صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 144
Like Tree593تشکر

موضوع: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahramUae نمایش پست ها
    دوستان استبلایزر این لنز ارزش ۲ میلیون پول اضافه به نسبت مارک ۲ بدون استبلایزر رو داره ؟
    البته برای منی که عکاسی خبری و ورزشی و حیات وحش نمیکنم !
    بنده 70-200 اف 2.8 لرزشگیردار تامرون دارم و به هر ژانری هم دست درازی کردم ! و بهتون میگم قطعا ارزشش رو داره ! شک نکنید !
    yaghoobi، obsidiyan، Majix و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

دوستان استبلایزر این لنز ارزش ۲ میلیون پول اضافه به نسبت مارک ۲ بدون استبلایزر رو داره ؟
    البته برای منی که عکاسی خبری و ورزشی و حیات وحش نمیکنم !
    سلام
    کاملا بستگی به نیاز شما دارد، هر سه ژانری که نام بردید سرعت عکاسی انقدر بالا است که اصلا استابلایزر بدون استفاده است! (به خصوص ورزشی و حیات وحش) به عنوان مثال در عکاسی تئاتر یا سالن های با نور کم که مجبور به استفاده از سرعت های پایین خواهید بود نیاز است! به خصوص در 200 میلی متر محسوس تر است...
    ShahramUae تشکر می‌کند.

كاربر همراه M.smaelnedjad آواتار ها
    تشکر کرده
    928

امشب تلوزیون داشت پشت صحنه سریال کیمیا را نشان می داد: جالب بود اولاٌ با dslr فیلمبرداری می کردن دوماً لنزشون هم 70-200 بود...
    برام جالب بود حجم عظیم این سریال با دوربین عکاسی و 70-200 فیلمبرداری شده بود.
    ببخشید اگه بی ربط بود. (البته زیادم بی ربط نبود: لنز 70-200 بود توش...)

كاربر همراه ShahramUae آواتار ها
    تشکر کرده
    466

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    سلام
    کاملا بستگی به نیاز شما دارد، هر سه ژانری که نام بردید سرعت عکاسی انقدر بالا است که اصلا استابلایزر بدون استفاده است! (به خصوص ورزشی و حیات وحش) به عنوان مثال در عکاسی تئاتر یا سالن های با نور کم که مجبور به استفاده از سرعت های پایین خواهید بود نیاز است! به خصوص در 200 میلی متر محسوس تر است...
    من تا حالا تجربه عکاسی با این لنز و نداشتم و صرفا برای پرتره میخوام ، البته توو اون تاپیک هم نوشتم به شدت بین این و 85mm 1.2 تردید دارم
    فکر کنم بهتر باشه هر دو لنز رو چند روز اجاره کنم ببینم کدوم بیشتر به دلم میشینه ! این رنج قیمت اصلا جای ریسک کردن نداره ! :)
    M.smaelnedjad تشکر می‌کند.
    https://500px.com/Shahramuae
    Canon Shooter

تشکر کرده
    1887

من تا حالا تجربه عکاسی با این لنز و نداشتم و صرفا برای پرتره میخوام ، البته توو اون تاپیک هم نوشتم به شدت بین این و 85mm 1.2 تردید دارم
    فکر کنم بهتر باشه هر دو لنز رو چند روز اجاره کنم ببینم کدوم بیشتر به دلم میشینه ! این رنج قیمت اصلا جای ریسک کردن نداره ! :)
    شهرام جان...70-200 خیلی کاربردی تره...خیلی جاها بدردت میخوره...بنوعی همه فن حریفه ...کمی وزنش زیاده و حجیمه و گرونه ولی محاسنش اینقدر زیاده که معایبش رو میپوشونه.. 85 فقط بدرد پرتره میخوره ولی 70-200 هم به درد پرتره هم منظره هم ورزش هم مراسمها و کنسرتها و هم خبری و تا حدودی هم حیات وحش ! بنظرم با کمی دور اندیشی همین 70-200 رو بگیر ... حتی اگه فعلا فقط قصدت پرتره باشه...
    Nima Sadigh، obsidiyan و ShahramUae تشکر می‌کنند.
    "حامد "

تشکر کرده
    466

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    شهرام جان...70-200 خیلی کاربردی تره...خیلی جاها بدردت میخوره...بنوعی همه فن حریفه ...کمی وزنش زیاده و حجیمه و گرونه ولی محاسنش اینقدر زیاده که معایبش رو میپوشونه.. 85 فقط بدرد پرتره میخوره ولی 70-200 هم به درد پرتره هم منظره هم ورزش هم مراسمها و کنسرتها و هم خبری و تا حدودی هم حیات وحش ! بنظرم با کمی دور اندیشی همین 70-200 رو بگیر ... حتی اگه فعلا فقط قصدت پرتره باشه...
    قطعا همینطوره ، ولی لنز فیکس هم وسوسه کنندس ، با توجه به این که همشهری هستیم نظرت چیه هر دو شو از Light house اجاره کنم ؟
    Canon Shooter

تشکر کرده
    1887

قطعا همینطوره ، ولی لنز فیکس هم وسوسه کنندس ، با توجه به این که همشهری هستیم نظرت چیه هر دو شو از Light house اجاره کنم ؟
    به این تاپیک مربوط نمیشه ولی بسیار فکر خوبیه... البته من تا حالا تجهیزات عکاسی رو اجاره نکردم ولی همین لایت هوس خوبه .. در ضمن چندجا خوندم که 85 ال در اپرچر 1.2 مشکل فوکوس داره روی بدنه های فول فریم کانن.. حتی 5 مارک 3.. ظاهرن فقط روی وان ایکسها مشکلی نداره...
    به 70-200 تامرون هم بصورت جدی فکر کن...

پوزش بابت آف تاپیک حاد !!!
    MohammadH تشکر می‌کند.
    "حامد "

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

ا نظر کاربرد متفاوت هستند. 200-70 تنها ایراداتی که میشه بهش گرفت وزن بالا (که 85 هم نسبت به حجمش کاملا سنگین است) و فضای زیادی که اشغال میکنه است.

شاید به نظر شوخی برسه ولی من با اف بستش مشکل دارم! گرچه اف 2.8 باز محسوب میشه اما در مقایسه با اف 1.2 بسته است.

سرعت فکوس بالا همراه با دقت خیلی خوب هم از ویژگیهای این لنزه.

در مورد مشکل فکوس لنز 85 1.2 این لنز مشکل فکوس نداره و مشکل از جابجایی نقطه فکوس و عدم دقت در عکاسی بوجود میاد. و اینکه به هرحال در اف 1.2 خیلی شارپ نیست و در کراپ 100% روی 1.2 نباید انتظار خیلی شارپ داشته باشید. به هر حال بدنه های سری 1 توانایی فکوس بالایی دارند ولی من نه با سری وان و نه 5دی مارک 3 هیچ مشکلی نداشتم.
    yaghoobi، K_NMT، Nima Sadigh و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    466

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    ا نظر کاربرد متفاوت هستند. 200-70 تنها ایراداتی که میشه بهش گرفت وزن بالا (که 85 هم نسبت به حجمش کاملا سنگین است) و فضای زیادی که اشغال میکنه است.

شاید به نظر شوخی برسه ولی من با اف بستش مشکل دارم! گرچه اف 2.8 باز محسوب میشه اما در مقایسه با اف 1.2 بسته است.

سرعت فکوس بالا همراه با دقت خیلی خوب هم از ویژگیهای این لنزه.

در مورد مشکل فکوس لنز 85 1.2 این لنز مشکل فکوس نداره و مشکل از جابجایی نقطه فکوس و عدم دقت در عکاسی بوجود میاد. و اینکه به هرحال در اف 1.2 خیلی شارپ نیست و در کراپ 100% روی 1.2 نباید انتظار خیلی شارپ داشته باشید. به هر حال بدنه های سری 1 توانایی فکوس بالایی دارند ولی من نه با سری وان و نه 5دی مارک 3 هیچ مشکلی نداشتم.
    البته همین شارپ نبودم در دیاف باز ایراد بزرگیه ، مخصوصه برای کلوس آپ و پرتره های بسته ..
    کم کم تصمیم داره قطعی میشه ، ممنون از راهنمایی دوستان
    Canon Shooter

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

البته همین شارپ نبودم در دیاف باز ایراد بزرگیه ، مخصوصه برای کلوس آپ و پرتره های بسته ..
    اگر تا 2.8 استاپ داون بشه از 200-70 شارپرتره. برای کلوز آپ اگر با 85 و اف 1.2 عکاسی کنید چیز زیادی در فکوس نخواهید داشت
    yaghoobi، saber.pix، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین