صفحه 4 از 689 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

اما اليمپوس، گذشته از كراپينگ فاكتورش، جذابيت 4/3 بودن را نيز دارد:

- از لحاظ تركيب بندي شما خيلي راحت تر مصالح جذاب براي پركردن 4/3 پيدا ميكنيد تا 3/2 بي ريخت و دراز! در نهايت شما برخلاف فرمت 3/2 كه آخر سر كلي پيكسل كراپ ميكنيد و دور ميريزيد، پيكسل هاي با ارزشتونو حفظ ميكنيد. اين مسئله توي عكاسي پرتره جلوه بيشتري داره و بدل به يك مسئله تعيين كننده ميشه، چون واقعا 4/3 براي پرتره جذاب تره، مگه اين كه بخواهيد از "هري كله اسبي" پرتره بگيريد!
    - وقتي توي هر نوع نمايشگري عكستونو ميبينيد، همه رو يكجا و در حالي كه صفحه رو پر كرده ميبينيد و از اين طريق كلي لذت ميبريد.

اليمپوس هم كه غوغا كرده با دوربين جديدش ، بخونيد:

http://www.dpreview.com/news/0509/05...lympuse500.asp

كيفيت ساخت بدنه هاي اليمپوس و لنزها رو كه ديده ايد، اين ها رو به قيمت 800 دلاري اش كه مسلما خيلي زود افت ميكنه اضافه كنيد! (من كه دلم اليمپوس خواست!)
    آرش جان، همون E-300 هم بدنه اش زپرتي نبود و خيلي هم عالي بود، از دوربين هاي رقيب هم يك سر و گردن بالاتر بود:

The main body material is a high-impact ABS, beneath this the E-300 has a fairly strong metal substructure, overall it feels far more robust than the EOS 300D (Digital Rebel) and exhibits no creaks or rattles. On the left side (viewed from the front) the hand grip area of the camera is coated with soft rubber. Design wise apart from the lack of a traditional SLR prism hump the E-300 also wears a slightly unusual metal swathe from the flash down to the side of the lens mount, I'm left wondering what the E-300 could have looked like without this.

اينم راجع به ال سي دي اش بخونيد:

The 1.8-inch HyperCrystal LCD monitor has 134,000 pixels and offers three times the contrast of conventional LCD monitors so captured images are displayed in vivid color on the screen with exceptional clarity. This LCD features a wide, 160° viewing angle on both the vertical and horizontal axis, ensuring excellent visibility and image quality even to a group of people next to the photographer.

و در مورد غبار زداي التراسونيك اش:

The filter vibrates at 350,000 times per second and is activated every time the camera powers on, or manually via a menu selection, to instantly remove the dust from in front of the image sensor. The CCD assembly is isolated from the Supersonic Wave Filter by an airtight seal to protect it even more. This unique Olympus feature gives you the confidence to shoot photos and change lenses in the field, just as they’ve always done, without the worry of images being damaged or ruined by dust on the image
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Monday 26 September 2005 در ساعت 23:15
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

خب اين المپوس حلالزاده هم E -500‌اش را رو كرد. يك دوربين عالي 8 مگاپيكسلي با فيلتر نويز جديد + منظره ياب پنتاپريسم + مترينگ خاصش + فوكوس بهتر نسبت به E-300‌+ چند كيت مختلف با لنزهاي خوب + بهبود بافر + سيستم ضد گرد و غبار سنسور + سنسور4/3 و كماكان با همان بدنه پلاستيكي
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

امیرجان منظور از زپرتی همون بدنه پلاستیکه!
    این امکانات و ویژگی ها میتونه برای خیلی ها جذاب باشه.... مخصوصا برای عکاسی حیات وحش... و سنسور ضد گرد و غبار رو با یه بدنه فلزی حرفه ای ضد رطوبت و گرد و غبار و شاتر سریع و ... کنار هم بگذاری ... میشه مثل موشک کروز...
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

آقا آرش فکرشو بکن که به اون موشک کروز یک لرزه گیر هم ببندی چی میشه

منظورم در مورد احتمالات دوربین بعدی Km (9d)
    محمد امدادی

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Nikon D80

سلام .
    از دوستان کسی اطلاعی در مورد دوربین جدید نیکون ( D80) نداره ؟؟ من فقط میدونم ظاهرا 8 میلیون هستش و بعد از اون هم قرار ه یه دوربین 22 میلیون بده و همینطور خبر دیگه ای هم که دارم شنیدم کانن گفته من با دوربین بعدی که به بازار میدم دوربین دیجیتال رو تموم میکنم !!! ( با حدود 28 میلیون پیکسل ) .... شما خبری دارید در این زمینه ؟
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam
    سلام .
    از دوستان کسی اطلاعی در مورد دوربین جدید نیکون ( D80) نداره ؟؟ من فقط میدونم ظاهرا 8 میلیون هستش و بعد از اون هم قرار ه یه دوربین 22 میلیون بده و همینطور خبر دیگه ای هم که دارم شنیدم کانن گفته من با دوربین بعدی که به بازار میدم دوربین دیجیتال رو تموم میکنم !!! ( با حدود 28 میلیون پیکسل ) .... شما خبری دارید در این زمینه ؟
    خبرتون موثقه؟! میتونید منبع خبرتون رو ذکر کنید!؟ چون در مورد نیکون میشه انتظار همچین موجودی رو داشت ولی این پدیده های 22مگاپیکسلی و 28 مگاپیکسلی کمی عجیب به نظر میرسند!!
    بعدش اینکه حرفی از دی200 نیکون نبود؟!
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

D80 در پیش بینی های تام هوگان برای سال 2005 هست، ولی من شخصا هنوز هیچ منبع رسمی برای اعلام این دوربین ندیده ام. ولی بقول امین، نیکون به یک دوربین در این رده و البته با قیمت و رده D70 نیاز دارد.
    پیش بینی های تام هوگان برای محصولات دیجیتال 2005:
    http://www.bythom.com/2005predictions.htm

كاربر همراه
    تشکر کرده
    27

http://www.myprice.com.cn/product/2004/1228/31795.shtml
    اگر کسی بلد بخونه اینجا یک چیزهایی نوشته.!!

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نه امین جان حقیقتش من خودم این خبر رو از یه نفر شنیدم که خوب البته واقعا قبولش دارم و اینکه ایشون از کجا خبر دار شده رو نپرسیدم متاسفانه . واسه همینم اینجا مطرح کردم .
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

هر روز در سایتهای مختلف شایعات مختلفی در مورد دوربینهای جدید دیده میشه...
    این شایعات هم از طریق فرومهای سایتهای معروف منتشر میشه و گاه لینکهایی داده میشه به سایتهای سد اسماعیل و اونطرفا!

چیزی که در مورد نیکون میدونم ... و اصولا مسجل هست! اومدن دوربینی به نام D200 ...
    اطمینان من هم از اومدن همچین دوربینی به خاطر ثبت نام این دوربین در نمیدونمم رجیستری تردمارک چیچی! یا ثبت پتنت و اینجور حرفا... که کمپانی های بزرگ نام محصولات خودشون رو ثبت میکنن....

شایعه دیگری که در وب فراوان بود دوربینی به نام D90... که گمان نمیکنم حالا حالا ها پیداش بشه.. و کمتر از D80 نامی برده میشه.....

اما فی المجلس! این سایت اطلاعات صحیحی نباید داشته باشه.... علت هم همون نام D2H Mark II !!!
    اصولا D2h یه بار upgrade شده به D2HS و دیگه دوباره upgradeبشه به D2h mark II ابلهانست... + اینکه D1h سنسور 3 مگاپیکسلی داشت و D2H سنسور 4 مگاپیکسلی .... و اگه قرار باشه این دوربین 8 مگاپیکسلی بشه... میشه D3h (که با این وضعیت نیکون لابد باید 6 مگاپیکسلی باشه!!!)
    و خلاصه مارک II پسوند دوربین های کنون میباشد!

نکته آخر .... FM3A DIGITAL! شوخی خیلی خوشگلیه!!!!

بقیه جدول رو حوصله نکردم بخونم!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

صفحه 4 از 689 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 504 ... آخرینآخرین