صفحه 595 از 689 نخستنخست ... 95 495 545 585 591 592 593 594 595 596 597 598 599 605 645 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,941 تا 5,950 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

ال سی دی الکترونیکی ؟؟؟

نکنه کنون هم از غول تکنولوژی یعنی سایپا یاد گرفته که آمپر هارو از عقربه ای به الکترونیکی تغییر داده؟؟

اما از شوخی گذشته این لنز به طور بالقوه می تواند روی دوربینی مثل 7دی2 برای عکاسان علاقه مند به حیات وحش جذاب باشد . اگر ارزان باشد و اگر خروجی در تراز لنز های STM داشته باشد.
    yaghoobi، Dariush Chegini، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

مشخصات کاملتر m5 قبل از معرفی که قرار است فردا انجام شود:

Sensor: Effective pixels 24.2 million pixels (the total number of pixels 25.8 million pixels) APS-C CMOS
    Dual pixel AF CMOS
    Video engine: DIGIC 7
    ISO Sensitivity: 100-25600
    Shutter speed: 1 / 4000-30 seconds
    The maximum flash synchro shutter speed 1/200 sec
    (?Continuous shooting: up to about 9 frames / sec., about 7 frames / sec (at the time of AF tracking
    Video: Full HD 60p, 5-axis electronic image stabilization
    EVF: 2.36 million dot
    LCD Screen: 3.2 inches 1.62 million dot touch panel movable LCD
    (Wireless features: Wi-Fi (IEEE 802.11B / G / N), Bluetooth (4.1
    Battery: LP-E17
    Media: SD / SDHC / SDXC card (UHS-I compatible)
    Size (width x height x depth): 115.6 x 89.2 x 60.6 Mm
    (Weight: about 380g (body only), 427g (including battery · SD card

باتریش با 750d و 760d یکی هست. داشتن بلوتوث هم فکر می کنم قابلیتی خیلی کاربردی در دوربین ها شود.

بالاخره یک سیستم میررلس که همه چیزش سر جایش باشد دارد در بازار پیدا شد.
    فوجی که لنزهایش گرون است. سونی هم که لنز های معمولش بی کیفیت هستند و لنزهای خویش خیلی گران. نیکون هم سنسورش کوچک هست. پاناسونیک و اولیمپوس هم که در بازار ایران مشتری ندارد. پنتکس و سامسونگ هم که هیچی...

فکر می کنم همه عکاسها بایت معرفی این محصول خوشحال شوند. البته کمی قیمت را باید زیر نظر داشت که از حدود 800 تا بالاتر نرود!
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Wednesday 14 September 2016 در ساعت 20:52
    Saeed61، yaghoobi، DELL و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

قیمت پیش فروش M5 در آمریکا:
    body: $979
    Kit 15-45: $1099
    Kit 18-150: $1479
    پانزدهم دسامبر هم پست می شود.
    خواب آن آقای چینی در مورد قیمت تعبیر نشد!
    yaghoobi، Nima Sadigh، esfandiyar2002 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط bf نمایش پست ها
    قیمت پیش فروش M5 در آمریکا:
    body: $979
    Kit 15-45: $1099
    Kit 18-150: $1479
    پانزدهم دسامبر هم پست می شود.
    خواب آن آقای چینی در مورد قیمت تعبیر نشد!
    درود

اینکه قرار است این دوربین در اواخر نوامبر به بازار عرضه شده و در نیمه دسامبر به دست مصرف کننده برسد،حکایت از آمادگی کنون برای فروش هرچه بیشتر در کریسمس و سال نوی میلادی است،و صد البته بدلیل جدید بودن محصول،بدون تخفیف قابل ملاحظه!

البته نکته اصلی که بصورت معما در ذهنِ منِ ایرانی نقش بسته،اینکه چرا دوربین تولیدی سال 2016 قرار است در اواخر این سال و یا احتمالا در سال 2017 بدست مصرف کننده برسد؟

یادم افتاد در شهریور سال 75 خورشیدی،دعوت نامه ای از ایران خودرو دریافت کردم که در آن آمده بود پژوی جی ال ایکس مدل 2000 بنده که آن موقع جزو اولین نمونه ها و اصل فرانسوی(!) هم بود اماده تحویل است و شماره تلفنی هم در پای نامه برای هماهنگی بیشتر جهت تحویل نقش بسته بود..

بنده تا اسفند همان سال مکرر و مرتب هر پانزده روز برای هماهنگی در تحویل تماس گرفتم و هربار به بنده گفته شد که هنوز اماده نیست..این گذشت تا بیست اسفند ماه یک تلفن به بنده شد که دو روز دیگر ایران خودرو تعطیلات نوروزی دارد و پژوی بنده آماده تحویل است! بنده نیز از شهرستان با دو هزار کیلومتر فاصله،با هیجان ایندیانا جونزی(!) سریعا خودم را به جاده کرج(در آن موقع) رساندم و ماشین به خاک نشسته خود را که از شهریور در آنجا،جا خوش کرده بود،تحویل گرفتم..کسی در دفتر فروش پاسخ نداد که چرا چنین معطلی انجام شده است..

موقع خروج،انعامی به دربان دادم و پرسیدم چرا ماشین بنده از شهریور به خاک نشسته است؟ دربان هم با لحن مدیر کلی واحد فروش ایران خودرو پاسخ داد:"ماشین شما مدل 75 بوده و بدلیل احتمالی فروش فوری ماشین توسط شما در بازار،که به قیمت مدل سال به فروش می رفته است.در این حالت، عایدی نصیب ایران خودرو نمی شده است..ولی با تحویل ماشین مدل 75 در آخر همین سال توسط شما،یک سال بر عمر ماشین افزوده شده و از مدلِ سال بودن بیرون می آید.چراکه زودتر از شروع سال 76 قادر نخواهید بود که این ماشین را بفروش برسانید"..ایران خودرو به فکر شماست!

بگذریم که بنده این ماشین را تا سال 86 خورشیدی حفظ کردم.

حالا می خواهم بدانم کنون هم چنین سیاستی در پیش رو گرفته است؟!بگذریم که توضیح اصل مطلب و تفسیر و تاویل آن برای همکاران کانادایی،سخت تر از رد کردن نخ از سوزن است!

بدرود تا درودی دیگربار
    yaghoobi، DELL، Mehrdad-PL و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

تازه این تاریخهایی که اعلام میشود با در نظر گرفتن حاشیه امن است وگرنه در بعضی از کشورها و بازارهای کوچکتر خیلی زودتر توضیع محصول صورت میگیرد. برای مثال دوربین فروشی محل امروز ایمیل زده بودند که توضیح پنج دی مارک چاهار برای کسانی که پیش خرید کرده بودند شروع شده! باقی محصولات هم همینطور است، گاهی محصول برندهایی مثل فوجی، سونی را با فاصله یک هفته از معرفی میشود تحویل گرفت. البته نیکون همیشه از این مستثنی بوده
    yaghoobi، mreza1001، M.Nouri و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

فوتوکینا 2016 شروع شد ( نیکون که چیزی معرفی نمیکنه پس کلا نمایشگاه بدرد نمیخوره ) پاناسونیک جانشین G7 رو با نام G80 معرفی کرد. مدل FZ2000 هم به عنوان جانشنیت FZ1000 معرفی شد که انگاری خیلی خوبه ! قابلیت تغییر فوکوس بعد از ثبت عکس هم داره ( حالا هی بگین 5دی ) یه نفر زحمت بکشه تو قسمت دوربین های پاناسونیک اضافه کنه من سرم شلوغه
    اینم لینک دی پرویو
    ویرایش توسط خزان : Monday 19 September 2016 در ساعت 17:19
    yaghoobi، Nima Sadigh، M.Nouri و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    3572

دوستان پاناسونیک یکی دو مدل دیگه هم اضافه کرد !
    من از این لینک پیگیر شدم کسی دوست داشت چک کنه فعلا که دور پاناسونیکه!
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    3572

یا پیغمبر !
    مدیوم فرمت
    75 مگاپیکسل
    هسلبلاد V1D
    البته مثل اینکه هنوز وضعیت تولیدش مشخص نیست وگرنه میخریدمش
    yaghoobi، M.Nouri، davoud maani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3572

اوه اوه سونی آلفا 99 مارک دو
    فول فریم 42 مگاپیکسل فیلمبرداری 4 کی
    فوکوس هیبریدی لرزشگیر 5 محوره آقا این نقاط فوکوس 399 تا که 79 تاش کراس تایپه! جللخالق تا -4EV هم میشه اتو فوکوس کرد یجورایی میشه گفت آنچه همه خوبان دنبالشن تو یکجا داری!!!! منتهی با 3200 دلار
    ویرایش توسط خزان : Monday 19 September 2016 در ساعت 18:26
    yaghoobi، kiavash، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3572

yi
    یییی
    yi.jpg
    بدون آینه با سنسور 20 مگاپیکسلی ساخت سونی و فیلمبرداری 4کی با نرخ 30 فریم بر ثانیه 81 نقطه فوکوس هم داره
    ---
    خب دیگه چینیا هم وارد بازی شدن از فرداست که دوربینی ببینیم با سنسور سونی و بدنه کنون و لنزای نیکون
    این چرا اسمش اینجوریه ؟ زیادی هم شکل لایکا میزنه
    اینو یادم رفت بگم yi یکی از زیر مجموعه های شیائومی ( ژیائومی ) هست که به اپل چین معروفه در حدی معروفه که مدیرعامل شرکت لباسای استیو جابزم کپی پیست میکنه موقع سخنرانی گوشی هاش هم که کلا طرح آیفونه رامشم که دیگه خود آی او اس حتی یادمه سال قبل تو کنفرانس معرفی گوشیش به جمله معروف one more thing هم رحم نکرد!
    حقیقتش خوشم نمیاد ازین شرکتا
    انقدر هم تو خود چین طرفدار دارن که کلی نقدینگی تو حسابشون دارن همونجورکه بزرگای بازار گوشی رو به حاشیه کشیدن بعید نیست این اتفاق برای دوربین ها هم بیفته
    yaghoobi، mreza1001، Mehrdad-PL و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.