صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 79
Like Tree331تشکر

موضوع: iPad و عکاسی

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

پیش فرض پاسخ: Ipad محصول جدید شرکت اپل

نقل قول نوشته اصلی توسط Av-Tv نمایش پست ها
    سلام.

درست است که محصولات اپل در مقایسه با سایر محصولاتی که با همان قیمت امکانات بیشتری دارند قدری گرانتر

هستند,اما شما بهای کیفیت بهتر و محیط کاربری راحتتر و ویژگی های منحصر به فرد دیگر را میدهید.بله برندها

زیاد هستند.اگر من نتوانم 100-400 کنون بخرم,خوب 150-500 سیگما هست هم ارزانتر و هم تله بیشتر!اما این

نه دلیل بر بد بودن کنون(قیمت بالا) و نه دلیل بر خوب بودن سیگماست(قیمت ارزان و امکانات بیشتر)

دوستان ببخشند نظری بود از این حقیر.موفق باشید(از انتخاب اپل پشیمان نمیشوید;))
    خوب مسئله اینجا است که محصولات شرکت هایی مانند COWON از لحاظ کیفیت ساخت دسته کمی از محصولات شرکت اپل ندارند ( این موضوع رو می توانید تحقیق کنید)

ببنید اگه سری به بازار لپ تاپ ها بزنید متوجه می شوید لپ تاپ های سونی همیشه گرانتر از برندهای دیگر است بخشی به خاطر کیفیت و بخش دیگر به خاطر نام نشان و شهرت . اما این میان شرکتی مانند DELL لپ تاپ های با مشخصات سخت افزاری به مراتب بهتر و با قیمت پایینتر عرضه می کند و می تواند تمامی نیاز های شما رو بر آورده کند . تنها بحث کیفیت نیست و این تفاوت کیفیت ساخت باعث نمی شه مثلا یک لپ تاپ اختلاف 500 هزار تومانی با دیگر برندها داشته باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedch67 نمایش پست ها
    سلام

آقای مهجوری

نمیدونم شما ایفون رو داشتی یا فقط دستت امده من به جرعت میتونم بگم اگر کسی ایفون رو بخره و یه 4 ماه دستش باشه و تفکرش نسبت به این وسیله یک گوشی باشه نه یه SLR یا notebook یا .... حاضر نیست اون رو با تمام گوشی های دونیا عوض کنه!!

در مورد گوشی های که فرمودید از ایفون بهتره !
    رقیب های اصلی این گوشی HTC Touch 2 و samsung i900 بود آیا با این گوشی ها کار کردید ؟
    من این تست رو کردم سرعت دیدن عکس توی ایفون اطلا قابل مقایسه نیست !
    رفتم توی مقایسه گوشی:biggrin:
    در مجموع می خواستم اینو بگم از نظر من اپل اصلا یه دنیا و تکنولژی دیگست و امکاناتی رو که توی محصولاتش هست توی هیچ چیز پیدا نمیشه ! شاید مشابه اون باشه و لی مثل اون
    و این موضوع شامل همین Ipad هم میشه !
    سلام آقا حامد عزیز

بنده از دیدگاه تعصب به این موضوع نگاه نمی کنم اما از نوشته های شما می توان چنین برداشتی کرد:biggrin:. از نظر بنده قابلیت های یک گوشی با سیستم عامل ویندوز موبایل بسیار فراتر از امکانات چنین گوشی با تمام محدودیت هایی است که شرکت اپل بر آن اعمال می کند . مشخصا نرافزارهای کاربردی برای گوشی های ویندوز موبایل بیشتر و متنوع تر است .
    در این اینکه رابطه کاربری این گوشی بسیار کارامد است شکی نیست اما محدودیت ها و عدم سازگاری آن با پلتفورمهای استاندارد چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. اینکه این گوشی محدود بشه به اپراتورهای خاص و یا اینکه حتی برای وارد کردن آهنگ داخل گوشی مجبور باشید از نرافزار iTunes استفاده کنید و این محدودیت حتی در مورد انتقال فایل ها از طریق بلوتوث اعمال شود و همچنین عدم پشتیبانی ازجاوا اسکریپت و مواردی که خیلی از کاربرها بهش اهمیت می دهند مانند دوریین ضعیف , نداشتن رادیو ... چندان خوشایند نیست. من قصد ندارم بگم این گوشی بد است اما می خوام بگم این همه هیاهو برای چه؟
    وقتی من در ایران نمی توانم از امکانات این گوشی بهره ای ببرم چرا باید تعصبی در مورد این برند داشته باشم؟
    ویرایش توسط unforgiven : Saturday 30 January 2010 در ساعت 14:12
    ARASH II تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

كاربر همراه
    تشکر کرده
    380

سلام

گفتین تعصب اگر بحث تعصب باشه که بله من اپل رو با تمام شرکت ماکروسافت و سونی ..... عوض نمی کنم چون دارم باهاش حال میکنم و این لذت رو تا 10 سال دیگه نمیشه توی ویندوز پیدا کرد

در مورد قیمت هم از نظر من کامل ارزش داره حتی با قیمت های ایران من حاظرم به خاطر لذت بردن از زندگی پول بدم:biggrin: ولی فعلا با این خوشه ها مشکل دارم!!!!!

و یه پیشنهاد شما یک لپ تاپ از سونی دل و توشیبا و اچ پی رو که همشون یه مشخصات دارن رو با نرم افزار های مختلف تست کن و benchmark بگیر .. سراخ اپل هم نمی خواد بری شاید نظرت در مورد دل عوض شد ! هر ارزانی بی علت نیست.
    حامد چرخ انداز

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام.اینجا که تبدیل شده به مکان نقد >>اپل,آری یا نه!<<

اما این میان شرکتی مانند DELL لپ تاپ های با مشخصات سخت افزاری به مراتب بهتر و با قیمت پایینتر عرضه می کند و می تواند تمامی نیاز های شما رو بر آورده کند
    هم سونی لپتاپ 800 تومنی دارد هم دل لپتاپ 4000$ دلاری!ولی در عرف بازار فرمایش شما درست است

تنها بحث کیفیت نیست و این تفاوت کیفیت ساخت باعث نمی شه مثلا یک لپ تاپ اختلاف 500 هزار تومانی با دیگر برندها داشته باشد
    عرض بنده هم این نبود که تنها کیفیت نقش دارد,ضمن اینکه نقش کیفیت پررنگ است دلایل دیگری هم هستند

که باعث میشوند وقتی اپل یک تبلت تولید میکند,افراد زیادی به خاطر اعتماد به اپل به سراغ آن میروند.شاید

تا قبل از آن داشتن تبلت مهم نبود
    و این یعنی ایجاد احساس نیاز توسط نام تجاری معتبر.

مطمئنا هر برندی و به طبع آن هر محصولی هم مخالف دارد هم موافق و بالاتر از آن جایگاه آن در کارامد بودن بین مصرف کنندگان.

حال بهتر نیست به بحث ایپد بپردازیم؟هر کس توانایی انتخاب دارد.میتواند بین اپل و سونی و دل و تیسوت!هر کدام را

خواست انتخاب کند...برای شروع فکر میکنم قیمت زیادی نباشد,تا مغازه داران ما چه بگویند!

موفق باشید
    hamid_kh تشکر می‌کند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

هشت اشتباه بزرگ اپل در ساخت ipad

کد:
    http://www.sinaview.com/2010/01/28/8-apple-ipad-biggest-mistakes.html
    .............
    این نبودن مالتی تسکینگ هم داستانی شده:

در ادامه:

و بقیه :
    کد:
    http://www.narenji.ir/tablet-pc----narenji-sections-55/79-tablet/1771-say-no-to-ipad
    FARID، partow، barca007 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش زمانی
    5DII A7RII

كاربر آشنا vector آواتار ها
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH II نمایش پست ها
    هشت اشتباه بزرگ اپل در ساخت ipad

.............
    این نبودن مالتی تسکینگ هم داستانی شده:

\

و بقیه :
    کد:
    http://www.narenji.ir/tablet-pc----narenji-sections-55/79-tablet/1771-say-no-to-ipad

از این خوشمزه بازیها وقتی که ipod ، macbook pro ، macbook air ، mac mini هم معرفی شدند خیلی از سایتها در آوردن ولی استقبال مصرف کنندها و فروش میلیونی apple (مخصوصا وقتی iphone معرفی شد:biggrin: ولی بعد nokia رو هم به زانو در آورد ) همه رو شرمنده کرده
    من که ۸ ساله از محصولات apple استفاده می کنم و هر روز دارم عمو جابز رو دعا می کنم
    Canon 5D MKII - Canon EF 24-105 f/4 L IS USM- Canon EF 100 f/2.8 L IS USM macro/Speedlite 580EX II

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نظرات اسکات کلبی:

کد:
    http://www.scottkelby.com/blog/2010/archives/8285
    nmroshan، Amir Mohebi، Persian و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

و ادامه‌ی ماجرا (پیرو پست قبلی) !!!

کد:
    http://www.scottkelby.com/blog/2010/archives/8310
    Persian، unforgiven و naser_2200 تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

تو سایت pcworld به این مقاله که از یک زاویه جدید به بررسی این محصول پرداخته برخوردم.
    multitask نبودن و نداشتن دوربین و عدم پشتیبانی از flash content از ایرادهای جدی هست که به این محصول میگیرند.
    unforgiven تشکر می‌کند.

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

شایعاتی از گران ‌فروشی اپل در محصول جدید آی.پد :biggrin:

در حالی که حداقل قیمت رایانه لوحی تازه عرضه شده شرکت اپل 499 دلار است، بررسی ها حاکی است ساخت این محصول برای این شرکت تنها 270 دلار هزینه دارد

به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، به بیان دیگر اپل از محل فروش هر تبلت 499 دلاری 229 دلار به جیب می زند.

برایان مارشال از شرکت BroadPoint AmTech که در زمینه تجزیه و تحلیل سخت افزاری محصولات ساخت شرکت اپل ید طولایی دارد با بررسی مفصل این رایانه لوحی و مدل 16 گیگابایتی آن که دارای سازگاری با استاندارد بی سیم وای فای است، به این نتیجه رسیده هزینه ساخت این محصول برای اپل تنها 270 دلار است.

گران ترین مولفه استفاده شده در آی پد نمایشگر ال سی دی 9.7 اینچی و لمسی آن است که 100 دلار ارزش دارد. حافظه 16 گیگابایتی آی پد که در یک محفظه آلومینیومی قرار می گیرد، 25 دلار و تراشه A4 اپل که بر روی این رایانه لوحی نصب می شود تنها 15 دلار برای اپل هزینه در بر داشته است.

بر همین اساس نسخه سازگار با استاندارد نسل سوم شبکه های تلفن همراه آی پد از این هم برای اپل سودآورتر است، قیمت تمام شده این محصول برای اپل 306 دلار است، اما قیمت فروش آن 629 دلار است.

ساخت مدل 599 دلاری این دستگاه هم برای اپل تنها 316 دلار هزینه دربر دارد.

کد:
    http://www.medianews.ir/fa/2010/01/31/apple-ipad.html
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8811110452
    mreza1001 و artara74 تشکر می‌کنند.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

این آقای مارشال کشف بزرگی نکرده!
    اگر قرار باشه دوستانی که در جریان بازار و ... هستند توضیح دهند محصولات مختلف چقدر برای کمپانی هزینه دارد و با چه قیمتی به دست من و شما می‌رسد؟ احتمالا اپل را ارزان فروش هم خواهید دانست!

هر محصول فقط چیزی نیست که در دستان شماست.
    بلکه هزینه بخش تحقیق و طراحی و تبلیغات و پشتیبانی و .... را چه کسی حساب می‌کند؟
    سود کمپانی هم جای خود.

به هر صورت برای خودم کماکان گمان می‌کنم آی پاد تاچ ابزار جالب تریست! در جیب هم جا میشه!
    مشکل بزرگم با این وسیله اینه که گویا قرار نیست چند کار رو با هم انجام بده!
    انگیزم برای خریدش از بین میره ...
    هرچند که ارزشهای خودش رو خواهد داشت برای افرادی که می‌دانند چه می‌خرند.
    Kaveh Ghobadi، mreza1001، barca007 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین