نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خرابي دوربين بعد از آپديت Firmware

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض خرابي دوربين بعد از آپديت Firmware

سلام
    آقا من يه دوربين كانن A70 دارم كه مدتي پيش بعد از خواندن مقاله آپديت Firmware جوگير شدم و اومدم اينكار رو با دوربين خودم انجام بدم كه از شانس خوب ما دوربين بعد از اينكار ديگه روشن نشد . آقا ما هم كه از دار دنيا همين يه دوربين رو داريم كلي با آقاي شهبازي در اين مورد نامه نگاري كرديم و ايشان گفتند كه دوربين را به نمايندگي كانن شماره 3 ببر . ما هم همين كار را كرديم و بعد از دو ماه كه براي تحويل گرفتن دوربين رفتم گفتند كه هزينه تعمير 100000 تومان شده . 75000 تومان براي قطعه اي بنام main PCB assy و 25000 تومان براي دستمزد .
    مي خواستم ببينم اصلا امكان دارد مشكل از اين قطعه باشد و اگر اين طور است قيمت اين قطعه چقدر است .
    ببخشيد يه مقدار طولاني شد .

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

از اينكه با خواندن مقاله سايت ما دچار اين مشكل شده ايد متاسفيم. هر چند هدف ما تنها اطلاع رساني و معرفي تكنولوژي Firmware در دوربين هاي ديجيتال بود و مطلب با وسواس بسيار زياد و دقت از سايت خود كانن ترجمه شده بود و نهايتا هم اكيدا توصيه شده بود كه براي استفاده حتما طبق دستورالعمل و مراحل ذكر شده در سايت كانن عمل شود، ولي به هر حال اين شانس بد شما بوده كه به هر دليلي اين مشكل برايتان بوجود آمده است.
    فكر مي كنم main PCB assy در واقع مادربورد اصلي دوربين باشد كه قاعدتا بايد قيمت بالايي داشته باشد ولي به هر حال در ايران قيمتها نسبت به قيمتهاي اصلي جهاني تا حد زيادي بالاتر است و معمولا اصول انصاف و رضايت مشتري رعايت نمي شود.
    اين كه علت مشكل اين قطعه بوده يا نه را نمي دانم ولي خوب وقتي اساس يك سيستم را كاملا تعويض نماييد حتما مشكل برطرف ميشود! مگر نه؟