صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 79
Like Tree331تشکر

موضوع: iPad و عکاسی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

یک نیم نگاهی هم به این تاپیک بیاندازید..فروم HU کاربران حرفه ای و البته شوخ و جوان زیاد داره

این مقایسه بین galaxy tab 1st gen و ipad 1st gen بوده و قطعا با معرفی مدل های جدید از هر دو شرکت ممکنه مزایا و معایب بیشتر یا کمتر بشه

http://www.handheldusers.com/forum/t11023.html
    persian.boy تشکر می‌کند.
    وحید بیگدلی

كاربر همراه MZITech آواتار ها
    تشکر کرده
    2030

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه خودم یکی از Ipad ها ندارم و لی یکی از دوستان نزدیکم یکی از نسخه ها را دارد
    خودم به شخصه کاربردش را برای نمایش عکس ها می پسندم ( مخصوصا در هنگام ارائه نمونه کار برای مشتری و یا یک کارفرما - شاید نمایش روی ipod touch نمی تواند به طور کامل زحمتی که برای عکس کشیده اید را به نمایش بگذارد ولی کوچکی و پرتابل بودنش به نسبت Ipad خیلی کار راه انداز تر هست ، مخصوصا نسخه 4G ipod با نمایشگر کیفیت بالاتر و نیز با خرید یک پورت خروجی tv به راحتی تصاویر و ویدئو ها را روی یک نمایشگر دیگر به نمایش گذاشت )
    اگر نرم افزار های رابطی بین این دستگاه و دوربین باشد ( با توجه به اینکه از فرمت Raw پشتیبانی می کند ) یک نمایشگر عالی در هنگام عکاسی می باشد و می توان با اعتماد بیشتری به شات زده شده نگاه کرد ( مخصوصا اگر این رابط ها ترنسمیتر های دوربین ها و یا کارت های eyefi را پشتیبانی کند )
    اصولا وجود واسطی به نام iTunes مانعی هست برای استفاده‌ی این دیوایس در حرفه‌ی عکاسی! مگر اینکه همیشه و در همه‌جا برای انتقال عکس‌ها، لپتاپ خودتان همراهتان باشد! ( پافشاری جناب استیو و تیمشان برای قرار ندادن پورت USB نیز در همین راستا است.) و دیگر اینکه ریسایزهای اجباری این نرم‌افزار را نیز باید تحمل کنید!
    -------
    به غیر از این موارد، محصولی جذاب و سرگرم‌کننده‌ است!
    vahidmir2000 و persian.boy تشکر می‌کنند.
    محمد زرندی

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

به نقل از آرش
    سامسونگ یکی از تبلتها و یکی از شرکتهایی است که به این بازار وارد شده.
    شرکتهای بسیاری به بازار تبلت وارد شدند.(که اصولاا گالاکسی پرفروشتر و قدیمی تر از بقیه است)
    موافقم ، فقط اضافه کنم که گالاکسی قدیمی ترین نیست.
    به نقل از آرش
    نگران آنلاک شدن آی پد نباشد. کلا چون مدلهای آنلاک در بازار خواهد بود.
    بازم موافقم ولی صحبت من این بود که هک با سیم کارت راحت تره که تناقضی با گفته ی شما نداره .
    به نقل از آرش
    همین الان دارم با ای مک به شما جواب می‌دم.نه الان بلکه این دو سالی که من از مک استفاده می‌کنم مشکلی با فارسی نداره.از نسخه ۴ آی او اس هم روی آی فون استفاده می‌کنم و با آی پد هم کار کردم.هیچ مشکلی با فارسی نداره.
    منم همین شرایطو دارم . من نگفتم که مشکل اساسی داره . یادم میاد که بعضی وقت ها با تایپ همزه و ی و حروف گچپژ در بعضی جاها مشکل داشتم . تو برخی سایت های فارسی هم اگه جستجو کنین ، یکی از برتری های گالکسی به آی پد 1 رو پشتیبانی کامل از فارسی ذکر کردن. کاش حضور ذهن داشتم تا مثال عینی خدمتتون میزدم و میگفتم کجاها مشکل داره . اگه به سایت اپل برین میبینین که از فارسی بطور کامل پشتیبانی نمیکنه . امیدوارم تحریم ها برداشته شه تا این مشکل هم حل بشه .
    M.Mobin
    سلام
    من هم هیچ مشکلی روی آیفون ۴ با زبان فارسی ندارم.
    از همان ابتدا بدون نصب یا تغییری در نرم افزار همه چیز درست بود.
    نکته که در تایپ فارسی برایم جالب بود این مورد است که در تایپ فارسی با آیفون
    در تالار برای ارسال پست اعداد نیز به صورت فارسی تایپ میشوند در حالی که روی
    ویندوز اینطور نیست.
    برای اینکه روی ویندوز چنین مشکلی براتون پیش نیاد باید هنگام نصب ، تمام زبان های انتخابی رو فارسی بزنین و بعد از نصب انگلیسی رو هم به لیست زبان ها اضافه کنید تا مشکلتون حل بشه .

در پایان از آرش خان که اینقدر موشکافانه و منطقی نظرمو بررسی کردن سپاسگذارم.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط MZITech نمایش پست ها
    اصولا وجود واسطی به نام iTunes مانعی هست برای استفاده‌ی این دیوایس در حرفه‌ی عکاسی! مگر اینکه همیشه و در همه‌جا برای انتقال عکس‌ها، لپتاپ خودتان همراهتان باشد! ( پافشاری جناب استیو و تیمشان برای قرار ندادن پورت USB نیز در همین راستا است.) و دیگر اینکه ریسایزهای اجباری این نرم‌افزار را نیز باید تحمل کنید!
    -------
    به غیر از این موارد، محصولی جذاب و سرگرم‌کننده‌ است!
    با سلام به شما.
    دستگاههایی که وای فای دارن میتونن با استفاده از یک مبدل usb به وای فای ، به انتقال اطلاعات بپردازن . من شخصا با آی پد تا حالا این کارو نکردم ولی شاید بشه اینجوری فایلارو بدون واسطه منتقل کرد.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

در مورد عکاسی فکر می کنم هم اپل و هم سایر شرکت ها روی آیپد حساب جدی باز کردن... از نرم افزار هایی نمایش و ادیت خیلی خوبه که داره که بگذریم، خود اپل یه camera kit (۲۹ دلار - تو ایران حدود ۵۰ تومن) که میشه باهاش از کارت SD و یا از طریق usb (مستقیما از دوربین) عکس ها رو به آیپد منتقل کرد. و البته خود به خود به نرم افزار photo آیپد وارد میشه و بعد از وصل کردن به کامپیوتر، از طریق آیتونز خودش رو با نرم افزار عکسی که روی کامپیوتر دارید سینک می کنه.
    http://www.apple.com/ipad/accessories/
    on-one هم یه نرم افزار بی‌نظیر برای remote دوربین های DSLR داره که کار رو فوق العاده لذت بخش می کنه...
    http://www.ononesoftware.com/product...camera-remote/
    nmroshan، Arash، merdax و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

همیشه وقتی بحث سر محصولات اپل پیش میاد صحبتهای زیادی بین منتقدین و عاشقانش رد و بدل میشه. این یه قانون نا نوشته هست.

مایکروسافت در حال کار کردن روی ویندوز 8 و مشخصا نسخه ای مخصوص تبلتها هست. البته تا وقتی محصول بدن بیرون و سازنده ها سخت افزار براش بسازند به نظرم 2 سالی طول بکشه.

فکر کنم با پشتکار و قدرتی که مایکروسافت داره تبلت با طعم MS جالب توجه خواهدبود.
    vahidmir2000 و persian.boy تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    در مورد عکاسی فکر می کنم هم اپل و هم سایر شرکت ها روی آیپد حساب جدی باز کردن... از نرم افزار هایی نمایش و ادیت خیلی خوبه که داره که بگذریم، خود اپل یه camera kit (۲۹ دلار - تو ایران حدود ۵۰ تومن) که میشه باهاش از کارت SD و یا از طریق usb (مستقیما از دوربین) عکس ها رو به آیپد منتقل کرد. و البته خود به خود به نرم افزار photo آیپد وارد میشه و بعد از وصل کردن به کامپیوتر، از طریق آیتونز خودش رو با نرم افزار عکسی که روی کامپیوتر دارید سینک می کنه.
    http://www.apple.com/ipad/accessories/
    on-one هم یه نرم افزار بی‌نظیر برای remote دوربین های DSLR داره که کار رو فوق العاده لذت بخش می کنه...
    http://www.ononesoftware.com/product...camera-remote/
    در مورد نرم افزار OnOne مشکلی که وجود داره اینکه بدون پی سی یا مک نمیشه مستقیما با دوربین در تماس بود..

(اگر میشد یک راهی برای انتقال اطلاعات بصورت بی سیم هست..وسیله های تبدیل usb به wifi پیدا میشود)

//

برای نمایش عکس ها بعد از گرفتن عکس به کمک کارتهای eye-fi میتوان عکس هارا دید
    persian.boy تشکر می‌کند.
    وحید بیگدلی

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

امروز DP یه مقاله سه صفحه ای در مورد کاربرد تبلت ها (بطور خاص iPad2) در عکاسی منتشر کرده...
    جدا از خود مطلب، نرم‌افزار هایی که در صفحه دوم معرفی شده میتونه برای دوستان مفید باشه...
    http://www.dpreview.com/reviews/appleipad2/
    nmroshan، Navid7h، mahdidslr و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

و البته صفحه Bright این تبلت خیلی برای کار طولانی مدت مناسب نیست! ای کاش مثل بعضی از لپ تاپ های IBM یا Lenovo مات بود
    milad_iut و NetNegar تشکر می‌کنند.
    وحید بیگدلی

كاربر آشنا eureka204 آواتار ها
    تشکر کرده
    143

نقل قول نوشته اصلی توسط vbigdeli نمایش پست ها

و البته صفحه Bright این تبلت خیلی برای کار طولانی مدت مناسب نیست! ای کاش مثل بعضی از لپ تاپ های IBM یا Lenovo مات بود
    جناب بیگدلی

بنده از این اسکرین پروتکتور استفاده می کنم

Low-glare matte-finish static peel screen protector for iPad
    در ضمن ، اینقدر ها هم که در این عکس نمایان شده ، رفلکس ندارد ..
    vbigdeli، persian.boy و NetNegar تشکر می‌کنند.
    مجید بیـ آزاران | 500px.com - Flickr

7D | 10-18 | 35 f2 | 85 f1.8

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین