صفحه 2 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 107
Like Tree135تشکر

موضوع: نیکون دی 3000 یا کانن 1000 دی؟

كاربر آشنا sina.pahlavan آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: نیکون دی 3000 یا کانن 1000 دی؟

آقای کرمی عزیز، من اولین دوربین حرفه ایم را می خواهم بخرم و در منظره و طبیعت و اجتماعی عکاسی می کنم!
    آیا سنسور سیموس اینقدر موثر است در عکاسی که نظر من را از نیکون 3000 برگرداند!؟ یا تاثیر چندانی ندارد؟

تشکر کرده
    0

یک نکته دیگه! من عکس های نیکون 3000 را در فلیکر با کانن 1000 مقایسه کردم! نیکون خیلی بهتر است! و با وجود اینکه چند ماهی است معرفی شده 900 نفر از این دوربین استفاده می کنند و با قدمتی که کانن دارد 2000 نفر استفاده می کنند! اینها نمی تواند ملاک برتری نیکون باشد؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.pahlavan نمایش پست ها
    یک نکته دیگه! من عکس های نیکون 3000 را در فلیکر با کانن 1000 مقایسه کردم! نیکون خیلی بهتر است! و با وجود اینکه چند ماهی است معرفی شده 900 نفر از این دوربین استفاده می کنند و با قدمتی که کانن دارد 2000 نفر استفاده می کنند! اینها نمی تواند ملاک برتری نیکون باشد؟
    :biggrin:

نخير نه تعداد دوربين و نه نمونه عكسهاي فليكر و نه هيچ انجمن عكاسي ديگري دليل برتري هيچ دوربيني بر هيچ دوربيني نيست. تست و مقايسه بايد در شرايط برابر ( به خصوص عكاس و پست پروسسور مشترك؛ لنز معادل و هم قيمت و ... ) انجام شود. اين دوربين ها هردو هم دوربين هاي خوبي هستند و هم دوربين هاي بدي ولي برتري آنچناني نسبت به يكديگر ندارند. شما بايد بر اساس نياز آينده تان و تجهيزاتي كه در آينده قرار است بخريد برند انتخاب كنيد. اگر هم قرار است در همين حد بدنه و لنز كيت بمانيد (كه در اينصورت اصولا خيلي خريد DSLR را توصيه نمي كنم) هر كدام را كه دلتان با اوست همان را بخريد.
    yaghoobi، jebrahim و sardar تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

سلام
    شركت نيكون قبل از سال نو ميلادي تبليغات بسيار وسيعي در اروپا روي اين دوربين كرد.
    تقريبا از هر خيابوني كه رد ميشدم يك بيلبورد بزرگ ازش ميديدم و قيمت رو هم براي كريسمس كم كرده بود
    تصوير بيلبوردش رو هم در اين تاپيك يا تاپيك اخرين قيمت دوربين نيكون گذاشته بودم...
    اصولا فروش بيشتر بر اساس تبليغات بيشتر هست.

فكر ميكنم امار بالاي خريد اين دوربين هم به همين دليل باشه
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر آشنا sardar آواتار ها
    تشکر کرده
    178

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    :biggrin:

اگر هم قرار است در همين حد بدنه و لنز كيت بمانيد (كه در اينصورت اصولا خيلي خريد DSLR را توصيه نمي كنم) هر كدام را كه دلتان با اوست همان را بخريد.

به نظر میرسه شما دلتون بیشتر با نیکون هست،خیلی شک و تردید به دلتون راه ندید اگر از نیکون خوشتون اومده همون رو بگیرید خیلی با هم فرق ندارن.
    نمیخوام سر در گمتون کنم ولی همونطور که آقای حسینی گفتن به 450 دی هم فکر کنید.قیمت مدل کیسش هم ارزونتره.
    CANON EOS 50D,24-105 L f4,50mm f1.8
    NIKON FM10,35-70mm
    -------
    باش چو شطرنج روان خامش و خود جمله زبان

تشکر کرده
    0

آقا من به یک نکته جدید رسیدم! لنزهای دوربین خیلی گرون هستندد!!!! من فکر نمی کردم در این حد گرون باشند!!!! واقعاً قیمتها وحشتناک هست! لنز 18-105 سیصد هزار تومان قیمتشه! این لنز کیت 18-55 روی خودشم فقط 3ایکس زوم اپتیکال داره! و به دردم نمی خوره!

آقا به دادم برسید! سردرکم شدم شدید! چیکار کنم!!!!؟؟
    اس آل آر لایک بگیرم!!!!؟ اونم عکسهاشو تو فلیکر دیدم اصلاً جالب نیست!!! ( نیکون پی نود و مشابه) با موبایلم از اون با کیفیت تر می گیرم!!!!

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

من هم اول مثل شما فکر میکردم زوری رفتم یه 1000 دی خریدم 5800000 تومن بعد ها پول ردیف شد لنز 28-135 و 70-300 خریدم که جمعا رو هم 700 هزار تومن شد خودم هم هیچگاه فکر نمیکردم اینقدر خوب بشه عکس گرفت به شما هم پیشنهاد میکنم 1000 دی یا حداقل اس ال آر بخری
    موفق باشی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

آقا من به یک نکته جدید رسیدم! لنزهای دوربین خیلی گرون هستندد!!!! من فکر نمی کردم در این حد گرون باشند!!!! واقعاً قیمتها وحشتناک هست! لنز 18-105 سیصد هزار تومان قیمتشه!
    نکته جدیدتر اینه که این لنزها! جزیی از ارزانترین لنزهای دوربین هستند!!

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

آقا من به یک نکته جدید رسیدم! لنزهای دوربین خیلی گرون هستندد!!!! من فکر نمی کردم در این حد گرون باشند!!!! واقعاً قیمتها وحشتناک هست! لنز 18-105 سیصد هزار تومان قیمتشه! این لنز کیت 18-55 روی خودشم فقط 3ایکس زوم اپتیکال داره! و به دردم نمی خوره!

آقا به دادم برسید! سردرکم شدم شدید! چیکار کنم!!!!؟؟
    اس آل آر لایک بگیرم!!!!؟ اونم عکسهاشو تو فلیکر دیدم اصلاً جالب نیست!!! ( نیکون پی نود و مشابه) با موبایلم از اون با کیفیت تر می گیرم!!!!
    با سلام.
    دوست عزیز اگر برای شما زوم اپتیکال برحسب x مهم هست همون اس ال ار لایک بخرین بهتره.اینم بگم که ارزش لنز رو با میزان زوم اپتیکال!محاسبه نمی کنن.بلکه خصوصیات اپتیکی لنز اهمیت داره.بین slr با slr like برای یه مبتدی زیاد از لحاظ خروجی تفاوتی نیست.همانطور که اساتید در پستهای قبلی فرمودند کسی که بودجه محدود داره و قرار هم نیست بعدا بودجه ای برای لنز و... تخصیص بده بهتره که اس ال ار لایک بخره.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

تشکر کرده
    0

آقا سعید، اگه هفتصد تومن بشه من راضی ام!!! ولی بیشتر می شه! از 1000 دی که خوشم نمی یاد باید نیکون بگیرم اونم که لنزهاش گرونه!!! البته لنزهای کنونم گرونه! نمی دونم شما از کجا خرید کردین یا شایدم دسته دو بوده
    الان به نظر شما می شه با هفتصد تومان یک نیکون دی 3000 که 570 قیمتشه با لنز 18-105 یا لنز بهتر از لنز رو دوربین با 700 تومان جمع کرد!!!؟ چطوری!؟

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین