صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 108
Like Tree44تشکر

موضوع: اسكن نگاتيو با اسكنر تخت - پرسش و پاسخ

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

پیش فرض پاسخ: اسكن نگاتيو با اسكنر تخت - پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    دوستان من به یک اسکنر برای اسکن اسناد که خیلی سریع باشه و کیفیت اسکنش هم خوب باشه و سیاه و سفید هم باشه نیاز دارم ، چه دستگاهی را پیشنهاد میدین ؟ قیمت هم تا 200 مشکل نیست .متشکرم ...

سلام
    عرض محضر شما که اگه فقط برای اسکن اسناد اسکنر لازم دارید نیازی به این هزینه نیست و تا 80000 تومن مدلهای خیلی مختلفی میتونید تو بازار پیدا کنید
    برای سیاه و سفید و رنگی هم که موقع اسکن میتونید تنظیم کنید چون الان دیگه 99.99 درصد اسکنرها قادر به اسکن رنگی هستند

پیشنهاد بنده برند hp هستش چون عمر مفید خوبی دارند و برای کار شما مناسبند

امیدوارم کمکی کرده باشم
    یا علی
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

من همین الان یک hp 2400 دارم که نه سرعت خوبی داشت و نه کیفیت ... الان هم دیگه بعد از 3 سال مدام ارور میده و وسط اسکن کردن یک دفعه گیر میکنه ... میخواهم یک دستگاهی بگیرم که هم سریع باشه و هم خیلی با کیفیت که البته سریع بودن خیلی اهمیت داره چون با این فقط سند اسکن میکنم ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    33

دوستان و اساتید عزیزم سلام
    من میخوام یه اسکنر بخرم که باهاش بتونم هم عکس و هم نگاتیو رو اسکن کنم. بودجه زیر 90000 تومان و سرعتش هم زیاد برام مهم نیست. البته در رابطه با کیفیت هم با توجه به پولی که دارم خیلی وسواس ندارم. بیشتر نگاتیو برام مهمه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_exme نمایش پست ها
    دوستان و اساتید عزیزم سلام
    من میخوام یه اسکنر بخرم که باهاش بتونم هم عکس و هم نگاتیو رو اسکن کنم. بودجه زیر 90000 تومان و سرعتش هم زیاد برام مهم نیست. البته در رابطه با کیفیت هم با توجه به پولی که دارم خیلی وسواس ندارم. بیشتر نگاتیو برام مهمه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    سلام دوستان.
    به نظرتون برند PlusTek مدل OpticPro st28 با گارانتی مادیران چطوره؟

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

سلام

من امروز يك اسكن HP Scanjet G3110 خريدم ولي يك مشكل دارم وقتي كه نگاتيو عكس را اسكن مي كنم در بخش پايين نگاتيو اسكن شده بصورت خطوطي زرد رنگ ظاهر مي شود خيلي سعي كردم و با تنظيمات ور رفتم از آنجاي كه اسلايد هم در بخش مخصوص به خودش و درون قاب در درب دستگاه قرار مي گيرد و جاي براي بازي كردن و تغيير محل آن ندارد مطمئن هستم كه جاي آن درست است . در ضمن برنامه همراه با دستگاه را هم نصب كردم و حتي نسخه جديد آن را از روي سايت خود HP دانلود و نصب كردم . آيا دوستان به اين مشكل و يا مشابه آن برخورد كرده اند و مي توانند راهنمايي كنند؟

با تشكر

نمونه تصوير
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر همراه farshad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    1160

سلام

من میخوام یه اسکنر بخرم که باهاش بتونم هم عکس و هم نگاتیو (ترجیحا در قطع 120) رو اسکن کنم.

بین سه مدلHP Scanjet G4050 ، Epson Perfection V350 و Canon CanoScan 8800F کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

البته اگر مدل بهتری هم تا حدود 300 میشناسید معرفی کنید.

متشکرم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: اسكن نگاتيو با اسكنر تخت - پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    من همین الان یک hp 2400 دارم که نه سرعت خوبی داشت و نه کیفیت ... الان هم دیگه بعد از 3 سال مدام ارور میده و وسط اسکن کردن یک دفعه گیر میکنه ... میخواهم یک دستگاهی بگیرم که هم سریع باشه و هم خیلی با کیفیت که البته سریع بودن خیلی اهمیت داره چون با این فقط سند اسکن میکنم ...
    فوجیتسو fi-6130 با سرعت 30 ppm و اسکنر (scanner)اسناد ایویژن(Avision)
    مدل:AV220G
    سرچ کنی قیمتشو پیدا میکنی
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

سلام
    نیاز به یه اسکنر نگاتیو با سرعت بالا دارم به صورتی که لازم نباشه نگاتیو ها رو یکی یکی جدا کنم . یعنی خشابش برای 5-6 نگاتیو با هم جا داشته باشه.
    الان hp G2710 دارم که علی رغم داشتن خشاب نگاتیو برای اسکن کاغذ ازش استفاده می کنم و سرعت اسکن نگاتیوش خیلی پایینه و فقط یک نگاتیو رو اسکن می کنه.
    اگه دوستان لطف کنن مدل و قیمت حدودی رو ذکر کنن ممنون میشم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight4u نمایش پست ها
    سلام
    نیاز به یه اسکنر نگاتیو با سرعت بالا دارم به صورتی که لازم نباشه نگاتیو ها رو یکی یکی جدا کنم . یعنی خشابش برای 5-6 نگاتیو با هم جا داشته باشه.
    الان hp G2710 دارم که علی رغم داشتن خشاب نگاتیو برای اسکن کاغذ ازش استفاده می کنم و سرعت اسکن نگاتیوش خیلی پایینه و فقط یک نگاتیو رو اسکن می کنه.
    اگه دوستان لطف کنن مدل و قیمت حدودی رو ذکر کنن ممنون میشم.
    اگر بتوني يه نيكون كول8000 تميز پيدا كني فكر كنم حدود 1 تومان باشه اما فقط نگاتيو ميزنه
    M.Meghdari تشکر می‌کند.
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

اسكنر نگاتيو iConvert
    iConvert دستگاهی است که به سهولت و با تنها فشردن یک دکمه نگاتیو ها و اسلایدهای شما را اسکن و به عکس دیجیتال تبدیل می کند. تنها کافیست نگاتیو را درون نوار مخصوص قرار داده و دکمه اسکن را فشار دهید. برای استفاده از این دستگاه نیازی به کامپیوتر نیست و با وضوح 1800 DPI آن را اسکن و فایل را در یک کارت حافظه از نوع SD ذخیره می کند. ‏‏
    ‏iConvert دارای صفحه نمایشی 2.4 اینچی است و قیمت آن 100 دلار می باشد. ‏

کد:
    http://www.brookstone.com/instant-slide-and-negative-scanner-iconvert.html?bkiid=electronics|mn_flash|649236p|s4
    Maysam.P، F.KamranNia و milad65 تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین