صفحه 130 از 319 نخستنخست ... 30 80 120 126 127 128 129 130 131 132 133 134 140 180 230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد motamed آواتار ها
    تشکر کرده
    81

سلام و عرض ادب
    رینگ فوکوس لنز Canon 70-200 f/2.8 بر اثر ضربه آسیب دیده ولی فوکوس اتوماتیک از کار نیافتاده و لنز کار می‌کند ولی بطور مثال برای فوکوس روی سوژه‌های نزدیک باید لنز را تکان داد تا با جابه جا شدن یک اِلِمان در لنز فوکوس راه بیافتد که خیلی وقت گیر و گاهی اذیت کننده است. می‌خواستم هزینه تعمیر و موعد تحویل این لنز در تعمیرگاه مرکزی را بپرسم.

لنز چند سال پیش توسط خبرگزاری خریداری شده و گارانتی ندارد.
    با تشکر و درود فراوان

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام جناب قاسمي عزيز
    آيا امكان شما امكان نصب فوكوس اسكرين نوع Split Prism براي فوكوس دستي بر روي دوربين 60D را داريد. اگر امكان پذير است لطفاً هزينه را هم اعلام فرمائيد.
    با سپاس و احترام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    لاستیک روی بدنه(d90)و همچنین لاستیک دور لنز(18-105) کنده شده اند آیا قابل تعمیر یا تعویز هستند باتشکر

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

سلام و خسته نباشید
    هفته پیش دوربین اینجانب که به علت ورود آب مشکل فلاش پیدا کرد توسط دوستان متخصص شرکت ایده آل دوربین تعمیر شد(تعویض مدار کف) که از همه شما عزیزان کمال تشکر را دارم
    اما دیروز که دوربین در مشهد بدستم رسید متوجه دو مورد شدم

1- Sensor cleaning قادر به انجام نیست و مرتبا ارور 06 دارد که حتی با خاموش و روشن کردن و خارج ساختن باتری دوربین حل نمیشود نکته اینکه اون صدای ظریف هم که در زمان تمیز شدن سنسور شنیده میشد دیگر شنیده نمیشود

2- هر بار که باتری اصلی خارج شود زمان و ساعت reset می شود ، بنده حتی باتری 1616 ساعتی را هم با نو تعویض کردم اما مشکل حل نشد

ممنون میشوم راه حل مناسبی در این مورد پیشنهاد گردد
    سپاس
    ویرایش توسط Madjidm : Thursday 19 July 2012 در ساعت 07:49
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    با عرض سلام و پوزش فراوان

سرویس وشستشوی صفحه حسگر طبق استانداردهای معرفی شده از سوی کمپانی معطم برای دستگاه شما انجام شده معادلات کثیف شدن صفحه حسگر مربوط به بار منفی میباشد که در کلیه دوربینهای دیجیتال وجود دارد و مطمئن باشید کثیف شدن صفحه حسگر امری طبیعی میباشد و امکان کثیف شدن مجددصفحه حسگر کاملا طبیعی است محلولی که جهت شستشوی صفحه حسگر بکار میرود فقط در مدت معینی بار منفی را از روی صفحه حسگر شما پاک میکند و فاصله کثیف شدن صفحه حسگر را به تاخیر میاندازد .
    مبلغ پیشنهادی کارشناس جهت تعویض صفحه اسکرین برای کاربران عمومی محسوب شده است لذا در اطلاعات به کاربران محترم سایت تذکر داده شده است که هنگام مراجعه اعلام شود که از اعضای محترم سایت میباشند که فقط مبلغ قطعات مصرفی دربافت میشود .
    خواهشمند است پوزش مدیریت و بخش فنی تعمیرگاه مرکزی ذوربین را پذیرفته و در صورت امکان در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال سریعا اقدام شود.
    باتشکر
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    یعنی مدت معینی که شما میگید اینقدر کمه ؟؟؟ یعنی 30 ثانیه هم نباید سنسور دوربین تمیز باشه ؟؟؟
    از خونه من تا اونجا حداقل 6 ساعته ... من یکبار به اونجا مراجعه کردم که هیچ فایده ای نداشت ... و به این نتیجه رسیدم که هزینه کردن برای گارانتی فایده ای نداره.
    من که دیگه هیچی فکر نمی کنم دیگه هیچ وقت برای تعمیر دوربین به اونجا مراجعه کنم ... ولی پیشنهاد من به مدیریت اونجا اینه که سعی کنه اونجا رو به جایی تبدیل کنه بشه با تعمیرگاه های مورد تائید شرکت کانن مقایسه کردش ...

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria-ir نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشین : )
    من یه کنون SX230 دارم
    همراه با بیمه و گارانتی
    به تازگی متوجه شدم که روی عکس هاش،بالاخص عکس هایی که زمینه سفید دارن تقریبا گوشه سمت راست عکس یه لک تیره رنگ هستش
    مشکل از چیه ؟
    و کی بیارمش پیش شما واسه تعمیر ؟ البته یکم کارم عجله ای هستش چون نیاز دارم به با تشکر
    دوست عزیزم پوریا
    با سلام وتشکر از شما بابت خرید دوربین با بیمه وگارانتی ایده ال
    این اشکال مربوط به کثیف بودن صفحه حسگر است نگران نباشید
    در اولین فرصت به بخش فنی شرکت ایده ال دوربین مراجعه واعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا به صورت آنلاین وفوری این اشکال رفع گردد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دورین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط i love nikon نمایش پست ها
    جناب قاسمی اینجا میخواستم ازتون تشکر کنم که به لطف سفارش شما و تلاش جناب امارتی موتور لنز قسمتیش تعویض و قسمتی هم تعمییر شد... زمان برد ولی خب با تخفیفی که امروز بهم دادین بسیار چسبید و با مبلغ مناسبی موتور لنزم مثل روز اول شد
    ((وبازهم ممنون از توجه تون به جامعه عکاسی))
    ارادتمند
    دوست عزیزم با سلام وتشکر از شما
    دیروز از بخش فنی نیکون برنامه جدیدی مربوط به لنز NIKON 300به بخش فنی رسیده است که لازم دانستم شما را در جریان قرار دهم
    خواهشمندم چنانچه مایل هستید در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت به نصب نرم افزار جدید که در قسمت فوکس ولرزش گیر اصلاحاتی انجام داده است اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    سلام
    دکمه سوئیج فیلمبرداری در 7D خیلی سفت است و به سختی می شود آن را به حالت فیلمبرداری برد. یک بار مراجعه کردم شما تشریف نداشتید و یکی از همکاران با اسپری تمیز کردند که متاسفانه تغییری نکرد. چه زمانی مراجعه کنم که خود شما هم حضور داشته باشید؟
    دوست عزیزم جاوید
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر
    خوشحال میشوم شما را از نزدیک زیارت ورفع اشکال دورینتان را انجام دهم
    اشکال مربوط به قطعه کامل KEY DIAL ASSY P/C BACK است که به نظر میرسد این قطعه حالت استاندارد خود را از دست داده است
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال است به بخش فنی مراجعه تا نسبت به تعویض رایگان قطعه مزبور اقدام شود
    فقط حتما اعلام فرماییداز اعضای سایت محترم عکاسی هستید
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    ویرایش توسط tamir : Friday 20 July 2012 در ساعت 21:01

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط motamed نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    رینگ فوکوس لنز Canon 70-200 f/2.8 بر اثر ضربه آسیب دیده ولی فوکوس اتوماتیک از کار نیافتاده و لنز کار می‌کند ولی بطور مثال برای فوکوس روی سوژه‌های نزدیک باید لنز را تکان داد تا با جابه جا شدن یک اِلِمان در لنز فوکوس راه بیافتد که خیلی وقت گیر و گاهی اذیت کننده است. می‌خواستم هزینه تعمیر و موعد تحویل این لنز در تعمیرگاه مرکزی را بپرسم.

لنز چند سال پیش توسط خبرگزاری خریداری شده و گارانتی ندارد.
    با تشکر و درود فراوان
    دوست عزیزیم اقای معتمد
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکالی پیدا شده در لنز شما مربوط به قطعه بنام LENS ASSY /3 4 GUIDE BARRELاست که دچار اسیب گردیده خوشبختانه موتور فوکس لنز شما که قطعه حساس وگران است سالم است و دچار مشکل نگردیده است
    بخاطر شرایط خاص لنز شما از اعلام هزینه عذرخواهی میکنم
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به اعلام وضیعت دقیق هزینه اقدام شود و موعد تحویل 5 روز برای شما عضو محترم سایت عکاسی میباشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمي عزيز
    آيا امكان شما امكان نصب فوكوس اسكرين نوع Split Prism براي فوكوس دستي بر روي دوربين 60D را داريد. اگر امكان پذير است لطفاً هزينه را هم اعلام فرمائيد.
    با سپاس و احترام
    دوست عزیزم داریوش
    با سلام وپوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    آیا شما قطعه مزبور را اماده تهیه کرده اید ؟
    چنانچه فقط برای امر نصب اعلام فرمودید در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت به نصب اقدام شود
    هزینه برای شما عضو محترم سایت عکاسی رایگان وموعد اتی است
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزیدوربین /شرکت ایده ال دوربین