده .در واقع شده همون حالت A یا تفدم دیافراگم.این مشکل توی اپشن های دیگه هم هست .برنامه ی دوربینم اپدیت کردم اما فایده ای نداشت.

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید لطفا.
    مرسی
    رسا جان سلام و پوزش فراوان
    در برنامه ADJ SOFTنیکون این امکان برای بخش فنی وجوددارد که کلیه دیتاهایGOODدوربین مجدد به روی دوربین شما نصب گردد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوریین مراجعه تا نسبت رفع اشکال اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

سلام
    دکمه سوئیج فیلمبرداری در 7D خیلی سفت است و به سختی می شود آن را به حالت فیلمبرداری برد. یک بار مراجعه کردم شما تشریف نداشتید و یکی از همکاران با اسپری تمیز کردند که متاسفانه تغییری نکرد. چه زمانی مراجعه کنم که خود شما هم حضور داشته باشید؟
    امير
    Instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

جناب قاسمی اینجا میخواستم ازتون تشکر کنم که به لطف سفارش شما و تلاش جناب امارتی موتور لنز قسمتیش تعویض و قسمتی هم تعمییر شد... زمان برد ولی خب با تخفیفی که امروز بهم دادین بسیار چسبید و با مبلغ مناسبی موتور لنزم مثل روز اول شد
    ((وبازهم ممنون از توجه تون به جامعه عکاسی))
    ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط i love nikon نمایش پست ها
    سلام دوباره...
    امروز تماس گرفتم با شعبه آلومنیوم و بهم گفتند SWMموتور Nikon 300mm f:4 رو ندارند و آب پاکیرو رو دستم ریختند که قابل تعمیر نیست...

برام سئواله که چطور ممکنه تعمیرگاه مرکزی دوربین تنها نماینده رسمی خدمات نیکون در ایران این قطعه رو نداشته باشه و امکان تهیه اون رو هم نداشته باشه!!! و گفتند باید صبر کنی یه لنز300م.م بیمه ای که مثلا عدسی اش شکسته موتورش رو بردارند و برای لنز بنده نصب کنند که فکر کنم احتمال این مسئله نزدیک به صفر باشه...

كاربر آشنا pooria-ir آواتار ها
    تشکر کرده
    74

سلام
    خسته نباشین : )
    من یه کنون SX230 دارم
    همراه با بیمه و گارانتی
    به تازگی متوجه شدم که روی عکس هاش،بالاخص عکس هایی که زمینه سفید دارن تقریبا گوشه سمت راست عکس یه لک تیره رنگ هستش
    مشکل از چیه ؟
    و کی بیارمش پیش شما واسه تعمیر ؟ البته یکم کارم عجله ای هستش چون نیاز دارم به دوربین
    با تشکر