صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 214 , از مجموع 214
Like Tree515تشکر

موضوع: درخواست راهنمایی در مورد خرید هارد اکسترنال

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtdmhtd نمایش پست ها
    درود دوستان این هاردهای دسکتاپ seagate wd و lacie با ظرفیتهای 3 تا 6 ترا چطورن با خیال راحت میشه بشون اطمینان کرد یا برندهای بهتر هم هستن !؟ با توجه به اینکه از 1 میلیون تومن شروع میشن
    چرا چند تا 2 ترا نمیگیرید که خیالتون راحت باشه؟ اگه اطلاعات یکی بپره از بابت دیگری خیالتون راحته .
    mhtdmhtd تشکر می‌کند.
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر آشنا mhtdmhtd آواتار ها
    تشکر کرده
    957

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    چرا چند تا 2 ترا نمیگیرید که خیالتون راحت باشه؟ اگه اطلاعات یکی بپره از بابت دیگری خیالتون راحته .
    متشکر از توجهتون . حرف شما همیشه متین و معقولترین راه بوده . از همین مارک بوفالو که دوستان اشاره کردن چند تا می گیرم . راستش از این جهت برای هاردهای دسکتاپ ظرفیت بالا پرسیدم احتمال دادم برخی دوستان با اینها کار کرده و تایید شده باشن. چون برخی مدلهاشون قابلیتهای جالبی دارن مثه بک آپ ابری . به علاوه اینکه کار با یه هارد معمولا سریعتر از دو هارده . باز از شما متشکرم
    ویرایش توسط mhtdmhtd : Friday 20 November 2015 در ساعت 17:26
    milad_iut تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

هاردهایی که امکانات مثل کلود را به شما میدهد در واقع یک NAS هستند. NAS یک کامپیوتر کوچک است که میتوانید هارد دیسکها را در دخلش قرار دهید و سیستم عامل آن این فضا را روی شبکه شیر میکند. مزیت این حالت این است که دیگر نیازی به اتصال هارد با سیم به سیستمها نیست و همزمان چند کاربر هم میتوانند از هار دیسک استفاده کنند. مدلهای ارزان خانگی معمولا قابلیت اتصال دو هارد دیسک را دارند و شما میتوانید دو هارد را یا به هم اضافه کنید یا میرور کنید. بفرض دو هارد ۴ گیک میشود یک فضای ۸ گیگ یکپارچه یا فضای ۴ گیگ میرور با redundancy و سرعت بالاتر. NAS های بهتر با ۴ درگاه هارد هم وجود دارد که امکان کانیفگهای متنوعتری میدهد.
    مشکل این سیستمهای تحت شبکه هم سرعت پاییتر نسبت به اتصال یو اس بی است.
    من از یکی از همین سیستمها استفاده میکنم که به مودم متصل شده و من و منزل هردو ازش با وای فای استفاده میکنیم. البته فضای اصلی من لپتاپ است و یک نرم افزار هر روز فولدرهای لپتاپ را با NAS سینک میکند.
    بافالو یکی از تولیدکنندگان خیلی خود این سیستمهای ذخیره سازی شبکه است ولی تا جایی که من اطلاع دارم هارد دیسک تولید نمیکند! احتمالا اگر آنها را باز کنید هارد دیسکش ساخت یک شرکت دیگر باشد.
    MAJD78، S_Mahdi و mhtdmhtd تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    هاردهایی که امکانات مثل کلود را به شما میدهد در واقع یک NAS هستند. NAS یک کامپیوتر کوچک است که میتوانید هارد دیسکها را در دخلش قرار دهید و سیستم عامل آن این فضا را روی شبکه شیر میکند. مزیت این حالت این است که دیگر نیازی به اتصال هارد با سیم به سیستمها نیست و همزمان چند کاربر هم میتوانند از هار دیسک استفاده کنند. مدلهای ارزان خانگی معمولا قابلیت اتصال دو هارد دیسک را دارند و شما میتوانید دو هارد را یا به هم اضافه کنید یا میرور کنید. بفرض دو هارد ۴ گیک میشود یک فضای ۸ گیگ یکپارچه یا فضای ۴ گیگ میرور با redundancy و سرعت بالاتر. NAS های بهتر با ۴ درگاه هارد هم وجود دارد که امکان کانیفگهای متنوعتری میدهد.
    مشکل این سیستمهای تحت شبکه هم سرعت پاییتر نسبت به اتصال یو اس بی است.
    من از یکی از همین سیستمها استفاده میکنم که به مودم متصل شده و من و منزل هردو ازش با وای فای استفاده میکنیم. البته فضای اصلی من لپتاپ است و یک نرم افزار هر روز فولدرهای لپتاپ را با NAS سینک میکند.
    بافالو یکی از تولیدکنندگان خیلی خود این سیستمهای ذخیره سازی شبکه است ولی تا جایی که من اطلاع دارم هارد دیسک تولید نمیکند! احتمالا اگر آنها را باز کنید هارد دیسکش ساخت یک شرکت دیگر باشد.
    دوست عزیز من عنوان نکردم که بوفالو به صورت دایرکت سارنده هارد دیسک هستش !!!
    به دوستمون گفتم اگر هارد اکسترنال مطمین و با کیفیت خوب می خواهند 100% برند بوفالو انتخاب اول و آخر هستش ، هارد دیسک های استفاده شده توسط بوفالو معمولا از شرکت WD میباشند (مدتی هم از هارد دیسک های سیگیت استفاده میکرد)، اما بهینه کردن و پکیج کردن به عهده بوفالو است .
    به شخصه محصولات ژاپنی مثل بوفالو حس اطمینان بیشتری به من میدهند ...
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22