صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 234
Like Tree272تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین فيلمي (آنالوگ)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط samad_nooran نمایش پست ها
    بله موجود هست مبدل nikon به eos موجود هست البته بنده تو سایتهای خارجی دیدم و تو بازار تا حالا ندیدم.اگرم باشه در کل تنظیمات به صورت دستی خواهد بود .البته بنده تجربه کار برعکس این موضوع یعنی تبدیل نیکون به کنون رو دارم و دارم استفاده میکنم و کیفیت خروجی عالی هست.توصیه بنده استفاده از لنزهای پیچی m42 و ماونت پنتاکسی هست که خیلی عالی جواب میده.
    در آخر هم اصلا چه کاریه اگر مشکل بودجه و.. است که شما دوربینهای آنالوگ نیکون بخرین عین همین کنون با قیمت حول وحوش 200 ت که لنزهای عالی دارن و میتونید هم آنالوگ کار کنید و هم از لنزش در دوربینتون استفاده کنید
    مرسی از اطلاعاتتون... مگه نیکون این حدود قیمت داره آنالوگ؟؟ چه مدلیه؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط !kaghazak! نمایش پست ها
    مرسی از اطلاعاتتون... مگه نیکون این حدود قیمت داره آنالوگ؟؟ چه مدلیه؟؟
    بله من تو یکی از سیاتها دیدم میبینم براتون پخ میکنم
    !kaghazak! تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    میخوام مدتی عکاسی با آنالوگ شروع کنم .چه دوربینی بگیریم؟
    AE-1 Program
    Minolta X-700
    بین این 2 مدل کدام مناسبه؟
    پیشنهادی دارید بفرمایید
    ممنونم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام به همه حرفه ایای عکاسی , دوستان دوتا سوال داشتم. یه نمه ام آماتورم اگه راهنمایی کنید واقن ممنون می شم.
    1 - یه بادی آنالوگ , خوب از برند کنون معرفی می کنید بهم؟ یه چیزی که واسه یه شخص آماتور که داره عکاسی حرفه ایی رو شروع می کنه .
    2 - لنزای سری efs کنون , مث 18-135 ایی که تو پک 60D هستش , روی بدنه ی آنالوگ سوار می شه یا نه؟ این که اتوفوکس از بین می ره و اینا مهم نیست واسم فقد می خوام ببینم منی که 18-135 دارم می تونم از این لنزم روی بادی آنالوگ استفاده کنم یا نه.
    راستیتش خیلی از پستارو خوندم ولی چون یه مقدار زیاد از حدی تخصصی بود گیج شدم :))))))))
    ممنون می شم جواب منُ بدین :D

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyandv نمایش پست ها
    سلام به همه حرفه ایای عکاسی , دوستان دوتا سوال داشتم. یه نمه ام آماتورم اگه راهنمایی کنید واقن ممنون می شم.
    1 - یه بادی آنالوگ , خوب از برند کنون معرفی می کنید بهم؟ یه چیزی که واسه یه شخص آماتور که داره عکاسی حرفه ایی رو شروع می کنه .
    2 - لنزای سری efs کنون , مث 18-135 ایی که تو پک 60D هستش , روی بدنه ی آنالوگ سوار می شه یا نه؟ این که اتوفوکس از بین می ره و اینا مهم نیست واسم فقد می خوام ببینم منی که 18-135 دارم می تونم از این لنزم روی بادی آنالوگ استفاده کنم یا نه.
    راستیتش خیلی از پستارو خوندم ولی چون یه مقدار زیاد از حدی تخصصی بود گیج شدم :))))))))
    لنزهای سری EF روی بادی های آنالوگی که خیلی قدیمی نباشند (ماونت EF داشته باشند نه FD) قابل استفاده اند ولی لنزهای EF-S مثل 18-55 یا 18-135 خیر.
    ضمناً به نظرم اگر می خواهید آموزش عکاسی را شروع کنید، شروع عکاسی با دوربین فیلمی چندان جالب نیست و فرایند یادگیری بسیار کند و وقت گیر خواهد بود. چرا یک دوربین DSLR نمی خرید؟
    challenger، ata_m3 و ariyandv تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyandv نمایش پست ها
    سلام
    لنزهای EF-S فقط روی بدنه های کراپدار قابل نصب هستند.
    Dariush Chegini و ariyandv تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    لنزهای سری EF روی بادی های آنالوگی که خیلی قدیمی نباشند (ماونت EF داشته باشند نه FD) قابل استفاده اند ولی لنزهای EF-S مثل 18-55 یا 18-135 خیر.
    ضمناً به نظرم اگر می خواهید آموزش عکاسی را شروع کنید، شروع عکاسی با دوربین فیلمی چندان جالب نیست و فرایند یادگیری بسیار کند و وقت گیر خواهد بود. چرا یک دوربین DSLR نمی خرید؟
    مرسی از جوابتون , والا دارم یه 60 دی , ولی دوس دارم نور و کادر بندی رو با آنالوگ تمرین کنم. با آنالوگ عکاسی کردم , ولی خب واقن خیلی ضعیف بود عملکردم :)) می خوام تمرین کنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان کسی می دونه کجا برم واسه پیدا کردن بادی آنالوگ؟ مث پنتاکس کِی 1000 یا نیکون اف ام 10 و .....؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کمک!!

دوستان خواهش میکنم کمک!
    خواهرم رشته عکاسی قبول شده و استادشون گفته باید دوربین انالوگ بگیرن استاده بی اعصابی هم دارن که جوابه درست نمیده
    شما پیشنهادتون چیه چه مارکی چه مدلی چه لنزی چه قیمتی از کجا؟؟؟
    من هیچی از دوربین سر در نمیارم میترسم برم ناصر خسرو تلکم کنن.
    خواهش میکنم راهنماییم کنید

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

سلام خدمت اساتید عزیز
    خواستم لطف کنین نظرتون رو راجع به دو بدنه زییر بفرمایید !
    نگاه خودم بیشتر به بدنه نیکون هست چون از دوستی شنیده ام گه لنز های آنالوگ نیکون بر روی بدنه های دیجیتال همین شکرت جواب
    میده و در آینده اگر قصد کوچ برندی به سرم زد به کارم میاد !
    لطفا راهنمایی بفرمایید

EOS-1V HS 35mm
    Nikon F6 AF 35mm

صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 آخرینآخرین