صفحه 2 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 65
Like Tree27تشکر

موضوع: چه جوهری برای شارژ مخزن جوهر بخرم ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سلام

اقا من ميخوام برم جوهر بگيرم
    لطفا راهنماي كنيد كه جوهر خوب بگيرم.
    تا انجا من فهميدم كه جوهر اينك تك و نئومارك خوبند . من به هر دو ان جوهر ها دسترسي دارم كدوم بگيرم بهتره بشتر واسه گرفتگي نزل ها منظورم هست.
    در ضمن من كارتريج قابل شارژم مارم مير استرالياهست كه داخلش جوهر داشت و كيفيت جوهرشم عاليه .اين مارك كسي مينسه و مشه جايي گير ورد جوهرش.

نظرتون در مورد وكس چيه.شنيدم چون تقلبيش زياد اومده به بزاز نبايد رفت سراغش چون معلوم نيست اصل بهت بدن يا تقلبي.

ممون يشم بگيد كدوم ماركي بگيرم.
    لطفا اگه كسي اين جوهر ه خريده و عكسي از قوطي هاي جوهر داره بذاره تا موقع خريد بدونم اصل هست يا نه؟

نظرتون از جور پارت تكنيك چيه . از كسي كه باهاش رو اپسون كر كرده بود خيلي راضي بود.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

اي بابا چه فروم سوت و كوري
    هر جاي ديگه بود تا حالا چند نفر جواب داده بودند. پس كجا هستند اين مسولان بخش پرينتر.
    كمك كمممممك كمممممممممممممممممممممممم مك

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

اکثر جوهر های بازار خوب هستند و در یک سطح معمولی نیازی به نگرانی نیست.فقط نام و نشان هایشان متفاوت است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    اکثر جوهر های بازار خوب هستند و در یک سطح معمولی نیازی به نگرانی نیست.فقط نام و نشان هایشان متفاوت است.
    اين ديگه از اون حرف ها بو د. بايد طلا گرفت.
    مرد حسابي بازار پر از مارك هاي تقلبي . مخصو صا چيني مثل جوهر اينك مت شما برو بگير من 100 ضمانت ميكنم پرينترت خراب شه.
    شما اگه تجربه استفاده از جوهر داري لطف كن بگو از چه ماركي استفاده ميكني.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

این طرز برخورد اصلا درست نیست جناب قبادی یکی از مدیران سایت هستند و حق استادی به گردن خیلی ها بخصوص این جانب را دارند.
    لطفا از ادبیات بهتری استفاده کنید
    Kaveh Ghobadi، M. Beyrami و Ali Bayati تشکر می‌کنند.
    بجای .............. ........ ، عکسی کافیست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوت من حرف شما درست

ولي اين موضوع كه همه جوهر هاي بازار تو يك حد هستند صحيح نيست .حالا من قبلش تحقيق زياد كردم و چند نمونه تست كردم و امدم اينجا تا ببينم بچه هاي عكاس كه كيفيت عكس واسشون مهمه و وسواس زيادتر دارند چي استفاده ميكنند.
    بچه هايي كه مياند اينجا روي حرف هاي ما حساب ميكنند و با استناد به اونها ميرند خريدو الا اخه مثلا جوهر اسكاي كالر و نئومارك مثل همه يا اينك مت و وكس الماني يا اينك تك كره اي .يا جوهر مير استراليا و مير تك كره

بهر حال اگه بد صحبت كردم معذرت ميخوام

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_iut63 نمایش پست ها
    اين ديگه از اون حرف ها بو د. بايد طلا گرفت.
    مرد حسابي بازار پر از مارك هاي تقلبي . مخصو صا چيني مثل جوهر اينك مت شما برو بگير من 100 ضمانت ميكنم پرينترت خراب شه.
    شما اگه تجربه استفاده از جوهر داري لطف كن بگو از چه ماركي استفاده ميكني.
    دوست عزیز، سوای مسائل فنی که تو این فروم بحث میشه، مد نظر داشته باشید که در فضای مجازی، بدلیل عدم روئیت چهره افراد و نیز عدم استماع صدای اعضاء، نداشتن شناخت از تجربیات آنها و موقعیت سنی و شغلی شان، کمی در لحن و ادبیات مان در پاسخ ها باید محتاط تر و ملایم تر باشیم. شاید یکروزی "کاوه قبادی" رو از نزدیک دیدید، شاید سر کلاس هاش نشستید، شاید در همین فروم، پاسخ بسیاری از سوالات تون رو از پست های ایشون در سال 2005 گرفتید، شاید راهنمائی های بسیار موثری رو در پیام خصوصی بهتون ارائه داد ... ولی حتماً بعد از دیدنش و همکلام شدن باهاش، از بکارگیری کلماتی که در پست تون استفاده کردید، شرمنده خواهید بود

محیط صمیمی و توام با احترام، برای تعامل و یادگیری من و شما، شرط لازمه ... سپاس پیشاپیش از بذل توجه شما دوست گرامی.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

حقیقتا تشخیص اصل یا فرع جوهر کار سخت ونشدنی ای است چون اولا برندهای معروف جوهر برای فروش ندارند و باید به تجربه فروشنده اعتماد کرد و ازش ضمانت کیفیت وسلامت خواست چون فروشنده اطلاع دقیق تری از جوهرش داره و مثلا همین جوهری که دوستمون گفتن Ink Met حتما پرینترو خراب میکنه کپی شده از Ink Tec هست و حالا همین Ink tec مگه چه آش دهن سوزی بود من الان یه ساله دارم ازش استفاده میکنم ، و اصلا هم نمیشناختمش از چندتا مغازه تو ایرانشهر پرسیدم همگی اینو پیشنهاد کردن.... منم امتحانش کردم خوبه...

شاد باشید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست من صحبت شما دوست قبل از شما هم كردند .منم تو پست قبل اگه نگاه كرده باشين معذرت خواستم و نياز به تكرار نبود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

اگه منظورتون از برند هاي معروف خود شركت سازنده هاي پرينتر هست كه مسلم هست اين كار نميكنند چون عمده سود اينها از فروش كارتريج هست و روز به روز هم دارند كاري ميكنند كه استفاده از تانك و كارتريج قابل شارژ سخت تر بشه
    پس شما از اينك تك راضي هستيد؟
    اره وكس و نئو مارك -مارك هاي بهتريند. وكس كه اصلش سخت گير ميا و نئو ماركم چون گرونه ميخواستم ببينم اگه كسي استفاده كرده و راضيه من هم بگيرم.
    مير ساخت استراليا هم من استفاده كردم و كيفيتش عاليه ولي متاسفانه گير نمياد

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین