صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 77
Like Tree79تشکر

موضوع: پرینتر های حرارتی يا Dye-Sublimation (تصعيد رنگ) ...ا

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: معرفی پرینتر حرارتی Samsung Spp-2040

ممنون جنابب شهبازی...

با ایشان کاملا موافقم و بعد از یکی دو بار استفاده از این پرینتر ها قیمت آنها جبران می شود.

یک موضوع اینکه بعضی از برند ها ( مثل سونی و کانن ) لوازم مصرفی ارزان تر و در دسترس تری دارند و شما براحتی به هریک از نمایندگی های اونها مراجعه کنید هم کاغذ و هم ریبون را دارند.

در برند سونی ( در ایران و از طریق نمایندگی رسمی ) در حال حاضر سه مدل عرضه می شود.که به ترتیب مدل های DPP-FP60 و DPP-FP70 و DPP-FP90هستند.

قیمت آنها ( حدودی و تقریبا تا یک ماه پیش ) به این صورت است.

145 هزار تومان و 190 هزار تومان و 220هزار تومان.

پک کاغذ 120 تایی SVM-F120P هم 34 هزار تومان بود که می شود به قرار هر کدام 340 تومان...

از مدل ها و قیمت های کانن اطلاعی ندارم.

مدلهای فوجی هم بسیار خوب هستند و به صرفه.

اما چون اکثر اینها خروجی یکسان ( از نظر کیفیت ) دارند پیشنهاد می کنم ارزان ترین ها را بخرید.مثلا برای کسی که از این وسیله در کنار کامپیوتر استفاده می کند توصیه می شود زیاد به ابعاد و رزلوشن مونیتور و امکانات جنبی ( مثل بلوتوث و کارت خوان های متفاوت ) توجه نکنید و ساده ترین مدل را تهیه کنید.ساده ترین ها هم امکانات قابل توجه ای دارند.

یک اختلاف دیگر هم سرعت چاپ است که سریع ترین ها بسیار گران تر هستند و حدود50 ثانیه برای اولین چاپ زمان می برند و در هر 2 دقیقه 3 برگ تحویل می دهند.

باز هم اگر سرعت برایتان مهم نیست این گزینه را هم حذف کنید.

چاپ از طریق کامپیوتر سریع تر از طریق خود دستگاه ( کارت حافظه و یا PictBridge™ ) است.

مقایسه مدل های مختلف سونی...

http://www.sony.co.ir/product/Compar...els=DPP-FP60BT

بنده خودم سری 60 را پیشنهاد می کنم.

و یک مورد دیگر هم اینکه ببینید که سازنده پک سیاه و سفید هم عرضه می کند و یا خیر.این خیلی مهم است.چرا که کارهای سیاه و سفید با پک رنگی به هیچ وجه دلنشین نیستند.
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Wednesday 7 May 2008 در ساعت 19:54
    nmroshan، eksir، A_Maddah و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه eksir آواتار ها
    تشکر کرده
    557

سلام
    من چند روز پیش یه مدل سامسونگ SPP-2020 خریدم
    قیمت ریبون 120 تایی رو نمایندگی سامسونگ چهل هزار تومان قیمت داد !!! کاغذ رو گفتن باید از جایی دیگه تهیه بشه

پک کاغذ 120 تایی SVM-F120P هم 34 هزار تومان بود که می شود به قرار هر کدام 340 تومان...
    کاوه جان این کاغذ های svm-F120P برای سامسونگ هم قابل استفاده است؟ روی بسته کاغد 10 تایی همراه پرینتر هیچ نام و نشانی جز سامسونگ و یه اخطار که فقط از کاغذ های سامسونگ استفاده کنید چیز دیگه ای نوشته نشده ! همچنین دفتر چه پرینتر هم چیزی در این مورد نداره ! ممنون میشم در مورد کاغذ راهنمایی کنید.
    محسن مظهری

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط eksir نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش یه مدل سامسونگ SPP-2020 خریدم
    قیمت ریبون 120 تایی رو نمایندگی سامسونگ چهل هزار تومان قیمت داد !!! کاغذ رو گفتن باید از جایی دیگه تهیه بشه

کاوه جان این کاغذ های svm-F120P برای سامسونگ هم قابل استفاده است؟ روی بسته کاغد 10 تایی همراه پرینتر هیچ نام و نشانی جز سامسونگ و یه اخطار که فقط از کاغذ های سامسونگ استفاده کنید چیز دیگه ای نوشته نشده ! همچنین دفتر چه پرینتر هم چیزی در این مورد نداره ! ممنون میشم در مورد کاغذ راهنمایی کنید.
    اون قیمت 40 هزار تومانی مربوط به ریبون و کاغذ همراه هم است.هنوز ندیده ام که ریبون را جدا بفروشند.

باید بپرسم اما احتمالا با پرینتر شما سازگاری دارد.
    eksir تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پرینترهای حرارتی selphy canon

کسی از این نوع پرینترها استفاده کرده کیفیتشون چطور هست و هزینه کاغذ و سایر لوازمش چطوری هست ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

پیش فرض پاسخ: پرینترهای حرارتی selphy canon

نقل قول نوشته اصلی توسط samkaveh نمایش پست ها
    کسی از این نوع پرینترها استفاده کرده کیفیتشون چطور هست و هزینه کاغذ و سایر لوازمش چطوری هست ممنون
    سلام با اینکه تاپیک قدیمی هست فکر کردم بهتره بی جواب نمونه
    کیفیت این پرینتر ها برای مصارف خانگی بسیار مناسب هست البته باید به مورد استفاده اون توجه کنید.
    مزیت عمده اونها حجم کم دستگاه ، قابل حمل بودن و ماندگاری بالای تصاویر چاپ شده هستش (خود canon میگه تا صد سال) دیگه اینکه اکثر اونها باتری optional دارند که در صورت خرید بدون نیاز به برق شهر می تونید حدود 20تا 30 عکس رو چاپ کنید.
    اما محدودیتهایی رو هم داره مثلا حداکثر سایز 10*15 رو چاپ می کنه که توجه به این نکته خیلی مهمه.
    هزینه چاپ هر عکس هم در حال حاضر حدود 300 تا 350 تومان می افته
    جهت اطلاعات بیشتر به سایت canon مراجعه کنی:
    .
    http://www.canon-me.com/For_Home/Pro...hoto/index.asp
    .__ + __،
    [_((@))_] مهدی
    .... \|/

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

پیش فرض پرینتر های حرارتی

سلام دوستان!
    کسی میتونه اطلاعات بیشتری رو در مورد این گونه پرینتر ها(dye-sublimation printer) به من بده!؟
    این لینک معرفی یکی از انهاست
    کد:
    http://www.akkasee.com/articles/12579/
    میخوام بدونم چه برندهایی این نوع رو تولید می کنند! در ایران چه مدل هایی وجود داره؟ حدود قیمتشون ؟
    آیا سایز های بزرگتر از 10*15 رو چاپ می کنند؟ قیمت کاغذ های مصرفی انها چند هست؟ و ...
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

پیش فرض پاسخ: پرینتر های حرارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    کسی میتونه اطلاعات بیشتری رو در مورد این گونه پرینتر ها(dye-sublimation printer) به من بده!؟
    این لینک معرفی یکی از انهاست
    کد:
    http://www.akkasee.com/articles/12579/
    میخوام بدونم چه برندهایی این نوع رو تولید می کنند! در ایران چه مدل هایی وجود داره؟ حدود قیمتشون ؟
    آیا سایز های بزرگتر از 10*15 رو چاپ می کنند؟ قیمت کاغذ های مصرفی انها چند هست؟ و ...
    سلام
    آقا این سوالات من که بی جواب موند!
    من بیشتر مدل ها رو که دیدم تا سایز 10*15 چاپ می کنند. میخوام بدون مدل های دیگه مثلا برای چاپ 13*18 یا بزرگتر وجود داره؟ چه مدل ها و چه قیمت هایی؟

و با توجه به اینکه قیمت های موجود در این مبحث حداقل مال یک سال و نیم پیش هست میخوام بدونم الان هزینه ریبون ها چند هست؟ یعنی حدودا هر عکسی چند در میاد؟
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: پرینتر های حرارتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام
    آقا این سوالات من که بی جواب موند!
    من بیشتر مدل ها رو که دیدم تا سایز 10*15 چاپ می کنند. میخوام بدون مدل های دیگه مثلا برای چاپ 13*18 یا بزرگتر وجود داره؟ چه مدل ها و چه قیمت هایی؟

و با توجه به اینکه قیمت های موجود در این مبحث حداقل مال یک سال و نیم پیش هست میخوام بدونم الان هزینه ریبون ها چند هست؟ یعنی حدودا هر عکسی چند در میاد؟
    ببیند دوست عزیز...

اکثر مدل های موجود در ایران 10*15 هستند .

اما مدل های خاصی هم وجود دارند ( مثل فوجی ) که ابعاد بزرگ تر دارند اما اینجا یک مشکل بزرگ هست!

شما دستگاه را شاید پیدا کنید اما آیا لوازم مصرفی را هم به همان راحتی پیدا خواهید کرد؟

برای مدل های سامسونگ و سونی ( چون نمایندگی رسمی دارند ) لوازم مصرفی راحت تر ( البته نه خیلی راحت ) پیدا می شوند و می توانید با خیال راحت تر خرید کنید.

اما یک سری برند هم هستند ( که اتفاقا بسیار هم خوب و با کیفیت اند ) مثل فوجی که دستگاه های خوبی د ارند اما مشکل بزرگشان لوازم مصرفی است.شرکت فوکا ( نمایندگی اش در ایران ) هم زیاد در این مورد پاسخگو نیست.

پس صرفه در خرید مدل های عادی تر است.

الیمپوس هم چند مدل داشت ( نمی دانم هنوز هم دارد یا خیر با شرکت نیکسان آسیا تماس بگیرید )

اما قیمت ....

هنوز همان است و شاید 10% گران تر شده باشد اما قیمت هنوز همان است.
    ARA-RF تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پرینتر های حرارتی

من با مدل hiti کار کردم که مدل 630 یا 640 که 15*10 بود الان جای گزینش هست که قیمت 15*10 حدود 350 تومان میشه اما الان مدل حرفه ای hiti 710p گرفتم حدود 2میلیون تومان هر عکس 15*10 حدود 150 تومان است و تا سایز 6*8 و 6*9 اینچ (21*16 و23*16 ) چاپ میزنه حدود 800 تومان سرعت هر چاپ 15*10 اون در حدود 6 یا 7 ثانیه است
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پرینتر های حرارتی يا dye-sublimation (تصعيد رنگ) ...ا

من پرینتر ام را از شرکت ***** در اصفهان خریدم البته اگر مدیران اجازه دادن شماره تماسشون را در پست بعدی می زارم
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 6 August 2010 در ساعت 10:40 دلیل: حذف نام شركت تجاري
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین