صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
Like Tree11تشکر

موضوع: راهنمائی در مورد راه اندازی کارگاه چاپ دیجیتال

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

درود دوست عزیز ، لیست برای من هم اگر امکانش هست ارسال کنید
    satiar2008@gmail.com
    ویرایش توسط satiar2008 : Monday 1 September 2014 در ساعت 17:22

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

این پست مال 4 سال پیشه
    ولی با این حال حرف دلم را میزنم
    واقعا به اعتماد به نفسی که دارید تبریک میگم
    ولی ما چرا یاد نمیگیریم اول کاری را یادبگیریم بعد انجامش بدیم
    کارگاه نیاز به آدم کاربلد دارد تا بتواند از تک تک ابزار ها استفاده کند و کیفیت و قیمت مناسبی به مشتریان ارائه دهد و اینکه بتواند از پس اصطحلاک تجهیزات بر آید ضمن اینکه با قیمت های فعلی کورکورانه وارد شوید سرنگون میشوید

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

سلام دوستان. تورو جان جدتون راهنمایی کنید!
    واقعا عصبی شدم از این سرچ کردن اینترنتی مسخره که هیچ چیزی رو مربوط به مورد نظر نمیاره!!!!
    در مورد دستگاه های چاپ لابراتوار سرچ میکنم همش یه مشت چرت و پرت واسم میاره بالا!
    توروبه خدا... راهنمایی کنین.
    دستگاه های چاپ لابراتوار تا سقف 10 میلیون تومن چی هستن؟ از این مدلها که کاغذ رو به صورت رول استفاده میکنن ( متلا عرض 80 در طول بینهایت )
    نمیخوام عرضش هم چندان کم باشه...
    اگه دستگاه چینی هم باشه مشکلی نیست. فقط توروبه خدا کمکم کنید
    من از پایتخت دور هستم و نمیتونم به راحتی بیام و برم... میخوام بدونم آیا چیزی گیرم میاد؟

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

جناب سعید مافیا سلام روزتون بخیر ؛
    جسارتاً مورد اولی که باید عرض کنم اینکه بهتر نیست تو محیط عمومی فروم از ادبیات بهتری استفاده کنیم ؟! لحن شما خارج از فضای علمی و دوستانه فروم هست.
    در مورد سوالتون باید صراحتاً عرض کنم که با 10 میلیون کاری نمیتونید زیاد بکنید چون راه اندازی چاپخانه دیجیتال ، احتیاج به تجهیزات دیگه ای هم داره. ساده ترین چیزی که میتونم بگم اینکه شما با خرید پلاتری که دنبالش هستید ، باید یک دستگاه لمنیت هم کنارش بذارید برای انجام دادن سفارشاتی مثل کوتد و لمینت !
    در هر صورت دستگاهی که شما میخواید تو بازار هست و من هم میتونم راهنماییتون بکنم تو خریدش ، عرض تا 150 سانتی متر و قابلیت چاپ روی چندین مدیای مختلف از جمله بوم نقاشی که خیلی این روزها رو دور افتاده.
    فقط این نکته را هم باید صراحتاً عرض کنم که شما قادر نیستید با دستگاه های چینی خرید کنید و سقف سرمایه ای هم که دارید میذارید جوابگوی خرید دستگاه های دیگه مثل اچ پی نیست.
    به این دلیل عرض میکنم قادر به کار کردن باهاش نیستید چون ما خودمون این دستگاه ها را داریم و شرکت بزرگی را هم کاملاً از نزدیک به صورت دوستانه میشناسیم که وارد کننده بزرگ این دستگاه ها هستن. به وفور میبینیم چقدر مشتری هایی مثل شما با خیال خرید فقط یک دستگاه و راه اندازی کسب و کار ، اقدام به خرید کردند و بعد از مدتی از کار با این دستگاه خسته شده و با قیمت خیلی پایین تر فروختند !!
    به این دلیل عرض میکنم شما قادر نیستید چون دستگاه های چینی ، قلق های خاصی داره و مثل دستگاه های مثلاً اچ پی اینجوری نیست که کارو بفرستی فردا بیایی از زیر دستگاه برش داری !
    تمام مدتی که داری چاپ میزنی باید نگات به دستگاه باشه و هزار و یک اشکالی که برای دستگاه پیش میاد را بتونی برطرف کنی . این شرکتی که خدمتتان عرض میکنم نزدیک 10-15 تا پرسنل فنی داره که کارشون اینه هر روز برن شهرهای مختلف ایران و اشکالاتی که مشتری هایی مثل شما با دستگاهشون ایجاد شده را با قیمت خیلی زیاد برطرف کنند. یعنی بخش فنی شرکت !
    این توضیحات را خدمتتان عرض کردم که با چشم باز حرکت کنید و بی گدار به آب نزدید که متحمل ضرر مالی بدی بشید. به خصوص که فکر کنم شما جوون هستید و 10 میلیون میتونه سرمایه زیادی باشه براتون که به زحمت به دست آورده باشید.
    در هر صورت راهنمایی بیشتر اگر خواستید بفرمایید در خدمتم ... :)
    Afshin.Prt، behrang 2، pargraphic و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوست عزیز ، لیست برای من هم اگر امکانش هست ارسال کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض درخواست اطلاعات واردکنندگان و توصیه های مفید برای راه اندازی خدمات چاپ دیجیتال

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    لیستی از واردکنندگان مطرح دستگاههای چاپ + توصیه های لازم هنگام خرید رو برای دست عزیزمون ferikhafan ارسال کردم که به دلیل پاره ای توضیحات شاید نشه در فضای عمومی فروم مطرح کرد چون ممکنه منتج به برداشت تبلیغ یا ضدتبلیغ بشه. برای شما هم پیغام خصوصی کردم.
    سلام این مطالب مفید و اطلاعات واردکنندگان را ارسال فرمایید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2