صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 108
Like Tree44تشکر

موضوع: اسكن نگاتيو با اسكنر تخت - پرسش و پاسخ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.یه سوال . برای اسکن کردن نگاتیو های کم رنگ چه تنظیماتی باید انجام داد؟!!!بقیه نگاتیوها اسکن میشن اما کمرنگ ها نمیشه.ممنون
    amir.7 و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد amir.7 آواتار ها
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان

من تقریبا 1000 فریم نگاتیو دارم که میخوام بیشترشون رو اسکن کنم و کیفیت هم برام مهم هستش ، یکی از دوستانم یه کانون 4400 F داره که میگه 60.000 تومن حالا میخوام بدونم که

این چیز بدرد بخوری هست یا نه و دیگه اینکه برای خرید اسکنر نگاتیو چه گزینه هایی رو باید در نظر بگیریم .

اگه یه مقدار راهنمایی کنید ممنون میشم
    bianconeri و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد amir.7 آواتار ها
    تشکر کرده
    2

سلام

با عرض ادب و ارادت خدمت دوستان و عزیزان فروم

در هنگام خرید اسکنر برای اسکن نگاتیو باید چه گزینه هایی رو بیشتر مد نظر داشته باشیم

دوستان ، من برای خرید اسکنر 4400 F فرصت کمی دارم لطفا اگه میشه یه کم زودتر راهنمایی

بفرمایید .

ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

سلام دوست عزيز
    اين اسكنر يك اسكنر تخته كه امكان اسكن نگاتيو رو هم داره. طبق مشخصاتش خشاب 6 تايي داره كه مناسبه.
    چيزي كه در اين بين مهمه سرعت اسكنه كه بعضي اسكنر ها سرعت اسكن بسيار پائيني دارند بنابراين توصيه من اينه كه حتماً قبل از خريد قطعي اون رو تست كنيد تا ببينيد سرعت و كيفيتش مورد پسندتون هست يا نه.

پ ن: اسكنر هاي مخصوص نگاتيو نيكون گزينه هاي بسيار خوبي هستند اما قيمت بالايي هم به نسبت اسكنر هاي تخت دارند مي تونيد اونا رو هم بررسي كنيد.
    amir.7 و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

با عرض سلام
    دوستان اسکنر حرفه ای برای اسکن فیلم بصورت رول 36 تایی لطفا معرفی کنند
    اولیت برام کیفیت و بعد سرعت (چون گاهی اوقات امکان داره 30 الی 40 رول در روز اسکن کنم)
    دوم هوشمند باشه و بتونه وایت بالانس فیلم رو تنظیم کنه
    سوم بودجه هم چون برای لابراتوار میخوام و انتظار زیادی دارم فعلا تا 1 ملیون تومان (البته اگر گزینه خیلی عالی باشه امکان داره افزایش بیابه

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دوستان اسکنر حرفه ای برای اسکن فیلم بصورت رول 36 تایی لطفا معرفی کنند
    اولیت برام کیفیت و بعد سرعت (چون گاهی اوقات امکان داره 30 الی 40 رول در روز اسکن کنم)
    دوم هوشمند باشه و بتونه وایت بالانس فیلم رو تنظیم کنه
    سوم بودجه هم چون برای لابراتوار میخوام و انتظار زیادی دارم فعلا تا 1 ملیون تومان (البته اگر گزینه خیلی عالی باشه امکان داره افزایش بیابه
    والله همچین چیزی بیشتر در برند فوجی یافت می شود و نوریتسو...

اگر کار ظهور انجام نمی دهید به سمت دستگاه های نوریتسو بروید که انواع آنالوگ اش که اتفاقا با 2901 iهم قابلیت هماهنگی دارند فکر کنم بین 800 هزار تا 2 میلیون ( بسته به تمیزی اش ) قیمت اش باشد.

و اینکه اگر به دنبال اسکنر های تخت باشید بنده زیاد توصیه نمی کنم کیفیت چندان بالایی ندارند.

و بعد اینکه این نیکون 9000 ما هم بد چیزی نیست اما کند است و در هر با فقط 12 تا را اسکن می کند ولی کیفیت اش تضمین شده است.متاسفانه قیمت اش هم با بودجه شما همخوانی ندارد.
    Herati تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1581

ممنون دوست عزیز آقای قبادی
    من همین العان هم با دستگاه 2901 کار میکنم و از کیفیتش خیلی راضی هستم ولی در کنار اون میخواهم اسکن هم برای مواقعی که اسکن دستگاه مشکل داره استفاده کنم .چون اسکن دستگاه های نوریتسو بسیار حساس می باشد
    من اسکنر های پاکون ساخت آمریکا رو توی کاتالوگ ها دیده بودم که حدود 2 ملیون تومان بود ولی از کارش اصلا اطلاعی ندارم
    حالا اگر اسکنی باشه مارک نوریتسو که با پورت usb به دستگاه نصب بشه بهتر وگر نه اگر روی سیستم هم مشکلی ندارم مهم اینه که کیفیت و سرعتش بالا باشه

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز آقای قبادی
    من همین العان هم با دستگاه 2901 کار میکنم و از کیفیتش خیلی راضی هستم ولی در کنار اون میخواهم اسکن هم برای مواقعی که اسکن دستگاه مشکل داره استفاده کنم .چون اسکن دستگاه های نوریتسو بسیار حساس می باشد
    من اسکنر های پاکون ساخت آمریکا رو توی کاتالوگ ها دیده بودم که حدود 2 ملیون تومان بود ولی از کارش اصلا اطلاعی ندارم
    حالا اگر اسکنی باشه مارک نوریتسو که با پورت usb به دستگاه نصب بشه بهتر وگر نه اگر روی سیستم هم مشکلی ندارم مهم اینه که کیفیت و سرعتش بالا باشه
    والله بهترین انتخاب برای کسی که نوریتسو دارد همان نوریتسو است کالیبره تر است سریع تر است و دم دست تر و هماهنگ تر....

از برند دیگر من شخصا اگر نوریتسو داشته یاشم انتخاب نخواهم کرد
    Herati تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    والله بهترین انتخاب برای کسی که نوریتسو دارد همان نوریتسو است کالیبره تر است سریع تر است و دم دست تر و هماهنگ تر....

از برند دیگر من شخصا اگر نوریتسو داشته یاشم انتخاب نخواهم کرد
    ممنون
    اگه میشه لینک یا منبعی برای معرفی و نحوه کار این اسکنر ها لطف کنید

كاربر همراه SIAMAK™ آواتار ها
    تشکر کرده
    1340

سلام خدمت دوستان
    راستش من دنبال یه اسکنر خوب برای اسکن نگاتیو میگردم , میخوام کیفیتشم خوب باشه و فقط در حد کار راه بنداز نباشه
    یکی از دوستام Epson V600 داره که کیفیت خوبی داره
    حالا میخوام ببینم اسکنری هست که در حد اون باشه , کاراییشو از لحاظ کیفیتی داشته باشه و قیمتش کمتر باشه
    مدلهای دیگه ی اپسون مثل v300 و v500 رو هم دیدم اما خب واقعا گیج شدم
    ممنون میشم راهنمایی کنید که تو این رنج قیمتی ( ماکزیمم تا همین v600) چه گزینه هایی رو میشه معرفی کرد که کارکرد v600 رو داشته باشن و مثلا امکانات اضافی v600 ارزش پرداختن هزینه ی بیشتر رو نداشته باشه
    اگه نه که همون v600 رو انتخاب کنم
    ممنون
    سیامک حاجی محمودی
    My Photo Blog

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین