صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
Like Tree46تشکر

موضوع: مبدل 12 ولت باطری (ماشین) به 220 ولت برق شهر

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

پیش فرض مبدل 12 ولت باطری (ماشین) به 220 ولت برق شهر

آیا کسی تجربه استفاده از این وسیله برای فلاش بازی در خارج از استودیو و فضای آزاد را داشته؟

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

من برای شارژ باطری و اتطال شارژر 220 ولت با این دستگاه استفاده میکردم و مشکلی نداشتم ولی الان توی بازار نمونه های چینی بی کیفیت به وفوور دیده میشه در انتخاب این وسیله توان خروجی اینورتر را هم در نظر داشته باشید که متناسب باید باشه با مصرف وسیله ای که به آن وصل می کنید .

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

سلام
    من یک دونه 1000 واتشو (البته اسمش 1000 واته ولی در کل بیشتر از 200 وات جواب نمیده)دارم و 45 هزار تومان خریدم با یک باتری 12 ولت 8 آمپر موتور سیکلت و یک ست 3 عددی jtl 160 به راحتی 200تا 250 با فلاش میزنه البته باید نور مدلینگ خاموش کنم .
    behzad_milad، M. Beyrami و Reza_Ultimate تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Saadat نمایش پست ها
    آیا کسی تجربه استفاده از این وسیله برای فلاش بازی در خارج از استودیو و فضای آزاد را داشته؟
    من حدود 6 سال میشه که یه نمونه ازین دستگاه رو برای داخل ماشین ( بمنظور شارژ موبایل و دوربین و لپ تاپ و GPS و ... ) استفاده میکنم و خیلی هم راضیم. خروجی آن 300 وات است و 2 عدد پریز آمریکائی دارد. ( یادمه چون نوسانات باتری ماشین، از طریق شارژر فندکی، چندتا باتری موبایلم رو معیوب کرده بود، اینو خریدم، که دیگه نوسان جریان نداشت )

اتفاقاً جمعه ی همین هفته گذشته داشتم به این فکر میکردم که اگر یک کیت فلاش 3 شاخه بگیرم، آیا میشه ازین مبدل 220 ولت برایش در فضای آزاد، از باتری ماشین برق گرفت یا نه ؟ ( مواقعی که برق میره، از همین مبدل برای کار انداختن سانترال 8 خطه تلفن محل کارم، استفاده میکنم. نیازش زیر 200 وات هست و جواب گرفتم )

ازونجائی که برق در خازنهای فلاش ذخیره میشود و سپس تخلیه میشود، حدس زدم که احتمالاً زمان Recharging با این مبدل باید طولانی تر از زمان شارژ با برق 25 آمپر شهری باشه. در نهایت، زمان اگر بجای 1 ثانیه ( برق شهر ) به 10 ثانیه هم برسه ( با این مبدل ) بازم غنیمته ... البته اگر به خازنها و المانهای Circuit Board داخلی فلاش، آسیبی نرسه ... این شد که قراره از یه آدم با تجربه برسم که آیا خطری برای موارد یاد شده در پیش خواهد بود یا نه .... جواب رو در همین تاپیک انعکاس میدم.

شنبه یک 580EXII دیگه گرفتم و فکرم به این مشغول بود که به همین مبدل، دو تا Adaptor DC 6volt بگیرم برای دو تا 580EXII ... حداقل این یکی دیگه خطری در پی نداره

یادآور میشوم که این 300 واتی بنده، از فندکی ماشین، ورودی میگیره ... یادمه اونموقع که داشتم میخریدمش، یه مدل 500 واتی هم بود که فقط میتونستی از کانتکتورهای سر-باتری ماشین براش ورودی بگیری ... من از زیر زمین پایتخت، فروشگاه Tiva خریده بودم 35 هزار تومن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

نمونه های چینی با قیمت های 30-40 تومن تو بازار فراونه

اما من یه Varta تو پایتخت طبقه زیر همکف دیدم که 170 تومن بودش که فکر کنم مبدل قابل اطمینان و درست حسابی ای باشه...

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

در تاپیک لوازم جانبی برای عکاسی چند سال پیش کامل صحبت شده.

بنده هم بار ها از inverter 1000 وات استفاده کرده ام . یادم نیست فکر کنم حدود 80 هزار تومان خریده بودم. مشکلی هم ندارد. اگر لاپم مدلینگ خاموش باشه که حتی فنش هم روشن نمیشه. هرچند که من اغلب مدلینگ ها رو هم روشن میکنم.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadazizi نمایش پست ها
    نمونه های چینی با قیمت های 30-40 تومن تو بازار فراونه

اما من یه Varta تو پایتخت طبقه زیر همکف دیدم که 170 تومن بودش که فکر کنم مبدل قابل اطمینان و درست حسابی ای باشه...
    چند وات خروجی داشته ؟

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

یکی از بهتریم مارک های بازار بلک اند دکر (Black and Decker )است که مدل 200 واتش 120 تومن قیمت داره.

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

سلام ...

من تا بحال از مارک Black and Decker توی بازار ندیدم ! از کجا باید این را تهیه کرد ؟

برای تغذیه یک لپ تاپ چه باتری پیشنهاد میشه ؟ 7 امپر کفایت می کنه ؟
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

1. آیا میشه با یکی از این مبدل ها چند تا فلاش رو تغذیه کرد؟
    2. حدودا چه تعداد فلاش میشه باهاش زد؟ مثلا با یه باتری 65 آمپر.
    برای استفاده از یه فلاش در محیط خارج وسیلهء دیگه ای هم هست یا باید همین مبدل ها استفاده کرد؟

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین