صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 144
Like Tree593تشکر

موضوع: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    سلام

من در حال حاضر 200-70 اف 4 IS و کنون 85 اف 1.8 رو دارم ، چند وقتی هست که تصمیم به عوض کردن لنز تله ام با مدل اف2.8 دارم. ولی تنها دلیل شک داشتنم تا به حال همون وزن سنگینش بوده ، البته توی دست گرفتم ولی طولانی مدت کار نکردم باهاش. اما واقعا میخوام بدونم با توجه به وزنی که همه و حتی آقایون در موردش صحبت میکنن خرید این لنز کار منطقی ای هست برام یا خیر؟!
    در ضمن به دلیل نوع کارم تمام عکاسی من کلا روی دست انجام میشه و معمولا تا 3، 4 ساعت هم حداقل زمان کارم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    تجربه شخصی با 70-200 اف 2.8 تایپ دو:
    با همه محاسن این لنز شاهکار،اما برای استفاده 4 ساعته روی دست همراه با دوربین فول فریمی مثل 6 دی برای آقایان آزار دهنده است! و برای خانمها که.....تو خود حدیث مفصل بخوان زین مجمل....
    وزن بالای لنز واقعا اذییتان خواهد کرد.
    Hoda Zaeimi، obsidiyan و eternal تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام...
    این قضیه وزن زیاد لنز و مشکلات ناشی از اون و خستگی و دیسک کمر و فلج شدن و ... کاملا سلیقه ای است و بستگی به فیزیک بدنی هر فرد داره و نمیشه اینجوری واسه کل قشر عکاس یه نسخه واحد پیچید که آقا قطعا کمرت زیر بار این لنز خواهد شکست !!!!
    بنظرتون اگر اینقدر این لنز سنگینه که نمیشه نیم ساعت تحملش کرد پس چرا اساسا این لنز جواهر تولید شده و کماکان هم داره تولید میشه؟؟؟ بنظر شما شرکتی مثل کانن از این نکته غافله و داره روی لنزی کار میکنه که بخاطر وزنش بلا استفاده است و فقط بدرد کلکسیون داران میخوره؟؟؟ نخیرررر !!
    بنده چند وقتیه تامرون 70-200 خریدم که از نظر وزن بنظرم شبیه مدل کاننی هست.. و انصافا ازکار با این لنز دارم نهایت لذت رو میبرم !در حدی که بنوعی شده لنز واک اروندم و بندرت بازش میکنم !!! وزن و هیکلش نه تنها برام آزار دهنده نیست که بلکه بر عکس !! چنان خوشدست و متناسبه برام که از روز اول عاشقش شدم..

ختم کلام... برید این لنز رو شخصا امتحان کنید و در دستتون بگیرید و چند ساعتی باهاش کار کنید ( در صورت امکان از دوستی قرض بگیرید) و ببینید باهاش حال میکنید یا نه... شاید مثل من عاشقش شدید و شاید هم در همون دقیقه اول قیدش رو زدید ...صرفا به شنیده ها اکتفا نکنید که آقا سنگینه و فلانه و بستانه و و و و......

موفق باشید
    yaghoobi، Kourosh Kahal، Hoda Zaeimi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام...
    این قضیه وزن زیاد لنز و مشکلات ناشی از اون و خستگی و دیسک کمر و فلج شدن و ... کاملا سلیقه ای است و بستگی به فیزیک بدنی هر فرد داره و نمیشه اینجوری واسه کل قشر عکاس یه نسخه واحد پیچید که آقا قطعا کمرت زیر بار این لنز خواهد شکست !!!!
    بنظرتون اگر اینقدر این لنز سنگینه که نمیشه نیم ساعت تحملش کرد پس چرا اساسا این لنز جواهر تولید شده و کماکان هم داره تولید میشه؟؟؟ بنظر شما شرکتی مثل کانن از این نکته غافله و داره روی لنزی کار میکنه که بخاطر وزنش بلا استفاده است و فقط بدرد کلکسیون داران میخوره؟؟؟ نخیرررر !!
    بنده چند وقتیه تامرون 70-200 خریدم که از نظر وزن بنظرم شبیه مدل کاننی هست.. و انصافا ازکار با این لنز دارم نهایت لذت رو میبرم !در حدی که بنوعی شده لنز واک اروندم و بندرت بازش میکنم !!! وزن و هیکلش نه تنها برام آزار دهنده نیست که بلکه بر عکس !! چنان خوشدست و متناسبه برام که از روز اول عاشقش شدم..

ختم کلام... برید این لنز رو شخصا امتحان کنید و در دستتون بگیرید و چند ساعتی باهاش کار کنید ( در صورت امکان از دوستی قرض بگیرید) و ببینید باهاش حال میکنید یا نه... شاید مثل من عاشقش شدید و شاید هم در همون دقیقه اول قیدش رو زدید ...صرفا به شنیده ها اکتفا نکنید که آقا سنگینه و فلانه و بستانه و و و و......

موفق باشید
    البته در نظر گرفتن تمام فاکتورها با دوستانه ولی تجربه به من نشون داده لاقل در لنزهای سنگین لرزش دست کمتر هست.
    Hoda Zaeimi و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

سلام

من در حال حاضر 200-70 اف 4 IS و کنون 85 اف 1.8 رو دارم ، چند وقتی هست که تصمیم به عوض کردن لنز تله ام با مدل اف2.8 دارم. ولی تنها دلیل شک داشتنم تا به حال همون وزن سنگینش بوده ، البته توی دست گرفتم ولی طولانی مدت کار نکردم باهاش. اما واقعا میخوام بدونم با توجه به وزنی که همه و حتی آقایون در موردش صحبت میکنن خرید این لنز کار منطقی ای هست برام یا خیر؟!
    در ضمن به دلیل نوع کارم تمام عکاسی من کلا روی دست انجام میشه و معمولا تا 3، 4 ساعت هم حداقل زمان کارم هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام...

موفق باشید
    بدون شرح...
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

سلام
    از دوستان کسی این نوع کاور برای لنز 200-70 رو در اینجا مشاهده کرده و اگر جواب مثبت هست ممنون میشم اطلاع بده

برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    از دوستان کسی این نوع کاور برای لنز 200-70 رو در اینجا مشاهده کرده و اگر جواب مثبت هست ممنون میشم اطلاع بده

فکر میکنم از کاورهای دست ساز باشه که البته ساختنش کار سختی نیست.

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    فکر میکنم از کاورهای دست ساز باشه که البته ساختنش کار سختی نیست.
    البته این عکس مربوط به یک سایت خارجی هست که انواع مختلفی داشت و به خصوص طرح های ارتشی
    بله راحت میشه درست کرد اما سوال اینه که از چه جنسی میشه استفاده کرد؟
    خود این کاور شبیه نوعی فوم کِشی هست ولی نمی دونم چه چیزی شبیه این میتونه مناسب باشه؟!
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

البته این عکس مربوط به یک سایت خارجی هست که انواع مختلفی داشت و به خصوص طرح های ارتشی
    بله راحت میشه درست کرد اما سوال اینه که از چه جنسی میشه استفاده کرد؟
    خود این کاور شبیه نوعی فوم کِشی هست ولی نمی دونم چه چیزی شبیه این میتونه مناسب باشه؟!
    سلام
    فکر میکنم فوم عایق بندی لوله های تاسیسات که در سایزها و ضخامتهای مختلف موجود است با توجه به جنس و دوام عالی ؛ خیلی مناسب کار شماست

images.jpg
    A-C-Rubber-Insulation-Tube.jpg
    yaghoobi، Kourosh Kahal، DELL و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817
    yaghoobi، usef، M-Yousefi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر همراه ShahramUae آواتار ها
    تشکر کرده
    466

دوستان استبلایزر این لنز ارزش ۲ میلیون پول اضافه به نسبت مارک ۲ بدون استبلایزر رو داره ؟
    البته برای منی که عکاسی خبری و ورزشی و حیات وحش نمیکنم !
    https://500px.com/Shahramuae
    Canon Shooter

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین