صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 144
Like Tree593تشکر

موضوع: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rabbi نمایش پست ها
    از دوستان کسی میدونه آیا تولیدات سری جدید این لنز (2014 به بعد) تفاوتی با گذشته کرده؟
    برای خرید به یکی از فروشگاههای خارج از ایران مراجعه کرده بودم، این لنز رو هم که قیمت گرفتم فروشنده میگفت سری 2014 اون پکیجینگ متفاوتی داره هم بهبودهایی هم داشته (حدود 100 دلار هم گرونتر از تولیدات 2013 بود.
    حقیقتش اون زمان چون نظری روی خرید نداشتم زیاد پیگیر نشدم ولی الان که قصد خرید این لنز رو داشتم خواستم بدونم آیا این موضوع حقیقت داره؟
    با تشکر
    کلاً سری جديد لنز های کنون بسته بندی جديدی داره که عکس لنز روی اون چاپ شده و در لنز هم از سری جديده که بهش پينچ ميگن
    اما مشخصات فنی لنز يکيه و اگر فرقی داشته کنون توی نامگذاری مشخص ميکرد
    K_NMT، hamid_rabbi، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

ممنون از توضیحات اتون، احیانا از بازار داخلی هم خبر دارید که به چه صورته؟ از هر 2 نوعش تو بازار داخلی پیدا میشه؟ آیا تفاوت قیمتی هم دارن؟
    به نظرم اصلا این اختلاف 100 دلاری توجیحی نداره به این تفاوت های به وجود اومده.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

از دوستان کسی میدونه آیا تولیدات سری جدید این لنز (2014 به بعد) تفاوتی با گذشته کرده؟
    برای خرید به یکی از فروشگاههای خارج از ایران مراجعه کرده بودم، این لنز رو هم که قیمت گرفتم فروشنده میگفت سری 2014 اون پکیجینگ متفاوتی داره هم بهبودهایی هم داشته (حدود 100 دلار هم گرونتر از تولیدات 2013 بود.
    حقیقتش اون زمان چون نظری روی خرید نداشتم زیاد پیگیر نشدم ولی الان که قصد خرید این لنز رو داشتم خواستم بدونم آیا این موضوع حقیقت داره؟
    با تشکر
    توي سري قديمي و كارتن قرمز بيشتر، روي دياف٢.٨ و فوكال ٢٠٠ لنز با لنز فرق ميكرد ، اما من ٣ تا يكجا خريدم از سري جديد و همشون توي فوكال ٢٠٠ و اف ٢.٨ كيفيتشون يكسان و شارپ بود ، اما قديمي ها روي اين فوكال و دياف شانسي بود و بعضي از لنز ها كمي سافت بودن
    Niaz، K_NMT، hamid_rabbi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

ممنون از توضیحات اتون، احیانا از بازار داخلی هم خبر دارید که به چه صورته؟ از هر 2 نوعش تو بازار داخلی پیدا میشه؟ آیا تفاوت قیمتی هم دارن؟
    به نظرم اصلا این اختلاف 100 دلاری توجیحی نداره به این تفاوت های به وجود اومده.
    والا تو بازار ايران هيچی حساب نداره ، اما خارج از ايران همه يکيه و اختلاف قيمتی ندارند و مهم اينه گارانتی داشته باشن
    ارزش نداره پول الکی بديد ، اينا فقط واسه بازار گرميه

فقط موقع خريد سريال روی مانت رو چک کنيد که لنز خيلی قديمی نباشه
    Determining the Age of a Canon Lens Using Serial Numbers and Date Codes
    ehsaniran، hamid_rabbi، Javid-Aj و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر آشنا amir.jafary آواتار ها
    تشکر کرده
    57

سلام. ببخشید تاپیکهای 70-200 را برسی کردم و جواب سوالم رو نیافتم.مجبور میشم اینجا سوال کنم..
    یک 70-200 اف 2.8 تایپ یک نو پیدا کردم که به دلایلی با آن کار نکرده اند و قصد فروشش را دارند.قیمتی که تعین کردند 4500 است.میخوام بدونم می ارزه این قیمت برای تایپ 1 نو بدم؟ اصلا قیمتش منصفانه هست؟
    سوال دوم اینکه بین 70-200 اف 2.8 تایپ یک و 70-200 اف 4 is کدام را معقول تر میدانید. لنز در آتلیه و بیرون از اتلیه قرار است استفاده شود و همچنین برای عکاسی تفریحی کار گرفته میشود..( از وزن آنها صرف نظر کنید، برایم مهم نیست)
    راستی من بودجه ام 4500 است و نمیتوانم به سراغ تایپ 2 بروم.
    70-200 f4 is هم امروز 3700 تا 3800 بود.
    ویرایش توسط amir.jafary : Thursday 27 August 2015 در ساعت 03:53
    Javid-Aj تشکر می‌کند.
    canon 5D mark III with BG-E11 grip + 16-35 f2.8L II + TS-E 17 f4L + Manfrotto Travel MKBFRA4

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.jafary نمایش پست ها
    سلام. ببخشید تاپیکهای 70-200 را برسی کردم و جواب سوالم رو نیافتم.مجبور میشم اینجا سوال کنم..
    یک 70-200 اف 2.8 تایپ یک نو پیدا کردم که به دلایلی با آن کار نکرده اند و قصد فروشش را دارند.قیمتی که تعین کردند 4500 است.میخوام بدونم می ارزه این قیمت برای تایپ 1 نو بدم؟ اصلا قیمتش منصفانه هست؟
    سوال دوم اینکه بین 70-200 اف 2.8 تایپ یک و 70-200 اف 4 is کدام را معقول تر میدانید. لنز در آتلیه و بیرون از اتلیه قرار است استفاده شود و همچنین برای عکاسی تفریحی کار گرفته میشود..( از وزن آنها صرف نظر کنید، برایم مهم نیست)
    راستی من بودجه ام 4500 است و نمیتوانم به سراغ تایپ 2 بروم.
    70-200 f4 is هم امروز 3700 تا 3800 بود.
    سلام ، سوال دوم كه منتفي هست چون خودتون جوابش رو داديد و بودجش رو نداريد كه اگر داشتيد قطعا بهترين انتخاب ميتونست باشه ، اما بين ٢٠٠-٧٠ اف ٤ و ٢٠٠-٧٠ تايپ ١ اگر من بودم قطعا لنز is دار و همون ٢٠٠-٧٠ اف ٤ رو ترحيح ميدادم به لنز بدون is و از رده خارج شده تايپI يك روزي اگر قصد فروش هم داشته باشيد با ٢٠٠-٧٠ تايپ١ به مشكل بر خواهيد خورد
    yaghoobi، amir.jafary، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا amir.jafary آواتار ها
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام ، سوال دوم كه منتفي هست چون خودتون جوابش رو داديد و بودجش رو نداريد كه اگر داشتيد قطعا بهترين انتخاب ميتونست باشه ، اما بين ٢٠٠-٧٠ اف ٤ و ٢٠٠-٧٠ تايپ ١ اگر من بودم قطعا لنز is دار و همون ٢٠٠-٧٠ اف ٤ رو ترحيح ميدادم به لنز بدون is و از رده خارج شده تايپI يك روزي اگر قصد فروش هم داشته باشيد با ٢٠٠-٧٠ تايپ١ به مشكل بر خواهيد خورد
    بسیار ممنونم، نکته ی جالبی بود که بهش فکر نکرده بودم.. "فروش دوباره ی لنز"
    ولی فکر کنم ایراد از بنده بود که سوالم کامل نبود و نام لنزها را کامل ننوشتم.منظور من بین لنزهای 70-200 f2.8 is usm و 70-200 f4 is usm بود..
    1-چون لنز اول قدیمی است قیمت حدودی آن را نمیدانم.قیمتی که روی آن گذاشتند 4500 است..می ارزد؟
    2-کیفیت های هر دو لنز ( از همه لحاظ) اگر با هم مقایسه شود کدام را پیشنهاد میکنید؟ (اگر معیار را تستهای digital picture قرار دهیم f2.8 is type 1 خیلی بی کیفیت و سافت است) برای همین از شما راهنمایی میخواستم. تاحالا لنز تله نداشتم و شناختی روی آنها ندارم.
    canon 5D mark III with BG-E11 grip + 16-35 f2.8L II + TS-E 17 f4L + Manfrotto Travel MKBFRA4

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.jafary نمایش پست ها
    بسیار ممنونم، نکته ی جالبی بود که بهش فکر نکرده بودم.. "فروش دوباره ی لنز"
    ولی فکر کنم ایراد از بنده بود که سوالم کامل نبود و نام لنزها را کامل ننوشتم.منظور من بین لنزهای 70-200 f2.8 is usm و 70-200 f4 is usm بود..
    1-چون لنز اول قدیمی است قیمت حدودی آن را نمیدانم.قیمتی که روی آن گذاشتند 4500 است..می ارزد؟
    2-کیفیت های هر دو لنز ( از همه لحاظ) اگر با هم مقایسه شود کدام را پیشنهاد میکنید؟ (اگر معیار را تستهای digital picture قرار دهیم f2.8 is type 1 خیلی بی کیفیت و سافت است) برای همین از شما راهنمایی میخواستم. تاحالا لنز تله نداشتم و شناختی روی آنها ندارم.

سلام ٢٠٠-٧٠ تايپ I زماني براي خودش لنز قدري بوده ، اما الان نزديك به ٤ يا ٥ سال هست كه توليد نميشه ، بنابراين خريدنش توي بازاري مثل ايران واقعا اشتباست ، اينجا خروس رو بجاي ٥ ديمارك٣ به آدم ميندازن ديگه چه برسه به لنزي كه توليد نميشه و معلوم نيست ريفر هست يا نيست تعميري هست يا نيست و چندين سوال جور واجور ديگه ، به نظرم نماز شك دار نخونيد ، ٢٠٠-٧٠ تايپ وان به تاريخ و خاطره ها پيوسته، اگر ميتونيد بودجه تايپII رو تهيه كنيد و براي هميشه عاقبت بخير بشيد اگر نه كه ٢٠٠-٧٠ اف ٤ كانن يكي از بهترين لنز هاست و خروجي بسيار شارپ و دلنشيني داره ، موفق باشيد
    yaghoobi، DELL، amir.jafary و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

سلام

من در حال حاضر 200-70 اف 4 IS و کنون 85 اف 1.8 رو دارم ، چند وقتی هست که تصمیم به عوض کردن لنز تله ام با مدل اف2.8 دارم. ولی تنها دلیل شک داشتنم تا به حال همون وزن سنگینش بوده ، البته توی دست گرفتم ولی طولانی مدت کار نکردم باهاش. اما واقعا میخوام بدونم با توجه به وزنی که همه و حتی آقایون در موردش صحبت میکنن خرید این لنز کار منطقی ای هست برام یا خیر؟!
    در ضمن به دلیل نوع کارم تمام عکاسی من کلا روی دست انجام میشه و معمولا تا 3، 4 ساعت هم حداقل زمان کارم هست
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    سلام

من در حال حاضر 200-70 اف 4 IS و کنون 85 اف 1.8 رو دارم ، چند وقتی هست که تصمیم به عوض کردن لنز تله ام با مدل اف2.8 دارم. ولی تنها دلیل شک داشتنم تا به حال همون وزن سنگینش بوده ، البته توی دست گرفتم ولی طولانی مدت کار نکردم باهاش. اما واقعا میخوام بدونم با توجه به وزنی که همه و حتی آقایون در موردش صحبت میکنن خرید این لنز کار منطقی ای هست برام یا خیر؟!
    در ضمن به دلیل نوع کارم تمام عکاسی من کلا روی دست انجام میشه و معمولا تا 3، 4 ساعت هم حداقل زمان کارم هست
    تجربه شخصی با 70-200 اف 2.8 تایپ دو:
    با همه محاسن این لنز شاهکار،اما برای استفاده 4 ساعته روی دست همراه با دوربین فول فریمی مثل 6 دی برای آقایان آزار دهنده است! و برای خانمها که.....تو خود حدیث مفصل بخوان زین مجمل....
    yaghoobi، Kourosh Kahal، Hoda Zaeimi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین