صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56
Like Tree180تشکر

موضوع: فلاش های Metz

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

پیش فرض پاسخ: فلاش های متز Metz

نقل قول نوشته اصلی توسط Narbeh نمایش پست ها
    دوستان عزيز ، من ناربه هستم و در حال حاضر مدير پشتيباني كالا در شركت آفومار مي باشم ،
    با عرض احترام از تمام دوستاني كه با توصيه هاي سازنده و يا حتي انتقادهاي منصفانه خود در سدد رفع مشكلات سيستم توزيع كالاي مورد نياز شما دوستان علاقه مند به هنر و حرفه عكاسي ميباشند ، صميمانه تشكر مي نمايم و با درك اين موضوع كه خواسته تمامي شما غزيزان محترم فقط و فقط سهولت شما به رسيدن به كالاي (تجهيزات عكاسي)مورد نياز مرغوب با صرف هزينه اي معقول و در كمترين زمان ،مي باشد و هيچ گونه منظور ديگري با بقلم در آوردن مطالب ارائه شده نمي باشد ، توضيحات زير را تقديم مي دارد:

1- شركت آفومار نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش فلاش هاي مارك "متس" در ايران را از سالهاي بسيار دور دارا ميباشد.
    2-پس از وقفه اي طولاني شركت آفومار سري جديد فلاشهاي اين كارخانه را يك ماه پيش وارد كرده است .
    3-خدمات پس از فروش اين فلاشها طبيعتا" به عهده اين شدكت ميباشد.
    4-شما مي توانيد جهت ارسال هرگونه نظر ، پيشنهاد و يا انتقاد پيام خصوصي بگزاريد و يا به آدرس : info@aphomar.com به نام خود من پيام ارسال فرمائيد .

با تشكر،
    ناربه

چه اتفاق فرخنده‌ای. در هر صورت امیدوارم موفق باشید. و حضور بیشتر شما در اینجا باعث ارتباط بیشتر با جامعه عکاسی شود.

احیانا شما کفشک فلاش متز را برای مارک های غیر از کنون و نیکون را وارد نکرده‌اید. مثلا لایکا یا الیمپیوس یا پنتاکس؟
    mreza1001 و Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کنند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

با سلام و تشکر

جناب ناربه

در صورتی که سایت عکاسی موافق باشد به نظرم بد نیست شما یا یکی از همکارانتان در این تاپیک یا تاپیک هایی که به محصولات شما مربوط می شود حضور داشته باشید و پاسخ برخی سوالات ابهامات و چیز هایی از این دست را بدهید. قیمت ها اجناس جدید اجناس تو راهی ...
    Amir Mohebi، reza_Bahman، platoali و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

من 5-6 سال پیش یک متز 32 دست دوم خریدم که نه جعبه داشت و نه دفترچه راهنما و برای فهمیدن کاراییش نیاز به دفترچه راهنماش داشتم . به همین دلیل ایمیل زدم شرکت متز و جریان رو گفتم و بعد از دو روز اونها شماره و ایمیل آفومار رو به من دادند و گفتند که نمایندگی اونها در ایران این شرکت و باید این مورد رو با اونا در میان بگذارم .
    کد:
    Dear Sir,
    In this matter we recommend to contacting our agent in your country
    APHOMAR. The correct address of them you can read below www.metz.de and
    agencies abroad.
    Aphomar Co. Ltd.
    No. 74 South Iranshahr Ave.
    Tehran 11365-1167
    Telephone: 0098-21-8324501-5
    Fax: 0098-21-8325491
    E-Mail: aphomar@tavana.net
    Best regards
    M e t z - W e r k e GmbH & Co KG
    Technical Support

Lutz Goeschel
    ولی من هرچی تلفن زدم یا مشغول بود و یا کسی جواب نمی داد و ایمیل هام هم برگشت می خورد و نوشته بود آدرس ایمیل اشتباه است.
    منم دوباره موضوع رو با متز مطرح کردم
    کد:
    Betreff: manual need
    > Nachricht: hi dear sir
    > I have a second hand mecablitz 36ct3 without manual and I need it's
    > manual.
    > I have send some email too afoomar co in Iran & you too.
    > but I don't recive any answer until now.
    > pleas if you can send me a copy of it.
    > thanks for your help.
    و دیدم دو روز بعد جواب اومد که :
    کد:
    Dear Mr. Hosseini,
    I remember there was an inquire coming from you some days ago and I've
    send you the address of our agent Aphomar. But, meanwhile I have tried
    to copy an instruction manual of your 36 CT-3 in English language.
    Attached please find an, unfortunately bad, copy of it. I hope you can
    use it. If you should have an other questions, do not hesitate to ask me
    again.

Best regards
    M e t z - W e r k e GmbH & Co KG
    Technical Support
    و یک فایل pdf که از روی کپی دفترچه اسکن شده بود هم برام فرستاده بودن و خوب بلاخره کارم راه افتاد و من هم کلی دعاشون کردم.
    ولی اینجا جالبه که 2-3 هفته بعد دیدم پستچی اومد و برام دفترچه راهنمای اصلی رو هم آورد و من واقعا داشتم شاخ در می آوردم از این همه توجه به حقوق مشتری
    آخه همون موقع یک آردی داشتم که یک ماه از گارانتیش مونده بود و وقتی برای گارانتی رفتم و در رفع 13 مورد مشکل رو کردم گفتن ساعت 3 بیا تحویل بگیر و وقتی رفتم با تعجب دیدم فقط دستک راهنما رو تعمیر کردن و وقتی جویای دلیلش شدم گفتن اگر بخواهیم بقیه نواقص رو رفع کنیم باید اجازه از تهران بگیریم که مراحل اداریش بیشتر از یک ماه طول میکشه و تا اون موقع ماشین از گارانتی خارج میشه.

به هر حال اینم از تفاوت ارایه خدمات یک شرکت خارجی به یک جنس از رده خارج دست دوم و یک شرکت داخلی یه یک جنس دارای گارانتی .
    SBadri، A_Maddah، reza_Bahman و 26 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر

جناب ناربه

در صورتی که سایت عکاسی موافق باشد به نظرم بد نیست شما یا یکی از همکارانتان در این تاپیک یا تاپیک هایی که به محصولات شما مربوط می شود حضور داشته باشید و پاسخ برخی سوالات ابهامات و چیز هایی از این دست را بدهید. قیمت ها اجناس جدید اجناس تو راهی ...
    دوست من ، با تمام مشغله فراواني كه دارم ولي حاضرم تا جائي كه در توانم هست جوابگوي تمام شما عزيزان باشم .

با تشكر
    ناربه
    Kaveh Ghobadi، mreza1001، maziyarsh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر

جناب ناربه

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    چه اتفاق فرخنده‌ای. در هر صورت امیدوارم موفق باشید. و حضور بیشتر شما در اینجا باعث ارتباط بیشتر با جامعه عکاسی شود.

احیانا شما کفشک فلاش متز را برای مارک های غیر از کنون و نیکون را وارد نکرده‌اید. مثلا لایکا یا الیمپیوس یا پنتاکس؟
    دوست عزيز ،

فعلا" فقط با كفشك كانن و نيكن موجود است . ولي با سفارش مخصوص كفشكهاي مختلفي كه در سايت Metz وجود دارد قابل خريد ميباشد.

با تشكر
    ناره
    mreza1001 و Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کنند.

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

پیش فرض پاسخ: پاسخگویی به سوالات فنی توسط بخش خدمات آفومار

با سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو

من از دوست گرامی از بخش مدیریت پشتیبانی محصولات شرکت آفومار تقاضا دارم اگه مجالش هست در مورد فلاش های metz 58 af-1 توضیحی بدهند (برای دوربین نیکون و آیا می شود سیستم CLS را اجرا کرد) و یک سوال دیگر می توان همزمان از فلاش متز 58af-1و فلاش نیکون در سیستم CLS استفاده کرد

با تشکر
    ویرایش توسط maziyarsh : Thursday 8 April 2010 در ساعت 02:16
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    Nikon D300

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض پاسخ: پاسخگویی به سوالات فنی توسط بخش خدمات آفومار

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو

من از دوست گرامی از بخش مدیریت پشتیبانی محصولات شرکت آفومار تقاضا دارم اگه مجالش هست در مورد فلاش های metz 58 af-1 توضیحی بدهند (برای دوربین نیکون و آیا می شود سیستم CLS را اجرا کرد) و یک سوال دیگر می توان همزمان از فلاش متز 58af-1و فلاش نیکون در سیستم CLS استفاده کرد

با تشکر
    سلام
    تا نمايندگي محترم تشريف بيارن:

کد:
    http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1025&message=34248632
    تو اين آدرس يه بنده خدايي كه اتفاقا D300 داره در جواب سوالي همانند سوال شما، گواهي داده كه metz 58 رو با سيستم CLS نيكون تست كرده و سازگاري كامل داره.
    و حتي يه جورايي گفته كه از نيسين 866 هم بهتره.
    mreza1001 و maziyarsh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

سلام من هم یه سئوال در این مورد داشتم من دوربین 5d mark ll رو با فلاش 580ll دارم ولی با توجه به توصیه شدید استادم تصمیم دارم 2 تا دیگه فلاش هم استفاده کنم ایا میشه فلاش های متز رو در کنار فلاش کانن خودم استفاده کنم یا نه ؟
    mreza1001 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    سلام من هم یه سئوال در این مورد داشتم من دوربین 5d mark ll رو با فلاش 580ll دارم ولی با توجه به توصیه شدید استادم تصمیم دارم 2 تا دیگه فلاش هم استفاده کنم ایا میشه فلاش های متز رو در کنار فلاش کانن خودم استفاده کنم یا نه ؟
    سلام
    بازم تا نمايندگي عزيز بيان و جواب قطعي به شما بدن نظرتون رو به اين لينك جلب ميكنم:

کد:
    http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1025&message=32061240
    در اين لينك شما ميتونيد توضيحات يكي از اعضا فعال و قديمي فروم dpeview رو بخونيد كه از سال 1972 تا حالا 7 تا بادي كنن داشته و الان canon 5D II داره با يه ex580II و رفته يه metz 58 خريده به عنوان فلاش دوم و گواهي داده كه مشكلي در استفاده از اونها با هم نداشته و گفته راحت تره كه metz رو مستر كنيد و 580 رو اسليو :

purchased the Metz 58 AF-1 several months ago as a backup to the 580 EX ll and it is now my primary flash. The Metz is not built as well as the Canon but I like the quality of the light and the exposures are very consistent
    Using the Metz as a master and the Canons as slaves is easy and straight forward
    نمونه هاي زيادي از اين دست تو نت پيدا ميشه كه باعث دلگرمي قبل از خريده ..;)
    Mashhadi Vahid، vbigdeli، mreza1001 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

سلام من تویه سایت آفومار هرچی گشتم با اینکه نمایندگی متز هستن ولی چیزی ندیدم میخواستم ببینم خرید اینترنتی دارن یه دونه metz 58 af-1 برای دوربین کانن 5 D markll تهیه کنم که دیدیم بابا تویه سایت هیچی ندارن از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه از کجا تهیه کنم ؟ من تبریز هستم و امکان تهران اومدن فعلاً ندارم.

صفحه 3 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین