صفحه 51 از 176 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

البته قصدم راه اندازی آتلیه برای کسب درآمد نیست فعلا. می خواهم برای کسب تجربه و یادگیری فنون عکاسی و نورپردازی پرتره برای عکس های فشن یک ست فلش خریداری کنم.
    این لنز 17-70 که فرمودید در مقایسه با آن 2 لنزی که عرض کردم چه برتری هایی دارد سوای قیمت؟

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

سلام به همه دوستان
    می خواستم در مورد خرید لنز کمکم کنید . البته بیشتر پست ها رو در مورد لنز مناسب خوندم اما باز نتونستم قطعی تشخیص بدم که چه لنزی به کارم میاد ..اخه در مورد لنز ها اطلاعات خیلی کمی دارم ....
    دوربینم کانن 550 دی هست و هیچ لنزی هم ندارم ...در مورد استفاده هم باید بگم که طبیعت و پرتره کار می کنم . و نیاز به زوم زیاد ندارم و از اجسام ریز و حشره و غیره عکاسی نمی کنم ..فقط طبیعت و پرتره . ایا لنز 18.135 کانن برای دوربینم و شرایطم مناسب ( زیاد هم گرون نباشه ) هست ..؟ و اگر نیست لطفا پیشنهاد خودتون رو بگید ...از همه تون ممنونم...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

نقل قول نوشته اصلی توسط king-of-black نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    می خواستم در مورد خرید لنز کمکم کنید . البته بیشتر پست ها رو در مورد لنز مناسب خوندم اما باز نتونستم قطعی تشخیص بدم که چه لنزی به کارم میاد ..اخه در مورد لنز ها اطلاعات خیلی کمی دارم ....
    دوربینم کانن 550 دی هست و هیچ لنزی هم ندارم ...در مورد استفاده هم باید بگم که طبیعت و پرتره کار می کنم . و نیاز به زوم زیاد ندارم و از اجسام ریز و حشره و غیره عکاسی نمی کنم ..فقط طبیعت و پرتره . ایا لنز 18.135 کانن برای دوربینم و شرایطم مناسب ( زیاد هم گرون نباشه ) هست ..؟ و اگر نیست لطفا پیشنهاد خودتون رو بگید ...از همه تون ممنونم...
    17-70سیگما با توجه به قیمت کمتر در برابر 18-135 ( 390 در برابر 490 ) و تصویر بسیار شارپ تری که میسازه و بازه دیاف 2.8-4 اکیدا توصیه میشود.
    در ضمن کارکرده تمیز این لنز رو از 280تا 320میشه پیدا کرد.
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

سلام

با توجه به اینکه دوربین شما کراپداره و همچنین با در نظر گرفتن رنج مورد نیازتون , بهترین انتخاب ممکن 15.85 است . که قطعا همونطوری که مطالعه فرمودید اکثر اساتید و دوستان روی اون اتفاق نظر دارند .

تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsht نمایش پست ها
    سلام

با توجه به اینکه دوربین شما کراپداره و همچنین با در نظر گرفتن رنج مورد نیازتون , بهترین انتخاب ممکن 15.85 است . که قطعا همونطوری که مطالعه فرمودید اکثر اساتید و دوستان روی اون اتفاق نظر دارند .
    اين دوستمون گفتند که 17-70 سيگما هم لنز خوب و شارپي هست. مي خواستم بدونم در مقايسه با 15-85 چطور لنزيه؟

كاربر همراه ahmadsht آواتار ها
    تشکر کرده
    365

تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsht نمایش پست ها

اين تاپيک رو تاحدودي خونده بودم دوست عزيز. سوالم از دوستاني بود که با لنز 17-70 سيگما و 15-85 کار کرده بودن يا از نظر فني دقيقا در باره اين 2 لنز اطلاع دارن. اين دوستمون ما رو به شک انداخت. داشتيم مي رفتيم بخريما D:

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    با سلام به دوستان و اساتید.
    من به دلیل تخلفی که هیچ آگاهی از اون برای عدم اجرای جرم نداشتم 1 ماه مسدود شدم. (مقصر هم خودم بودم به دلیل عدم مطالعه قوانین فروم).
    این مقدمه به این منظور بود که بگم، من قبل از مسدود شدن یوزرم در سایت، به دلیل تازه وارد بودن به این سایت و شروع مجدد فعالیت در زمینه عکاسی، درحال بررسی و سوال کردن از دوستان در مورد مشکلاتی که داشتم بودم. اما به این دلیل دیگر موفق به پرسیدن نبودم و فقط مشغول مطالعه-ی مواردی که مد نظرم بود شدم. که انصافا به دردم خورد و من رو به هدفم نزدیک کرد.
    با این مقدمه طولانی که بابتش عذرخواهی می کنم باید بگم که من با یه دورین 50D با لنز کیت 17-85 قصد تعویض دوربین و لنز رو داشتم که با بررسی نظرات دوستان به این نتیجه رسیدم که دوربین رو نگه دارم و فقط روی تعویض لنز بررسی کنم.
    با توجه به زمینه مورد علاقه ام که عکاسی پرتره و عکاسی از طبیعت و حیوانات بود متوجه شدم (تا این لحظه) که لنزهای 15-85 و 70-200 مناسب ترین لنز ها برای این منظور هستند.
    حال از دوستان و اساتید سوالاتی دارم که پیشاپیش بابت پاسخ ها تشکر می کنم.
    اول اینکه آیا انتخاب این نتیجه گیری من نتیجه گیری درستی هست یا نه؟
    دوم اینکه با توجه به مهم بودن شارپنس لنز برای من، آیا این 2 لنز از شارپنس خوبی (درحد عالی) برخوردارند یا خیر؟
    سوم اینکه با توجه به اینکه بودجه خرید هر 2 رو با هم ندارم و در آینده ای نزدیک قصد خرید چند شاخه فلاش و متعلقات برای راه اندازی یک استودیو خانگی کوچک رو دارم، اولویت رو برای خرید لنز روی کدوم قرار بدم.
    باز هم سوال دارم ولی برای اینکه مطمئن بشم جای درستی سوالم رو مطرح کردم مابقی رو بعدا عرض می کنم.
    سلام
    85-17 لنز شارپی هست و از لحاظ شارپنس رتبه خوبی داره منتها یک سری ایرادهای دیگه داره.البته اکثر اونها با نرم افزار قابل حله ولی این فقط وقت شما رو توی ویرایش میگیره.85-15 یکجورهایی آپدیت شده این لنز هست(یک آپگرید عالی).که به نظر من به عنوان یک تک لنز مطمئن و با کیفیت بهترین انتخاب هست.و در تالارها خیلی مفصل درباره این لنز صحبت شده و بعید میدونم نیازی به توضیح بیشتر باشه.درباره 200-70 هم کنون 5 تا داره،منظور شما کدوم هست؟(البته همگی عالین)
    میتونید لنز فعلی رو نگه دارید و یکی از 200-70 ها رو بخرید(پیشنهاد من 200-70 اف4 آی اس) رنجتون تکمیله و کیفیت خیلی خوبی هم خواهید داشت.اگر هم نه که لنز فعلی رو بفروشید و یک85-15 بخرید که به نظر من تا مدتهای زیادی جوابگو هست و بعید میدونم برای کارآتلیه خانگی به بیشتر از اون نیازمند بشید(دست کم تا یکی 2 سالی).
    اما 70-17 ...بر عکس باقی دوستان من به یک دلیل با این لنز به عنوان تک لنز موافق نیستم(منکر قابلیتهای این لنز نیستم).اونهم فاصله کانونی کوتاه اون که برای پرتره های بسته کوتاه هست.مگر اینکه مثلا 200-70 رو اضافه کنید.اما 85-15 کیفیت بسیار خوب رو به شما میده با فاصله کانونی مطلوب.
    در آخر اینکه برای رسیدن به کیفیت در حد عالی خیلی بیشتر از اینها باید هزینه کنید
    M.R.Mir، siavash_f و netwalker تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

اين تاپيک رو تاحدودي خونده بودم دوست عزيز. سوالم از دوستاني بود که با لنز 17-70 سيگما و 15-85 کار کرده بودن يا از نظر فني دقيقا در باره اين 2 لنز اطلاع دارن. اين دوستمون ما رو به شک انداخت. داشتيم مي رفتيم بخريما D:
    لنز 15-85 لنز فوق العاده ایست ولی لنز 17-70 لنز اقتصادیی هستش بین این دو مقایسه برای من که با هر دو کار کردم بی شک 15-85 برتر میدون خواهد بود
    موفق باشید/
    M.R.Mir، lamagra و netwalker تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

درمورد 70-17 سیگما از هر لنز دیگری بیشتر میشه اطلاعات تو فروم پیدا کرد، یکم به خودتون زحمت بدین:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=5384

واسه نسخه ی بدون لرزشگیرش هم صفحات ابتدایی (از پست های حدود 300 به بعد) این تاپیک رو بخونید تا انبوهی از اطلاعات مفید دربارش بدست بیارید:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1807

واسه 85-15 هم که دوستمون جاشو نشونتون دادن

کیفیت ساخت و کلا صنعت گری کنون هم خیلی بهتر از سیگماست.
    lamagra و siavash_f تشکر می‌کنند.

صفحه 51 از 176 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 151 ... آخرینآخرین