صفحه 2 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 118
Like Tree262تشکر

موضوع: فلاش های FOMEX

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

در مورد بحث قیمت موافقم باهتون . واقعیت اینه که در ایران بحث قیمت عنصر تعیین کنده ای در انتخاب و خریداری هست.
    mreza1001 و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    در مورد بحث قیمت موافقم باهتون . واقعیت اینه که در ایران بحث قیمت عنصر تعیین کنده ای در انتخاب و خریداری هست.
    بله، موافقم. وقتی فقط یک شاخه فلاش Profoto D1 500j ( معمولی و نه Air ) حدود 1.65 میلیون تومان باشه، عامل قیمت، وزنه تعیین کننده ای است. البته برای کسی که از این سرمایه گذاری، کسب درآمد هم میکنه، عدد قابل ملاحظه ای نباید باشه، شاید شش ماهه یا کمی بیشتر، سرمایه گذاریش برگردون بشه.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    بله، موافقم. وقتی فقط یک شاخه فلاش Profoto D1 500j ( معمولی و نه Air ) حدود 1.65 میلیون تومان باشه، عامل قیمت، وزنه تعیین کننده ای است. البته برای کسی که از این سرمایه گذاری، کسب درآمد هم میکنه، عدد قابل ملاحظه ای نباید باشه، شاید شش ماهه یا کمی بیشتر، سرمایه گذاریش برگردون بشه.
    سرمایه گذاری برای کدام مشتری؟ اگر عکاس درآمد مناسب داشته باشد باز هم خرید فلاش به این قیمت برای این مشتریانی که من می بینم توجیهی ندارد. و فقط علاقه و دقت عکاس چنین خریدی را در ایران توجیه می کند. (البته آن دسته ای که فکر می کنند هرچه فلاش گرانتر باشد عکسشان بهتر می شود را کنار بگذاریم)

همین فلاش های فومکس 20 % قیمتشان سود همکار است. و احتمالاً دست کم 20% هم سود خود آقای سرلک . . . دست کم حدود 30% قیمتش روی هوا است.
    Kaveh Ghobadi، shabab، maziyarsh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نه اتفاقا جناب میلانی قیمت هایش به قیمت های جهانی خیلی نزدیک است.اگر تعرفه گمرکی 18% و سود بازرگانی 12% ( جمعا 30% ) را محاسبه کنید می بینید قیمت اش از قیمت جهانی هم پایی تر است.

در ثانی جناب میلانی هر کس از فلاش استفاده می کند که عکاس عروسی و رقص و آواز و کلیپ و کله معلق زدن توی باغ و آویزان شدن از ماشین نیست.

گاهی ( بیشتر موارد ) عکاسان حرفه ای و بخصوص عکاسان صنعتی به سمت فلاش های حرفه ای می روند.
    Daruosha، maziyarsh، M.Mobin و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نیازمند اطلاعات تماس نمایندگی Fomex در تهران هستم.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    نیازمند اطلاعات تماس نمایندگی Fomex در تهران هستم.
    یافت شد.
    فروشگاه ایران فلاش. جمهوری، تقاطع سی تیر.
    برای اطلاعات تماس، "ایران فلاش" را در سایت کتاب اول جستجو کنید.
    تماسها رو ننوشتم که مبادا شاید تبلیغ تلقی بشه :)

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

پیش فرض حدود بهای فلشهای Fomex

شاید خالی از لطف نباشه که قیمتهای فعلی فلشهای فومکس رو اینجا بیاورم:
    نمیدونم ارائه این اطلاعات، خارج از روال انجمن است یا خیر

Studio Flash - D400 : 470'000
    Studio Flash HD400 : 550'000

Studio Flash - D600 : 638'000
    Studio Flash HD600 : 710'000

Studio Flash D1000Q : 800'000

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

بنده از فومکس استفاده میکنم ، اما با وجودیکه کلوین دوربین رو روی 5 هزار و پونصد تنظیم میکنم ، اما باز باید حتما در برنامه ادیت ، کلوین رو در حد 4700 پایین بیارم تا رنگها واقعی جلوه بدن (به اصطلاح حتما باید cool کنم ). مونیتور حقیر هم تقریبا کالیبره است و پرینتر هم همینطور . البته سخت افزار کالیبره که ندارم اما نرم افزاری و با توصیه همین سایت و دیگر سایتها ! از دوستان و اساتید میتونن حقیر رو راهنمایی کنند ؟ گمان نکنم اشکال از مونیتور باشه چون اکثر عکسهای دیگر رو (که خودم نگرفتم ) بدرستی میبینم .
    مشکل دیگر بنده با فومکس ، عدم تبعیت قدرت مدلینک با فلاش توسط یک ولوم است که برای من آماتور کمی ناراحت کننده هست .
    saadi126 تشکر می‌کند.
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط sbsware نمایش پست ها
    بنده از فومکس استفاده میکنم ، اما با وجودیکه کلوین دوربین رو روی 5 هزار و پونصد تنظیم میکنم ، اما باز باید حتما در برنامه ادیت ، کلوین رو در حد 4700 پایین بیارم تا رنگها واقعی جلوه بدن (به اصطلاح حتما باید cool کنم ). مونیتور حقیر هم تقریبا کالیبره است و پرینتر هم همینطور . البته سخت افزار کالیبره که ندارم اما نرم افزاری و با توصیه همین سایت و دیگر سایتها ! از دوستان و اساتید میتونن حقیر رو راهنمایی کنند ؟ گمان نکنم اشکال از مونیتور باشه چون اکثر عکسهای دیگر رو (که خودم نگرفتم ) بدرستی میبینم .
    مشکل دیگر بنده با فومکس ، عدم تبعیت قدرت مدلینک با فلاش توسط یک ولوم است که برای من آماتور کمی ناراحت کننده هست .
    مورد اول که یک موضوع سلیقه ای است و باید ببنید شما Cool دوست دارید یا Warm اما دمای 5200 تا 5600 در این فلاش دمای عادی و مناسبی است.

و مورد آخر که شما فرمودید یک حسن است و عدم وجود اش یک مشکل همه به دنبال مجزا کردن ولوم مدلینگ هستند شما برعکس هستید و اینکه در تمامی فلاش های حرفه ای اغلب اینگونه است.
    A_Maddah، M. Beyrami، saadi126 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    مورد اول که یک موضوع سلیقه ای است و باید ببنید شما Cool دوست دارید یا Warm اما دمای 5200 تا 5600 در این فلاش دمای عادی و مناسبی است.

و مورد آخر که شما فرمودید یک حسن است و عدم وجود اش یک مشکل همه به دنبال مجزا کردن ولوم مدلینگ هستند شما برعکس هستید و اینکه در تمامی فلاش های حرفه ای اغلب اینگونه است.
    از پاسخ عاجلتون ممنونم جناب قبادی بزرگوار .
    قربان مگر اینطور نیست که با کلوین 5500 (چیزی که فلاشها ادعای اون رو دارند ) حقیر باید همون رنگی رو در مونیتور ببینم که در واقعیت با چشمهای خودم میبینم ؟!؟ اما عملا رنگ پوست قرمز می افتد !
    در مورد دوم عرضم این بود که برای جای سایه ها و نتیجه یکسان ، تبعیت قدرت مدلینگ از فلاش برای حقیر سودمندتر هست .
    siavash_f و saadi126 تشکر می‌کنند.
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین