صفحه 28 از 319 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.oskooie نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید

من یه سوالی دارم

من لنز 70-200اف 2.8 دارم وقتی رو بادی کانون 50دی میبیندم احساس میکنم خلاصی خفیفی داره

در حد یک میلیمتر یا کمتر

می خواستم ببینم طبعییه
    یا من احساس اشتباه دارم
    ااصلا ممکن نیستکه خلاصی ای داشته باشه
    راه حلش چیه

ممنونم از جوابتون
    دوست عزیزم ارش
    با تشکر وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    با توجه به سنگین بودن لنز وهمچنین بازوبسته شدن زیاد لنز قسمتی از قفل لنز شما یعنی خارهای MOUNT کمی ساییده شده است در لنزهای سری 200-70
    امری کاملا طبیعی است نگران نباشید ولی برای مطمین شدن از اینکه به روی فوکس دستگاه تاثیری نمی گذارد در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا کاملا لنز به صورت رایگان تست وتحویل شود
    با تشکر بخش فنی
    66749494 .T

alk
    alk آنلاین نیست
    كاربر آشنا alk آواتار ها
    تشکر کرده
    48

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط alk نمایش پست ها
    سلام.من دوربین نیکون دی 5000 با گارانتی نورنگار دارم.بعد از فراخوان تعمیرگاه مرکزی برای دی 5000 شماره سریال را در سایت معرفی شده در سایت شماره وارد کردم(3095871). و این فراخوان شامل دوربین من میشه.آیا از طریق تعمیر گاه مرکزی امکان اجرای فراخوان برای دوربین من وجود دارد؟در ضمن نور سنجی دوربین من بخصوص در شب و با فلاش خود دوربین حتی در مسافت های کم مشکل داره که من به ناچار فلاش نیکون اس بی 600 خریدم تا این مشکلم حل بشه .ممنون
    سلام.لطفا پاسخ سوال منرا مرقوم بفرمایید.با تشکر

تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

سلام.لطفا پاسخ سوال منرا مرقوم بفرمایید.با تشکر
    دوست عزیزم با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    ایا دوربین شما در حال حاضر کارمیکند -ایا چراغ سبز ضبط تصاویر شما ثابت روشن است -ایا سیستم فلاش شما به حالت خاموش می رود یا خیر
    لطفا سریعا اعلام فرمایید

alk
    alk آنلاین نیست
    كاربر آشنا alk آواتار ها
    تشکر کرده
    48

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    ایا دوربین شما در حال حاضر کارمیکند -ایا چراغ سبز ضبط تصاویر شما ثابت روشن است -ایا سیستم فلاش شما به حالت خاموش می رود یا خیر
    لطفا سریعا اعلام فرمایید
    سلامممنون از توجه شما.دوربین کار میکند ولی دوبار که باطری پر بود روشن نمیشد.دوربین من چراغ سبز ندارد.فقط دو تا علامت سبز کنار دکمه پاور و سمت چپ و پایین ال سی دی دارد گه به نظر چراغ نمی آیند.فلاش دوربین من ضعیف تر از دی40 دی 90 مزند ولی منظور شما را از به حالت خاموش رفتن را نمیفهمم.ممنون

كاربر همراه MMehdikhani آواتار ها
    تشکر کرده
    570

سلام
    واقعاً از حسن توجه آقای قاسمی تعجب کردم.
    ایشون وقتی متوجه شدن که تعمیرگاه مرکزی بابات تمیز کردن لنز از من پول گرفتن با من تماس گرفتن و با گرفتن شماره حساب پول رو عودت دادن و من رو شرمنده خودشون کردن.
    البته اشکال از بنده بوده چون باید اعلام میکردم که از بچه های سایت عکاسی هستم.
    با آرزوی توفیق هر چه بیشتر برای ایشون.
    مهدی

كاربر همراه Arash Oskooie آواتار ها
    تشکر کرده
    102

پیش فرض پاسخ : پاسخ: سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم ارش
    با تشکر وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    با توجه به سنگین بودن لنز وهمچنین بازوبسته شدن زیاد لنز قسمتی از قفل لنز شما یعنی خارهای MOUNT کمی ساییده شده است در لنزهای سری 200-70
    امری کاملا طبیعی است نگران نباشید ولی برای مطمین شدن از اینکه به روی فوکس دستگاه تاثیری نمی گذارد در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا کاملا لنز به صورت رایگان تست وتحویل شود
    با تشکر بخش فنی
    66749494 .T

با سلام خدمت جناب قاسمی عزیز
    حتما مزاحمتون خواهم شد
    البته من هم بادی م نو هست و هم لنز.....لنز که کلا 4 بار بازو بسته شده بادی هم مجموعا 20 بار نهایتا لنز باز و بسته شده

با تشکر فراوان
    آ ر ش ا سـکـو یـی

{ بـاوركـن كـه مـي تـوانـي آنـگـاه خـواهـي تـوانـسـت }

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.oskooie نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قاسمی عزیز
    حتما مزاحمتون خواهم شد
    البته من هم بادی م نو هست و هم لنز.....لنز که کلا 4 بار بازو بسته شده بادی هم مجموعا 20 بار نهایتا لنز باز و بسته شده

با تشکر فراوان
    دوست عزیزم ارش
    منتظر شما جهت تست دقیق وADJ دوربین ولنز هستم
    با تشکر

alk
    alk آنلاین نیست
    كاربر آشنا alk آواتار ها
    تشکر کرده
    48

سلام .ممنون از توجه شما.دوربین کار میکند ولی دوبار که باطری پر بود روشن نمیشد[/COLOR].دوربین من چراغ سبز ندارد.فقط دو تا علامت سبز کنار دکمه پاور و سمت چپ و پایین ال سی دی دارد که به نظر چراغ نمی آیند.فلاش دوربین من ضعیف تر از دی40و دی 90 میزند ولی منظور شما را از به حالت خاموش رفتن را نمیفهمم.ممنون
    سلام لطفا جواب سوال مرا هم لطف بفرمایید
    ویرایش توسط alk : Thursday 5 August 2010 در ساعت 18:15

تشکر کرده
    1

سلام لطفا جواب سوال مرا هم لطف بفرمایید
    دوست عزیزم
    با سلام لطفا در اولین فرصت دوربین به همراه لنز و گارانتی وبیمه را به بخش فنی اورده تا نسبت به تعویض کامل MAIN BORD اصلاح شده اقدام شود
    در ضمن مواردی که راجع به فلاش فرمودید بوسیله نرم افزار انجام می شود
    با تشکر بخش فنی NIKON

كاربر آشنا majid-ms آواتار ها
    تشکر کرده
    497

Question پاسخ : سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

با سلام ، البته امیدوارم زمانی که آقای قاسمی این پست من را مطالعه میکنند دوربین من صحیح و سالم به دست من رسیده باشد ، اما به جهت اهمیتی که برایم دارد که هر چه زودتر دوربین تعمیر ( تنظیم ) شود اینجا هم مشکل را مطرح میکنم ....

پس از تعویض مین برد دوربین توسط جناب قاسمی ، مشکل فلاش دوربین مرتفع گردید و برای اولین بار من توانستم بدون دردسر و اور شدن عکسها از فلاش دوربینم استفاده کنم .... اما بعد متوجه شدم که از هر 10 عکسی که میگیرم 7-6 عکس اصلآ فوکوس نیست در هیچ قسمتی و کلا" فلو است .. !!!

با آزمایش خط کش متوجه شدم دوربین جلو تر از سوژه را فوکوس میکند و بنابر این حتی پس زمینه هم در فوکوس قرار نمیگیرد ، ...

خلاصه فعلا" دوربین به تعمیر گاه تحویل شد ( آقای افشار ) و من هم در حالیکه دیروز لنز جدیدی خریده ام و مشتاقانه منتظر تست کردن آن هستم و فردا هم باید جایی برای عکاسی بروم ، .....

منتظرم
    --- --- ---- --- ---- --- ممنون

----------------------------------------------------------------
    مجید اسماعیلی
    Canon EOS 40D / EF-s 15-85 IS USM / EF-S 18-55 IS / EF-S 55-250 IS
    / Speedlite 430EX II / LowPro 200AW

صفحه 28 از 319 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین