صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 65
Like Tree27تشکر

موضوع: چه جوهری برای شارژ مخزن جوهر بخرم ؟

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    اون چه که معلومه جوهر با کیفیت بالا در بازار موجود نیست و جز برند های چینی و کره ای و ایرانی جنس بهتری موجود نیست.مادیران هم جوهر ی رو به نام میوا داره .شاید اون بهتر باشه.البته هیچ کدام معلوم نیست در کجا تولید شدن.فقط تکلیف گاما معلومه چون ایرانیه و اینک تک کره.من از گاما استفاده کردم.جوهر سبکی هست و نازل گرفتگی خیلی پایینی داره .ولی متاسفانه گامونت رنگی ضعیفی داره و تصاویر چاپی توسط اون به طرز محسوسی تاریک هستند!!
    darkness_land تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان ;
    کسی تاحالا از جوهرهای گاما استفاده کرده ؟ توی سایتش خیلی ازش تعریف کرده ولی شنیدم هد پرینتر رو خراب میکنه و کیفیت خوبی هم تو چاپ نداره , لطفا راهنمایی بفرمایین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من کاتریج قابل شارژ برای پرینتر hp 6700 گرفتم و از جوهر گاما استفاده کردم اول کیفیت پرینت خوب بود اما یعد از اینکه حدود 24 ساعت گذشت و عکس دیگری پرینت گرفتم دیدم که کلیه رنگهای پرینت گرفته شده سبز است ونوشته قرمز رنگ را به رنگ سبز دارای خط زرد چاپ می کند بعد از حدود 5 پرینت و align print دوباره پرینت گرفتم و رنگها خوب شد و دوباره بعد از یک روز دوباره پرینت گرفتم و دیدم رنگهای عکس پرینت شده سبز شده است به نظر شما علت چیست ؟ ومن مجبور هستم با اینکه کاتریج ها هنوز نیمه هستند جوهر کاتریج ها را با جو هر مارک دیگری عوض کنم ایا لازم است بعد از خروج جوهر از کاتریج های قابل شارژ و قبل از ریختن جوهر جدید کاتریجها با اب شسته شود تا باقیمانده جوهر قبلی با جوهر جدید مخلوط نشود ؟در ضمن جوهر کاتریج اصلی پرینتر پیگمنت و جوهر گاما دای وجوهر جدید پیگمنت مارک اینک تک است و پرینتر نو است و هد ان سالم است لطفا دوستان هر چه سریعتر راهنمایی کنند. با تشکر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

4 ساله که از کارتریج قابل شارژ برای پرینتر p50 بدون کمترین مشکلی استفاده میکنم به نظر من بهترین مارک vox هستش
    سرنگی که جوهر رو باهاش درون کارتریج تزریق می کنید حتما باید تمیز باشه (بدونه حتی یه ذره گرد و غبار)
    اگه با آب شستین حتما کامل سرنگ رو خشک کنید
    مواظب باشید حین تزریق جوهر دریچه هوا کاملا بسته باشه تا هد دچار هوا گرفتگی نشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پس این جوهر گاما فکر کنم بدرد نمیخوره واقعا ! چون تو نت همش از اون بد گفتن :|

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    سلام
    wox
    neomark
    من نئومارک رو استفاده میکنم یه سرچ بزنید به جواب میرسید
    بهترین جوهر که عالی جواب داده جوهر InkTek ساخت کشور کره جنوبی.دنبالش نگرد.آدرس نماینده انحصاری در ایران که از سایت کمپانی گرفتم.
    جوهر پلاتر|جوهر پرینتر | کاغذ | کارتریج | تونر | درام | مخزن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omid373 نمایش پست ها
    سلام اساتید .
    من یک سه کاره Epson-CX4900 دارم . تقریباً 6 ماه پیش خریدمش . یه مخزن جوهر هم خریدم . جوهرمخزن تموم شده ( یه ذره ته مخزن مونده ) . می شه راهنمایی کنید که چه جوهری بخرم برای شارژ مخزن ؟ چون شنیدم هد پرینترهای اپسون حساسه و اگه جوهر آشغال بریزی فاتحش خونده می شه . لطفاً مارک جوهر و مدل و ... رو هم بگید . دمتون گرم
    سلام دوست من.
    به نظر من بهترین جوهر InkTec هستش.تنها جوهریه که هویت بین المللی داره.اکثر جوهر هایی که در ایران هستن برندهای جعلی هست که به سفارش تاجرهای ایرانی زده میشه و بی نام و نشون هستن.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

موافقم

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

من دارم از جوهر اینک تک برای پرینتر تی ۵۰ استفاده میکنم
    ولی رنگ ها به کیفیتی که جوهر اصلی هست اصلا نیست
    مثلا رنگ صورت ها سفید هست و من باید قرمز عکس را خیلی زیاد کنم تا این مشکل برطرف بشه.
    در حالی که جوهر اصلی این مشکلو نداشت
    ایا پروفایل خاصی باید براش دانلود کنم ؟
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omid373 نمایش پست ها
    سلام اساتید .
    من یک سه کاره Epson-CX4900 دارم . تقریباً 6 ماه پیش خریدمش . یه مخزن جوهر هم خریدم . جوهرمخزن تموم شده ( یه ذره ته مخزن مونده ) . می شه راهنمایی کنید که چه جوهری بخرم برای شارژ مخزن ؟ چون شنیدم هد پرینترهای اپسون حساسه و اگه جوهر آشغال بریزی فاتحش خونده می شه . لطفاً مارک جوهر و مدل و ... رو هم بگید . دمتون گرم

سلام ... من نماینده رسمی اینک تک رو از خود سایت اینک تک پیدا کردم... و ازشون جوهر اینک تک رو چندین ساله میخرم... واقعا هم عالیه جوهرش... تا اونجایی هم که من گشتم ... تنها جوهری که اسم و رسم داره و سایتش مشخصه همین اینک تک هستش...
    موفق باشید

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین