صفحه 178 از 319 نخستنخست ... 78 128 168 174 175 176 177 178 179 180 181 182 188 228 278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط ferimobham نمایش پست ها
    کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟
    برای تمیز کردن لنز، Lens Pen را هم امتحان کنید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط ferimobham نمایش پست ها
    سلام يه سوال دارم من لنز ١٨-١٠٥ نيكون تهيه كردم بعد ٢ روز كه اومدم فيلتر يو وي روش ببندم ديدم يه لكه مثل اب دهن خشك شده رو لنز هست اومدم با كيت تميز كننده هاما كه تهيه كردم تميز كنم بهدش متوجه شدم يه خط خيلي ريز و يه قسمت از وسط شيشه لنز يه حالت ماتي يا مثل بخار هست هركار ميكنم نميره رفته رو اعصابم ميشه قسمت شيشه جلو لنز تعويض كرد؟چقدر هزينه داره؟من با كاغذ مخصوص و يه مايعي كه مثل الكل هست تو كيت هاما تميز كردم ممنون ميشم كمك كنين
    دوست عزیز با توجه به این که لنز شما از لایه ی محافظ قدرتمندی برخورداره بعید میدونم که رویه شیشه ی لنز خط افتاده باشه و فقط اون لایه پاک شده.با مراجعه به یه نمایندگیه معتبر میتونی به راحتی لنز رو بدی تا اون لایرو برات ترمیم کنن. فکر میکنم هزینشم بالا باشه

كاربر جديد meisam2012 آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.nikzad نمایش پست ها
    دوست عزیز منم قبلا این مشکلو داشتم علتش وجود فاگ رویه سنسوره دوربینه و با یه بار استفاده از سنسور کیلینینگ خوده دوربین حل میشه.اگر برطرف نشد انتهایه لنزتو تمیز کن.
    ممنون ازراهنمای اما هم جلو هم انتهای لنز رو تمیز کردم اما پاک نشد این نقطه ها که ریز هم هستند از جلو لنز که با دقت کنی معلومه . از تو ویزور هم معلومه تو عکس ها هم هست مخصوصا بعد از ادیت بیشتر معلوم میشه . سوالم بیشتر در مورد هزینه درست شدنشه چون دوربین خیلی وقته گارانتیش تموم شده . میخوام ببینم اگه هزینه اش زیاد میشه . دوربین و رد کنم بره ...

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam2012 نمایش پست ها
    ممنون ازراهنمای اما هم جلو هم انتهای لنز رو تمیز کردم اما پاک نشد این نقطه ها که ریز هم هستند از جلو لنز که با دقت کنی معلومه . از تو ویزور هم معلومه تو عکس ها هم هست مخصوصا بعد از ادیت بیشتر معلوم میشه . سوالم بیشتر در مورد هزینه درست شدنشه چون دوربین خیلی وقته گارانتیش تموم شده . میخوام ببینم اگه هزینه اش زیاد میشه . دوربین و رد کنم بره ...
    اگر کثیفی سنسور باشد (که معمولاً پیش می آید) تعمیرگاه مرکزی دوربین با هزینه کم برایتان تمیز می کند. اگر کثیفی لنز باشد هم برایتان لنز را سرویس و تمیز می کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اگر کثیفی سنسور باشد (که معمولاً پیش می آید) تعمیرگاه مرکزی دوربین با هزینه کم برایتان تمیز می کند. اگر کثیفی لنز باشد هم برایتان لنز را سرویس و تمیز می کنند.
    ايشون ميگه از توی ويزور هم که نگاه ميکنه لکه ها رو ميبينه ، پس بايد قبل از آينه باشه
    شايد داخل لنز گرد و خاک هست
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

cinemazar
    Guest

پستی که من گذاشتم دو صفحه عقب افتاد ولی هنوز جوابی نگرفتم جوابی که شامل بله و خیر برای تعمیر اون میشه ، وقتی شما عزیزان جواب مارو در اینجا نمی دید چه امیدی هست که در تهران پاسخگو باشید ؟ من خواهش کردم که برای من مشخص کنید اگر این لکه ها قابل رفع هستند از مشهد به تهران بیام . من معطل تعمیر دوربین برای انجام کارهام هستم . بازم متشکرم . فایل پیوست 44325

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط cinemazar نمایش پست ها
    پستی که من گذاشتم دو صفحه عقب افتاد ولی هنوز جوابی نگرفتم جوابی که شامل بله و خیر برای تعمیر اون میشه ، وقتی شما عزیزان جواب مارو در اینجا نمی دید چه امیدی هست که در تهران پاسخگو باشید ؟ من خواهش کردم که برای من مشخص کنید اگر این لکه ها قابل رفع هستند از مشهد به تهران بیام . من معطل تعمیر دوربین برای انجام کارهام هستم . بازم متشکرم . فایل پیوست 44325
    دوست عزیز با توجه به تصویر لکه ها بیشتر شبیه جوهره که یه جایه دوربین ریخته
    اما اگر این باشه یا با توجه به رنگ لکه ها میشه گفت که هات پیکسله و باید بگم که هر دو مورد به راحتی برطرف شدنیه.
    پس باید بگم خیالت راحت تعمیر شدنیه.

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

رم رو هم تست کن يعني با يک رم ديگه امتحان کن.

(مربوط به سوال دوستي که يک سوم عکساش خراب بود)

كاربر آشنا imanse7en آواتار ها
    تشکر کرده
    71

جناب قاسمی سلام. چطور دوربین واسه تعمیر بفرسم واستون؟ از شهرستان هستم و کنون 7 دی. هم خشاب مموری خراب شده هم فیش usb ؟ بفرسم تهران پیش اشناها که اونا بیارن پیشتون یا واستون پست کنم یا باید خودم بیارم؟ ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

سلام جناب قاسمی عزیز
    تعمیرگاه مرکزی جای باطری Nikon F90 رو موجود داره؟
    اگر جواب مثبت هستش قیمت رو ممکنه بفرمایید

با تشکر