صفحه 4 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 79
Like Tree331تشکر

موضوع: iPad و عکاسی

كاربر فعال NASSIRI4080 آواتار ها
    تشکر کرده
    7010

پیش فرض پاسخ: Ipad محصول جدید شرکت اپل

محصولات اپل در گذر زمان !

محمدرضا نصیری
    Instagram: nassiri4080

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

اپل در این سالها هیچگاه سخت افزار نساخته. بلکه یک سیستم کارا تولید کرده که نیاز شماست!
    و بهتره بگوییم نیازی رو در شما زنده کرده!
    درست مثل کوکاکولا . با تبلیغات شدید و موثر یک فراروایت ذهنی ساخته می شود و فلسفه خاصی برای مصرف محصول تعریف می شود.

زنده کردن نیاز منو یاد این جمله انداخت :

Falsely satisfying a false need

البته شاید هم منظور از زنده کردن نیاز جنبه مثبتش بوده.
    Rofougaran، S.M.Shamsi، unforgiven و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

تولد يک طوفان!

کد HTML:
    http://www.writeage.com/apple_ipad_tablet_preview.html#more
    persian.boy تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

بالاخره IPad 2 هم آمد ! :):)

کد:
    http://www.apple.com/ipad/features/
    تغییرات اصلی نسبت به نسخه قبلی

• سبک تر، نازک تر
    • استفاده از پردازنده Dual Core - A5
    • پردازنده گرافیکی بسیار سریع تر
    • دارای دو دوربین در جلو و عقب دستگاه

از 11 March سال جاری برای فروش عرضه میشود

البته هنوز هم جای USB Port و قابلیت استفاده از SD Memory خالی است !:(
    nmroshan، Meisam، farhad44 و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    بالاخره IPad 2 هم آمد ! :):)تغییرات اصلی نسبت به نسخه قبلی

• سبک تر، نازک تر
    • استفاده از پردازنده Dual Core - A5
    • پردازنده گرافیکی بسیار سریع تر
    • دارای دو دوربین در جلو و عقب دستگاه
    از 11 March سال جاری برای فروش عرضه میشود

البته هنوز هم جای USB Port و قابلیت استفاده از SD Memory خالی است !:(
    سلام

يك نوآوري به نظر ساده و پيش افتاده كه در اين مدل جديد به چشم مي خوره يك كاور جالب است كه علاوه بر محافظت از صفحه ي آيپد به روش هاي مختلف به شكل پايه براي اين وسيله استفاده مي شه كه به نظرم در نوع خودش يك اختراع و ابداع خارق العاده است.

nmroshan، Arash، yasin-m و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

این کاور کار جالب دیگری نیز میکند و آن روشن و خاموش کردن خودکار Ipad است.

-----

شاید مهمترین دلیلی که بخواهیم چنین وسیله‌ای برای کاربردهای عکاسی بگیریم، نمایش عکس‌ها، نمونه کار و پورتفولیو است. البته کاربردهای دیگری نیز می توان تصور کرد ( On-location backup and review یا حتی External Viewer ( فکر کنم appهایش و امکانش موجود باشد)) اما در نهایت شاید برای یک عکاس یا علاقمند به عکاسی، مهمترین کاربردش همان نمایش است.
    قیمتش اینجا کمی غیر طبیعی است و باعث قیاس آن با laptopهای ارزان یا Netbookها می‌شود و بسیاری را از خریدش پشیمان می‌کند.

شخصا هنوز نتوانسته‌ام برای خرید آن، نیازمندی خاصی برای خودم تعریف کنم. در واقع بقول محمدرضا میلانی عزیز، می‌ترسم که نیاز کاذب باشد.

کسی از دوستان تجربه‌ عملی با این دستگاه دارد؟ آیا برای یک علاقمند به عکاسی بقول خارجی‌ها یک Game-changer است؟ یا اینکه فقط وقتی ارزش دارد که بخواهیم کاربردهای دیگرش را در نظر بگیریم (مثل Book reader و استفاده از appهای خاص برای کاربردهای دیگر)؟
    Amir Mohebi، farhad44، S.M.Shamsi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

به نظر من هم قیمتش بالاست. البته محصولات اپل همیشه عملکرد فوق العاده ای دارند ولی باز هم فاکتور قیمت برای خیلی ها(از جمله بنده) بازدارنده است.
    Back for Good

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

نه آقا وحید اصلا قیمتش بالا نیست..برادر من یک هفته گالکسی تب داشت که بعد فروخت و ای پد خرید..این دیوایس فوق العادس..از صفحه نمایشش بگیرید تا پرفورمنس عجیبش،با گالکسی تب نهایتا میشد 5 ساعت کار کرد،ولی با ipad راحت 12 ساعت پشت سر هم کار کردیم و 40% باتری مانده بود!
    دوستم یک ipod 2nd gen داره که عکس 20 مگابایتی را در کسری از ثانیه بنمایش میگذاره!! این اقا با ipod قدیمی خودش portfolio خود را در سایز اصلی دوربین 20 مگاپیکسلی 5d II نشان میده!

برای ipad حتی raw convertor هم برنامه وجود دارد! اینکه واقعا استیو جابز همیشه در کنفرانس های اپل تمام شرکت های دنیا را به تمسخر میگیره واقعا جدی هست.
    nmroshan، yasin-m، farhad44 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحید بیگدلی

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    کسی از دوستان تجربه‌ عملی با این دستگاه دارد؟ آیا برای یک علاقمند به عکاسی بقول خارجی‌ها یک Game-changer است؟ یا اینکه فقط وقتی ارزش دارد که بخواهیم کاربردهای دیگرش را در نظر بگیریم (مثل Book reader و استفاده از appهای خاص برای کاربردهای دیگر)؟
    با سلام
    با توجه به اینکه خودم یکی از Ipad ها ندارم و لی یکی از دوستان نزدیکم یکی از نسخه ها را دارد
    خودم به شخصه کاربردش را برای نمایش عکس ها می پسندم ( مخصوصا در هنگام ارائه نمونه کار برای مشتری و یا یک کارفرما - شاید نمایش روی ipod touch نمی تواند به طور کامل زحمتی که برای عکس کشیده اید را به نمایش بگذارد ولی کوچکی و پرتابل بودنش به نسبت Ipad خیلی کار راه انداز تر هست ، مخصوصا نسخه 4G ipod با نمایشگر کیفیت بالاتر و نیز با خرید یک پورت خروجی tv به راحتی تصاویر و ویدئو ها را روی یک نمایشگر دیگر به نمایش گذاشت )
    اگر نرم افزار های رابطی بین این دستگاه و دوربین باشد ( با توجه به اینکه از فرمت Raw پشتیبانی می کند ) یک نمایشگر عالی در هنگام عکاسی می باشد و می توان با اعتماد بیشتری به شات زده شده نگاه کرد ( مخصوصا اگر این رابط ها ترنسمیتر های دوربین ها و یا کارت های eyefi را پشتیبانی کند )
    gps هم به خوبی پاسخگو می باشد ( نه در حد یک گارمین ) ، به نسبت چنین دستگاهی امکان جذابی می باشد
    بخش بازی ها هم که یک بخش ناگذشتنی هست ، مخصوصا اون بازی هواپیما که انگار یک سکان بزرگ در دستمان هست و به راحتی یک هواپیما را کنترل می کند
    نمایش فایل ها pdf جزو دیگر مزیت های این محصول می باشد ( به شخصه دوست دارم اگر چنین دستگاهی داشته باشم مجلات elle , vogue را روی دستگاه داشته باشم و به عنوان ایده گیری و انتخاب پز ها ازش استفاده کنم )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    سلام

من مدتی با Ipad کار کردم. بیشترین کاربرد رو برای من در مسافرت داشت و برای چک کردن ایمیل و دیدن وب سایت ها و دیدن فیلم (البته تبدیل فیلم و انتقال فیلم خودش داستانی داره) منو بی نیاز به حمل نوت بوک می کرد که خیلی خوب بود.
    برای انتقال مستقیم تصاویر از دوربین به Ipad باید مبدل می گرفتم که این کار رو نکردم. مهم ترین دلیلم هم فضای محدود روی Ipad و نکته بعدی هم اینکه مدیریت تصاویر بدون Ipad هم برام سخت بود (فایل های من روی سه کامپیوتر و نوت بوک و چندین هارد خارجی پخش هست)

استفاده دیگه دستگاه هم برای نمایش عکس ها و فیلم های دخترم بود که توی مهمونی ها عصای دست همسرم بود.

در مجموع می تونم بگم که اگه دوست ندارید نوت بوک یا نت بوک همراه داشته باشید (بخاطر وزن و جاگیر بودن) و نداشتن کی بورد هم خیلی برای شما محدودیت نیست انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.
    nmroshan و persian.boy تشکر می‌کنند.
    پویا پریدل

صفحه 4 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین