صفحه 51 از 319 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

پیش فرض سلام

با عرض خسته نباشید . دوربینمو (S2IS) پارسال که شاترش گیر میکرد دادم تعمیرگاه مرکزی تعمیر کرد . بعد از مدتی هم دوربین جدیدمو گرفتم و زیاد ازش استفاده نکردم تازگیا دادم به یکی از آشناها ولی تا اومده بود استفاده کنه میبینه که تصویر سیاهه و اصلا هم درست نمیشه (تو حالت قبل که شاترش خراب بود بعضی وقتها درست میشد ولی بعد از چند تا عکس شاترش گیر میکرد و تصویر سیاه میشد) . حالا این چه عیبی میتونه باشه؟ هزینش ممکنه چقدر بشه؟ (ارزش هزینه داره؟)

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramatic نمایش پست ها
    سلام

من امروز با یک مشکلی مواجه شدم . رینگ حرکت فوکوس لنزم گیر داره و به متراژ 0.8 که میرسه دیگه تکون نمیخوره و اتو فوکوس هم زور میزنه اما رینگ جابجا نمیشه. با دست هم که رنگا جابجا میکنم سفت بودن اون موقعی که به این ناحیه میرسه محسوسه .اگه یکم سر لنز را فشار داد تا گیر رفع میشه اما تا به همون نقطه برسه سفت میشه و گیر میکنه. لنزم canon 50mm f/1.4 هستش . لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه ؛ قابل تعمیر هست و حدود هزینه اش چقدر میشه.
    ضمنا واسه تعمیرش اصفهان هم جایی هست؟
    0لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیزم سال نو مبارک
    با سلام وپوزش در تاخیر ارسال
    اشکالی را که اعلام کرده اید مربوط به ضربه ای است که به لنز شما وارد شده است وباعث شده است قسمت 2G GROPE لنز شما دچار مشکل گردد.خواهشمندم از استقاده از لنز پرهیز کنید چون باعث از کار افتادن موتور AF می شود
    هزینه تقریبی 580000ومدت تحویل 3روز است ولی با بازدید دقیقا اعلام وضیعت می شود
    متاسفانه تنها تعمیرگاه رسمی در تهران است وما در اصفهان نمایندگی نداریم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    WWW.TAMIR.IR

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali61 نمایش پست ها
    با سلام
    اخیرا مشکلی برای دوربین یکی از دوستانم پیش امده که بهتر دیدم اینجا مطرح کنم.
    دوربین CANON IXY پنج مگا پیکسلی است که موقع فیلمبرداری صدا را ضبط نمی کند و موقع پخش فیلم فقط صدای خش خش پخش میکند.
    می خواستم بدانم مشکل از کجاست و اگر نیاز به تعمیر دارد چقدر هزینه تعمیرش میشود. و اصولا ارزش تعمیر دارد یا نه.
    با تشکر
    با سلام وپوزش در تاخیر ارسال وتبریک سال نو
    اشکال اعلام شده مربوط به خرابی میکروفن وبلند گو پخش کننده می باشد
    هزینه تعویض 220000ریال (مخصوص اعضا محترم سایت )وموعد تحویل 48 ساعت است
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    WWW.TAMIR.IR

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Irani نمایش پست ها
    جناب آقای قاسمی با سلام و احترام،
    من مدتی پیش یک دوربین Canon PowerShot SX1 IS خریداری کردم و در طول این مدت حداکثر 800 شات از دوربین استفاده کرده ام. چند روز پیش برای عکاسی از یک مراسم رسمی خواستم از دوربین استفاده کنم که متاسفانه با پیغام Lens error, restart camera مواجه شدم که به دلیل از دست دادن مراسم بسیار ناراحت کننده بود. پس از بررسی هایی در اینترنت دلایلی مثل ضربه به لنز یا گرد و غبار بیش از حد در محیط استفاده را یافتم. راه حل هایی مثل شارژ مجدد باطری و خارج کردن مموری کارت مشکل را حل نکرد. با توجه به استفاده ی بسیار کم از این دوربین ( به طوری که گفته شد) و اینکه در تمام طول این مدت در کیف محافظ و در جایی امن قرار داشت از عدم ورود ضربه و گرد و غبار به دوربین اطمینان کامل دارم. حتی باطری ها را هم خارج کرده بودم که دوربین در کیف به طور اتفاقی روشن نشود.
    با عرایض مطرح شده علت این مسئله چه می تواند باشد؟ آیا برای تعمیر آن (برخلاف میل شخصی من) دوربین باید باز شود؟ با توجه به اتمام بیمه و گارانتی هزینه تعمیر آن چقدر است؟ چون در خرید این دوربین به ژاپنی بودن آن خیلی دقت داشتم، آیا قطعات مورد استفاده در تعمیر نیز ساخت ژاپن هستند؟
    در آخر از طولانی شدن کلام عذرخواهی می کنم.
    دوست عزیزم با سلام وپوزش فراوان درتاخیر ارسال پاسخ در ضمن عید شما مبارک
    متاسفانه در دوربین کانن SX1اشکال لنز ارور اشکال جامع است
    در یک کلام حتی اگر گارانتی وبیمه شما( گارانتی ایده ال ) تمام شده باشد راه اندازی کامل برای اعضا محترم سایت عکاسی رایگان است
    در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا ایده ال دوربین مراجعه تا بلافاصله نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    در رابطه با سوال دوم شما بله کاملا دوربین شما باز ولی بعد از راه اندازی امکان لنز ارور غیر ممکن است مگر ضربه بخورد
    WWW.TAMIR.IR

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    سلام
    بنده یک خرید جدید داشتم و فروشنده یک کارت را مهر زد و به من داد گفت نصفش رو پست کن.
    می خواستم مطمئن بشم گارانتی درسته یا خیر و اگر احیانا بخش مربوط به تعمیرگاه به دست شما نرسد آیا گارانتی باطل می شود؟
    سوال دیگر اینکه فروشنده برگه رو مهر زد ولی پر نکرد آیا من هر تاریخی بزنم از همان زمان ضمانت ضروع میشه؟
    با سلام وتبریک سال نو
    تمام تلاش ما خدمت به دوستان عزیز است وتمامی پرسنل تعمیرگاه مرکزی دوربین و ایده ال دوربین به کلیه مشتریان عزیز اعتماد کامل دارد
    در صورتی که می خواهید از ارسال بیمه وگارانتی وفعال شدن ان مطمین شوید می توانید با تلفن 88319245 تماس برقرار و از فعال شدن گارانتی وبیمه خود اطمینان حاصل کنید
    WWW.TAMIR.IR

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    با عرض خسته نباشید . دوربینمو (S2IS) پارسال که شاترش گیر میکرد دادم تعمیرگاه مرکزی تعمیر کرد . بعد از مدتی هم دوربین جدیدمو گرفتم و زیاد ازش استفاده نکردم تازگیا دادم به یکی از آشناها ولی تا اومده بود استفاده کنه میبینه که تصویر سیاهه و اصلا هم درست نمیشه (تو حالت قبل که شاترش خراب بود بعضی وقتها درست میشد ولی بعد از چند تا عکس شاترش گیر میکرد و تصویر سیاه میشد) . حالا این چه عیبی میتونه باشه؟ هزینش ممکنه چقدر بشه؟ (ارزش هزینه داره؟)
    با
    با سلام وتبریک سال نو
    دوست عزیز احتمالا اشکال اعلام شده مربوط به خرابی شاتر می باشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا پس از بازدید اعلام شود ایا با تعویض شاتر دوربین راه اندازی می شود یا قسمت دیگر دچار مشکل شده است چنانچه نوع تعمیر با اشکال قبلی یکسان باشد بدون هزینه راه اندازی می شود
    WWW.TAMIR.IR

كاربر آشنا CanonEOS آواتار ها
    تشکر کرده
    76

درود بر جناب قاسمی عزیز.سال نو مبارک.

امروز لنز بنده هنگام تعویض از دستم افتاد و به شدت به زمین برخورد کرد.لنز از لحاظ ظاهری کاملا سالم است

اما احساس میکنم شارپنس قبلی را ندارد.آیا شما راهی برای اطمینان از این موضوع دارید؟اگر لنز دچار آسیب

شده باشد قابل تعمیر است؟

از توجه شما کمال تشکر را دارم
    سیروان خوشبین
    Canon 1DsIII+24-70+100-400-Canon 400D+10-22

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با
    با سلام وتبریک سال نو
    دوست عزیز احتمالا اشکال اعلام شده مربوط به خرابی شاتر می باشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا پس از بازدید اعلام شود ایا با تعویض شاتر دوربین راه اندازی می شود یا قسمت دیگر دچار مشکل شده است چنانچه نوع تعمیر با اشکال قبلی یکسان باشد بدون هزینه راه اندازی می شود
    WWW.TAMIR.IR
    سلام . سال نو برای شما و تمام همکاران مبارک باشه .
    از دوربین به دلیل خرید دوربین جدید زیاد استفاده نکردم ولی دوربین 3 ماه ضمانت شد که از اتمام ضمانت چند ماهی هست که میگذره . خیلی ممنون از راهنماییتون . میبرم تعمیرگاه اگرم خرجش خیلی بالا رفت نهایتش از تعمیر منصرف میشم .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام آقای قاسمی عزیز
    پیشاپیش از سوال ناشیانم عذر خواهی میکنم
    روی لنز دوربین من یک خط حدود 2میلیمتر کمی بالاتر از مرکز لنز افتاده خواستم ببینم این خط باعث افت کیفیت عکس میشه یا نه؟! و ایا این خط شامل بیمه میشه؟!

BEN
    BEN آنلاین نیست
    كاربر آشنا BEN آواتار ها
    تشکر کرده
    314

پیش فرض تعمیر لنز

درود بر جناب قاسمی عزیز

ماونت لنز دوربین من (18-105) نیکون شکسته است ، می خواستم بدانم هزینه تعویض آن چقدر میشود ؟ و چه مدت تعویض آن طول می کشد ؟ بیمه ایده آل ندارم .

صفحه 51 از 319 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 151 ... آخرینآخرین