صفحه 2 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 144
Like Tree593تشکر

موضوع: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    طبق اطلاعات سایت کانن آمریکا Lens Hood ET-87 not included این موضوع خیلی خوشایند نیست مخصوصا اینجا که برای یک هود باید کلی تهران رو زیرو رو کرد. امیدوارم هر شرکتی این لنز را رو وارد کرد هود یادش نره
    وقتی موضوع رو دیدم کمی بنظرم عجیب اومد
    مگه ممکنه کنون برای چنین لنزش در جعبه هود را قرار نده
    تا حالا ندیده بودم همراه لنز های سری ال هود همراه لنز ارائه نشه

پیش فروش به قیمت 2800 یورو

کد:
    http://www.warehouseexpress.com/buy-canon-ef-70-200mm-f2-8-l-is-ii-usm-lens/p1518838

کد:
    http://www.cameranu.nl/artikel/76204/Canon_EF_70-200_2.8_L_USM_IS_Type_II.html
    QashQai، Pooyan، Navid7h و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    طبق اطلاعات سایت کانن آمریکا Lens Hood ET-87 not included این موضوع خیلی خوشایند نیست مخصوصا اینجا که برای یک هود باید کلی تهران رو زیرو رو کرد. امیدوارم هر شرکتی این لنز را رو وارد کرد هود یادش نره
    سلام

در سایت the-digital-picture نوشته که شامل هود ET-87 جدید است:

The EF 70-200mm f/2.8L IS II USM is supplied with several accessories, including the new ET-87 Lens Hood and the Ring-Type Tripod Collar B (W). A brand new Lens Case LZ1326 is also included as standard, offering quick and easy access when users need to switch lenses in time-pressured situations
    این هم لینکش:

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Press-Release/Canon-EF-70-200mm-f-2.8-L-IS-II-USM-Lens-Europe-Press-Release.aspx

من واقعا شرمندم به خاطر آف تاپیک:
    ولی واقعا دیگه کف کردم. پست را ارسال کردم به فاصله فقط چند ثانیه تشکر حمید مرادی زیرش خورد.
    بچه جان تو کارو زندگی نداری!;)
    pouya1، Kamal، Pooyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    وقتی موضوع رو دیدم کمی بنظرم عجیب اومد
    مگه ممکنه کنون برای چنین لنزش در جعبه هود را قرار نده
    تا حالا ندیده بودم همراه لنز های سری ال هود همراه لنز ارائه نشه

پیش فروش به قیمت 2800 یورو

کد:
    http://www.warehouseexpress.com/buy-canon-ef-70-200mm-f2-8-l-is-ii-usm-lens/p1518838
    کد:
    http://www.cameranu.nl/artikel/76204/Canon_EF_70-200_2.8_L_USM_IS_Type_II.html

البته در لینک دوم با قیمت
    € 2.959,00
    عرضه می شود !
    یعنی 4266 $ !!!

دوستانی که منتظر آپگرید این لنز بودند ظاهرا باید حالا حالا ها منتظر بمانند !
    (البته به نظرم هنوز برای قضاوت در مورد قیمت خیلی زود است.)
    Kamal، AslanAslan، Hamid Moradi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل از وب سایت Canon.co.uk

Pricing and Availability
    The EF 70-200mm f/2.8L IS II USM is available from the end of February 2010.
    دقیقا مشابه همین صفحه در وب سایت Canon سوئد هم موجوده با این تفاوت که قیمت هم ذکر شده است.

Rekommenderat pris inkl. moms är 39 700 SEK kronor (31 760 exkl moms).
    Säljstart är mars 2010.
    39700 SEK معادل 5605$ می شود.

کد:
    http://www.canon.co.uk/About_Us/Press_Centre/Press_Releases/Consumer_News/Cameras_Accessories/EF_70-200mm_f2.8L_IS_II_USM_Press_Release.asp?source=rss
    کد:
    http://www.canon.se/About_Us/Press_Centre/Press_Releases/Consumer_News/Cameras_Accessories/EF_70-200mm_f2.8L_IS_II_USM_Press_Release.asp
    Kamal و Hamid Moradi تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

زیاد برای قیمت اش عجله نکنید.

احتمالا با یک قیمت معقول ( بین 2000 تا 2500 دلار ) عرضه خواهد شد.هنوز قیمت ها پیش فروش هستند و نه قیمت قطعی.وقتی پیش خرید می کنید یعنی اینکه 1 ماه ( شاید هم بیشتر ) از بقیه لنز را زود تر دریافت می کنید.که برای بعضی ها ارزش پرداخت بیشتر را دارد.

اما حضور این لنز در ایران...

با نوجه به اینکه در حال حاضر موجودی این لنز در بازار ایران ( حتی اون زیر میز ها ) تمام شده و همیشه برای این لنز مشتری هست پس زود وارد می شود ( برعکس مثلا یک لنز 100 ماکرو کانن که بنده 3 ماه است منتظرم ) اما این لنز داستان اش فرق می کند یقینا به فاصله 1 تا 2 دوماه بعد از حضورش در ایران پیدا می شود.پون مشتری برایش به وفوور با هر قیمتی هست.چند ماه اول هم یک اختلاف 400 تا 500 تومانی با جهان دارد و بعد قیمت اش نرمال می شود.پس زیاد عجله نکنید.

خریدار این لنز هم خاص است.وزن اش سنگین و استفاده از 2.8 برای کارهای خاص پیش بینی شده.هنوز هم بهترین گزینه 70-200 اف 4 لرزه گیر دار است و به نظرم اپتیک این لنز بسیار شبیه آن باشد.شاید اختلاف خیلی اندک به سوی این لنز باشد
    SBadri، ARASH II، yaghoobi و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    زیاد برای قیمت اش عجله نکنید.

احتمالا با یک قیمت معقول ( بین 2000 تا 2500 دلار ) عرضه خواهد شد.هنوز قیمت ها پیش فروش هستند و نه قیمت قطعی.وقتی پیش خرید می کنید یعنی اینکه 1 ماه ( شاید هم بیشتر ) از بقیه لنز را زود تر دریافت می کنید.که برای بعضی ها ارزش پرداخت بیشتر را دارد.
    سلام جناب قبادی.
    با این فرمایشتون چندان موافق نیستم. من تجربه ام مسلما اندازه شما نیست اما در این دو سال اخیر که پی گیر قیمت تجهیزات عکاسی و از جمله قیمت لنز بودم هیچ لنزی رو سراغ ندارم که قیمتش بعد از گذشت چند ماه از پیش فروش چنین تغییری کرده باشه.
    حتی مواردی بوده که قیمت زیاد هم شده اما اینکه یک زفعه 800$ کم بشه...فکر نمی کنم. اون هم برای لنز پر طرفداری مثل 70-200.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    سلام جناب قبادی.
    با این فرمایشتون چندان موافق نیستم. من تجربه ام مسلما اندازه شما نیست اما در این دو سال اخیر که پی گیر قیمت تجهیزات عکاسی و از جمله قیمت لنز بودم هیچ لنزی رو سراغ ندارم که قیمتش بعد از گذشت چند ماه از پیش فروش چنین تغییری کرده باشه.
    حتی مواردی بوده که قیمت زیاد هم شده اما اینکه یک زفعه 800$ کم بشه...فکر نمی کنم. اون هم برای لنز پر طرفداری مثل 70-200.
    در این بازار آشفته هر چیزی ممکن است.

اما کانن یقینا نمی آید مثلا این لنز را با قیمت 4000 دلار عرضه کند ( و اگر این کار را بکند کاملا اشتباه کرده است )

چون اگر قیمت نجومی باشد ( که 4000 دلار هست ) یقینا فروش این لنز به اندازه ای نخواهد بود که پول تحقیقات و طراحی را باز گرداند چه برسد به سود آوری....

به تازگی کمپانی ها ( نیمه های سال 2009 ) قیمت ها را از 5% تا 25% افزایش دادند.

و قیمت مثلا 4000 دلاری برای این لنز اشتباه محض است.قیمتی غیر رقابتی ( با نیکون 2400 دلاری ) و احتمالا شکست.پس احتمال اینکه قیمت بیشتر از 2500 دلار باشد به نظر بنده ( نظر شخصی ) کاملا بعید است.اما غیر ممکن وجود ندارد.....
    yaghoobi، mreza1001، Navid7h و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    سلام جناب قبادی.
    سلام:

فرمایش شما درست است تقریبا 1 سالی هست که روند قیمت بازار به همین شکلی است که شما میفرمایید. اما قبلا اینگونه نبود. تو این حدود 1 سال پیش به اینور که بحران اقتصادی پیک بالایی خود را میگذراند در این ماجرا قدرت ین نسبت به دلار بیشتر شد. ( یا بقولی دیگر ارزش دلار پایین آمد ) در اصل لنز گران نشده بود بلکه ارزش ها ی این دو واحد پولی جابجا شد. در این رهگذر هم ( مخصوصا در ایران ) دلار روند ثابتی داشت تبدیل ارز ها + سود های عجیب و غریب دلالان + همه و همه باعث شد. لنزهای مورد نظر در بازار ایران حداقل کاهشی که انتظار میرفت ( کاهش پس از قیمت های اولیه بازار ) و بعضی موارد حتی لنزهای دیگری که ارزان تر یافت میشد. پس از آن به قیمت های قبلی هم قابل خریداری نبود.

اما الان شاید وضعیت ثبات بهتری حاکم بر باز باشد. به این روال اگر قیمت های اولیه ( این مورد در ابتدای فروش روی همه اجناس اتفاق خواهد افتاد ) زیاد بود میتوان این انتظار را داشت پس از 6 ماه پیک کاهش قیمت شروع شود

موفق باشید
    mreza1001 و jebrahim تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

اعلام msrp به دلار، چیزی که باید منتظر آن ماند و انتطار حداکثر 20-30 درصد کاهش (برای تجهیزات حرفه‌ای چون این لنز همان 20 درصد نیزگاهی اتفاق نمی‌افتد) از آن داشت.
    Kaveh Ghobadi، Kamal، mreza1001 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    و قیمت مثلا 4000 دلاری برای این لنز اشتباه محض است.قیمتی غیر رقابتی ( با نیکون 2400 دلاری ) و احتمالا شکست.پس احتمال اینکه قیمت بیشتر از 2500 دلار باشد به نظر بنده ( نظر شخصی ) کاملا بعید است.اما غیر ممکن وجود ندارد.....

من که هنوز نفهمیدم این 4000$ از کجا اومده. ظاهرا دوستان معادل دلاری رو نقل کردند در حالی که قیمت تجهیزات عکاسی در آمریکا همیشه ارزون تر هست. اینجوری نیست که حالا که در اروپا 2800 یورو قیمت داره, معادلش رو به دلار حساب کنیم تا قیمت لنز در آمریکا به دست بیاد.
    به عنوان مثال قیمت 70-200 جدید نیکون در سوییس حدود 2800 یورو هست اما قیمتش در آمریکا 2400$.

در ضمن کاش واقعا اختلاف قیمت با رقیب باعث شکست می شد تا نیکون یه تجدید نظری در قیمت لنز هایی مثل 24-70 و تله هاش می کرد.:(
    Kamal، mreza1001 و Navid7h تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

صفحه 2 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین