صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 123 , از مجموع 123
Like Tree271تشکر

موضوع: عکاسي خبری

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ : عکاسي خبری

آیا من به عنوان یک فرد حق دارم نظر خودم را بنویسم یا خیر؟ اگر اینگونه نیست لطفا در قوانین سایت ذکر کنید اعضا فقط مجاز هستند از فلان برند خوب بگویند!!!
    شما هنگام عضویت متعهد شدید:
    • در نظر دهي، ارائه راهنمايی و نقد فنی_تخصصی را هدف خود قرار دهم و از نظرات تكراری و بی محتوا خودداری کنم.

حالا نظرات شما را از نظر محتوا بررسی کنیم:

سرعت عکاسی غالبا بالاتر از نیکون
    وقتی قرار باشد در مورد برندی صحبت کنیم خوب نیست دوربین خود را مرکز دنیا بدانیم و بگوییم نیکون اینجور و کانن آنجور! می‌شود گفت دی ۳۰۰ نیکون و ۷ دی کانن و یا ....
    اگر در مورد دی ۳۰۰ اس صحبت می‌کنید؟ این دوربین ۷ فریم در ثانیه بدون گریپ و با باطری گریپ ۸ فریم در ثانیه عکاسی می‌کند. رقبای کاننی ۵۰ دی ۶ فریم در ثانیه و ۷ دی ۸ فریم در ثانیه.(به گمان من دی ۳۰۰ چیزی بین این دو دوربین است. نه فقط از لحاظ عکاسی ممتد. بلکه با توجه به بسیاری از موارد.)
    در مورد تاخیر شاتر و اینها حوصله نداشتم چک کنم ولی گمان می‌کنم مثل عکاسی ممتد تفاوت خاصی نداشته باشند.

فرمودید:
    نویز کمتر در مقایسه با سایر دوربین ها
    در رده های حرفه ای خبری دوربینهای نیکون بدون شک کم نویزتر هستند.
    در رده های میانی با یک جمله به هیچ نتیجه‌ای نمی‌شه رسید. چون نویز دوربینها بسیار نزدیک است. اما قوت کانن به داشتن مگاپیکسل بالاتر است.

بدنه محکم (آلیاژ منیزیمی) از آن کارایی به مراتب بیشتری ساخته است... (وقتی یه نفر یقتونو چسبیده که چرا داری عکس میگیری، میتونی راحت و بدون نگرانی از خراب شدن دوربین با بدنه اش بکوبی تو سر طرف!!!) جدای از شوخی این بدنه به نوعی میدانی تر و مصون تر از خطر شکستن و حوادث است.
    و اما در مورد دوربین شما:
    Nikon D300s
    Body material: Magnesium alloy

Canon 7D

Canon 50D
    Anoosh-Em، BEN و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

پیش فرض پاسخ : پاسخ: عکاس خبری

خودتان متوجه اید دارید چی میگید؟

وقتی قرار باشد در مورد برندی صحبت کنیم خوب نیست دوربین خود را مرکز دنیا بدانیم و بگوییم نیکون اینجور و کانن آنجور!
    من دارم از ضعف دوربینم گله میکنم... و میگم پایینتر از کنون است ، شما میفرمایید آنرا مرکز دنیا دانسته ام؟

اگر در مورد دی ۳۰۰ اس صحبت می‌کنید؟ این دوربین ۷ فریم در ثانیه بدون گریپ و با باطری گریپ ۸ فریم در ثانیه عکاسی می‌کند. رقبای کاننی ۵۰ دی ۶ فریم در ثانیه و ۷ دی ۸ فریم در ثانیه.
    باز میفرمایید دی300 اس 7 فریم بر ثانیه میگیرد ( که این کاملا درست نیست... در حالت 14 بیتی سرعتش تا 6 فریم کاهش میابد!) و کنون 7دی 8 فریم ( با همان 14 بیتی!) و در ادامه میگویید نیکون از کنون سریعتر عکس میگیرد!!!

و اما در مورد دوربین شما:
    Nikon D300s

Canon 7D

Canon 50D
    من فقط از مقایسه این دو دوربین نگفتم که شما چسبیدید به این دو مدل!!!
    میشود به مقایسه 40دی با بدنه فلزی در مقابل دی90 با بدنه پلاستیک و آلومینیم توجه کرد!

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ : پاسخ: عکاس خبری

خودتان متوجه اید دارید چی میگید؟
    به گمانم فقط شما متوجه هستید که چه می‌گویید و یا فقط شما متوجه نیستید که چه می‌گویید!

من دارم از ضعف دوربینم گله میکنم... و میگم پایینتر از کنون است ، شما میفرمایید آنرا مرکز دنیا دانسته ام؟
    :D
    آفتاب آمد دلیل آفتاب
    دوربین نیکون شما به فرض اگر ضعیف تر از مدلی از کانن باشد کل نیکون ضعیف تر از کل کانن است؟

میشود به مقایسه 40دی با بدنه فلزی در مقابل دی90 با بدنه پلاستیک و آلومینیم توجه کرد!
    خوب این دو دوربین هم در یک رده نیستند. شاید بخاطر امکاناتی خاص نیکون کمی گرانتر از رده بدنه پلاستیکی کانن باشد و قیمت آن نزدیک به XXD کانن و خریدارانی بین دی ۹۰ و ۴۰ دی مردد بوده باشند ولی یقینا دی ۹۰ بخاطر بدنه پلاستیکی با ۴۰ دی و ۵۰ دی در یک رده قرار نمی‌گیرد.
    + اینکه ۴۰ دی دیگر کجا بود؟! گمانم مدتهاست تولید نمی‌شود.
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13